Poo-Pourri Poo Pourri Original Citrus 59 ml
10,20 € 9,60 €

Toaletný sprej s prírodnými esenciálnymi olejmi so sviežou vôňou bergamotu, citrónovej trávy a grapefruitu je určený pre použitie na toalete. Obsahuje prírodné esenciálne oleje, ktoré eliminujú nepríjemný zápach.

Poo-Pourri Poo Pourri Lavender Vanilla 59 ml
10,20 €

Toaletný sprej s prírodnými esenciálnymi olejmi s čerstvou kvetinovou vôňou levandule a zmesou hrejivé vanilky je určený pre použitie na toalete. Obsahuje prírodné esenciálne oleje, ktoré eliminujú nepríjemný zápach.

Poo-Pourri Poo Pourri Royal Flush 59 ml
10,20 € 9,80 €

Toaletný sprej s prírodnými esenciálnymi olejmi so sviežou mužnou vôňou eukalyptu a mäty je určený pre použitie na toalete. Obsahuje prírodné esenciálne oleje, ktoré eliminujú nepríjemný zápach. Vytvorí na hladine ochranný film, ktorý uzamkne všetky pachy a nedovolí im opustiť misu.

Poo-Pourri Poo Pourri Tropica l Hibiscus 59 ml
10,20 €

Toaletný sprej s prírodnými esenciálnymi olejmi s tropickou vôňou ibišteka, marhúľ a citrusov je určený pre použitie na toalete. Obsahuje prírodné esenciálne oleje, ktoré eliminujú nepríjemný zápach. Vytvorí na hladine ochranný film, ktorý uzamkne všetky pachy a nedovolí im opustiť misu.

Poo-Pourri Poo Pourri Vanilla Mint 59 ml
10,20 €

Toaletný sprej s prírodnými esenciálnymi olejmi s osviežujúcou vôňou vanilky, mäty a citrusov je určený pre použitie na toalete. Obsahuje prírodné esenciálne oleje, ktoré eliminujú nepríjemný zápach. Vytvorí na hladine ochranný film, ktorý uzamkne všetky pachy a nedovolí im opustiť misu.