Porkert Mlynček na mäso č.5
49,90 €
+ doprava zadarmo

Mlynček na mäso s robustnou liatinovou konštrukciou zo šedej liatiny. Povrchovo upravená silnou vrstvou potravinárskeho cínu. Produkt má certifikát zdravotnej nezávadnosti.

Porkert Mlynček na mäso č. 22
93,20 €
+ doprava zadarmo

Klasický mlynček na mäso z akostnej šedej liatiny je povrchovo upravený silnou vrstvou potravinárskeho cínu. V balení rezná doska s otvormi priemeru 4,5 mm.

Porkert Mlynček na mäso č.10
64,30 €
+ doprava zadarmo

Povrchovo upravený silnou vrstvou potravinárskeho cínu. Produkt má certifikát zdravotnej nezávadnosti. Mlynček na mäso s robustnou liatinovou konštrukciou zo šedej liatiny.

Porkert Príbory Marianna
90,80 € 3,78 €/ks

Výnimočnost sviatočne tabule. Každá večera s rodinou je sviatočná udalosť. Vychutnajte si ju s neobvyklo elegantnými príbormi Marianna.

Porkert Magnetický blok na nože Lumo
32,10 €

Neschovávajte svoje obľúbené nože v šuplíku. S designovým magnetickým blokom Lumo ich budete mať stále po ruke – vystavené na linke.

Porkert Ocieľka
14 €

Dobrý kuchár sa neobíde bez kvalitného noža. A kvalitný nôž sa neobíde bez ocieľky. Doplňte svoju kuchyňu kúskom, ktorý vám pomôže udržať nože v špičkovej kondícii.

Porkert Doska na krájanie Robus
71,30 €

Krájanie aj tých najväčších surovín bude hračka na našej najväčšej doske, ktorá vám poskytne dostatok priestoru pre komfortnú prácu.

Porkert Sada nožov Eduard s bambusovým blokom
120,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada kuchynských nožov Euduard značky Porkert zahŕňa 5 nožov a bambusový blok na ich uchovanie. Nože sú vyrobené z kvalitnej ocele a majú predĺženú záruku 10 rokov od výrobcu.

Porkert Príbory Emilie
82,60 € 3,44 €/ks

Neokázala elegancia. Prostá krása teší, ale neruší. Doprajte si ju aj vy a prestrite k spoločnej večer s příbormi Emílie.

Porkert Sada nožov Vilem s bambusovým blokom
116,30 €

Kvalitné nože sú základ dobre vybavenej kuchyne. Tak prečo ich schovávať? Doplňte svoju kuchynu špičkovými nožmi Vilem, ktoré budete mať vďaka magnetickému bloku z bambusu stále po ruke.

Porkert Príbory Eva
71 € 60,80 € 2,53 €/ks

Akcia

Industriálna jednoduchosť. Vraťte se k Eve: k prostote a jednoduchej elegancii. Prestrite k rodinnej večeri s príbory, ktoré odrážajú váš unikátny vkus.

Porkert Kuchársky nôž Vilem
23,70 €

Nie je nôž ako nôž: kvalitný poznáte po prvom krájaní. Zistite aj vy, ako je jednoduché krájanie s dokonalo ostrým nožom z ušľahchtilej ocele. Zoznamte sa s nožom Vilem.

Porkert Kuchynský nôž Eduard
22,40 € 20,50 €

Akcia

Uľahčite si varenie, či už chystáte mäso na guláš, rybu alebo zeleninu. Kuchyňský nôž Eduard má dokonalo ostrú čepeľ, vďaka ktorej ide krájanie (skoro) samé. A to sme vám ešte nepovedali, ako skvelo padne do ruky.

Porkert Nôž na pečivo Eduard
22,40 € 20,50 €

Akcia

Tiež milujete čerstvé, dokonalo chrumkavé bagety? Bola by škoda ich krájať nožom, ktorý ich rozdrobí. Nakrájajte ich jedným ťahom špičkovým nožom Eduard na pečivo.

Porkert Nôž na pečivo Vilem
22,40 € 20,50 €

Akcia

Tiež milujete čerstvý chlieb s chrumkavou kôrou? Vybavte svoju kuchyňu nožom, ktorý z neho ľahko odkrojí rovnaké krajce. Kúpte si nôž na pečivo Vilem z ušľachtilej nemeckej ocele.

Porkert Univerzálny nôž Eduard
12 €

Tiež máte v kuchyni jeden obľúbený nôž, ktorá stále používate? S univerzálnym nožom Eduard si naň ani nespomeniete. Ľahko a presne krája mäso a zeleninu a vydrží vám (minimálne) 10 rokov. Za to ručíme.

Porkert Univerzálny nôž Vilem
11 €

Akcia

Jedno majú všetky kuchyne rovnaké: ten obľúbený nôž, ktorý používate na všetko. Nájdite aj vy ten svoj. Dokonale ostrý univerzálny nôž Vilem z ušľachtilej nemeckej ocele.

Porkert Veľký kuchársky nôž Eduard
26,90 €

Poklad. To je pre každého kuchára jeho obľúbený, precízne nabrúsený kuchársky nôž. Doplňte taký poklad aj do svojej kuchyne s kuchárskym nožom Eduard.

Porkert Veľký kuchársky nôž Vilem
24,20 € 22 €

Akcia

V kuchyni nie je nad kvalitný nôž. Užite si aj vy precízne krájanie mäsa aj jednoduché krájanie zeleniny s kuchárským nožom Vilem.

Porkert Vykrajovací nôž Eduard
10,60 €

Akcia

Malý, praktický, dokonalo ostrý. Vykrajovací nôž Eduard sa proste vyplatí mať v každej kuchyni. Doplňte im aj svoju kuchyňu a majte neustále po ruke kvalitný nožík na drobné krájanie a vykrajovanie.

Porkert Vykrajovací nôž Vilem
10,20 €

Akcia

Aj ten najmenší nôž vo vašej kuchyni musí byť dokonalý, aby vás varenie bavilo. Doplňte svoju kuchyňu vykrajovacím nožom Vilem, s ktorým ide krájenie (skoro) samo.

Porkert Mlynček na mäso č. 8
59,40 €
+ doprava zadarmo

Klasický mlynček na mäso z akostnej šedej liatiny je povrchovo upravený silnou vrstvou potravinárskeho cínu. V balení rezná doska s otvormi priemeru 4,5 mm.

Porkert Doska na krájanie Invi
25,10 €

Kvalitná doska na krájanie Invi od českého výrobcu Porkert bude skvelým pomocníkom pre vašu kuchyňu. Je vyrobená z dubového dreva v asymetrickom tvare a doplnená hliníkovým madlom. Svojim prevedením navyše poslúži nielen na prípravu jedál, ale bude aj ozdobou na stole pri servírovaní.

Porkert Doska na krájanie Ligni
35,60 €

Kvalitná doska na krájanie Ligni od českého výrobcu Porkert bude skvelým pomocníkom pre vašu kuchyňu. Je vyrobená z dubového dreva obdĺžnikového tvaru a doplnená hliníkovým madlom. Svojim prevedením navyše poslúži nielen na prípravu jedál, ale bude aj ozdobou na stole pri servírovaní.