Pupill Dievčenská čiapka AURORA-51%
20,70 € 9,95 €

Výpredaj

Dievčenská čiapočka AURORA od značky Pupill so zaväzovaním pod bradou krásne zahreje pri prechádzkach vonku v chladnejšom období. Ružová čiapočka s béžovým brmbolcom je zateplená príjemnou podšívkou s výstupkami až na ušká.

Pupill Dievčenská čelenka MEGHAN-53%
9,60 € 4,45 €

Výpredaj

Dievčenská slušivá čelenka MEGHAN od značky Pupill zahreje ušká vášmu dievčatku pri jesenných a zimných prechádzkach. Príjemná béžová čelenka je vyrobená z akrylu a vlny. Svojim zaujímavým strihom pristane každej malej slečne.

Pupill dievčenský komplet JENNY-51%
26,90 € 12,95 €

Výpredaj

Dievčenský komplet JENNY od značky Pupill obsahuje roztomilú ružovobielu čiapočku s dvoma brmbolcami a šál v rovnakej farbe. Čiapočka s príjemnou podšívkou a ochranou ušiek zahreje na chladných jesenných a zimných prechádzkach.

Pupill Chlapčenská čiapka AURORA-51%
20,70 € 9,95 €

Výpredaj

Chlapčenská čiapočka AURORA od značky Pupill so zaväzovaním pod bradou krásne zahreje na prechádzkach vonku v chladnejšom období. Tmavomodrá čiapočka s bielym brmbolcom je zateplená príjemnou podšívkou s výstupkami až na ušká.

Pupill Dievčenská čiapka NOA-51%
28,80 € 13,95 €

Výpredaj

Dievčenské čiapočka s brmbolcom a šál NOA od značky Pupill pristane každej malej slečne. Svetloružová čiapočka s nápisom Happy go Lucky štýlovo doplnia každý outfit, a naviac krásne zahreje v chladnejších mesiacoch.

Pupill Dievčenská čiapka ZOLA-51%
15,30 € 7,45 €

Výpredaj

Roztomilá dievčenské čiapočka ZOLA od značky Pupill z mäkkého úpletu a bavlnenej podšívky zahreje a ochráni proti vetru. Čiapočka s viazaním pod bradou zaujme všetky dievčatká nežným prevedením spiaceho králička s uškami.

Pupill Dievčenská čelenka POMPI-52%
11,50 € 5,45 €

Výpredaj

Dievčenská slušivá čelenka POMPI od značky Pupill zahreje ušká vášho dievčatka pri jesenných a zimných prechádzkach v meste. Príjemná ružová čelenka s brmbolcom je vyrobená z akrylu a vlny a pristane každej malej parádnicu.

Pupill dievčenská čelenka POLLY-48%
7,65 € 3,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Očarujúca čelenka POLLY určite pristane vašej malej princeznej. Čelenka je vyrobená z hebkého materiálu, ktorý je príjemný na dotyk.

Pupill Dievčenská čiapka ELSIE-51%
15,30 € 7,45 €

Výpredaj

Dievčenské čiapočka ELSIE od značky Pupill so zaväzovaním pod bradou krásne zahreje vašu dievčatko pri prechádzkach vonku v chladnejšom období. Biela čiapočka s ružovým brmbolcom a srdiečkom je zateplená príjemnou podšívkou.

Pupill chlapčenský komplet JENNY-51%
26,90 € 12,95 €

Výpredaj

Chlapčenský komplet JENNY od značky Pupill obsahuje roztomilú modrobielu čiapočku s dvoma brmbolcami a šál v rovnakej farbe. Čiapočka s príjemnou podšívkou a ochranou ušiek zahreje na chladných jesenných a zimných prechádzkach.

Pupill Detské rukavice LAPKI-52%
8,40 € 3,95 €

Výpredaj

Detské rukavice LAPKI od značky Pupill v príjemnej pastelovej farbe zahrejú ručičky vašich detí v chladných mesiacoch. Rukavice sú vyrobené z akrylu a vlny s hrejivou bavlnenou podšívkou.

Pupill chlapčenská čiapka MACK-46%
13,04 € 6,95 €

Výpredaj

Chlapčenská čiapka MACK v bielom prevedení je vyrobená z hebkého materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Čiapku navyše zdobí na prednej strane nápis YEAH.

Pupill Chlapčenská čiapka TWIST-51%
17,30 € 8,45 €

Výpredaj

Chlapčenská čiapočka TWIST od značky Pupill so zaväzovaním pod bradou krásne zahreje na prechádzkach vonku v chladnejšom období. Farebná čiapočka s modrým brmbolcom je zateplená príjemnou podšívkou.

Pupill detská čiapka OHIO-51%
15,30 € 7,45 €

Výpredaj

Roztomilá detská čiapočka OHIO od značky Pupill so zaväzovaním pod bradou krásne zahreje vaše dieťatko na prechádzkach vonku. Sivá čiapočka s uškami a nápisom Mum and Dad je zateplená príjemnou podšívkou.

Pupill chlapčenská čiapka GEORGE-47%
14,19 € 7,45 €

Výpredaj

Chlapčenská čiapka GEORGE v zelenom prevedení je vyrobená z hebkého materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Čiapku navyše zdobí na prednej strane štýlový motív.

Pupill Chlapčenská čiapka MILANO-52%
17,70 € 8,45 €

Výpredaj

Chlapčenská čiapočka MILANO od značky Pupill krásne zahreje pri zimných vonkajších hrách alebo chladnejších prechádzkach v meste. Pruhovaná čiapočka s brmbolcom a malým obrázkom nad čelom je zateplená príjemnou podšívkou.

Pupill chlapčenská čiapka HAVANA-49%
12,65 € 6,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská čiapka HAVANA v zelenom prevedení je vyrobená z hebkého materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Čiapku navyše zdobí na prednej strane štýlový surferský motív.

Pupill Chlapčenská čiapka LONDON-51%
17,30 € 8,45 €

Výpredaj

Chlapčenská čiapočka LONDON od značky Pupill zahreje pri zimných radovánkach alebo chladnejších prechádzkach v meste. Sivomodrá čiapka s prúžkami hodí každému chlapčekovi.

Pupill detská čiapka ALASKA-50%
21,10 € 10,45 €

Výpredaj

Detská čiapočka ALASKA od značky Pupill so zaväzovaním pod bradou krásne zahreje na studených prechádzkach v zimných mesiacoch. Sivohnedú čiapočku so zateplením ušiek a príjemnou podšívkou môžu nosiť dievčatá aj chlapci.

Pupill detská čiapka VACAY-47%
10,35 € 5,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská čiapka VACAY v bielom prevedení je vyrobená z hebkého materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Čiapka sa dá prakticky zaviazať pod krkom a na prednej strane ju navyše zdobí nápis VACAY a malá palma v modrom prevedení.

Pupill Chlapčenská čiapka METRO-51%
17,30 € 8,45 €

Výpredaj

Chlapčenská čiapočka METRO od značky Pupill krásne zahreje pri zimných vonkajších hrách alebo chladnejších prechádzkach v meste. Pruhovaná čiapočka s brmbolcom pristane každému chlapčekovi.

Pupill Chlapecká čiapka SYBERIAN-51%
17,30 € 8,45 €

Výpredaj

Chlapčenská čiapočka SYBERIAN od značky Pupill krásne zahreje pri zimných radovánkach alebo chladnejších prechádzkach v meste. Šedomodrá čiapočka s brmbolcom a obrázkom tigra pristane každému chlapčekovi.

Pupill Detský nákrčník KOMIN-51%
10,30 € 4,95 €

Výpredaj

Detský nákrčník KOMIN od značky Pupill v príjemnom akrylovom prevedení ochráni oblasť krku v chladných mesiacoch. Farebný nákrčník pre dievčatá aj chlapcov jednoducho sa oblieka a na rozdiel od šály sa počas pohybu nerozmotá.

Pupill dívčí šátek NEIVA-48%
7,65 € 3,95 €

Výpredaj

Okouzlující šátek NEIVA bude vaší malé princezně moc slušet. Šátek je vyroben z příjemného bavlněného materiálu s příměsí polyesteru.

Pupill Dievčenská čiapka NOA-51%
28,80 € 13,95 €

Výpredaj

Roztomilá dievčenská čiapočka NOA od značky Pupill s brmbolcom pristane každej malej slečne. Čiapočka s nápisom Happy go Lucky štýlovo doplní každý outfit, a naviac krásne zahreje v chladnejších mesiacoch.

Pupill Dievčenská čiapka OHIO-51%
15,30 € 7,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilá dievčenské čiapočka OHIO od značky Pupill so zaväzovaním pod bradou krásne zahreje vaše dievčatko na prechádzkach vonku. Ružová čiapočka s uškami a nápisom Mum and Dad je zateplená príjemnou podšívkou.

Pupill Dievčenská čiapka ROCCO-50%
19,20 € 9,45 €

Výpredaj

Originálna dievčenské čiapočka ROCCO od značky Pupill ozvláštni svojím zaujímavým strihom každé oblečenie. Čiapočka pristane každej malej parádnici, a navyše krásne zahreje v chladnejších mesiacoch.

Pupill Dievčenská čiapka TARA-50%
21,10 € 10,45 €

Výpredaj

Roztomilá dievčenské čiapočka TARA od značky Pupill s medvedími uškami sa bude páčiť každej malej slečne. Čiapočka s nápisom Happy go Lucky krásne doplní každý outfit, a naviac krásne zahreje v chladnejších mesiacoch.

Medzinárodná značka Pupill vznikla pred viac ako 15-timi rokmi a sústredí sa na výrobu detských čiapok, čeleniek a ostatných pokrývok detských hlavičiek. Značka sa sústreďuje predovšetkým na dlhoročnú tradíciu, vysokú kvalitu látok i spracovania a eleganciu.

Medzinárodná značka Pupill vznikla pred viac ako 15-timi rokmi a sústredí sa na výrobu detských čiapok, čeleniek a ostatných pokrývok detských hlavičiek. Značka sa sústreďuje predovšetkým na dlhoročnú tradíciu, vysokú kvalitu látok i spracovania a eleganciu.