Puky Odrážadlo Learner Bike Medium LR M
80,90 €
+ doprava zadarmo

Detské odrážadlo PUKY Learner Bike Medium LR M pre deti od 2 rokov a 85 cm výšky. Odrážadlo LRM je skvelé pre tréning rovnováhy. Hlboké vyklenutie rámu zaistí vašim deťom bezpečný nástup i zostup z bicykla, neskôr tiež jazdu s nožičkami na podeste medzi riadidlami a sedadlom! Špeciálne ergonomicky tvarované sedadlo pre vaše deti je i výškovo nastaviteľné, rovnako tak ako riadidlá. Vďaka tomuto kvalitnému odrážadlu bude dieťaťu jazda príjemná.


Puky Odrážadlo Pukylino
46,10 €
+ doprava zadarmo

Detské odrážadlo PUKY Pukylino pre deti od 1 roka a 75 cm výšky! Detské odrážadlo je koncipované tak, aby deti, ktoré urobili svoje prvé krôčiky, mohli vyskúšať a rozvíjať svoje ďalšie schopnosti – vysadanie, zosadanie, odrážanie a riadenie. Vaše deti tak cvičia počiatočné riadenie a pohyby nôh.


Puky Odrážadlo s brzdou Learner Bike LR 1BR
102,40 €
+ doprava zadarmo

Detské odrážadlo PUKY pre deti od 3 rokov a 90 cm výšky. S odrážadlom LR 1 máte výučbu rovnováhy pod kontrolou. Hlboké vyklenutie rámu zaistí vašim deťom bezpečný nástup i zostup z odrážadla, neskôr tiež jazdu s nožičkami na podeste medzi riadidlami a sedadlom. Špeciálne ergonomicky tvarované sedadlo je výškovo nastaviteľné, rovnako tak aj riadidlá. Odrážadlo je vybavené nafukovacími odolnými penumatikami AIR pre dokonalejíe pocit a zážitok z jazdy. Odrážadlo má na strane stojanček.


Puky Odrážadlo s brzdou LR Ride
212,60 €
+ doprava zadarmo

S týmto detským odrážadlom budú Vaše ratolesti ozajstnými pirátmi chodníkov. Predstavujeme Vám detské odrážadlo PUKY LR Ride s odpružením zadného kolesa. Odrážadlo ponúka ľahký hliníkový rám, vďaka ktorému je aj celá konštrukcia ľahšia a lepšie ovládateľná. Odrážadlo vychádza z dizajnérskej dielne nemeckej spoločnosti PUKY. Je vybavené nafukovacími penumatiky a ručnou brzdou. Skvelá voľba pre deti od 3 rokov.