Q&Q SmileSolar 20BAR Series 001 RP04J003-42%
45,20 € 25,90 €

Hodinky Q & Q SmileSolar sú ako stvorené pre všetkých pánov so záľubou v športových doplnkoch. Ich čierny ciferník vás nadchne dobrou čitateľnosťou, puzdro svojou masívnosť a polyuretánový remienok príjemným modrým odtieňom.

Q&Q SmileSolar 20BAR Series 001 RP04J002-42%
45,20 € 25,90 €

Hodinky Q & Q SmileSolar sú ako stvorené pre všetkých pánov so záľubou v športových doplnkoch. Ich čierny ciferník vás nadchne dobrou čitateľnosťou, masívne luneta a polyuretánový remienok zase svietivo žltým odtieňom.

Q&Q Superior S306J302
42,50 €

Potrebujete podčiarknuť svoj outfit štýlovým doplnkom? Tým pravým sú hodinky Superior z dielne obľúbenej značky Q & Q. Ich čierny ciferník vsádza na klasický dizajn – zdobia ho jemné ručičky a indexy. Puzdro je vyrobené z ušľachtilej ocele.

Q&Q Analogové hodinky Q892J300
18,60 €

Hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q sú ako stvorené pre moderného gentlemana so záľubou v klasike. Na prvý pohľad vás upúta svetlý ciferník s výraznými ručičkami a postupne sa zužujúcimi indexy, ktoré zaisťujú perfektnú čitateľnosť času.

Q&Q Moonphase QZ10J308-58%
45,30 € 18,80 €

Výpredaj

Hodinky z dielne značky Q & Q sú ako stvorené pre každého moderného gentlemana. Ich čierny ciferník lemujú rímske číslice, ktoré celku dodávajú nádych toľko obľúbeného retro štýlu. Rozhodne vás zaujme aj subciferníček s netypickou funkciou fázy mesiaca.

Q&Q Analogové hodinky QB64J202
31,30 €

Či už si oblečiete precízne vyžehlenú košeľu alebo svoje obľúbené voľnočasové tričko, hodinky z dielne značky Q & Q váš outfit vždy dokonale doladia. Ich modrý ciferník zaujme na prvý pohľad výraznými ručičkami a číslicami, ktoré zaisťujú dokonalú čitateľnosť času.

Q&Q Analogové hodinky QA20J202
24,80 €

Hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q ocenia všetci milovníci klasického dizajnu. Ich tmavo modrý ciferník zaujme jemnými úzkymi ručičkami a indexy v striebornej farbe.

Q&Q SmileSolar 20BAR RP16J007-42%
45,20 € 25,90 €

Hodinky Q & Q SmileSolar sú ako stvorené pre všetkých pánov so záľubou v športových doplnkoch. Ich čierny ciferník vás nadchne dobrou čitateľnosťou, puzdro svojou masívnosťou a polyuretánový remienok výraznou modrou farbou.

Q&Q Analogové hodinky QB06J201-35%
27,10 € 17,40 €

Hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q sú ako stvorené pre každého muža, ktorý dáva prednosť klasickému dizajnu. Ich celokovové vyhotovenie pôsobí veľmi elegantným dojmom. Biely ciferník vsádza na minimalistické prevedenie – zdobí ho len uzučké ručičky a jednoduché indexy.

Q&Q Detské hodinky QC15J315
18,60 €

Detské hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q ponúka skvelý pomer cena / kvalita. Ich svetlo ružový ciferník je perfektne čitateľný vďaka klasickým ručičkám a čísliciam. Hodinky sa na zápästie pripínajú príjemným silikónovým remienkom. Stavte na hodinky Q & Q a nebudete ľutovať.

Q&Q Dětské hodinky VR97J003
16,30 €

Každá malá princezná sa rada zdobia štýlovými doplnkami, rovnako, ako jej mamička. Urobte jej radosť a kúpte jej prekrásne hodinky značky Q & Q. Ich ciferník zaujme na prvý pohľad pestrofarebnými ručičkami a číslicami, ktoré zaisťujú perfektnú čitateľnosť času.

Q&Q Detské hodinky VR97J004
19,40 €

Každá malá princezná sa rada zdobia štýlovými doplnkami, rovnako, ako jej mamička. Urobte jej radosť a kúpte jej prekrásne hodinky značky Q & Q. Ich ciferník zaujme na prvý pohľad pestrofarebnými ručičkami a číslicami, ktoré zaisťujú perfektnú čitateľnosť času.

Q&Q Dětské hodinky VR99J003
15,50 €

Hodinky z dielne značky Q & Q sú ako stvorené pre každého malého nezbedníka. Ich ciferník zaujme na prvý pohľad pestrofarebnými ručičkami a číslicami, ktoré zaisťujú perfektnú čitateľnosť času.

Q&Q Dětské hodinky VR41J008
15,50 €

Nedokážete si predstaviť život bez hodiniek na zápästí, na svoje ratolesti v tomto smere ale zabúdate? Napravte túto chybu a kúpte im hodinky z dielne značky Q & Q. Ich ciferník zaujme na prvý pohľad štartujúci vesmírnu raketou. Okrem toho na ňom nájdete perfektne čitateľné ručičky a číslice.

Q&Q Dětské hodinky VR41J009
15,50 €

Nedokážete si predstaviť život bez hodiniek na zápästí, na svoje ratolesti v tomto smere ale zabúdate? Napravte túto chybu a kúpte im hodinky z dielne značky Q & Q. Ich ciferník zaujme na prvý pohľad veselým autíčkom. Okrem toho na ňom nájdete perfektne čitateľné ručičky a číslice.

Q&Q Dětské hodinky VR99J006
16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Každá malá princezná sa rada zdobia štýlovými doplnkami, rovnako, ako jej mamička. Urobte jej radosť a kúpte jej prekrásne hodinky značky Q & Q. Ich ciferník zaujme na prvý pohľad pestrofarebnými ručičkami a číslicami, ktoré zaisťujú perfektnú čitateľnosť času.

Q&Q Dětské hodinky VS49J004
16,30 €

Každá malá princezná sa rada zdobia štýlovými doplnkami, rovnako, ako jej mamička. Urobte jej radosť a kúpte jej prekrásne hodinky značky Q & Q. Ich ciferník zaujme na prvý pohľad svojou farebnosťou a motívom kométy putujúci vesmírom. Rozhodne tiež poteší dvojfarebný remienok.

Q&Q Digitální hodinky M189J005
23,60 €

Digitálne hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q sú ako stvorené pre všetky športovo založené pánov. Ich kompaktné puzdro s veľkým displejom vyzerá veľmi nadčasovo a disponuje množstvom užitočných funkcií – stopky, timer, kalendár alebo alarm.

Q&Q Analogové hodinky QZ05J101-46%
37,70 € 20,30 €

Výpredaj

Hodinky z dielne značky Q & Q si na prvý pohľad obľúbia všetky dámy, ktoré sa rady zdobia nadčasovými doplnkami. Ich ciferník pokrytý perleťou zaujme predovšetkým čírymi kryštálmi na mieste hlavných indexov, ktoré sa pri každom vašom pohybe oslnivo zatrblieta.

Q&Q Superior S283J212-48%
37,10 € 19 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v elegantných doplnkoch. Ich modrý ciferník vsádza na klasický vzhľad – zdobí ho tenké ručičky a indexy. Puzdro aj ťah sú vyrobené z kvalitnej ušľachtilej ocele.

Q&Q Superior S279J200-61%
36,80 € 14,30 €

Výpredaj

Hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v elegantných doplnkoch. Ich zlatý ciferník vsádza na klasický vzhľad – zdobí ho tenké ručičky a indexy. Puzdro aj ťah sú vyrobené z kvalitnej ušľachtilej ocele.

Q&Q Analogové hodinky QA20J422
34,80 €

Hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q ocenia všetci milovníci nadčasových doplnkov. Ich tmavý ciferník zaujme jemnými bronzovými ručičkami, ktoré farebne ladia s ružovo pozláteným puzdrom.

Q&Q Analogové hodinky QA21J011-42%
36,20 € 20,70 €

Výpredaj

Hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v módnych doplnkoch. Ich strieborný ciferník s metalickými odleskami vsádza na minimalistické prevedenie – zdobí ho len uzučké ručičky a bodové indexy so štyrmi trblietavými kamienkami.

Q&Q Analogové hodinky S330J204
42,10 €

Hodinky značky Q & Q sú skvelou voľbou, ak hľadáte slušivý doplnok za dostupnú cenu. Súčasťou výborne čitateľného ciferníku sú veľké arabské číslice a výrazný ukazovateľ dňa v týždni s dátumovkou. Ku kovovému puzdru je pripojený štýlový ťah.

Q&Q Detské hodinky VR41J001
16,30 €

Nedokážete si predstaviť život bez hodiniek na zápästí, na svoje ratolesti v tomto smere ale zabúdate? Napravte túto chybu a kúpte im hodinky z dielne značky Q & Q. Ich ciferník zaujme na prvý pohľad farebnými číslicami, vďaka ktorým je čas perfektne čitateľný.

Q&Q Dětské hodinky VS49J002
16,30 €

Každá malá princezná sa rada zdobia štýlovými doplnkami, rovnako, ako jej mamička. Urobte jej radosť a kúpte jej prekrásne hodinky značky Q & Q. Ich ciferník zaujme na prvý pohľad svojou farebnosťou a motívom kotvičky. Rozhodne tiež poteší dvojfarebný remienok.

Q&Q Kombinované hodinky GW85J002
47,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q sú ako stvorené pre všetky športovo založené pánov. Ich puzdro zdobené červenými detailami vyzerá naozaj štýlovo a je naozaj neprehliadnuteľné.

Q&Q Kombinované hodinky GW87J009
51 €

Hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q sú ako stvorené pre všetky športovo založené pánov. Ich masívne puzdro vyzerá štýlovo a je naozaj neprehliadnuteľné.

Q&Q Superior A466J222-37%
29 € 18,20 €

Hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q sú ako stvorené pre všetkých mužov so záľubou v elegantných doplnkoch. Ich tmavý ciferník vsádza na klasický vzhľad – zdobí ho tenké ručičky a bodové indexy, poteší okienko s praktickou dátumovkou.

Q&Q Analogové hodinky Q978J301Y
21,30 €

Novinka

Hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q sú ako stvorené pre všetkých pánov so záľubou v nadčasových doplnkoch. Ich biely ciferník pôsobí veľmi čistým a príjemným dojmom. Zdobí ho úzke ručičky a indexy, ktoré zaisťujú perfektnú čitateľnosť času.

Q&Q Dětské hodinky VS49J007
16,30 €

Každá malá princezná sa rada zdobia štýlovými doplnkami, rovnako, ako jej mamička. Urobte jej radosť a kúpte jej prekrásne hodinky značky Q & Q. Ich ciferník zaujme na prvý pohľad svojou farebnosťou a motívom klauna očkatého a morské hviezdice. Rozhodne tiež poteší dvojfarebný remienok.

Q&Q Digitální hodinky M191J005
30,60 €

Či už vyrazíte na náročnú túru do hôr alebo naopak do víru veľkomesta, hodinky značky Q & Q budú vždy tým najlepším doplnkom. Ich masívne puzdro i ťah vsádzajú na čiernu farbu, ktorá sa hodí naozaj ku všetkému.

Q&Q Analogové hodinky C197J204-19%
21,70 € 17,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Či už si oblečiete romantické šaty alebo roztrhané džínsy s pohodlným tričkom, hodinky značky Q & Q váš outfit vždy dokonale doladia. Ich drobný svetlý ciferník vsádza na klasický dizajn – zdobí ho výrazné ručičky a číslice, ktoré zaisťujú perfektnú čitateľnosť času.

Q&Q Analogové hodinky QA20J211Y
21,70 €

Novinka

Hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q ocenia všetci milovníci klasického dizajnu. Ich belostný ciferník zaujme tenkými ručičkami a rímskymi číslicami, ktoré zaisťujú perfektnú čitateľnosť času.

Q&Q Analogové hodinky QA20J231
27,90 €

Hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q si zamilujete vďaka ich kvetinovému ciferníku, ktorý upúta vašu pozornosť na prvý pohľad. Na zápästí sa hodinky pripínajú oceľovým milánskym ťahom, ktorý sa prispôsobí obvodu vášho zápästia bez nutnosti odborného skracovanie.

Q&Q Analogové hodinky QA20J301
21,70 €

Hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q si zamilujete vďaka ich kvetinovému ciferníku, ktorý upúta vašu pozornosť na prvý pohľad. Na zápästí sa hodinky pripínajú pomocou príjemného koženého remienka v bielej farbe. Ozdobte sa doplnkom, ktorý sa vám bude hodiť naozaj ku všetkému.

Q&Q Analogové hodinky QA21J232
22,40 €

Či už oblečiete romantické šaty alebo svoje obľúbené tričko s džínsami, hodinky značky Q & Q váš outfit vždy dokonale doladia. Ich šedý ciferník zdobia bodové indexy s čírymi kryštálmi, ktoré sa krásne trblietajú.

Q&Q Analogové hodinky QB51J001Y
34,40 €

Novinka

Hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q sú ako stvorené pre všetky dámy so záľubou v elegantných doplnkoch. Ich svetlý ciferník, zasadený v hranatom puzdre, vsádza na klasický vzhľad – zdobí ho tenké ručičky a jednoduché indexy.

Q&Q Analogové hodinky QB57J201
26,70 €

Či už oblečiete pohodlné voľnočasové oblečenie alebo romantické šaty, hodinky z dielne značky Q & Q váš outfit vždy dokonale doladia. Ich svetlý ciferník vsádza na klasický dizajn – zdobí ho len dlhé strieborné ručičky a indexy, ktoré perfektne ladia s puzdrom a oceľovým ťahom.

Q&Q Analogové hodinky QB61J101-44%
33,90 € 18,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky z dielne značky Q & Q sú ako stvorené pre všetky dámy, ktoré rady vybočujú z radu. Na prvý pohľad vás nadchne podlhovasté hranaté púzdro z ružovo pozláteného kovu, ktoré v spojení s nadväzujúcim koženým remienkom v pastelovo šedej farbe vytvára dojem módneho náramku.

Q&Q Analogové hodinky QB80J202
27,90 €

Či už si oblečiete precízne vyžehlenú košeľu alebo svoje obľúbené voľnočasové tričko, hodinky z dielne značky Q & Q váš outfit vždy dokonale doladia. Ich modrý ciferník zaujme na prvý pohľad luminiscenčnými ručičkami a jednoduchými indexy, ktoré zaisťujú dokonalú čitateľnosť času.

Q&Q Analogové hodinky QB80J212
27,90 €

Či už si oblečiete precízne vyžehlenú košeľu alebo svoje obľúbené voľnočasové tričko, hodinky z dielne značky Q & Q váš outfit vždy dokonale doladia. Ich čierny ciferník zaujme na prvý pohľad luminiscenčnými ručičkami a jednoduchými indexy, ktoré zaisťujú dokonalú čitateľnosť času.

Q&Q Analógové hodinky QB80J301
27,90 €

Či už si oblečiete precízne vyžehlenú košeľu alebo svoje obľúbené voľnočasové tričko, hodinky z dielne značky Q&Q váš outfit vždy dokonale doladia. Ich béžový ciferník zaujme na prvý pohľad luminiscenčnými ručičkami a jednoduchými indexmi, ktoré zaisťujú dokonalú čitateľnosť času.

Q&Q Analogové hodinky QB80J302
27,90 €

Či už si oblečiete precízne vyžehlenú košeľu alebo svoje obľúbené voľnočasové tričko, hodinky z dielne značky Q & Q váš outfit vždy dokonale doladia. Ich modrý ciferník zaujme na prvý pohľad luminiscenčnými ručičkami a jednoduchými indexy, ktoré zaisťujú dokonalú čitateľnosť času.

Q&Q Analogové hodinky QB90J322
20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Či už si oblečiete precízne vyžehlenú košeľu alebo svoje obľúbené voľnočasové tričko, hodinky z dielne značky Q & Q váš outfit vždy dokonale doladia. Ich modrý ciferník zaujme na prvý pohľad luminiscenčnými ručičkami a jednoduchými indexy, ktoré zaisťujú dokonalú čitateľnosť času.

Q&Q Analogové hodinky QZ00J204
22,40 €

Hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q nadchnú na prvý pohľad všetkých milovníkov nadčasových doplnkov. Ich belostný ciferník vsádza na klasický vzhľad – zdobí ho výrazné ručičky a číslice, ktoré zaisťujú perfektnú čitateľnosť času. Na zápästí sa hodinky pripínajú oceľovým ťahom.

Q&Q Analogové hodinky VR18J003Y
19,40 €

Novinka

Hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q sú ako stvorené pre všetkých pánov so záľubou v športovo ladených doplnkoch. Ich biely ciferník zdobia výrazné ručičky a číslice, ktoré zaisťujú perfektnú čitateľnosť času. Plastové puzdro tvoria jednotný celok s čiernym športovým remienkom.

Q&Q Analogové hodinky VR19J005-20%
16,30 € 13 €

Hodinky z dielne obľúbenej značky Q & Q sú ako stvorené pre všetky športovo založené školákov. Ich tmavo modrý ciferník zdobia výrazné ručičky a indexy, ktoré zaisťujú perfektnú čitateľnosť času. Čiernou farbou sa pýši aj puzdro a remienok. Červené detaily dodávajú celku ten správny šmrnc.

Značka Q&Q patriaca do svetoznámej, tradičnej japonskej skupiny CITIZEN je na trhu viac ako 30 rokov, v Českej republike sa predáva už od roku 1990. Kvalita a súčasne veľmi priaznivá cena, robia z tejto značky jednu z najpredávanejších po celom svete. V ponuke je veľké množstvo modelov pre všetky generácie – od klasických, elegantných až po športové aj digitálne, z ktorého si vyberie naozaj každý podľa svojho vkusu. Na trh sú veľmi často uvádzané novinky.

Značka Q&Q patriaca do svetoznámej, tradičnej japonskej skupiny CITIZEN je na trhu viac ako 30 rokov, v Českej republike sa predáva už od roku 1990. Kvalita a súčasne veľmi priaznivá cena, robia z tejto značky jednu z najpredávanejších po celom svete. V ponuke je veľké množstvo modelov pre všetky generácie – od klasických, elegantných až po športové aj digitálne, z ktorého si vyberie naozaj každý podľa svojho vkusu. Na trh sú veľmi často uvádzané novinky.