Postershop Tabuľa Marilyn Monroe
7,01 €

Plechová tabuľa s legendárnou hviezdou 50. rokov Marilyn Monroe poteší všetkých fanúšikov tejto americkej herečky. Tabuľa má rozmer 15 × 20 cm a vďaka otvorom ju ľahko priskrutkujete či zavesíte.


Postershop Tabuľa The Beatles
7,01 €

Posledný kus za túto cenu!

Retro tabuľa s motívom Beatles poteší všetkých priaznivcov tejto anglickej skupiny. Je vyrobená z plechu a vďaka štyrom otvorom v ich rohoch ju ľahko priskrutkujete či zavesíte.


Postershop Fotorám 1 okno (314639WNW)
10,54 €

8,65 €

Fotografie sú ideálnou dekoráciou do každého interiéru. Veľký plastový rámik v bielej farbe je určený pre 1 fotografiu o rozmere 10 × 15 cm. Vyberte svoju obľúbenú spomienku a majte ju na očiach každý deň!


Postershop Fotorám - 10 okien, 10x15 cm, biely
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Biely fotorám je možné mať postavený na komode či ho klasicky pripevniť na stenu. Je zložený z desiatich rámčekov o veľkosti 10×15 cm, a tak môžete mať sadu svojich obľúbených fotografií vždy na očiach.


Postershop Fotorám - 3 okná, 10x15 cm, biely
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Biely fotorám s dreveným dekorom na pozadí je možné mať postavený na komode či ho klasicky pripevniť na stenu. Je zložený z troch menších rámčekov, a tak môžete mať sadu svojich obľúbených fotografií vždy na očiach.


Postershop Fotorám - 6 okien, 10x15 cm, biely Friends
10,40 €

Biely fotorám je možné mať postavený na komode či ho klasicky pripevniť na stenu. Je zložený zo šiestich rámčekov o veľkosti 10×15 cm a doplnený nápisom „Friends“. Vždy si tak môžete pripomenúť nezabudnuteľné chvíle s priateľmi.


Postershop Fotorám - 7 okien biely
10,90 €

Biely plastový fotorám zložený zo 7 malých fotorámčekov v ktorých môžete uchovať vaše spomienky na najkrajšie chvíle a mať ich stále na očiach. Rozmer je 57×13,5cm.


Postershop Fotorám - 7 okien modrý
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Modrý plastový fotorám zložený zo 7 malých fotorámčekov, v ktorých môžete uchovať vaše spomienky na najkrajšie chvíle a mať ich stále na očiach. Rozmer je 57×13,5cm.


Postershop Fotorám 9 okien (1123203CR)
15,83 €
14,32 €

Fotorámček v krémovom odtieni je zložený z 9 okienok pre rovnaký počet fotografií s rozmermi 10 × 15 cm. Neschovávajte svoje obľúbené fotografie v albume, majte ich stále na očiach!


Postershop Plechová tabuľa 20x30 cm VW Parking Only
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová tabuľa s rozmermi 20×30cm s nápisom Parking Only je ideálnym darčekom pre milovníkov značky Volkswagen a môžete ju umiestniť napríklad vo vašej garáži.


Postershop Plechová tabuľa 20x30cm Beware
10,98 €

Posledný kus za túto cenu!

Vtipná plechová tabuľa Beware of the cat umiestnená na dverách vášho domu každému napovie, kto vás po vstupe dovnútra uvíta. Rozmery tabule činia 20 × 30 cm.


Postershop Plechová tabuľa Beatles Abbey Road
10,12 €

Dekoračná tabuľa s motívom hudobného albumu Abbey Road legendárnej skupiny Beatles poteší všetkých fanúšikov tejto kapely. Tabuľa je vyrobená z plechu a jej rozmery sú 30 × 20 cm.


Postershop Plechová tabuľa Beware of the Dog
6,74 €

Posledný kus za túto cenu!

Vtipná plechová tabuľa „Beware of the Dog“ umiestnená na dverách vášho domu napovie, kto vás po vstupe dovnútra uvíta. Rozmery tabule činia 20 × 15 cm.


Postershop Plechová tabuľa Coca-Coca fľaše
18,78 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová dekoračná tabuľa s rozmermi 25 × 50 cm zobrazuje vývoj dizajnu sklenených fliaš Coca Cola od roku 1899. Ideálny darček pre všetkých milovníkov tejto limonády.


Postershop Plechová tabuľa Coffee
9,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová tabuľa s veľkosťou 20×30 cm sa bude vynímať najlepšie v kuchyni či v jedálni v blízkosti vášho obľúbeného kávovaru. Jej opotrebované prevedenie z nej robí módny interiérový kúsok.


Postershop Plechová tabuľa Hangover Cures
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová tabuľa s rozmermi 40 × 30 cm s mnohými druhmi liekov na opicu. Je až neuveriteľné, čo v akej krajine považujú za najlepší spôsob zbavenia sa tohto nie závidenia hodného stavu.


Postershop Plechová tabuľa Hotel Mama
6,74 €

Posledný kus za túto cenu!

Vtipná dekoračná tabuľa Hotel Mama oznamuje, kto sa o vás doma postará. Tabuľa je vyrobená z plechu a jej rozmery sú 20 × 15 cm. Vďaka štyrom vyvŕtaným dierkam ju možno bez námahy zavesiť.


Postershop Plechová tabuľa Warning! Genius at Work
16,14 €

Posledný kus za túto cenu!

Umiestnením tabule s nápisom „Warning! Genius at work“ hoci aj na vaše dvere jasne oznámite, kto sa za múrom nachádza. Tabuľa je vyrobená z plechu a jej rozmery sú 30 × 40 cm.


Postershop Plechová tabuľa When Nothing Goes Right Go Left
6,74 €

Posledný kus za túto cenu!

When Nothing Goes Right Go Left hovorí dekoračná tabuľa vyrobená z plechu, ktorá si určite nájde svoje miesto aj u vás doma. jej rozmery sú 20 × 15 cm a vďaka 4 dierkam ju možno ľahko zavesiť.


Postershop Plechová tabuľa WINE
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Špeciálne pre milovníkov vína máme plechovú tabuľu s rozmermi 40 × 30 cm s vymenovanými druhmi vín. Nechajte sa inšpirovať ku kúpe zatiaľ nepoznanej chuti vína.


Postershop Plechová dóza BMW Garage
9,35 €

Posledný kus za túto cenu!

Hranatá dóza pre milovníkov značky BMW skvele poslúži k uschovaniu vašich drobností. Je vyrobená z plechu a vybavená vekom.


Postershop Plechová dóza L Coffee Firts
9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Retro plechová dóza s motívom kávy je ideálna na uchovávanie zrniek vašej obľúbenej kávy. Uplatní sa však aj kdekoľvek inde. Uskladní akékoľvek drobné predmety i potraviny.


Postershop Plechová dóza plochá - Vespa
9,62 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová dóza plochá – Vespa je štýlovým doplnkom každej domácnosti aj garáže. Vyrobená značkou Postershop z kvalitného plechu s logom Vespa na veku a drobnými ilustráciami skútrov po stranách. Vhodná na uskladnenie najrôznejších drobných predmetov.


Postershop Plechová dóza s klipom Coca-Cola
8,97 €

Posledný kus za túto cenu!

Čierna plechová dóza s motívom Coca Coly sa zatvára pomocou klipu, čím nádobu dobre utesní. Ideálna na skladovanie drobných predmetov alebo aj potravín ako sú cestoviny, vločky alebo cukor.


Postershop Plechová dóza s klipom Tea Time
9,36 €

Modro-biela dóza na čaj s tematickým motívom je vyrobená z plechu a jej veko istí klip, ktorý zaručí, že sa skladovaný obsah nevysype. Svoje využitie však nájde kdekoľvek vo vašej domácnosti.


Postershop Plechová dóza s klipom - Vespa (The Italian Classic)
9,61 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová dóza s motívom Vespa vyrobená z kvalitného materiálu s praktickým klipom od značky Postershop. Vďaka zaujímavej potlači bude slúžiť nielen ako vhodná nádoba na uskladnenie potravín a iných predmetov, ale aj ako vkusná dekorácia.


Postershop Plechová dóza Wonder Cookies
9,35 €

Posledný kus za túto cenu!

Nízka dóza obdĺžnikového pôdorysu je vyrobená z plechu a je vybavená vekom, ktoré chráni obsah pred prachom a inými nečistotami. Ideálna pre uchovanie vašich drobností či ako praktický darček.


Postershop Plechová dóza XL Good Morning
10,98 €

Posledný kus za túto cenu!

Retro plechová dóza s motívom Good Morning je ideálna pre uchovávanie vašich obľúbených cereálií. Uplatní sa však aj kdekoľvek inde. Uskladní akékoľvek drobné predmety i potraviny.


Postershop Plechová tabuľa: Best Cheeseburger in Town
10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Netradičná dekorácia na stenu je vyrobená z kvalitného plechu s prelisom, ktorý vytvára plastický povrch. Tabuľa má 4 otvory, ktoré slúžia pre pohodlné pripevnenie. Postershop Plechová tabuľa: Best Cheeseburger in Town bude vtipným doplnkom nielen do bytu. Preneste kus Ameriky k vám domov!


Postershop Plechová tabuľa: Kawasaki Parking Only
16,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová tabuľa Kawasaki Parking Only vyrobená z kvalitného plechu s prelisom vykúzli atmosféru pretekov kamkoľvek si ju zavesíte. Dizajn od značky Postershop v čiernej a bielej farbe s výrazným červeným prvkom. Rozmery tabule sú 30×40 cm.