Purina Pro Plan

Purina PRO PLAN už viac než 70 rokov ponúka superprémiové krmivá pre psy a mačky. Purina PetCare má vedúce postavenie medzi firmami, ktoré sa venujú vývojom a výrobou krmív pre domácich miláčikov.

Poslaním spoločnosti Purina PetCare je zvyšovať komfort života psov a mačiek pomocou kvalitnej výživy a starostlivosti. Ich filozofia zahŕňa podporu: zodpovednosť pri vlastnícte domácich zvierat, vzdelávaní, zapojení verejnosti a vytváraní pozitívnych vzťahov medzi ľuďmi a ich štvornohými priateľmi.

Bohaté znalosti v tejto oblasti vychádzajú zo snahy o pochopenie a uspokojenie potrieb psov a mačiek a ich majiteľov. Práve odborné vedomosti zaisťujú spoločnosti Purina popredné miesto v oblasti výživy psov a mačiek a vedú k tomu, že dokáže účinne liečiť bežné aj menej bežné ochorenia od obezity, cez cukrovku, až po alergie na krmivo. Vedci spoločnosti Nestlé Purina spolupracujú pri vývoji nových produktov s odborníkmi z rôznych vedeckých oborov, a to nie len v rámci Nestlé, ale aj z popredných inštitútov a univerzít z celého sveta.

Špecializácia

Krmivo

Výrobky značky Purina Pro Plan sú zastúpené v nasledujúcich kategóriách: