Pupill dívčí šátek NEIVA-80%
7,65 € 1,50 €

Akcia

Okouzlující šátek NEIVA bude vaší malé princezně moc slušet. Šátek je vyroben z příjemného bavlněného materiálu s příměsí polyesteru.

Pupill Chlapčenská čiapka MILANO
17,70 € 15,30 €

Chlapčenská čiapočka MILANO od značky Pupill krásne zahreje pri zimných vonkajších hrách alebo chladnejších prechádzkach v meste. Pruhovaná čiapočka s brmbolcom a malým obrázkom nad čelom je zateplená príjemnou podšívkou.

Pupill Chlapčenská čiapka TWIST-60%
17,30 € 6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská čiapočka TWIST od značky Pupill so zaväzovaním pod bradou krásne zahreje na prechádzkach vonku v chladnejšom období. Farebná čiapočka s modrým brmbolcom je zateplená príjemnou podšívkou.

Pupill dievčenský komplet JENNY-60%
26,90 € 10,75 €

Akcia

Dievčenský komplet JENNY od značky Pupill obsahuje roztomilú ružovobielu čiapočku s dvoma brmbolcami a šál v rovnakej farbe. Čiapočka s príjemnou podšívkou a ochranou ušiek zahreje na chladných jesenných a zimných prechádzkach.

Pupill Chlapčenská čiapka AURORA-21%
20,70 € 16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská čiapočka AURORA od značky Pupill so zaväzovaním pod bradou krásne zahreje na prechádzkach vonku v chladnejšom období. Tmavomodrá čiapočka s bielym brmbolcom je zateplená príjemnou podšívkou s výstupkami až na ušká.

Pupill Chlapčenská čiapka LONDON-60%
17,30 € 6,90 €

Akcia

Chlapčenská čiapočka LONDON od značky Pupill zahreje pri zimných radovánkach alebo chladnejších prechádzkach v meste. Sivomodrá čiapka s prúžkami hodí každému chlapčekovi.

Pupill Chlapčenská čiapka METRO-50%
17,30 € 8,65 €

Akcia

Chlapčenská čiapočka METRO od značky Pupill krásne zahreje pri zimných vonkajších hrách alebo chladnejších prechádzkach v meste. Pruhovaná čiapočka s brmbolcom pristane každému chlapčekovi.

Pupill chlapčenský komplet JENNY-60%
26,90 € 10,75 €

Akcia

Chlapčenský komplet JENNY od značky Pupill obsahuje roztomilú modrobielu čiapočku s dvoma brmbolcami a šál v rovnakej farbe. Čiapočka s príjemnou podšívkou a ochranou ušiek zahreje na chladných jesenných a zimných prechádzkach.

Pupill Chlapecká čiapka SYBERIAN
17,30 € 16,30 €

Chlapčenská čiapočka SYBERIAN od značky Pupill krásne zahreje pri zimných radovánkach alebo chladnejších prechádzkach v meste. Šedomodrá čiapočka s brmbolcom a obrázkom tigra pristane každému chlapčekovi.

Pupill Detské rukavice LAPKI
9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské rukavice LAPKI od značky Pupill v príjemnej pastelovej farbe zahrejú ručičky vašich detí v chladných mesiacoch. Rukavice sú vyrobené z akrylu a vlny s hrejivou bavlnenou podšívkou.

Pupill Detský nákrčník KOMIN-60%
10,30 € 4,10 €

Akcia

Detský nákrčník KOMIN od značky Pupill v príjemnom akrylovom prevedení ochráni oblasť krku v chladných mesiacoch. Farebný nákrčník pre dievčatá aj chlapcov jednoducho sa oblieka a na rozdiel od šály sa počas pohybu nerozmotá.

Pupill dievčenská čiapka Ama
10,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenská čiapočka Ama vyrobená z česaného a hebkého bavlneného materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Čiapka má dizajnové uši a navyše ju zdobia na prednej strane malá nášivky. Dokáže zahriať každú detskú hlavičku a je ideálnou voľbou do chladnejších dní.

Pupill Dievčenská čiapka AURORA-50%
20,70 € 10,35 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenská čiapočka AURORA od značky Pupill so zaväzovaním pod bradou krásne zahreje pri prechádzkach vonku v chladnejšom období. Ružová čiapočka s béžovým brmbolcom je zateplená príjemnou podšívkou s výstupkami až na ušká.

Pupill dievčenská čiapka Isabella-50%
17,70 € 8,85 €

Akcia

Dievčenská čiapka Isabella v šedom prevedení bude vášmu dievčatku zaiste pristane. Je vyrobená z príjemného a hebkého materiálu, ktorý je príjemný na dotyk. Čiapka má pružný lem a dokáže tak zakryť detská ušká a navyše ju zdobia veľké brmbolce.

Pupill Dievčenská čiapka ROCCO-60%
19,20 € 7,65 €

Akcia

Originálna dievčenské čiapočka ROCCO od značky Pupill ozvláštni svojím zaujímavým strihom každé oblečenie. Čiapočka pristane každej malej parádnici, a navyše krásne zahreje v chladnejších mesiacoch.

Pupill Dievčenská čiapka TARA-60%
21,10 € 8,40 €

Akcia

Roztomilá dievčenské čiapočka TARA od značky Pupill s medvedími uškami sa bude páčiť každej malej slečne. Čiapočka s nápisom Happy go Lucky krásne doplní každý outfit, a naviac krásne zahreje v chladnejších mesiacoch.

Medzinárodná značka Pupill vznikla pred viac ako 15-timi rokmi a sústredí sa na výrobu detských čiapok, čeleniek a ostatných pokrývok detských hlavičiek. Značka sa sústreďuje predovšetkým na dlhoročnú tradíciu, vysokú kvalitu látok i spracovania a eleganciu.

Medzinárodná značka Pupill vznikla pred viac ako 15-timi rokmi a sústredí sa na výrobu detských čiapok, čeleniek a ostatných pokrývok detských hlavičiek. Značka sa sústreďuje predovšetkým na dlhoročnú tradíciu, vysokú kvalitu látok i spracovania a eleganciu.