Protec PROTEC Oxicat 375 ml čistič lambda sondy a katalyzátora P1180
11,99 €

Oxicat je najnovší technologický produkt špeciálne vyvinutý tak aby prekonával súčasné normy ekológie. Oxicat rozpúšťa živicu, gumu a sadze na lambda sonde a v katalyzátore. Je určený pre benzínové, dieselové a tiež hybridné systémy. Je ideálny hlavne pre 4-taktné motory.

Protec PROTEC - Čistenie ventilov a vstrekovania 375ml P2233
11,75 €

Vysoko výkonný Valves and Injection Cleaner. Zlepšuje jazdné vlastnosti automobilu. Odstraňuje karbónové znečistenie z ventilov a tiež zo spaľovacích komôr. Odstraňuje nečistoty z celého palivového systému. Zabezpečuje tým silné a čisté spaľovanie paliva. Optimalizuje emisné hodnoty.

Protec PROTEC DPF Super Clean 375 ml filtra pevných častí P6171
11,46 €

DPF Super Clean je vysokovýkonný čistič filtra pevných častíc. Ide o špeciálne dieselové aditívum, ktoré sa používa ako pomoc pri regenerácii systému filtra pevných častíc. Produkt je vhodný pre všetky dieselové motory a je miešateľný so všetkými dieselovými palivami.

Protec PROTEC - Prípravok redukujúci dymenie 375ml P2111
9,67 €

Posledný kus za túto cenu!

Inovatívna formula výrazne redukuje výfukové plyny a sadze, ktoré sa vytvárajú vo všetkých motoroch. Produkt zabezpečuje optimálne mazanie všetkých pohyblivých častí. Špecialitou produktu je jeho vysoká viskozita, ktorá zabraňuje oleju vstúpiť do spaľovacej komory.

Protec PROTEC - Čistič škrtiacej klapky sprej 500ml P2803
7,84 €

Vysokoúčinný prípravok pre efektívne a šetrné čistenie škrtiacich klapiek i karburátorov. V priebehu niekoľkých sekúnd rozpúšťa nečistoty, olej a mastné usadeniny. Prípravok aj vďaka špeciálnym mazacím zložkám zabezpečuje správnu funkciu pohyblivých dielov a tým znižuje i spotrebu paliva.

Protec DPF TOP GUN Cleaner DPF 1 l P6156
32,10 €

DPF Top Gun Cleaner rozpúšťa a odstraňuje sadze usadené vo filtri pevných častíc. Produkt značne zjednodušuje prácu, pretože filter nie je potrebné pred čistením demontovať. Čisti poľahky a je šetrný voči materiálom používaným vo filtroch ako je horčík, hliník, zinok a kadmium.

Protec NANO Konzervacia Autoskla 75 ml + 30 ml 21187
21 €

Nano Car-Glass Sealant predstavuje aktívnu bezpečnosť vďaka zlepšenej viditeľnosti vo dne, v noci i za dažďa. Nízka priľnavosť hmyzu, menšia nutnosť zoškrabávania námrazy a používania stieračov. Konzervácia vydrží cca 10 000 km alebo 6 mesiacov.

Protec NANO Konzervacia laku 21181
36,85 €

Posledný kus za túto cenu!

Nano Paintwork Sealant K1 + K2 je kompletná sada vhodná pre osobné, nákladné i terénne automobily. Konzervácia je farebne neutrálna, neobsahuje rozpúšťadlá. Je odolná voči UV žiareniu, mechanickému a chemickému namáhaniu.

Protec NANO Konzervacia Motocyklov 21188
37,07 €

Posledný kus za túto cenu!

Nano Bike Sealant je určená na ochranu laku, diskov, prilby, priezoru, plastov a kevlaru. Ponúka dlhodobú ochranu pred agresívnymi vplyvmi prostredia. Znižuje priľnavosť nečistôt, ako je hmyz, blato či prach.

Protec PRO TEC CISTIC DPF filtra sprej 400ml P2985
14,39 €

DPF Catalyst Cleaner rozpúšťa a odstraňuje znečistenie a pozostatky sadzí z filtra pevných častíc a katalyzátora bez nutnosti ich demontáže a obnovuje ich funkčnosť. Produkt je taktiež vhodný aj na čistenie EGR ventilu.

Protec PRO TEC - Priľnavý mazací olej 400 ml P2961
12,01 €

Priľnavý mazací olej, tiež nazývaný aj ako tekutá vazelína resp. vazelína v spreji. Po zreagovaní so vzduchom vytvára na povrchu lepkavý mazací film. Zabraňuje bobtnaniu tesniacich krúžkov a nezanecháva škvrny. Rýchle preniká na ošetrované miesta.

Protec PROTEC - BIO Odhrdzovač sprej 400ml P2921
6,22 €

Vďaka prídavnej látke MOS2 sa účinná uvoľňovacia zložka ľahšie dostane do pórov hrdze a pôsobí na ňu zvnútra. Odhrdzovač teda nepôsobí povrchovo, ale štrukturálne. Produkt ľahko rozpúšťa hrdzu a uvoľňuje zhrdzavené diely.

Protec PROTEC - Ceramic chain Wax Bike line keramický 500ml P3082
12,67 €

Posledný kus za túto cenu!

Ceramic Chain Wax je plne syntetický vysoko priľnavý lubrikant. Vytvára mazací film, ktorý je extrémne odolný voči vysokému tlaku. Redukuje oder a trenie, je odolný voči vode, vysokým teplotám a tiež odstredivým silám.

Protec PROTEC - Čistiaca pena v spreji 400ml P2995
6,28 €

Posledný kus za túto cenu!

Multi Function Foam efektívne čistí a odstraňuje nečistoty. Rýchlo a spoľahlivo odstraňuje nežiadúce baktérie, plesne a huby. Produkt je biologicky odbúrateľný a nie je nebezpečný pre životné prostredie. Je tiež jemný k pokožke.

Protec PROTEC - Čistič benz.sústavy motorková rada 200ml P3011
9,34 €

Fuel Line Cleaner Bike je produkt určený na čistenie benzínového systému v motocykloch. Odstraňuje znečistenie spôsobené prevádzkou v celom palivovom systéme, od nádrže až po spaľovací priestor. Odstraňuje zalepenie v karburátorových a vstrekovacích tryskách.

Protec PROTEC - Čistič benzín - LPG systému 375 ml P1921
12,11 €

Petrol System Cleaner LPG je produkt špeciálne vyvinutý pre LPG systémy. Vysoko aktívne mazacie zložky garantujú ochranu ventilov pred oderom, trením a koróziou. Produkt optimalizuje spaľovanie a emisie a predlžuje životnosť motora. Pravidelné používanie zabezpečuje dlhotrvajúcu stabilitu paliva.

Protec PROTEC - Čistič bŕzd 500ml P2201
4,06 €

Má krátky čas pôsobenia, čistí a odmastňuje celé povrchy, odstraňuje dokonca i odolné a zapečené nečistoty. Odstraňuje olej, mastnotu, silikóny zo všetkých povrchov. Viaže nebezpečný brzdový oder a prach. Vysokovýkonná formulácia pre efektívne a ohľaduplné čistenie.

Protec PROTEC - Čistič filtra pevných častíc 1l P6161
13,37 €

DPF Flushing Liquid rozpúšťa a odstraňuje všetky pozostatky sadzí z filtra pevných častíc. Produkt sa naväzuje na sadze a po určitom čase vznikne vo filtri kašovitá hmota, ktorá sa po procese čistenia jednoducho vypláchne.

Protec PROTEC - Čistič pal.systému pre dieslové motory 1000ml P1249
30,88 €

Posledný kus za túto cenu!

Diesel System Super Clean je vysokovýkonný čistič pre dieselové motory. Má excelentné čistiace účinky. Eliminuje znečistenie spôsobené prevádzkou v celom palivovom systéme. Odstraňuje živicový povlak a uvoľňuje zalepené vstrekovacie otvory a čerpadlá.

Protec PROTEC - Čistič palivového sys. benzinové motory 375ml P1101
11,99 €

Odstraňuje znečistenie spôsobené prevádzkou v celom palivovom systéme, od nádrže až po spaľovací priestor. Odstraňuje zalepenie v karburátorových a vstrekovacích tryskách. Ďalej odbúrava usadenú hrdzu v systéme a karbonizáciu v spaľovacom priestore.

Protec PROTEC - Čistič sania dieseloveho motora 400ml P1911
12,62 €

Produkt čistí celý vzduchový nasávací systém dieselového motora. Tento unikátny produkt je parotvorný a prúdi cez celý nasávací systém. Čistí vstupný trakt, intercooler EGR ventilu, vstupnú a výstupnú časť ventilov a spaľovacie komory.

Protec PROTEC - Čistič senz.váhy vzduchu 500ml P2965
7,13 €

Airflow Sensor Cleaner je špeciálny určený pre rýchle a bezpečné čistenie citlivých častí senzora váhy vzduchu v benzínových a dieselových motoroch. Poľahky odstraňuje znečistenie z tepelného drôtu alebo tepelného plechu a vyparí sa bez toho aby zanechal usadeniny.

Protec PROTEC - Common Rail Diesel 1L P2109
32,26 €

Common Rail Diesel System Clean & Protect je vyvinutý špeciálne pre všetky vysokotlakové dieselové systémy s priamym vstrekovaním a systémom Common Rail. Vyhovujúci pre všetky druhy filtrov dieselového systému vrátane filtra pevných častíc.

Protec PROTEC - DPF preplach fil.pevných častíc 5L P6162
51,59 €

DPF Flushing Liquid rozpúšťa a odstraňuje všetky pozostatky sadzí z filtra pevných častíc. Produkt sa naväzuje na sadze a po určitom čase vznikne vo filtri kašovitá hmota, ktorá sa po procese čistenia jednoducho vypláchne.

Protec PROTEC - Engine flush motorková rada 200ml P3001
9,34 €

Engine Flush Bike je vhodný pre všetky benzínové motory. Odstraňuje kal a znečistenie z kľukovej skrine a olejového systému. Vyčistením piestnych krúžkov obnovuje kompresie. Čistí a stišuje hydraulické zdvíhadlá ventilov.

Protec PROTEC - Interiérový sprej 500 ml P2301
6,02 €

Interior Care čistí a chráni interiér automobilu. Čistí, chráni a ošetruje plasty, kožu a gumu. Produkt má antistatický účinok a je odolný voči prachu a vode. Chráni pred vyblednutím, UV žiarením a popraskaním.

Protec PROTEC - Keramická pasta v spreji so štetcom 200ml P9742
20,64 €

Posledný kus za túto cenu!

Ceramic Grease White je odolná voči extrémnym teplotám. Funguje ako separátor a chráni pred oderom a koróziou. Zabraňuje zamŕzaniu a je odolná voči studenej a horúcej vode, kyselinám a lúhom. Neobsahuje žiadne kovy. Používaním produktu môžete predísť nadmernému opotrebovaniu častí a súčiastok.

Protec PROTEC - Mazací sprej 500ml P2601
7,87 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoko výkonné mazivo, znesie vysokú teplotu a tlak, chráni brzdy a brzdové komponenty. Dlhodobá ochrana pred hrdzou a koróziou. Predchádza a eliminuje pískanie bŕzd. Zaisťuje dobrú funkciu bŕzd. Chráni pred soľou, vodou, kyselinami a žieravinami.

Protec PROTEC - Medený sprej a mazivo 400ml P2931
11,42 €

Vysokovýkonný mazací a lubrikačný prostriedok so separačnými schopnosťami a efektom ,,proti zaseknutiu,,. Je zložený z molekulárnych častí medi a vysoko odolných plne syntetických spojivových komponentov.

Protec PROTEC - Nano ochrana pre posilovače riadenia 100ml P2161
10,64 €

Inovatívny prípravok na báze nano-technológií. Vytvára vysoko aktívny klzný a ochranný film, ktorý chráni všetky vnútorné povrchy servo riadenia pred opotrebovaním a trením. Vysoko efektívna zmes znižuje nežiadúci hluk a zaisťuje hladkú prevádzku servo riadenia. Odporúčaný aj pre športové autá.

Protec PROTEC - Ochrana automat. prevodoviek 375ml P1801
13,19 €

Produkt podstatne redukuje trenie, zaisťuje hladké radenie prevodových stupňov a chráni tesnenia a krúžky. Tento fakt vyúsťuje k zlepšeniu životnosti všetkých častí v automatickej prevodovke. Podstatne redukuje opätovné znečistenie sedimentami.

Protec PROTEC - Ochrana motorov na báze nanočastíc 375ml P9201
12,90 €

Nano Engine Protect & Seal ponecháva o-krúžky a hriadeľové tesnenia mäkké a pružné. Poskytuje vysoko výkonnú ochranu pred opotrebovaním a slzením. Taktiež zlepšuje prúdenie oleja počas studených štartov a zabezpečuje hladší a tichší chod motora.

Protec PROTEC - Odhrdzovač 500ml P2501
6,19 €

Rust Remover rýchlo a efektívne rozpúšťa hrdzu a uvoľňuje tým zhrdzavené časti. Eliminuje vŕzganie a chráni ošetrované časti pred koróziou. Neobsahuje živicu a kyseliny a je bilogociky odbúrateľný. Nepoškodzuje lak, sklo, plasty ani gumu.

Protec PROTEC - Oil Booster bike Line prísada do oleja motorková rada 200ml P3021
10,37 €

Posledný kus za túto cenu!

Oil Booster Bike redukuje fosfátové zložky, používa bezpopolonaté činidlá a neobsahuje ťažké kovy. Predzchádza usadeninám v mazacom systéme a neutralizuje kyseliny v motore. Zabezpečuje nižšiu spotrebu paliva a redukuje tiež spotrebu oleja. Oil Booster Bike je vhodný pre všetky motocykle.