Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE Polti VAPORETTO PRO85_TURBO FLEX
Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE

Parný mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE kombinuje parný mop a parný čistič vhodný až na 15 druhov povrchov. Zabudovaný difuzér aroma Frescovapor vyčistí a prevonia miestnosť jedným ťahom. Ľahká a kompaktná konštrukcia je vhodná pre každého vďaka flexibilnému nadstavcu. Doba náhrevu 15 sekúnd. Samozrejmosťou je nadstavec na koberce.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti MOPPY RED Polti VAPORETTO PRO85_TURBO FLEX
Polti MOPPY RED

Parný čistič Polti Moppy RED sa skladá z nabíjacej bázy, pomocou ktorej nahrejete utierku, a flexibilného bezdrôtového mopu. Prírodná sila pary vyčistí vertikálnu aj horizontálnu plochu a zbaví vás vírusov, baktérií i zárodkov bez použitia chemických prostriedkov. Vďaka krátkej dobe ohrevu 10 sekúnd je mop ihneď pripravený na použitie.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti VAPORETTO PRO85_TURBO FLEX Polti VAPORETTO PRO85_TURBO FLEX
Polti VAPORETTO PRO85_TURBO FLEX

Parný čistič Polti Vaporetto Pre 85_Flexi je vďaka množstvu príslušenstva vhodný na rôzne povrchy i ťažko dostupné priestory. Počas prevádzky je možné kedykoľvek doplniť vodu, z ktorej pomocou bojlera vzniká vysokotlaková para ideálna pre hĺbkové čistenie.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti VAPORETTO PRO 95 TURBO FLEXI Polti Polti Vaporella 2H Professional
Polti VAPORETTO PRO 95 TURBO FLEXI

Parný čistič Polti VAPORETTO PRO 95 TURBO FLEXI ponúka neobmedzenú dobu prevádzky a funkciu Eco, ktorá obmedzuje spotrebu energie a vody. Súčasťou prístroja je kefa Vaporflexi, vhodná na akýkoľvek povrch. Vďaka hĺbkovo čistiacej sile pary zlikviduje baktérie a vírusy.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti VAPORETTO SMART 100 T Polti Polti Vaporella 2H Professional
Polti VAPORETTO SMART 100 T

Parný čistič Polti Vaporetto Smart 100 T je vďaka zahrnutému príslušenstvou ideálny k odstráneniu roztočov, mastnoty a vodného kameňa zo všetkých povrchov vo vašej domácnosti. Automatický systém dolievania vody umožňuje neobmedzenú dobu prevádzky. Kefa Vaporforce je vybavená difuzérom, ktorý zvyšuje účinok sanitizácie a v kombinácii s dezodorantmi Frescovapor prevonia váš domov. Doba náhrevu 2 minúty.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti Polti Vaporella 2H Professional Polti Polti Vaporella 2H Professional
Polti Polti Vaporella 2H Professional

Klasický vintage dizajn žehličky Vaporella s hliníkovou plochou, otvormi na špičke a bočným tlačidlom na výdaj pary obohacuje zážitok zo žehlenia. Polti Vaporella 2H Professional má praktickú korkovú rukoväť, ktorá umožňuje ľahké prenášanie a skladovanie po použití. Žehlička disponuje tlačidlom pre suché žehlenie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti VAPORETTO SV440 DOUBLE Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Turbo Care
Polti VAPORETTO SV440 DOUBLE

Parný mop a čistič Vaporetto SV440 Double – riešenie na upratovanie všetkých povrchov v domácnosti. Kombinuje dve funkcie v jednom zariadení: parný mop a parný čistič na starostlivosť až o 15 rôznych povrchov. Je ľahký a šikovný. Prírodná sila pary likviduje 99,9% baktérií a ďalších zárodkov. Z mopu je možné vybrať ručný parný čistič, ku ktorému nájdete v balení aj bohaté príslušenstvo. Pomôže vám vyčistiť napr. sporák, škáry medzi kachličkami alebo kúpeľňové batérie.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Turbo Care Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Turbo Care
Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Turbo Care

Bezvreckový vysávač s vodným filtrom a funkciou turbo vysávania. Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Turbo Care je ideálny pre alergikov, vďaka kombinácii vodného filtra a HEPA filtra vysaje a zadrží aj tie najmenšie častice prachu a alergénov. Pre efektívne hĺbkové vysávanie použite funkciu Turbo, ďalej môžete voliť medzi 4 rôznymi rýchlosťami. K vysávaču dostanete široké príslušenstvo.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti vysávač VAPORETTO LECOASPIRA FAV80 TURBO Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Turbo Care
Polti vysávač VAPORETTO LECOASPIRA FAV80 TURBO

Vaporetto Lecoaspira FAV80 Turbo Intelligence budete vďaka LCD displeju veľmi ľahko ovládať a 10 prednastavených čistiacich programov pomôžu s rýchlym a efektívnym upratovaním domácnosti. Lecoaspira kombinuje výhody parného čističa a vysávača. Dezinfekčný účinok horúcej pary pod tlakom 6 BAR a dokonalé vysávanie cez vodný filter je kombinácia, ktorej neodolá žiadna nečistota, alergény ani roztoče.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti Cimex Eradicator Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Natural Care
Polti Cimex Eradicator

Parný sanitizér s celosvetovým patentom Steam Disinfektor. Polti Cimex Eradicator eliminuje ploštice pomocou pary zahriatej na 180 ° C, vďaka tomu nemusíte používať chemické detergenty, ktoré ničia životné prostredie. V balení nájdete aj roztok HPMED, ktorý eliminuje zápach ploštíc a rozpúšťa ochranný obal ich vajíčok. V balení nájdete aj ochranné rukavice a manuál s demo DVD.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Natural Care Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Natural Care
Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Natural Care

Bezvreckový vysávač s vodným filtrom vysaje pevné a tekuté nečistoty bez. Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Natural Care je ideálny pre alergikov, vďaka kombinácii vodného filtra a HEPA filtra vysaje a zadrží aj tie najmenšie častice prachu a alergénov. Pri vysávaní si môžete voliť z 4 rôznych rýchlostí. K vysávaču dostanete široké príslušenstvo.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti parná žehlička s generátorom VAPORELLA 505 PRO Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Natural Care
Polti parná žehlička s generátorom VAPORELLA 505 PRO

Parná žehlička s príkonom 1750 W s bojlerom a patentovaným bezpečnostným ventilom. Polti VAPORELLA 505 PRO je vybavená hliníkovou žehliacou plochou, korkovou rukoväťou a plynulou reguláciou teploty.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti parná žehlička s generátorom VAPORELLA 535 ECO_PRO Polti multifunkčné vysávače VAPORETTO LECOASPIRA FAV50 MULTIFLOOR
Polti parná žehlička s generátorom VAPORELLA 535 ECO_PRO

Parná žehlička s príkonom 1750 W s bojlerom a patentovaným bezpečnostným ventilom. Polti VAPORELLA 535 ECO_PRO je vybavená profesionálnou Alu žehliacou plochou, korkovou rukoväťou a plynulou reguláciou teploty.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti multifunkčné vysávače VAPORETTO LECOASPIRA FAV50 MULTIFLOOR Polti multifunkčné vysávače VAPORETTO LECOASPIRA FAV50 MULTIFLOOR
Polti multifunkčné vysávače VAPORETTO LECOASPIRA FAV50 MULTIFLOOR

Vaporetto LECOASPIRA FAV50 MULTIFLOOR dokáže vďaka novej funkcii MULTIFLOOR dokonale vyčistiť všetky druhy podláh: parkety, terakotu, koberce, keramické i mramorové dlažby. Dezinfekčný účinok horúcej pary pod tlakom 5 BAR a dokonalé vysávanie cez vodný filter je kombinácia, ktorej neodolá žiadna nečistota, alergény ani roztoče.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti parný generátor VAPORELLA SUPER PRO Polti multifunkčné vysávače VAPORETTO LECOASPIRA FAV50 MULTIFLOOR
Polti parný generátor VAPORELLA SUPER PRO

Parná žehlička VAPORELLA SUPER PRO s profesionálnou žehliacou plochou Aluminium ACTIVA a korkovou rukoväťou pre pohodlné žehlenie. Veľmi odolné a kompaktné prevedenie tohto modelu, spolu s výbornými vlastnosťami robí z modelu Super Pro najpredávanejšiu žehličku Vaporella. Je veľmi obľúbená aj medzi obchodmi s odevmi, menšími penziónmi a hotelmi. Je vhodná aj pre malé krajčírske dielne a samozrejme domácnosti s nekonečným množstvom bielizne.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti parný mop VAPORETTO SV660 STYLE Polti stojanový parný naparovač VAPORELLA VERTICAL STYLER GSF60
Polti parný mop VAPORETTO SV660 STYLE

Parný mop a parný čistič s ktorým vyčistíte až 15 rôznych povrchov. Polti VAPORETTO SV660 STYLE je vybavený odpojiteľnou spodnou a vrchnou časťou s ručným čističom – ľahko tak zotriete podlahy, okná aj radiátory. Para odstráni až 99,99 % baktérií a alergénov Prístroj je pripravený na prácu už za 20 sekúnd od zapnutia.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti stojanový parný naparovač VAPORELLA VERTICAL STYLER GSF60 Polti stojanový parný naparovač VAPORELLA VERTICAL STYLER GSF60
Polti stojanový parný naparovač VAPORELLA VERTICAL STYLER GSF60

Stojanový parný naparovač je ideálny na osvieženie tkanín, odstránenie záhybov a zápachu z odevov či bytového textilu. Polti VAPORELLA VERTICAL STYLER GSF6 je vybavený výškovo nastaviteľným ramienkom, veľkou odnímateľnou nádržkou na vodu a 6 programami nastavenia pary. Kefa na ťažšie látky.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti Forzaspira Slim Sr100 Polti stojanový parný naparovač VAPORELLA VERTICAL STYLER GSF60
Polti Forzaspira Slim Sr100

Tyčový akumulátorový vysávač 2 v 1 pre upratovanie celého domu bez obmedzenia. Polti Forzaspira Slim SR100 dosiahne všade, je ľahký a praktický. Je vybavený motorovou kefou s LED osvetlením, ktoré vám pomôže nájsť každú nečistotu. Je vhodný pre upratovanie všetkých podláh v dome vrátane kobercov a koberčekov. Veľkou prednosťou je odnímateľný ručný vysávač.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti Forzaspira Slim SR110 Polti naparovacia žehlička VAPORELLA QUICK & COMFORT QC110
Polti Forzaspira Slim SR110

Tyčový akumulátorový vysávač 2 v 1 pre upratovanie celého domu bez obmedzenia. Polti Forzaspira Slim SR110 dosiahne všade, je ľahký a praktický. Je vybavený motorovou kefou s LED osvetlením, ktoré vám pomôže nájsť každú nečistotu. Je vhodný pre upratovanie všetkých podláh v dome vrátane kobercov a koberčekov. Veľkou prednosťou je odnímateľný ručný vysávač.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti naparovacia žehlička VAPORELLA QUICK & COMFORT QC110 Polti naparovacia žehlička VAPORELLA QUICK & COMFORT QC110
Polti naparovacia žehlička VAPORELLA QUICK & COMFORT QC110

Naparovacia žehlička s príkonom 2200 W s nerezovou žehliacou plochou s otvormi po stranách. Polti VAPORELLA QUICK & COMFORT QC110 je vybavená otočným voličom teploty pre jednoduchú voľbu 3 žehliacich programov. Nerezový povrch zaručuje maximálnu hladkosť pre ľahké žehlenie všetkých typov tkanín.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti parný mop VAPORETTO SV620 STYLE Polti naparovacia žehlička VAPORELLA QUICK & COMFORT QC110
Polti parný mop VAPORETTO SV620 STYLE

Parný mop a parný čistič s ktorým vyčistíte až 15 rôznych povrchov. Polti VAPORETTO SV620 STYLE je vybavený odpojiteľnou spodnou a vrchnou časťou s ručným čističom – ľahko tak zotriete podlahy, okná aj radiátory. Para odstráni až 99,99 % baktérií a alergénov Prístroj je pripravený na prácu už za 20 sekúnd od zapnutia.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti tyčový vysávač FORZASPIRA SLIM SR90G Polti AntiCalc filter pre parné mopy, AntiCalc filter pre parné mopy
Polti tyčový vysávač FORZASPIRA SLIM SR90G

Bezdrôtový tyčový vysávač 2 v 1 v ľahkom a ergonomickom prevedení pre flexibilné upratovanie. Polti FORZASPIRA SLIM SR90G je vybavený Li-Ion batériou a technológiou cyklónového vysávania, ktoré zaručujú vysoký čistiaci výkon a až 40 minút prevádzky.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Polti UNICO MCV85_TOTAL_CLEAN & TURBO Polti AntiCalc filter pre parné mopy, AntiCalc filter pre parné mopy
Polti UNICO MCV85_TOTAL_CLEAN & TURBO

Polti Unico MCV85 TOTAL CLEAN & TURBO – Multifunkčný vysávač 3 v 1 – vysáva pevné nečistoty, čistí parou a vysúša mokré nečistoty. Navrhnutý tak, aby dokázal vyčistiť celý dom. Nepotrebujete vysávač, mop, ani chemické čističe, stačí vám UNICO. Jeho turbo kefa je ideálna pre odstraňovanie zvieracích chlpov, ľudských vlasov a nečistôt z kobercov a koberčekov. Prístroj má 3 digitálne programy, ktoré automaticky prispôsobia množstvo pary a sací výkon. UNICO dokáže vyčistiť a vysušiť takmer akýkoľvek povrch v domácnosti.

môžete mať 13.12

Partner: MALL
Polti AntiCalc filter pre parné mopy, AntiCalc filter pre parné mopy Polti AntiCalc filter pre parné mopy, AntiCalc filter pre parné mopy
Polti AntiCalc filter pre parné mopy, AntiCalc filter pre parné mopy

AntiCalc filter pre parné mopy, AntiCalc filter pre parné mopy

môžete mať 18.12