PROVENCE Kastról Gourmet 20 x 9,5 cmchristmas delivery-53%
32,60 € 15,06 €

Akcia

Kastrólliateho hliníka so sklenenou pokrievkou. Provence Kastról Gourmet 20 × 9,5 cm je veľmi stabilný a vhodný na všetky typy sporákov – vrátane indukcie. Povrch hrnca je nepriľnavý a reaguje na zmenu teploty.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 510 g, sladký punčchristmas delivery
8 € 6,20 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 510 g s vôňou sladkého punču od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu, na ktorú sa po celom dni určite tešíte. A nebojte sa, táto sviečka vydrží horieť až 95 hodín.

PROVENCE Korenička 120 ml čírachristmas delivery
6,60 €

Sada 6 koreničiek s objemom 120 ml. Provence Korenička 120 ml číra je vhodná na skladovanie korenia, cukru a iných potravín. Dózy sú vybavené skleneným uzáverom.

PROVENCE Korenička 150 ml čírachristmas delivery
7 €

Sada 6 koreničiek s objemom 150 ml. Provence Korenička 150 ml číra je vhodná na skladovanie korenia, cukru a iných potravín. Dózy sú vybavené skleneným uzáverom.

PROVENCE Liatinový pohár 120 ml, čiernychristmas delivery-27%
5,60 € 4,05 €

Akcia

Liatinový pohár s objemom 120 ml je ideálny pre pomalé vychutnávanie horúcej kávy alebo čaju. Provence Liatinový pohár 120 ml, čierny sa veľmi rýchlo zahreje a absorbované teplo uvoľňuje veľmi pomaly. Vhodný na akýkoľvek zdroj tepla, okrem mikrovlnnej rúry.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, jahoda a melónchristmas delivery
4 € 2,90 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou jahôd a melónu od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, červený pomarančchristmas delivery
2,90 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou červeného pomaranča od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.

PROVENCE Sklenená pokrievka 28 cm čírachristmas delivery
6,80 €

Sklenená pokrievka z tvrdeného skla s nerezovým okrajom a plastovým úchytom. Provence Sklenená pokrievka 28 cm číra vhodná na daný rozmer hrncov a panvíc. Malý otvor odvádza prebytočnú paru.

PROVENCE Sklenená pokrievka 24 cm čírachristmas delivery
6 €

Sklenená pokrievka z tvrdeného skla s nerezovým okrajom a plastovým úchytom. Provence Sklenená pokrievka 24 cm číra vhodná na daný rozmer hrncov a panvíc. Malý otvor odvádza prebytočnú paru.

PROVENCE Pekáč s pokrievkou 32x20x11 cm čiernachristmas delivery-22%
34,10 € 26,38 €

Akcia

Pekáč so skleneným vekom je vhodný pre pečenie v rúre, dusenie alebo varenie na sporáku. Provence Pekáč s pokrievkou 32×20×11 cm čierna je vyrobený z liateho hliníka s nepriľnavým povrchom a disponuje sklenenou pokrievkou. Vhodné do umývačky riadu, ale odporúča sa ručné umývanie pre predĺženie životnosti.

PROVENCE Smaltovaný hrniec s pokrievkou Levanduľa 3 lchristmas delivery
12,10 € 11,10 €

Hrniec so smaltovaným povrchom a s motívom levandule sa stane praktickým aj dekoratívnym doplnkom vašej kuchyne. Provence Smaltovaný hrniec s pokrievkou Levanduľa 3 l disponuje pokrievkou a 2 uchami pre jednoduchú manipuláciu. Hrniec je vhodný na všetky druhy sporákov vrátane indukcie.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, JABLKO+ŠKORICAchristmas delivery
3,50 €

Vonná sviečka v skle s tradičnou vôňou jablka so škoricou, príjemne prevonia každý domov. Sviečka červenej farby bude elegantnou ozdobou domova nielen počas vianočných sviatkov. Vhodná aj ako darček pre vašich blízkych Nechajte sa rozmaznávať vôňou domova a vychutnajte si chvíle strávené doma.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, VANILKAchristmas delivery
3,50 €

Sviečka v skle PROVENCE je skvelým bytovým doplnkom. Jej príjemná vanilková vôňa vám prevonia celú domácnosť. Môže byť tiež skvelým darčekom pre vašich blízkych.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 510 g, jablkový závinchristmas delivery-50%
8 € 4 €

Akcia

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 510 g s vôňou jablkového závinu od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu, na ktorú sa po celom dni určite tešíte. A nebojte sa, táto sviečka vydrží horieť až 95 hodín.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 530 g Cigary a whiskey, 2 knôtychristmas delivery
15,40 € 12,50 €

Pálenie sviečok za chladných večerov je najlepšia forma relaxácie. Po zapálení sviečky Provence, ktorá vonia po cigarách s whiskey, je domov útulnejší a nádherne prevoňaný. Túto arómu si môžete užívať až 120 hodín.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE S VIEČKOM 70G, BLUE COCKTAILchristmas delivery-36%
1,90 € 1,20 €

Akcia

Vonná sviečka v skle s tropickou vôňou Blue Cocktail 70 g, vám príjemne prevonia byt ako na exotickej dovolenke. Sviečka jemne modrej farby môže byť elegantné dekoráciou v byte, alebo vhodný darček pre vašich blízkych. Nechajte sa rozmaznávať vôňou domova a spríjemnite si chvíle strávené doma.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 510 g, TEQUILA SUNRISEchristmas delivery
6,10 €

Aromatická sviečka v skle s dobou horenia 85 – 95 hodín. Provence Sviečka v skle s viečkom 510 g, TEQUILA SUNRISE spríjemní chvíle vo vašom domove a slúži aj ako vkusná dekorácia. Vhodná aj ako darček. Dbajte na bezpečnostné pokyny uvedených na sviečke.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 510 g hľuzovkový koláčchristmas delivery-28%
7 € 5 €

Akcia

Aromatická sviečka s vôňou hľuzovkového koláča od značky Provence je ideálna na dekoráciu priestoru aj prevoňanie miestností. Spríjemní chvíle strávené doma a zútulní akýkoľvek kút potemnelého príbytku za studených nocí. Možno ju darovať ako darček, ktorý určite poteší. Dbajte na bezpečnosť a riaďte sa podľa piktogramov uvedených na sviečke.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 510 g, CUBA LIBREchristmas delivery
6,10 €

Aromatická sviečka v skle s dobou horenia 85 – 95 hodín. Provence Sviečka v skle s viečkom 510 g, CUBA LIBRE spríjemní chvíle vo vašom domove a slúži aj ako vkusná dekorácia. Vhodná aj ako darček. Dbajte na bezpečnostné pokyny uvedených na sviečke.

PROVENCE Sviečka v skle 140 g, čerešňachristmas delivery
3,60 €

Aromatická sviečka značky Provence v sklenenej nádobe vonia po čerešniach. Sviečka slúži nielen na dekoráciu, ale krásnou vôňou leta spríjemní aj chvíľky strávené doma.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, KORENINYchristmas delivery
3,20 €

Aromatická sviečka v skle Provence zútulnia váš domov a navyše do neho vnesie príjemnú vôňu korenia. Sviečku môžete použiť ako doplnok do domácnosti alebo ako darček, ktorý určite poteší. Nezabúdajte na bezpečnostné pokyny vždy, keď sviečku používate.

PROVENCE Sviečka v skle 140 g, červený pomarančchristmas delivery
3,60 €

Aromatická sviečka značky Provence v sklenenej nádobe vonia po červených pomarančoch. Sviečka slúži nielen na dekoráciu, ale krásnou vôňou leta spríjemní aj chvíľky strávené doma.

PROVENCE Kastról Gourmet 24 x 11,5 cmchristmas delivery-50%
38,30 € 18,83 €

Akcia

Kastrólliateho hliníka so sklenenou pokrievkou. Provence Kastról Gourmet 24 × 11,5 cm je veľmi stabilný a vhodný na všetky typy sporákov – vrátane indukcie. Povrch hrnca je nepriľnavý a reaguje na zmenu teploty.

PROVENCE Panvica Gourmet 26 x 6 cmchristmas delivery-63%
26,80 € 9,77 €

Akcia

Panvicaliateho hliníka sa rovnomerne rozohrieva až k samému okraju a dlho udržuje teplo. Provence Panvica Gourmet 26 × 6 cm je veľmi stabilná a vhodná na všetky typy sporákov – vrátane indukcie. Nepriľnavý povrch reaguje na zmeny teplôt a nepripaľuje sa.

PROVENCE Sada nožov Gourmet 3 kschristmas delivery-56%
19,20 € 8,26 €

Akcia

Sada nožovnerezovou čepeľou a ergonomickou rukoväťou. Provence Sada nožov Gourmet 3 ks obsahuje kuchynský nôž, univerzálny nôž a lúpací nôž. Nože sú vysoko odolné a ľahko sa čistia.

PROVENCE Panvica Gourmet 28 x 6 cmchristmas delivery-54%
29,10 € 13,17 €

Akcia

Panvicaliateho hliníka sa rovnomerne rozohrieva až k samému okraju a dlho udržuje teplo. Provence Panvica Gourmet 28 × 6 cm je veľmi stabilná a vhodná na všetky typy sporákov – vrátane indukcie. Nepriľnavý povrch reaguje na zmeny teplôt a nepripaľuje sa.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 530 g Teakwood plum, 2 knôtychristmas delivery
15,40 € 12,50 €

Pálenie sviečok za chladných večerov je najlepšia forma relaxácie. Po zapálení sviečky Provence, ktorá vonia po teakovom dreve, je domov útulnejší a nádherne prevoňaný. Túto arómu si môžete užívať až 120 hodín.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 510 g, PINA COLADAchristmas delivery
6,10 €

Aromatická sviečka v skle s dobou horenia 85 – 95 hodín. Provence Sviečka v skle s viečkom 510 g, PINA COLADA spríjemní chvíle vo vašom domove a slúži aj ako vkusná dekorácia. Vhodná aj ako darček. Dbajte na bezpečnostné pokyny uvedených na sviečke.

PROVENCE Smaltovaný hrniec s pokrievkou Kvety 3,5 lchristmas delivery
15,80 € 14,20 €

Kastról so smaltovaným povrchom a s motívom kvetín sa stane praktickým aj dekoratívnym doplnkom vašej kuchyne. Provence Smaltovaný hrniec s pokrievkou Kvety 3,5 l disponuje pokrievkou a 2 uchami pre jednoduchú manipuláciu. Hrniec je vhodný na všetky druhy sporákov vrátane indukcie.

PROVENCE Smaltovaný hrniec s pokrievkou Kvety 2,5 lchristmas delivery
15,10 € 13,50 €

Kastról so smaltovaným povrchom a s motívom kvetín sa stane praktickým aj dekoratívnym doplnkom vašej kuchyne. Provence Smaltovaný hrniec s pokrievkou Kvety 2,5 l disponuje pokrievkou a 2 uchami pre jednoduchú manipuláciu. Hrniec je vhodný na všetky druhy sporákov vrátane indukcie.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, TROPICKÉ KVETYchristmas delivery
3,50 €

Aromatická sviečka v skle Provence zútulní váš domov a navyše do neho vnesie príjemnú vôňu tropických kvetov. Sviečku môžete použiť ako doplnok do domácnosti alebo ako darček, ktorý určite poteší. Nezabúdajte na bezpečnostné pokyny vždy, keď sviečku používate.

PROVENCE Kuchársky nôž Gourmet 20 cmchristmas delivery
7,80 €

Nôž z kvalitnej lesklej nerez ocele s protišmykovou pogumovanou rukoväťou. Provence Kuchársky nôž Gourmet 20 cm je vhodný pre umývanie v umývačke riadu. Nôž sa dobre drží v ruke a nešmýka.

PROVENCE Nôž na chlieb Gourmet 19,5 cmchristmas delivery
7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Nôž z kvalitnej lesklej nerez ocele s protišmykovou pogumovanou rukoväťou. Provence Nôž na chlieb Gourmet 19,5 cm je vhodný pre umývanie v umývačke riadu. Nôž sa dobre drží v ruke a nešmýka.

PROVENCE Plátkovací nôž Gourmet 19,5 cmchristmas delivery
7,40 €

Nôž z kvalitnej lesklej nerez ocele s protišmykovou pogumovanou rukoväťou. Provence Plátkovací nôž Gourmet 19,5 cm je vhodný pre umývanie v umývačke riadu. Nôž sa dobre drží v ruke a nešmýka.

PROVENCE Sviečka v skle 140 g, limetkachristmas delivery
3,50 €

Aromatická sviečka značky Provence v sklenenej nádobe vonia po limetkách. Sviečka slúži nielen na dekoráciu, ale krásnou vôňou leta spríjemní aj chvíľky strávené doma.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, čerešňachristmas delivery
4 € 2,90 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou čerešní od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.

PROVENCE Univerzálny nôž Gourmet 11,5 cmchristmas delivery
6,40 €

Nôž z kvalitnej lesklej nerez ocele s protišmykovou pogumovanou rukoväťou. Provence Univerzálny nôž Gourmet 11,5 cm je vhodný pre umývanie v umývačke riadu. Nôž sa dobre drží v ruke a nešmýka.

PROVENCE Vykosťovací nôž Gourmet 17 cmchristmas delivery
7,10 €

Nôž z kvalitnej lesklej nerez ocele s protišmykovou pogumovanou rukoväťou. Provence Vykosťovací nôž Gourmet 17 cm je vhodný pre umývanie v umývačke riadu. Nôž sa dobre drží v ruke a nešmýka.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 510 g škoricové sušienky-28%
7 € 5 €

Akcia

Aromatická sviečka s vôňou škoricových sušienok od značky Provence je ideálna na dekoráciu priestoru aj prevoňanie miestností. Spríjemní chvíle strávené doma a zútulní akýkoľvek kút potemnelého príbytku za studených nocí. Možno ju darovať ako darček, ktorý určite poteší. Dbajte na bezpečnosť a riaďte sa podľa piktogramov uvedených na sviečke.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 510 g cupcake
7 € 6,80 €

Aromatická sviečka s vôňou malých zákuskov Cupcake od značky Provence je ideálna na dekoráciu priestoru aj prevoňanie miestností. Spríjemní chvíle strávené doma a zútulní akýkoľvek kút potemnelého príbytku za studených nocí. Možno ju darovať ako darček, ktorý určite poteší. Dbajte na bezpečnosť a riaďte sa podľa piktogramov uvedených na sviečke.

PROVENCE Sklenená pokrievka 26 cm číra
6,40 €

Sklenená pokrievka z tvrdeného skla s nerezovým okrajom a plastovým úchytom. Provence Sklenená pokrievka 26 cm číra vhodná na daný rozmer hrncov a panvíc. Malý otvor odvádza prebytočnú paru.

PROVENCE Smaltovaný hrniec s pokrievkou Levanduľa 4,5 l
14,30 € 12,70 €

Hrniec so smaltovaným povrchom a s motívom levandule sa stane praktickým aj dekoratívnym doplnkom vašej kuchyne. Provence Smaltovaný hrniec s pokrievkou Levanduľa 4,5 l disponuje pokrievkou a 2 uchami pre jednoduchú manipuláciu. Hrniec je vhodný na všetky druhy sporákov vrátane indukcie.

PROVENCE Smaltovaný hrniec s pokrievkou Levanduľa 2 l
10,20 € 9,90 €

Hrniec so smaltovaným povrchom a s motívom levandule sa stane praktickým aj dekoratívnym doplnkom vašej kuchyne. Provence Smaltovaný hrniec s pokrievkou Levanduľa 2 l disponuje pokrievkou a 2 uchami pre jednoduchú manipuláciu. Hrniec je vhodný na všetky druhy sporákov vrátane indukcie.

PROVENCE Lúpací nôž Gourmet 8,5 cm
6,40 €

Nôž z kvalitnej lesklej nerez ocele s protišmykovou pogumovanou rukoväťou. Provence Lúpací nôž Gourmet 8,5 cm je vhodný pre umývanie v umývačke riadu. Nôž sa dobre drží v ruke a nešmýka.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, jablko a škorica-50%
4 € 1,99 €

Akcia

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou jablka a škorice od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.