Portobello By Inspire bambusový desiatový box Melon
11,60 €

Veselý desiatový box Melon od značky Portobello by Inspire je vyrobený z ekologického bambusu, takže jeho výroba nezaťažuje životné prostredie. Neobsahuje BPA ani BPS a jeho použitie je zdravotne nezávadné. Box na desiatu možno umývať v umývačke.

Portobello By Inspire bambusový desiatový box Unicorns flying
11,60 €

Veselý desiatový box Unicorns flying od značky Portobello by Inspire je vyrobený z ekologického bambusu, takže jeho výroba nezaťažuje životné prostredie. Neobsahuje BPA ani BPS a jeho použitie je zdravotne nezávadné. Box na desiatu možno umývať v umývačke.

Portobello By Inspire bambusový desiatový box Pineapple lovely
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Veselý desiatový box Pineapple Lovely od značky Portobello by Inspire je vyrobený z ekologického bambusu, takže jeho výroba nezaťažuje životné prostredie. Neobsahuje BPA ani BPS a jeho použitie je zdravotne nezávadné. Box na desiatu možno umývať v umývačke.

Portobello Cadence bambusový hrnček, 450 ml
8,60 €

bambusovým hrnčekom Cadence od Portobello By Inspire skĺbite ako štýlový dizajn, tak ekológiu. Kávu alebo čaj si budete môcť opakovane vypiť z hrnčeka vyrobenom z bambusových vlákien a živice navyše s obrázkami kvetín. Vychytané silikónové viečko zabezpečí, že sa vám nápoj ani na cestách nevyleje. Buďte šetrní k prírode a trendy zároveň.

Portobello Coffee is the New black bambusový hrnček, 450 ml
8,60 €

Posledný kus za túto cenu!

bambusovým hrnčekom Coffee is the New black od Portobello By Inspire skĺbite ako štýlový dizajn, tak ekológiu. Kávu alebo čaj si budete môcť opakovane vypiť z hrnčeka vyrobenom z bambusových vlákien a živice. Vychytané silikónové viečko navyše zabezpečí, že sa vám nápoj ani na cestách nevyleje. Buďte šetrní k prírode a trendy zároveň.

Portobello By Inspire bambusový desiatový box Possy
11,60 €

Veselý desiatový box Possy od značky Portobello by Inspire je vyrobený z ekologického bambusu, takže jeho výroba nezaťažuje životné prostredie. Neobsahuje BPA ani BPS a jeho použitie je zdravotne nezávadné. Box na desiatu možno umývať v umývačke.