Procos Tanierik EKO kompostovateľný oranžový 23cm 8ks
2,59 €

Z oslavy rovno do kompostu Papierové taniere majú TÜV AUSTRIA certifikát, čo znamená, že sa dokážu rýchlo rozložiť a nemajú negatívny vplyv na prírodu. Po použití ich jednoducho hodíte do priemyselného BIO-odpadu*.

Procos Pozvánky Mickey a pretekári 6ks
2,39 €

Papierové pozvánky Mickey Mouse na detskú párty. Pozvite na oslavu oslávencových kamarátov krásnymi pozvánkami. Vyberte si z našej ponuky párty výzdoby a párty dekorácie na narodeninovú oslavu.

Procos Servítky Minnie Mouse 2vrstvové 33cm 20ks
2,69 €

Procos Servítky Minnie Mouse 2vrstvové 33cm 20ksDvoj-vrstvové papierové servítky Minnie Mouse na detskú oslavu pre dievčatko. Pripravte jedinečnú narodeninovú party s našou širokou ponukou párty výzdoby a dekorácií. Party stolovanie môžete doplniť pohárikmi, tanierikmi a obrusom v štýle Minnie.

Procos Tanierik veľký Labková patrola 23cm 8ks
2,80 €

Tanierik veľký Labková Patrola 23cm 8ksTanierik veľký papierový s motívom pátračov Labková Patrola na detskú oslavu narodenín pre chlapčeka. Inšpirujte sa našou širokou ponukou produktov a pripravte pre dieťa tú najlepšiu párty s krásnymi pártyvýzdobami a dekoráciami.

Procos Balóny Cars 28cm 8ks
3,10 €

Latexové balóny s motívom autíčok Cars na chlapčenskú narodeninovú oslavu. Nechajte sa očariť z najširšej ponúky krásnych balónov na detskú párty s motívom Cars a vyzdobte party miestnosť pre oslávenca podľa Vaších predstáv. Palička s násadkou je vhodná pre latexové balóniky plnené vzduchom.

Procos Sviečka 3 Minnie
2,69 €

Narodeninové sviečka Minnie Mouse číslo 3 na detskú oslavu narodenín. Najdôležitejšia časť každej oslavy začína pri narodeninových sviečkách. Vyberte si z našej ponuky párty výzdoby a párty dekorácie na párty.

Procos Klobúčik Minnie Happy Helpers 6ks
2,39 €

Papierové klobúčiky s gumičkou Minnie Mouse na party narodeninovú oslavu. Party klobúčiky pre oslávenca a jeho kamarátov ako neodlučitelná časť každej oslavy. Vyberte si z našej ponuky párty výzdoby a párty dekorácie na detskú párty.

Procos Obrus Minnie Mouse plastový 120x180cm
4,99 €

Obrus Minnie Mouse plastový 120×180cmPlastový obrus Minnie Mouse na narodeninovú oslavu pre oslávenkyňu. Pripravte nezabudnuteľnú detskú party s našou najširšou ponukou párty výzdoby a dekorácií. Party stolovanie môžete doplniť tanierikmi, servítkami a pohárikmi v štýle Minnie.

Procos Papierové poháre Labková patrola 200ml 8ks
2,50 €

Papierové poháre Labková Patrola 200ml 8ksPapierový pohárik Labková Patrolana detskú narodeninovú oslavu. Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou krásnych párty výzdoby a dekorácií. Party stolovanie môžete doplniť tanierikmi, servítkami a obrusom v štýle Labvkoej Patroly (Paw Patrol).

Procos Papierové poháre Prasiatko Peppa Pig 200ml 8ks
2,50 €

Papierové poháre Prasiatko Peppa Pig 200ml 8ksPapierový pohárik Prasiatko Peppa Pigna detskú narodeninovú oslavu. Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou krásnych párty výzdoby a dekorácií. Party stolovanie môžete doplniť tanierikmi, servítkami a obrusom v štýle Prasiatko Peppa Pig.

Procos Tanierik malý Minnie Mouse 20cm 8ks
2,60 €

Tanierik malý Minnie Mouse 20cm 8ksTanierik malý papierový s motívom Minnie Mouse na detskú narodeninovú oslavu. Pripravte pre dieťa nezabudnuteľnú party oslavu s našimi párty výzdobami a dekoráciami. Party stolovanie odporúčame doplniť servítkami, pohárikmi a obrusom v štýle myšky Minnie.

Procos Tanierik veľký EKO Avengers 23cm 8ks
3,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Tanierik veľký EKO Avengers 23cm 8ksTanierik veľký papierový s motívom superhrdinov Avengers na party narodeninovú pre dieťa. S našími EKO produktami bude oslava voči prírode menej škodlivá a stále rovnako zábavná! Party stolovanie môžete doplniť servítkami, pohárikmi a obrusom v štýle Avengers.

Procos Balóny Máša a medveď 27cm 8ks
3,79 €

Latexové balóny Máša a medveď tyrkysové na dievčenskú party narodeninovú oslavu. Vyberte si z našej ponuky balónov a fóliových balónov na párty s motívom Máša a medveď! Pomôžeme Vám pripraviť tú najkrajšiu narodeninovú party. Priemer balóna: 11" / 27,5 cmPočet balónov v balení: 8ksVýrobca: Procos

Procos Papierové poháre Minnie Mouse 200ml 8ks
2,50 €

Papierové poháre Minnie Mouse 200ml 8ksPapierový pohárik Minnie Mouse na detskú narodeninovú oslavu. Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou krásnych párty výzdoby a dekorácií. Party stolovanie môžete doplniť tanierikmi, servítkami a obrusom v štýle Minnie.

Procos Pohárik Minnie Mouse plastový 200ml 8ks
2,29 €

Pohárik Minnie Mouse plastový 200ml 8ksPlastový pohárík Minnie Mouse na narodeninovú oslavu. Pripravte jedinečnú detskú party s našou širokou ponukou párty výzdoby a dekorácií. Party stolovanie môžete doplniť tanierikmi, servítkami a obrusom v štýle Minnie.

Procos Sviečka 4 Minnie
2,69 €

Narodeninové sviečka Minnie Mouse číslo 4 na detskú oslavu narodenín. Najdôležitejšia časť každej oslavy začína pri narodeninových sviečkách. Vyberte si z našej ponuky párty výzdoby a párty dekorácie na párty.

Procos Balóny Frozen 28cm 8ks
3,10 €

Balóny Frozen 2 na narodeninovú oslavu pre oslávenkyňu. Vyberte si z našej ponuky balónov a fóliových balónov na párty s motívom Frozen 2. Bez balónov sa oslava nemôže ani začať! Priemer balóna: 11" / 28 cmPočet balónov v balení: 8ksVýrobca: Procos

Procos Balóny Minnie 30cm 8ks
2,89 €

Latexové balóny Minnie Mouse na detskú párty. Balenie obsahuje 4ks červených a 4ks ružových balónov. Vyberte si z najširšej ponuky balónov a fóliových balónov na narodeninovú oslavu s motívom Minnie! Pripravte pre oslávenkyňu tie najkrajšie narodeniny na svete.

Procos Papierové poháre Lego Ninjago 200ml 8ks
2,50 €

Papierové poháre Lego Ninjago 200ml 8ksPapierový pohárik Lego Ninjagona detskú narodeninovú oslavu. Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou krásnych párty výzdoby a dekorácií. Party stolovanie môžete doplniť tanierikmi, servítkami a obrusom v štýle Lego Ninjago.

Procos Pohárik EKO Minnie Jednorožec 200ml 8ks
3,30 €

Pohárik EKO Minnie Jednorožec na detskú narodeninovú oslavu. S našími EKO produktami bude oslava voči prírode menej škodlivá a stále rovnako zábavná! Party stolovanie odporúčame doplniť servítkami, tanierikmi a obrusom v štýle myšky Minnie.

Procos Pohárik Máša a medveď plastový 200ml 8ks
2,29 €

Plastový pohárik Máša a Medveď na narodeninovú oslavu. Pripravte jedinečnú detskú party s našou širokou ponukou párty výzdoby a dekorácií. Party stolovanie môžete doplniť tanierikmi, servítkami a obrusom v štýle Máša a Medveď.

Procos Balóny Star wars 8 ks
3 €

Balóny Star wars 8 ks počet: 8 ks rozmery: 27 cm Balónik s potlačou svetoznámeho filmu Hviezdne vojny (Star wars). Vytvorte na detskej party alebo narodeninovej oslave skvelú balónovú výzdobu aj s pomocou balónikov Hviezdne vojny. Tieto balóniky sú vhodné na nafúkanie vzduchom aj héliom.

Procos Klobúčik Cars 6ks
2,39 €

Papierové klobúčiky s gumičkou Cars na detskú party. Party klobúčiky sú pre oslávenca a jeho kamarátkou živou povinnou vstupenkou na zahájanie párty. Vyberte si z našej ponuky párty výzdoby a dekorácie na narodeninovú oslavu.

Procos Obrus Mickey Clubhouse plastový 120x180cm
4,99 €

Plastový obrus s potlačou myšky Mickey Mouse na narodeninovú oslavu pre oslávenca. Pripravte nezabudnuteľnú detskú party s našou najširšou ponukou párty výzdoby a dekorácií. Party stolovanie môžete doplniť tanierikmi, servítkami a pohárikmi v štýle Mickeyho.