Purina ONE s hovädzím pre kastrované mačky 3 kg-20%
18,70 € 14,80 €

Krmivo pre kastrované mačky disponuje receptúrou Bifensis, ktorá podporuje správnu funkciu metabolizmu. Preukázateľne znižuje tvorbu zubného kameňa a zaisťuje zdravý močový trakt. Vyvážený pomer bielkovín a tukov pomáha regulovať hmotnosť. Purina ONE s hovädzím pre kastrované mačky 3 kg je prémiovej kvality.

Purina ONE Junior mini filetky s lososom a mrkvou v šťave 24x85 g
26,60 € 1,11 €/ks

Kompletné krmivo disponuje vyváženou hladinou minerálov a vysokým obsahom bielkovín. Súčasťou je kyselina DHA, ktorá prispieva k správnemu vývoju mozgu a zraku. Purina ONE Junior mini filetky s lososom a mrkvou v šťave 24×85 g sú vhodné pre mačiatka.

Purina ONE s morkou Indoor - pre mačky žijúce v byte 3 kg-20%
18,70 € 14,80 €

Krmivo pre domáce mačky disponuje receptúrou Bifensis, ktorá podporuje správnu funkciu metabolizmu. Preukázateľne znižuje tvorbu chumáčov chlpov a zaisťuje zdravý močový trakt. Vyvážený pomer bielkovín a tukov pomáha udržiavať hmotnosť. Purina s morkou Indoor – pre mačky žijúce v byte 3 kg je prémiovej kvality.

Purina ONE Bifensis Sterilcat s lososom a pšenicou 1,5 kg
7,30 €

Superprémiové kompletné krmivo obsahuje receptúru Bifensis s prospešnými baktériami, ktoré posilňujú prirodzenú obranyschopnosť. Purina ONE Bifensis Sterilcat s lososom a pšenicou 1,5 kg je vhodné pre kastrované/sterilizované mačky.

Purina ONE Bifensis Adult s lososom a celozrnnými obilninami 8 x 800 g
29,30 €

Superprémiové kompletné krmivo obsahuje receptúru Bifensis s prospešnými baktériami, ktoré posilňujú prirodzenú obranyschopnosť. Purina ONE Bifensis Adult s lososom a celozrnnými obilninami 8 × 800 g je vhodné pre dospelé mačky vo veku 1–7 rokov.

Purina ONE Bifensis Junior s kuracím a celozrnnými obilninami 8x800 g
31,80 €

Krmivo pre mačiatka, gravidné a dojčiace mačky s vysokou stráviteľnosťou. Vysoký obsah bielkovín pre zdravý vývoj svalovej hmoty. DHA stimuluje vývoj mozgu a zraku. Purina ONE Bifensis Junior s kuracím a celozrnnými obilninami 8×800 g je prémiovej kvality.

Purina ONE Bifensis Sterilcat s hovädzím a pšenicou 1,5 kg
7,30 €

Superprémiové kompletné krmivo obsahuje receptúru Bifensis s prospešnými baktériami, ktoré posilňujú prirodzenú obranyschopnosť. Purina ONE Bifensis Sterilcat s hovädzím a pšenicou 8 × 1,5 kg je vhodné pre kastrované/sterilizované mačky.

Purina ONE Bifensis Sterilcat s kuraťom a pšenicou 6 kg
34,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Superprémiové kompletné krmivo obsahuje receptúru Bifensis s prospešnými baktériami, ktoré posilňujú prirodzenú obranyschopnosť. Purina ONE Bifensis Sterilcat s kuraťom a pšenicou 6 kg je vhodné pre kastrované / sterilizované mačky.

Purina ONE Bifensis Sterilcat s lososom a pšenicou 8x800 g
31,80 €

Krmivo pre dospelé sterilizované mačky disponuje vyváženým obsahom minerálnych látok pre zdravý močový trakt. Znižuje tvorbu zubného kameňa až o 40 % Purina ONE Bifensis Sterilcat s lososom a pšenicou 8×800 g je prémiovej kvality.

Purina ONE ONE Dual Nature Sterilized Brusnica s lososom 8x750 g
31,80 €

Krmivo pre kastrované mačky disponuje spirulinou pre podporu imunitného systému. Preukázateľne znižuje tvorbu zubného kameňa a zaisťuje zdravý močový trakt. Vyvážený pomer bielkovín a tukov pomáha regulovať hmotnosť. Purina ONE Dual Nature Sterilized Brusnica s lososom 8×750 g je prémiovej kvality.

Purina ONE Bifensis Sensitive s morčacím a ryžou 8x800 g
31,80 €

Krmivo pre dospelé mačky s citlivým zažívaním s vysokou stráviteľnosťou a chutnosťou. Zdravá koža a lesklá srsť vďaka obsahu omega 6 mastných kyselín a zinku. Obsah vlákniny zaisťuje pevnejšiu stolicu a menší zápach. Purina ONE Bifensis Sensitive s morčacím a ryžou 8×800 g je prémiovej kvality.

Purina ONE ONE Dual Nature Sterilized Spirulina s hovädzím 8x750 g
31,80 € 26,89 €

Akcia

Krmivo pre kastrované mačky disponuje spirulinou pre podporu imunitného systému. Preukázateľne znižuje tvorbu zubného kameňa a zaisťuje zdravý močový trakt. Vyvážený pomer bielkovín a tukov pomáha regulovať hmotnosť. Purina ONE Dual Nature Sterilized Spirulina s hovädzím 8×750 g je prémiovej kvality.

Purina ONE Bifensis Sterilcat s kuracím a pšenicou 8 x 800 g
30,40 €

Superprémiové kompletné krmivo obsahuje receptúru Bifensis s prospešnými baktériami, ktoré posilňujú prirodzenú obranyschopnosť. Purina ONE Bifensis Sterilcat s kuracím a pšenicou 8 × 800 g je vhodné pre kastrované/sterilizované mačky.

Purina ONE Bifensis Adult s kuraťom a celozrnnými obilninami 6 kg
32 €

Superprémiové kompletné krmivo obsahuje receptúru Bifensis s prospešnými baktériami, ktoré posilňujú prirodzenú obranyschopnosť. Purina ONE Bifensis Adult s kuraťom a celozrnnými obilninami 6 kg je vhodné pre dospelé mačky vo veku 1–7 rokov.

Purina ONE Bifensis Urinary Care s kuracím a pšenicou 8x800 g
31,80 €

Krmivo pre dospelé mačky disponuje obsahom omega 6 mastných kyselín a zinkom, ktorý zaisťuje lesklú srsť a zdravú kožu. Udržuje zdravý močový trakt. Purina ONE Bifensis Urinary Care s kuracím a pšenicou 8×800 g je prémiovej kvality.