Pure Mazací olej na reťaz PURE Dry Lube (100ml)
6,29 €

Nový rad prostriedkov na údržbu PURE vytvorený na prírodnej báze – prispejte aj vy k zachovaniu čistoty životného prostredia. Olej je ideálny na jazdy v suchom počasí na cestách s nízkym valivým odporom. Odoláva prenikaniu vody a umývaniu.

Pure Čistič bicyklov PURE Bike Wash Concentrate 200ml
7,39 €

Nový rad prostriedkov na údržbu PURE vytvorený na prírodnej báze – prispejte aj vy k zachovaniu čistoty životného prostredia.Uchovajte obal z 1l Čističe bicyklov a znovu použite s PURE Bike Wash koncentrátom. Z 200 ml koncentrátu pripravíte 1 liter náplne na čistenie Vášho bicykla. "

Pure Čistič bicyklov PURE Bike Wash s rozprašovačom 1L
10,79 €

Nový rad prostriedkov na údržbu PURE vytvorený na prírodnej báze – prispejte aj vy k zachovaniu čistoty životného prostredia. Čistič PURE prináša novú iskru lakovaným a lešteným kovovým častiam. 100% bez kyseliny, ale stále s výkonom čistiacich prostriedkov na báze kyseliny.

Pure Mazací olej na reťaz PURE Wet Lube 100ml
6,09 €

Nový rad prostriedkov na údržbu PURE vytvorený na prírodnej báze – prispejte aj vy k zachovaniu čistoty životného prostredia.Určený do náročných podmienok, ako sú blato, voda alebo sneh. Tento olej dokáže na reťazi vydržať extrémne dlho a je odolný aj proti vymytiu pri čistení bicykla vodou.

Pure Odmasťovač PURE Bike Degreaser 250ml
8,39 €

Nový rad prostriedkov na údržbu PURE vytvorený na prírodnej báze – prispejte aj vy k zachovaniu čistoty životného prostredia.Účinný odmasťovač na prírodnej báze, vysoko efektívny pri odstraňovaní mastnoty a oleja s ľahko oplachujúcou receptúrou rozpustnou vo vode.

Pure Cyklistický olej PURE Bike Oil 150ml
6,19 €

Nový rad prostriedkov na údržbu PURE vytvorený na prírodnej báze – prispejte aj vy k zachovaniu čistoty životného prostredia. Zabraňuje tvorbe hrdzi má vynikajúcu ochranu proti korózii, znižuje trenie na pohyblivých častiach a je vhodný aj na väčšinu domáceho použitia.

Pure Mazací tuk PURE Bike Grease 100g
8,49 €

Nový rad prostriedkov na údržbu PURE vytvorený na prírodnej báze – prispejte aj vy k zachovaniu čistoty životného prostredia. Zloženie prispôsobené pre bicykle, určené na hlavové zostavy, ložiská kolies, stredové ložiská a všetky kĺbové spoje. Veľká odolnosť vôči vode – zabraňuje vzniku korózie.

Pure Stojan PURE Stand Stock Pack
499,90 €

PURE Stand Stock Pack obsahuje:12ks PURE Aluminium Bottle 500ml4ks Odmasťovač PURE Bike Degreaser 250ml20ks Čistič bicyklov PURE Bike Wash Concentrate 200ml7ks Mazací olej na reťaz PURE Wet Lube 100ml7ks Mazací olej na reťaz PURE Dry Lube (100ml)6ks Cyklistický olej PURE Bike Oil 150ml4ks Čistič b…