Postershop Plechová dóza s klipom Coca-Cola
10 €

Čierna plechová dóza s motívom Coca Coly sa zatvára pomocou klipu, čím nádobu dobre utesní. Ideálna na skladovanie drobných predmetov alebo aj potravín ako sú cestoviny, vločky alebo cukor.

Postershop Plechová dóza Wonder Cookies
9,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Nízka dóza obdĺžnikového pôdorysu je vyrobená z plechu a je vybavená vekom, ktoré chráni obsah pred prachom a inými nečistotami. Ideálna pre uchovanie vašich drobností či ako praktický darček.

Postershop Nástenné sklenené hodiny: Káva
9,70 € 8,90 €

Dizajnové nástenné hodiny Postershop Káva sú skvelým interiérovým doplnkom. Motív kávy sa bude krásne vynímať kdekoľvek na stene, či už u vás doma alebo vo vašej kaviarni.

Postershop Plechová tabuľa: Prosíme neparkovať
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálna dekorácia na stenu je vyrobená z kvalitného plechu s prelisom, ktorý vytvára plastický povrch. Tabuľa má 4 otvory, ktoré slúžia pre pohodlné pripevnenie. Postershop Plechová tabuľa: Prosíme neparkovať bude vtipným doplnkom nielen do bytu.

Postershop VM14AV004

Postershop VM14AV004

Hodnotenie: 4,6
10,33 € 9,40 €

Dizajnové nástenné hodiny VM14AV004 majú jedinečný dizajn, ktorý oživí každý priestor. Hodiny sú vyrobené z odolného skla a ľahko sa udržujú.

Postershop Plechová tabuľa Warning! Genius at Work
16,60 €

Umiestnením tabule s nápisom „Warning! Genius at work“ hoci aj na vaše dvere jasne oznámite, kto sa za múrom nachádza. Tabuľa je vyrobená z plechu a jej rozmery sú 30 × 40 cm.

Postershop VM15A6178

Postershop VM15A6178

Hodnotenie: 4,7
11,05 € 10,10 €

Dizajnové nástenné hodiny VM15A6178 s klasickým okrúhlym ciferníkom a originálnym matematickým motívom číslic sú funkčnou a nápaditou dekoráciou vhodnou do každého interiéru. Vyrobené sú z odolného skla a ľahko sa udržujú.

Postershop VM12S1301

Postershop VM12S1301

Hodnotenie: 4,2
11,05 € 10,10 €

Dizajnové nástenné hodiny VM12S1301retro motívom talianskeho mesta Alberobello sú funkčnou a nápaditou dekoráciou vhodnou do každého interiéru. Vyrobené sú z odolného skla a ľahko sa udržujú.

Postershop Vinylová umývateľná tapeta farebná tehlová stena
14 €

Vinylová umývateľná tapeta disponuje štruktúrovaným povrchom, ktorý pomôže zakryť nedokonalosti stien. Je vhodná aj do vlhkých priestorov ako kuchyňa a kúpeľňa alebo klasických kancelárií. Postershop Vinylová umývateľná tapeta farebná tehlová stena sa ľahko udržuje v čistote.

Postershop Plechová ceduľa Mercedes-Benz Parking Only, 30 × 20 cm
11,30 €

Originálna závesná ceduľa pre každého fanúšika luxusných vozidiel Mercedes-Benz. Dekoratívny prvok z kvalitného plechového podkladu, na ktorý je motív starostlivo vytlačený. Rozmery tejto cedule od nemeckého výrobcu Postershop30 × 20 cm.

Postershop Teplomer Harley-Davidson Genuine
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Retro plechový teplomer pre vnútorné i vonkajšie použitie. Teplomer Harley-Davidson Genuine. Teplomer je vysoký 28cm a široký 6,5 cm.

Postershop Nástenné sklenené hodiny: Old Town Clocks
10,87 € 9,40 €

Dizajnové nástenné hodiny Postershop Old Town Clocks sú skvelým interiérovým doplnkom. Kamkoľvek ich zavesíte, ozdobia vašu stenu a zároveň budete vždy vedieť, koľko je hodín.

Postershop Súprava magnetov - Vespa (A Small Car on Two Wheels)
6,90 €

Každého milovníka legendárnych motoriek značky Vespa poteší sada magnetov Postershop Vespa (A Small Car on Two Wheels). Tieto magnety nadchnú jedinečným retro dizajnom, vďaka ktorému sa stanú originálnou ozdobou chladničky či iného kovového podkladu. V sade nájdete celkom 9 magnetov.

Postershop Plechová dóza s klipom - Cacao
10 €

Plechová dóza značky Postershop je vyrobená z kvalitného materiálu. Jej uzatváranie je riešené praktickým klipom. Dóza s objemom 1,3 l je ideálna pre skladovanie kakaa.

Postershop VM14AV001

Postershop VM14AV001

Hodnotenie: 4,6
8,84 € 8,40 €

Dizajnové nástenné hodiny VM14AV001vintage motívom „Cafés & Légumes“ sú funkčnou a nápaditou dekoráciou vhodnou do každého interiéru. Vyrobené sú z odolného skla a ľahko sa udržujú.

Postershop Plechová ceduľa: Harley-Davidson (Flathead Black) - 40x30 cm
17 € 16,40 €

Postershop Plechová ceduľa: Harley-Davidson (Flathead Black) – 40×30 cm perfektne ozdobí garáž či izbu každého milovníka legendárnych motoriek. Táto štýlová ceduľa je vyrobená z kvalitného a silného plechu, u ktorého nehrozí prehnutie. Motív je do cedule prelisovaný, vďaka čomu je jej povrch plastický a odolný.

Postershop Plechová tabuľa: Kawasaki Parking Only
16,95 € 16,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová tabuľa Kawasaki Parking Only vyrobená z kvalitného plechu s prelisom vykúzli atmosféru pretekov kamkoľvek si ju zavesíte. Dizajn od značky Postershop v čiernej a bielej farbe s výrazným červeným prvkom. Rozmery tabule sú 30×40 cm.

Postershop Závesná tabuľa Warning! Genius at Work
7,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Zavesením tabule s nápisom „Warning! Genius at work“ hoci aj na vaše dvere jasne oznámite, kto sa za múrom nachádza. Tabuľa je vyrobená z plechu a jej rozmery sú 20 × 10 cm

Postershop Pokladnička Volkswagen-18%
7,36 € 6 €

Plechová pokladnička už svojím motívom nabáda k šetreniu na nové úpravy a vychytávky pre vášho miláčika na štyroch kolesách. Pokladnička má odnímateľné veko, a tak ju môžete bez zničenia kedykoľvek vyprázdniť.

Postershop Vinylová umývateľná tapeta Mount Roskill
14 €

Vinylová umývateľná tapeta disponuje štruktúrovaným povrchom, ktorý pomôže zakryť nedokonalosti stien. Je vhodná aj do vlhkých priestorov ako kuchyňa a kúpeľňa alebo klasických kancelárií. Postershop Vinylová umývateľná tapeta Mount Roskill sa ľahko udržuje v čistote.

Postershop Nástenné sklenené hodiny: Rozmarýn (2)
10 € 8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnové nástenné hodiny Rozmarýn (2) v sklenenom prevedení od spoločnosti Postershop ozdobia akýkoľvek izbu u vás doma. Potlač je priamo na skle a strojček je napájaný jednou batériou AA.

Postershop Plechová ceduľa - Chili Peppers
11,30 €

Kvalitne vyrobené plechové cedule ** s rozmermi 20 × 30 cm ako dekorácia do interiéru aj exteriéru. Motív s pálivými papričkami určite zaujme každého milovníka ostrého jedla. Ceduľu od nemeckého výrobcu **Postershop možno zavesiť aj do vonkajších priestorov – farby na slnku nevyblednú.

Postershop Plechová tabuľa: Rum
14,29 € 13,40 €

Netradičná dekorácia na stenu je vyrobená z kvalitného plechu s prelisom, ktorý vytvára plastický povrch. Tabuľa má 4 otvory, ktoré slúžia pre pohodlné pripevnenie. Postershop Plechová tabuľa: Rum bude vtipným doplnkom nielen do bytu.

Postershop Plechová dóza s klipom - Coffee House
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová dóza značky Postershop je vyrobená z kvalitného materiálu. Jej uzatváranie je riešené praktickým klipom. Dóza s objemom 1,3 l je ideálna pre skladovanie kávy.

Postershop Plechová tabuľa: Vespa The Italian Classic
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Plechová tabuľa Vespa The Italian Classic vyrobená z kvalitného plechu s prelisom a výraznými farbami od značky Postershop. Tabuľa vo formáte 20×30 cm zobrazuje štýlový skúter Vespa na pozadí vo farbách talianskej vlajky.

Postershop Retro dóza plochá Harley-Davidson 23x16x7cm
10 €

Retro plechová dóza o rozmeroch 23×16×7cm z kvalitného materiálu s uzatvárateľným vekom. Povrch je potlačený kvalitnou matnou potlačou Harley-Davidson a povrch je prelisovaný do 3D.

Postershop Plechová dóza plochá - Vespa
9,60 €

Plechová dóza plochá – Vespa je štýlovým doplnkom každej domácnosti aj garáže. Vyrobená značkou Postershop z kvalitného plechu s logom Vespa na veku a drobnými ilustráciami skútrov po stranách. Vhodná na uskladnenie najrôznejších drobných predmetov.

Postershop Plechová dóza s klipom - Coffee Beans
10 €

Postershop Plechová dóza s klipom – Coffee Beans je vďaka svojmu dizajnu ideálny na skladovanie kávy. Táto štýlová dóza s rozmerom 18 × 11 cm poteší nielen vzhľadom, ale aj kvalitným spracovaním. Vyrobená je z robustného kovového plechu, ktorý je zárukou vysokej odolnosti a dlhej životnosti. Jej uzatváranie je riešené praktickým klipom.

Postershop Retro dóza L Harley Davidson 2 10x14x20cm
9,60 €

Retro plechová dóza o rozmeroch 10×14×20cm z kvalitného materiálu s uzatvárateľným vekom. Povrch je potlačený kvalitnou matnou potlačou Harley Davidson a povrch je lesklý.

Postershop Plechová ceduľa The Mobile Coffee Shop, 30 × 20 cm
11 € 10 €

Originálna závesná ceduľa do interiéru kaviarne alebo domácnosti každého milovníka kávy. Dekoratívny prvok z kvalitného plechového podkladu, na ktorý je motív starostlivo vytlačený. Rozmery tejto cedule od nemeckého výrobcu Postershop sú 30 × 20 cm.

Postershop Plechová tabuľa Coffee
10,80 €

Plechová tabuľa s veľkosťou 20×30 cm sa bude vynímať najlepšie v kuchyni či v jedálni v blízkosti vášho obľúbeného kávovaru. Jej opotrebované prevedenie z nej robí módny interiérový kúsok.

Postershop Plechová dóza L Coffee Firts
10 €

Retro plechová dóza s motívom kávy je ideálna na uchovávanie zrniek vašej obľúbenej kávy. Uplatní sa však aj kdekoľvek inde. Uskladní akékoľvek drobné predmety i potraviny.

Postershop Teplomer - Route 66 (Bike Map)
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálny retro teplomer so stupnicou v stupňoch Celzia alebo Fahrenheita je vyrobený z kvalitného plechu. Má 2 otvory, ktoré slúžia pre pohodlné pripevnenie na stenu. Postershop Teplomer – Route 66 (Bike Map) je vhodný ako do exteriérov, tak aj do vnútorných priestorov.

Postershop Tabuľa The Beatles
7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Retro tabuľa s motívom Beatles poteší všetkých priaznivcov tejto anglickej skupiny. Je vyrobená z plechu a vďaka štyrom otvorom v ich rohoch ju ľahko priskrutkujete či zavesíte.

Postershop Nástenné sklenené hodiny: Vlčie maky
9,67 € 8,90 €

Dizajnové nástenné sklenené hodiny: Vlčie maky značky Postershop sa stanú ozdobou vášho interiéru. Motív vlčích makov sa bude krásne vynímať kdekoľvek na múry.

Postershop Plechová ceduľa Life is Better With a Dog (15 × 20 cm)
7,20 €

Originálna závesná ceduľa do interiéru domu či bytu každého milovníka najlepšieho priateľa človeka. Dekoratívny prvok z kvalitného plechového podkladu, na ktorý je motív starostlivo vytlačený. Rozmery tejto cedule od nemeckého výrobcu Postershop sú 15 × 20 cm.

Postershop Plechová ceduľa: We Can Do It! - 20x15 cm
7,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Netradičná dekorácia na stenu značky Postershop je vyrobená z kvalitného plechu s prelisom, ktorý vytvára plastický povrch. Ceduľa má 4 otvory, ktoré slúžia pre pohodlné pripevnenie. Jej rozmery sú 20×15 cm.