Prada La Femme - EDP 50 ml

Prada La Femme - EDP

74,60 € 1,49 €/ml

La Femme od Prady je vôňa pre ženy, ktorá je presne pre tých, ktorí nemajú vyhranené vzťahy. Môžu byť priatelia, kamaráti, milenci, možno spolu randí. Proste nechávajú život plávať. Táto vôňa sa skladá z korenia a medu. Ďalej z kríka, tuberózy, dúhovky a ylang-ylangu.

Partner: Vivantis
Prada Candy Kiss - EDP 50 ml

Prada Candy Kiss - EDP

73,80 € 1,48 €/ml

V roku 2016 predstavila značka Prada vôňu s názvom Candy Kiss . Táto hravá, orientálno-vanilková vôňa je určená pre všetky ženy, ktoré milujú luxus a dlhotrvajúca vôňa. Kombinuje v sebe okrem pižma tiež vanilku a kvet pomarančovníka.

Partner: Vivantis
Prada Candy - EDP 50 ml

Prada Candy - EDP

55,50 € 1,11 €/ml

Candy od značky Prada je dámska, orientálno-sladšia vôňa. Kompozícia vône víta hneď v úvode elegantnou zmesou pižma, ktorá sa štýlovo mieša s vanilkovými tónmi benzoinu. Vôňu zakončuje sladký karamel v základe vône. Na trh bola uvedená v roku 2011.

Partner: Vivantis
Prada Luna Rossa - EDT 50 ml
7x

Prada Luna Rossa - EDT

69,30 € 1,39 €/ml

V roku 2012 predstavila značka Prada ďalšie z pánskych vôní s menom Luna Rosa. Vôňa je pomenovaná po plachetnými typu „Red Moon“, ktorý sa zúčastňuje amerických súťaží. Pri vytváraní vône sa výrobcovia inšpirovali svetom plachtenia, morskou prírodou, vášňou pre inováciu a víťazstvo.

Partner: Vivantis
Prada mini sada - 2 x EDT + 2 x EDP

Prada mini sada - 2 x EDT + 2 x EDP

51,80 €

Kolekcia obsahuje tieto parfumy:Candy Florale – EDT 7mlLa Femme Prada – EDP 9mlLa Femme Prada L´Eau – EDT 9 mlInfusion d´Iris – EDP 8ml.

Partner: Vivantis
Prada Candy Night - EDP 30 ml

Prada Candy Night - EDP

43,50 € 1,45 €/ml

Len 5 zložiek stačí tejto unikátnej parfumovej vode Candy Night od značky Prada pre to, aby ste podľahli jej čaru! Jedná sa o orientálno-vanilkovú vôňu pre ženy. Na trh bola uvedená v roku 2019. .

Partner: Vivantis
Prada Luna Rossa Ocean - EDT 2 ml - odstrek s rozprašovačom

Prada Luna Rossa Ocean - EDT

4,10 € 2,05 €/ml

Prada Luna Rossa Ocean je nová mužská vôňa od Prady, postavená na presvedčení, že vďaka technológii ako rozšírenie ľudstva môžeme prekonať svoje hranice, predstaviť si možnosti a otvoriť nové obzory.

Partner: Vivantis
Prada Infusion D´Iris - EDP 30 ml

Prada Infusion D´Iris - EDP

52,30 €
47,60 € 1,59 €/ml

Infusion D´Iris je orientálno-drevitá vôňa pre ženy od značky Prada . Zaujímavé zloženie vône ozvláštni každý váš deň, kedy budete mať Infusion D´Iris pri sebe. Už sám názov napovedá, že hlavnú úlohu tu hrá kosatec. Na trh bola uvedená v roku 2007.

Partner: Vivantis
Prada Prada Candy Gloss - EDT 50 ml

Prada Candy Gloss - EDT

43,80 €
40,90 € 0,82 €/ml

Prada Candy Gloss je kvetinovo-ovocná voňa pre ženy. Hlavu tvorí list čiernych ríbezlí a višne, srdce sa skladá z kveto pomarančovníka, ruže a broskyne. V základe sa mieša vanilka, pižmo, heliotrop, benzion a mandle. Na trh bola uvedená v roku 2017.

Partner: Vivantis
Prada Infusion De Vetiver - EDP 100 ml

Prada Infusion De Vetiver - EDP

99,40 € 0,99 €/ml

Parfumovaná voda Prada Infusion de Vetiver Eau de Parfum pre mužov aj ženy. V kompozícii tejto vône ucítime zázvor, bergamot, tureckú ružu, haitský vetiver a tuniské neroli. S jednou kvapkou sa dostanete do sveta fantázie, z ktorého už nebudete chcieť preč. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.

Partner: Vivantis
Prada La Femme L`Eau - EDT 35 ml

Prada La Femme L`Eau - EDT

35,90 € 1,03 €/ml

La Femme L´Eau od Prady jeorientálne-kvetinová vôňa pre ženy. Otvára sa tóny mandarínky a exotické kvety plumérie (frangipani). V čisto kvetinovom srdci ucítite y-lang y-lang a tuberózu. Kompozíciu uzatvárajú drevité tóny. Na trh bola uvedená v roku 2017.

Partner: Vivantis
Prada L`Homme - EDT 50 ml

Prada L`Homme - EDT

64,20 € 1,28 €/ml

Novinkou pre mužov pre rok 2016 od značky Prada je L´ Homme Prada . Táto cyprusovo-drevitá vôňa je mužná, originálna a nadčasová. Kombinuje v sebe zložky ako pačuli, cédrové drevo, fialku, pelargóniu, ambru, kosatec, neroli a korenie.

Partner: Vivantis