Protetika chlapčenská flexi barefoot obuv TYREL GREEN 72021
49,90 €

Novinka

Chlapčenská zimná obuv TYREL značky Protetika zahreje nôžky vašich chlapcov počas chladných dní. Obuv má barefootovú podrážku, ktorá sa postará o čo najväčší komfort počas chôdze. Topánky sú dostatočne priestranné pre prstíky vašich detí. Prírodný materiál obuvi zachováva zdravotnú nezávadnosť.

Protetika dievčenská flexi barefoot obuv DANY FUXIA 72021
49,90 € 38,90 €

Novinka

Dievčenská obuv DANY značky Protetika je opatrená barefootovou podrážkou, takže sa postará o čo najväčší komfort vašich dievčatiek pri chôdzi. Topánky sú dostatočne priestranné pre prstíky vašich detí. Zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti. Prírodný materiál obuvi zachováva zdravotnú nezávadnosť.

Protetika detská celoročná obuv NORIS TYRKYS 72052
49,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Celoročná detská kožená obuv od značky Protetika s pohodlnou stielkou a zapínaním na dva suché zipsy. Pružná podrážka so zvýšenou špičkou zaručuje pohodlie pri chôdzi a mäkké došľapy malých výletníkov.

Protetika chlapčenská celoročná obuv Tade NAVY 72017
49,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská celoročná obuv Tade značky Protetika je skvelou voľbou pre každodenné nosenie. Členková obuv je vyrobená z mäkkej kože, ktorá zaručuje pohodlnú chôdzu vášmu chlapcovi. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti.

Protetika dievčenská celoročná obuv HELGEN GREY 72021
49,90 €

Novinka

Dievčenská celoročná obuv HELGEN značky Protetika je ideálna obuv na každodenné nosenie. O príjemnejšiu a ľahšiu chôdzu vašich dievčat sa postará zosilnená pätová časť a čalúnenie. Obuv je vyrobená z kvalitnej kože. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti.

Protetika chlapčenská flexi barefoot obuv DANY NAVY 72021
49,90 €

Novinka

Chlapčenská obuv DANY značky Protetika je opatrená barefootovou podrážkou, takže sa postará o čo najväčší komfort vašich chlapcov pri chôdzi. Topánky sú dostatočne priestranné pre prstíky vašich detí. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti. Prírodný materiál obuvi zachováva zdravotnú nezávadnosť.

Protetika chlapčenská flexi barefoot obuv KAPO 72021
49,90 € 40,90 €

Novinka

Chlapčenská obuv KAPO značky Protetika je opatrená barefootovou podrážkou, takže sa postará o čo najväčší komfort vašich chlapcov pri chôdzi. Topánky sú dostatočne priestranné pre prstíky vašich detí. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti. Prírodný materiál obuvi zachováva zdravotnú nezávadnosť.

Protetika dievčenská flexi barefoot obuvALINA 72021
49,90 € 46,90 €

Novinka

Dievčenská obuv ALINA značky Protetika je opatrená barefootovou podrážkou, takže sa postará o čo najväčší komfort vašich dievčatiek pri chôdzi. Topánky sú dostatočne priestranné pre pršteky vašich detí. Zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti. Prírodný materiál obuvi zachováva zdravotnú nezávadnosť.

Protetika dievčenská celoročná obuv NENA 72017
49,90 €

Novinka

Dievčenská celoročná obuv NENA značky Protetika je skvelou voľbou pre každodenné nosenie. Členková obuv je vyrobená z mäkkej kože, ktorá dopraje vášmu dievčatku pohodlie počas chôdze. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti.

Protetika chlapčenská zimná obuv HELGEN MARONE 72021
49,90 €

Novinka

Chlapčenská celoročná obuv HELGEN značky Protetika je ideálnou obuvou na každodenné nosenie. O príjemnejšiu a ľahšiu chôdzu vašich chlapcov sa postará zosilnená pätová časť a čalúnenie. Obuv je vyrobená z kvalitnej kože. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti.

Protetika dievčenská flexi barefoot obuv STEP FUXIA 72021
39,90 €

Novinka

Dievčenská obuv STEP značky Protetika je opatrená barefootovou podrážkou, takže sa postará o čo najväčší komfort vašich dievčatiek pri chôdzi. Topánky sú dostatočne priestranné pre prstíky vašich detí. Zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti. Prírodný materiál obuvi zachováva zdravotnú nezávadnosť.

Protetika chlapčenská flexi barefoot obuv STEP NAVY 72021
39,90 € 30,90 €

Novinka

Chlapčenská obuv STEP značky Protetika je opatrená barefootovou podrážkou, takže sa postará o čo najväčší komfort vašich chlapcov pri chôdzi. Topánky sú dostatočne priestranné pre pršteky vašich detí. Zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti. Prírodný materiál obuvi zachováva zdravotnú nezávadnosť.

Protetika chlapčenská celoročná obuv LEON navy-19%
41,10 € 32,99 €

Akcia

Chlapčenská celoročná obuv od značky Protetika s pohodlnou stielkou. Spoľahlivé zapínanie na 2 pásky Vonkajšia strana zo semišovej kože. Podrážka s prekvapivou ohybnosťou a zvýšenou špičkou. Bohaté polstrovanie pre mäkký došľap. Ozdobné pruhy na bokoch.

Protetika chlapčenské poltopánky LISBON grey
43,10 € 37,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské poltopánky od značky Protetika s mäkkou stielkou do jarného a letného obdobia. Zapínanie na 2 remienky. Vonkajšia strana zo semišovej kože. Podrážka s výbornou ohybnosťou aj absorpciou došliapnutia. Ozdobný pruh na bokoch

Protetika dievčenská flexi barefoot obuv TYREL FUXIA 72021
49,90 €

Novinka

Dievčenská zimná obuv TYREL značky Protetika zahreje nôžky vašich dievčat počas chladných dní. Obuv má barefootovú podrážku, ktorá sa postará o čo najväčší komfort počas chôdze. Topánky sú dostatočne priestranné pre prstíky vašich detí. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti. Prírodný materiál obuvi zachováva zdravotnú nezávadnosť.

Protetika dievčenské ortopedické sandále
19,20 €

Pohodlné a vzdušné ortopedické sandálky PROTETIKA s anatomickou stielkou slúži ako prevencia plochonožia. Sandálky sú vhodné hlavne ako prezuvky do školy. Štýlové biele prevedenie s farebnými bodkami ladí aj k letnému outfitu.

Protetika chlapčenská flexi barefoot obuv RAFY 72021
49,90 €

Novinka

Chlapčenská zimná obuv RAFY značky Protetika zahreje nôžky vašich chlapcov počas chladných dní. Obuv má barefootovú podrážku, ktorá sa postará o čo najväčší komfort počas chôdze. Topánky sú dostatočne priestranné pre prstíky vašich detí. Prírodný materiál obuvi zachováva zdravotnú nezávadnosť.

Protetika dievčenská flexi barefoot obuv AMIS FUXIA 72021
49,90 €

Novinka

Dievčenská zimná obuv AMIS značky Protetika zahreje nôžky vašich dievčat počas chladných dní. Obuv má barefootovú podrážku, ktorá sa postará o čo najväčší komfort počas chôdze. Topánky sú dostatočne priestranné pre prstíky vašich detí. Prírodný materiál obuvi zachováva zdravotnú nezávadnosť.

Protetika dievčenské poltopánky TAMARA-19%
41,10 € 32,99 €

Akcia

Dievčenské poltopánky od značky Protetika s pohodlnou stielkou. Spoľahlivé zapínanie na 3 pásky Vonkajšia strana z hladkej kože. Podrážka s výbornou ohybnosťou aj absorpciou došliapnutiu. Zosilnená pätná časť. Bohaté polstrovanie. Ozdobný pruh na bokoch.

Protetika dievčenské snehule Jena
45,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Deti sneh milujú!! Vďaka dokonalým snehuliam Jena grey z kolekcie jeseň/zima 2019 si ho môžu užívať naplno. Nepremokavé snehule s hrejivým kožúškom vo vnútri zabezpečia, že detské nôžky budú pri vyvádzaní v snehu pekne v suchu a v teple.

Protetika chlapčenská celoročná obuv KARSON 72052
49,90 € 48,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Celoročné detská kožená obuv od značky Protetika s pohodlnou stielkou a zapínaním na dva suché zipsy. Pružná podrážka so zvýšenou špičkou zaručuje pohodlie pri chôdzi a mäkké došľapy malých výletníkov.

Protetika chlapčenská celoročná obuv NORIS GREEN 72052
49,90 €

Novinka

Celoročná detská kožená obuv od značky Protetika s pohodlnou stielkou a zapínaním na dva suché zipsy. Pružná podrážka so zvýšenou špičkou zaručuje pohodlie pri chôdzi a mäkké došľapy malých výletníkov.

Protetika chlapčenská celoročná obuv KURT 72021
49,90 € 42,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenská celoročná obuv KURT značky Protetika je skvelou voľbou pre každodenné nosenie. Členková obuv je vyrobená z mäkkej kože, ktorá dopraje vášmu chlapcovi pohodlie počas chôdze. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti.

Protetika dievčenská celoročná obuv RITA NAVY 72017
49,90 €

Novinka

Dievčenská celoročná obuv RITA značky Protetika je skvelou voľbou pre každodenné nosenie. Členková obuv je vyrobená z mäkkej kože, ktorá zaručuje pohodlnú chôdzu vašej dievčatku. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti.

Protetika dievčenská celoročná obuv VENTA 72052
49,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Celoročné detská kožená obuv od značky Protetika s pohodlnou stielkou a zapínaním na dva suché zipsy. Pružná podrážka so zvýšenou špičkou zaručuje pohodlie pri chôdzi a mäkké došľapy malých výletníkov.

Protetika chlapčenská flexi barefoot obuv DON 72021
49,90 €

Novinka

Chlapčenská obuv DON značky Protetika je opatrená barefootovou podrážkou, takže sa postará o čo najväčší komfort vašich chlapcov pri chôdzi. Topánky sú dostatočne priestranné pre prstíky vašich detí. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti. Prírodný materiál obuvi zachováva zdravotnú nezávadnosť.

Protetika dievčenská celoročná obuv DENISA 72021
39,90 €

Novinka

Dievčenská celoročná obuv DENISA značky Protetika je ideálna obuv na každodenné nosenie. O príjemnejšiu a ľahšiu chôdzu vašich dievčat sa postará zosilnená pätová časť a vystuženie. Obuv je vyrobená z kvalitnej kože. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti.

Protetika dievčenská celoročná obuv DELIA 72021
39,90 €

Novinka

Dievčenská celoročná obuv DELIA značky Protetika je ideálna obuv na každodenné nosenie. O príjemnejšiu a ľahšiu chôdzu vašich dievčat sa postará zosilnená pätová časť a vystuženie. Obuv je vyrobená z kvalitnej kože. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti.

Protetika chlapčenské barefoot topánky RAVEN denim-20%
22,70 € 17,99 €

Akcia

Chlapčenské topánky od firmy Protetika s flexibilnou tenkoprofilovou podrážkou. Zloženie z prírodných materiálov pre zachovanie zdravotnej nezávadnosti. Priestranná obuv, v ktorej majú detské prsty dostatok miesta. Nízka hmotnosť a odnímateľná stielka sú bonusom navyše.

Protetika chlapčenská zimná obuv HAROLD NAVY 72021
39,90 €

Novinka

Chlapčenská celoročná obuv HAROLD značky Protetika je ideálnou obuvou na každodenné nosenie. O príjemnejšiu a ľahšiu chôdzu vašich chlapcov sa postará zosilnená pätová časť a čalúnenie. Obuv je vyrobená z kvalitnej kože. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti.

Protetika dievčenské barefoot topánky RAVEN navy-38%
22,70 € 13,99 €

Akcia

Dievčenské topánky od firmy Protetika s flexibilnou tenkoprofilovou podrážkou. Zloženie z prírodných materiálov pre zachovanie zdravotnej nezávadnosti. Priestranná obuv, v ktorej majú detské prsty dostatok miesta. Nízka hmotnosť a odnímateľná stielka sú bonusom navyše.

Protetika chlapčenská flexi barefoot obuv KLEO GREEN 72017
39,90 €

Novinka

Celoročná detská kožená obuv od značky Protetika s barefootovou podrážkou a zapínaním na dva suché zipsy. Zloženie z prírodných materiálov je zárukou zdravotnej nezávadnosti. Priestranná obuv poskytuje dostatok miesta pre prsty na nohách a zaručuje pohodlie malých výletníkov.

Protetika chlapčenská zimná obuv HELGEN TYRKYS 72021
49,90 €

Novinka

Chlapčenská celoročná obuv HELGEN značky Protetika je ideálnou obuvou na každodenné nosenie. O príjemnejšiu a ľahšiu chôdzu vašich chlapcov sa postará zosilnená pätová časť a čalúnenie. Obuv je vyrobená z kvalitnej kože. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti.

Protetika dievčenské topánky RONY lila-29%
41,10 € 28,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské topánky od firmy Protetika s flexibilnou podrážkou a zvýšenou podrážkou. Zloženie z prírodných materiálov pre zachovanie zdravotnej nezávadnosti. Vrchná časť z kvalitnej hladkej kože a textilu. Priestranná obuv, v ktorej majú detské prsty dostatok miesta. Nízka hmotnosť a odnímateľná stielka sú samozrejmosťou.

Protetika dievčenské ortopedické šľapky
15,30 €

Pohodlné ortopedické šľapky PROTETIKA, ktoré zregenerujú detskú nôžku po celodennej námahe. Štýlové biele prevedenie s farebnými bodkami. Papučky sú vhodné aj ako prezuvky do školy.

Protetika dievčenská flexi barefoot obuv ASA 72021
49,90 €

Novinka

Dievčenská obuv ASA značky Protetika je opatrená barefootovou podrážkou, takže sa postará o čo najväčší komfort vašich dievčatiek pri chôdzi. Topánky sú dostatočne priestranné pre pršteky vašich detí. Zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti. Prírodný materiál obuvi zachováva zdravotnú nezávadnosť.

Protetika dievčenská celoročná obuv HAROLD PINK 72021
39,90 €

Novinka

Dievčenská celoročná obuv HAROLD značky Protetika je ideálna obuv na každodenné nosenie. O príjemnejšiu a ľahšiu chôdzu vašich dievčat sa postará zosilnená pätová časť a vystuženie. Obuv je vyrobená z kvalitnej kože. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti.

Protetika chlapčenské tenisky RONY tyrkys-29%
41,10 € 28,99 €

Akcia

Chlapčenské topánky od firmy Protetika s flexibilnou podrážkou a zvýšenou podrážkou. Zloženie z prírodných materiálov pre zachovanie zdravotnej nezávadnosti. Vrchná časť z kvalitnej hladkej kože a textilu. Priestranná obuv, v ktorej majú detské prsty dostatok miesta. Nízka hmotnosť a odnímateľná stielka sú samozrejmosťou.

Protetika chlapčenské sandále RALF grey-19%
41,10 € 32,99 €

Akcia

Chlapčenské sandále od značky Protetika s profilovanou podrážkou. Kvalitná koža dominuje vrchnej i vnútornej časti. Zvýšená špička i pätová časť pre ľahšiu chôdzu. Zapínanie na pásku aj šnúrky Zakončenie členkovej časti s polstrovaním pre príjemnejšie nosenie.

Protetika dievčenská celoročná obuv BIANKA 72021
39,90 €

Novinka

Dievčenská celoročná obuv BIANKA značky Protetika je ideálna obuv na každodenné nosenie. O príjemnejšiu a ľahšiu chôdzu vašich dievčat sa postará zosilnená pätová časť a vystuženie. Obuv je vyrobená z kvalitnej kože. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti.

Protetika chlapčenská zimná obuv DAREL GREEN 72021
39,90 €

Novinka

Chlapčenská celoročná obuv DAREL značky Protetika je ideálnou obuvou na každodenné nosenie. O príjemnejšiu a ľahšiu chôdzu vašich chlapcov sa postará zosilnená pätová časť a čalúnenie. Obuv je vyrobená z kvalitnej kože. Jednoduché zapínanie na suchý zips hravo zvládnu aj menšie deti.

Protetika dievčenské topánky PORT fuxia-20%
35,30 € 27,99 €

Akcia

Chlapčenské tenisky sú vhodné na športové aktivity. Je možné ich využiť aj v hale, pretože ich podrážka netvorí šmuhy na podlahe. Majú vyberateľnú stielku a sú vyrobené z prírodnej kože a textilu. Protetika dievčenské topánky PORT fuxia sú veľmi ľahké.

Protetika chlapčenské topánky PORT black-29%
35,30 € 24,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské tenisky sú vhodné na športové aktivity. Je možné ich využiť aj v hale, pretože ich podrážka netvorí šmuhy na podlahe. Majú vyberateľnú stielku a sú vyrobené z prírodnej kože a textilu. Protetika chlapčenské topánky PORT black sú veľmi ľahké.

Protetika dievčenské tenisky MELINDA navy
43,10 € 37,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenské tenisky od značky Protetika s pohodlnou stielkou. Zapínanie na pásku a šnúrky. Kvalitná koža na vrchnej strane. Nízkoprofilová podrážka s výbornou ohybnosťou. Zosilnená pätová časť pre ľahšiu chôdzu. Bohaté polstrovanie pre príjemnejšie nosenie.

Protetika chlapčenské barefoot topánky ALIX grey-18%
28,20 € 22,99 €

Akcia

Chlapčenské topánky od firmy Protetika so zvýšenou podrážkou. Zloženie z prírodných materiálov pre zachovanie zdravotnej nezávadnosti. Vrchná časť je z kvalitnej kože a textilu. Zosilnené okraje. Priestranná obuv, v ktorej majú detské prsty dostatok miesta. Odnímateľná stielka je samozrejmosťou.

Protetika dievčenské barefoot topánky ALIX lila-37%
28,20 € 17,49 €

Akcia

Dievčenské topánky od firmy Protetika so zvýšenou podrážkou. Zloženie z prírodných materiálov pre zachovanie zdravotnej nezávadnosti. Vrchná časť je z kvalitnej kože a textilu. Zosilnené okraje. Priestranná obuv, v ktorej majú detské prsty dostatok miesta. Odnímateľná stielka je samozrejmosťou.

Spoločnosť Protetika poskytuje svojim zákazníkom zdravotnícku starostlivosť prostredníctvom vlastnej výroby a predaja obuvi, zdravotníckych pomôcok a ďalších produktov, ktoré vyrába na Slovensku. Snaží sa o inovatívny prístup a využitie najmodernejších materiálov a postupov, tiež je členom Českej obuvnícke asociácie. Vyberte deťom kvalitné obutie, podporíte tak zdravý vývoj a rast detských nožičiek.

Spoločnosť Protetika poskytuje svojim zákazníkom zdravotnícku starostlivosť prostredníctvom vlastnej výroby a predaja obuvi, zdravotníckych pomôcok a ďalších produktov, ktoré vyrába na Slovensku. Snaží sa o inovatívny prístup a využitie najmodernejších materiálov a postupov, tiež je členom Českej obuvnícke asociácie. Vyberte deťom kvalitné obutie, podporíte tak zdravý vývoj a rast detských nožičiek.