PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 530 g Ostružiny, 2 knoty
15,40 € 12,70 €

Novinka

Pálení svíček za chladných večerů je nejlepší forma relaxace. Po zapálení svíčky Provence, která voní po ostružinovém džemu, je domov útulnější a nádherně provoněný. Toto aroma si můžete užívat až 120 hodin.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 530 g Sugarplum, 2 knoty
15,40 € 12,70 €

Novinka

Pálení svíček za chladných večerů je nejlepší forma relaxace. Po zapálení svíčky Provence, která voní po sladkých švestkách, je domov útulnější a nádherně provoněný. Toto aroma si můžete užívat až 120 hodin.

PROVENCE Svíčka ve skle s víčkem 530 g Teakwood plum, 2 knoty
15,40 € 12,70 €

Novinka

Pálení svíček za chladných večerů je nejlepší forma relaxace. Po zapálení svíčky Provence, která voní po teakovém dřevě, je domov útulnější a nádherně provoněný. Toto aroma si můžete užívat až 120 hodin.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, BLUE COCTAIL
2,90 €

Aromatická sviečka v skle Provence zútulní váš domov a navyše do neho vnesie príjemnú vôňu exotického koktejlu. Sviečku môžete použiť ako doplnok do domácnosti alebo ako darček, ktorý určite poteší. Nezabúdajte na bezpečnostné pokyny vždy, keď sviečku používate.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, JABLKO+ŠKORICA
2,80 €

Vonná sviečka v skle s tradičnou vôňou jablka so škoricou, príjemne prevonia každý domov. Sviečka červenej farby bude elegantnou ozdobou domova nielen počas vianočných sviatkov. Vhodná aj ako darček pre vašich blízkych Nechajte sa rozmaznávať vôňou domova a vychutnajte si chvíle strávené doma.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, KORENINY
2,80 €

Aromatická sviečka v skle Provence zútulnia váš domov a navyše do neho vnesie príjemnú vôňu korenia. Sviečku môžete použiť ako doplnok do domácnosti alebo ako darček, ktorý určite poteší. Nezabúdajte na bezpečnostné pokyny vždy, keď sviečku používate.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, LEVANDUĽA
2,90 €

Vonná sviečka PROVENCE v skle vám svoju levanduľovú vôňu spríjemní chvíle strávené v teple vášho domova. Je tiež skvelou dekoráciou alebo vhodným darčekom pre vašich blízkych.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, MANGO
2,90 €

Vonná sviečka v skle PROVENCE s vôňou manga vám pomôže navodiť príjemnú atmosféru vo vašom dome. Je tiež skvelou dekoráciou či darčekom pre vašich blízkych.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, TROPICKÉ KVETY
2,90 €

Aromatická sviečka v skle Provence zútulní váš domov a navyše do neho vnesie príjemnú vôňu tropických kvetov. Sviečku môžete použiť ako doplnok do domácnosti alebo ako darček, ktorý určite poteší. Nezabúdajte na bezpečnostné pokyny vždy, keď sviečku používate.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE 140G, VANILKA
2,90 €

Sviečka v skle PROVENCE je skvelým bytovým doplnkom. Jej príjemná vanilková vôňa vám prevonia celú domácnosť. Môže byť tiež skvelým darčekom pre vašich blízkych.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 510 g, citronela
8 € 6 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 510 g s vôňou citronely od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu. A nebojte sa, táto sviečka vydrží horieť až 95 hodín. V lete môžete využiť ako odpudzovač hmyzu.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 510 g, jablkový závin-27%
8 € 5,80 €

Akcia

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 510 g s vôňou jablkového závinu od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu, na ktorú sa po celom dni určite tešíte. A nebojte sa, táto sviečka vydrží horieť až 95 hodín.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 510 g, sladký punč-27%
8 € 5,80 €

Akcia

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 510 g s vôňou sladkého punču od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu, na ktorú sa po celom dni určite tešíte. A nebojte sa, táto sviečka vydrží horieť až 95 hodín.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, červený pomaranč
1,90 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou červeného pomaranča od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, jablko a škorica
4 € 3 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou jablka a škorice od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, jahoda a melón
4 € 3 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou jahôd a melónu od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, limetka
4 € 3 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou limetky od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, mango
4 € 3 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou manga od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE S VIEČKOM 70G, BLUE COCKTAIL
1,90 €

Vonná sviečka v skle s tropickou vôňou Blue Cocktail 70 g, vám príjemne prevonia byt ako na exotickej dovolenke. Sviečka jemne modrej farby môže byť elegantné dekoráciou v byte, alebo vhodný darček pre vašich blízkych. Nechajte sa rozmaznávať vôňou domova a spríjemnite si chvíle strávené doma.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE S VIEČKOM 70G, KORENINY
1,90 €

Vonná sviečka v skle s orientálnou vôňou korenia príjemne prevonia každý domov. Sviečka zelenej farby **bude elegantnou ozdobou domova nielen počas vianočných sviatkov. Vhodná aj ako darček pre vašich blízkych. Nechajte sa rozmaznávať **vôňou domova a vychutnajte si chvíle strávené doma.

PROVENCE SVIEČKA V SKLE S VIEČKOM 70G, TROPICKÉ KVETY
1,90 €

Vonná sviečka v skle s exotickou vôňou tropické kvety 70 g, vám príjemne prevonia byt ako na dovolenke pri mori. Sviečka jemne ružovej farby môže byť elegantné dekoráciou v byte, alebo vhodný darček pre vašich blízkych. Nechajte sa rozmaznávať vôňou domova a vychutnajte si chvíle strávené doma.

PROVENCE Kastról Gourmet 20 x 9,5 cm
32,60 € 28,70 €

Novinka

Kastrólliateho hliníka so sklenenou pokrievkou. Provence Kastról Gourmet 20 × 9,5 cm je veľmi stabilný a vhodný na všetky typy sporákov – vrátane indukcie. Povrch hrnca je nepriľnavý a reaguje na zmenu teploty.

PROVENCE Kastról Gourmet 24 x 11,5 cm-24%
38,30 € 28,90 €

Akcia

Kastrólliateho hliníka so sklenenou pokrievkou. Provence Kastról Gourmet 24 × 11,5 cm je veľmi stabilný a vhodný na všetky typy sporákov – vrátane indukcie. Povrch hrnca je nepriľnavý a reaguje na zmenu teploty.

PROVENCE Panvica Gourmet 24 x 5,5 cm
24,90 € 20,70 €

Novinka

Panvicaliateho hliníka sa rovnomerne rozohrieva až k samému okraju a dlho udržuje teplo. Provence Panvica Gourmet 24 × 5,5 cm je veľmi stabilná a vhodná na všetky typy sporákov – vrátane indukcie. Nepriľnavý povrch reaguje na zmeny teplôt a nepripaľuje sa.

PROVENCE Panvica Gourmet 26 x 6 cm
26,80 € 23 €

Novinka

Panvicaliateho hliníka sa rovnomerne rozohrieva až k samému okraju a dlho udržuje teplo. Provence Panvica Gourmet 26 × 6 cm je veľmi stabilná a vhodná na všetky typy sporákov – vrátane indukcie. Nepriľnavý povrch reaguje na zmeny teplôt a nepripaľuje sa.

PROVENCE Panvica Gourmet 28 x 6 cm
29,10 € 25,30 €

Novinka

Panvicaliateho hliníka sa rovnomerne rozohrieva až k samému okraju a dlho udržuje teplo. Provence Panvica Gourmet 28 × 6 cm je veľmi stabilná a vhodná na všetky typy sporákov – vrátane indukcie. Nepriľnavý povrch reaguje na zmeny teplôt a nepripaľuje sa.

PROVENCE Panvica WOK Gourmet 28 x 8 cm-27%
29,10 € 21,20 €

Akcia

Panvica wokliateho hliníka sa rovnomerne rozohrieva až k samému okraju a dlho udržuje teplo. Provence Panvica WOK Gourmet 28 × 8 cm je veľmi stabilná a vhodná na všetky typy sporákov – vrátane indukcie. Nepriľnavý povrch reaguje na zmeny teplôt a nepripaľuje sa.

PROVENCE Sada nožov Gourmet 3 ks-31%
19,20 € 13,10 €

Akcia

Sada nožovnerezovou čepeľou a ergonomickou rukoväťou. Provence Sada nožov Gourmet 3 ks obsahuje kuchynský nôž, univerzálny nôž a lúpací nôž. Nože sú vysoko odolné a ľahko sa čistia.

PROVENCE Sada nožov Gourmet 5 ks
19,20 € 15,30 €

Novinka

Sada nožovantiadhéznym povrchom a ergonomickou rukoväťou. Provence Sada nožov Gourmet 5 ks obsahuje kuchársky nôž, univerzálny nôž, lúpací nôž, porcovací nôž a nôž na chlieb. Nože sú vysoko odolné a ľahko sa čistia.

PROVENCE Svíčka ve skle, 140 g, červený pomeranč
2,90 €

Aromatická svíčka značky Provence ve skleněné nádobě voní po červených pomerančích. Svíčka slouží nejen k dekoraci, ale krásnou vůní léta zpříjemnění i chvilky strávené doma.

PROVENCE Svíčka ve skle, 140 g, jahoda/meloun
2,90 €

Aromatická svíčka značky Provence ve skleněné nádobě voní po jahodách a melounu. Svíčka slouží nejen k dekoraci, ale krásnou vůní léta zpříjemnění i chvilky strávené doma.

PROVENCE Svíčka ve skle, 140 g, limetka
2,90 €

Aromatická svíčka značky Provence ve skleněné nádobě voní po limetkách. Svíčka slouží nejen k dekoraci, ale krásnou vůní léta zpříjemnění i chvilky strávené doma.

PROVENCE Svíčka ve skle, 140 g, třešeň
2,90 €

Aromatická svíčka značky Provence ve skleněné nádobě voní po třešních. Svíčka slouží nejen k dekoraci, ale krásnou vůní léta zpříjemnění i chvilky strávené doma.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, čerešňa
4 € 3 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou čerešní od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.

PROVENCE Sviečka v skle s viečkom 70 g, vanilka
4 € 3 €

Aromatizovaná sviečka v skle s viečkom 70 g s vôňou vanilky od spoločnosti Provence navodí tú správnu domácu atmosféru. Bezpečné prevedenie sviečky v skle umožní nerušene užívať pohodu a vydrží horieť až 24 hodín. Prípadne je aj krásnym darčekom, ktorým určite každého potešíte.