Polti MOPPY RED
129,70 €

Parný čistič Polti Moppy RED sa skladá z nabíjacej bázy, pomocou ktorej nahrejete utierku, a flexibilného bezdrôtového mopu. Prírodná sila pary vyčistí vertikálnu aj horizontálnu plochu a zbaví vás vírusov, baktérií i zárodkov bez použitia chemických prostriedkov. Vďaka krátkej dobe ohrevu 10 sekúnd je mop ihneď pripravený na použitie.

Polti MOPPY WHITE

Polti MOPPY WHITE

Hodnotenie: 3,7
128,17 € 120,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Parný čistič Polti Moppy WHITE sa skladá z nabíjacej bázy, pomocou ktorej nahrejete utierku, a flexibilného bezdrôtového mopu. Prírodné sila pary vyčistí vertikálne aj horizontálne plochy a zbaví vás vírusov, baktérií i zárodkov bez použitia chemických prostriedkov. Vďaka krátkej dobe ohrevu 10 sekúnd je mop ihneď pripravený na použitie.

Polti VAPORETTO PRO 95 TURBO FLEXI
389,19 € 357,40 €

Parný čistič Polti VAPORETTO PRO 95 TURBO FLEXI ponúka neobmedzenú dobu prevádzky a funkciu Eco, ktorá obmedzuje spotrebu energie a vody. Súčasťou prístroja je kefa Vaporflexi, vhodná na akýkoľvek povrch. Vďaka hĺbkovo čistiacej sile pary zlikviduje baktérie a vírusy.

Polti VAPORETTO SMART 100 T
202,83 € 195 €

Posledný kus za túto cenu!

Parný čistič Polti Vaporetto Smart 100 T je vďaka zahrnutému príslušenstvou ideálny k odstráneniu roztočov, mastnoty a vodného kameňa zo všetkých povrchov vo vašej domácnosti. Automatický systém dolievania vody umožňuje neobmedzenú dobu prevádzky. Kefa Vaporforce je vybavená difuzérom, ktorý zvyšuje účinok sanitizácie a v kombinácii s dezodorantmi Frescovapor prevonia váš domov. Doba náhrevu 2 minúty.

Polti Žehliaca doska Asse Vaporella Top
110,63 € 101,70 €

Žehliaca doska so zosilnenou konštrukciou je obzvlášť vhodná, ak používate žehličku s parným generátorom. Doska má prateľný poťah, kolieska pre ľahkú manipuláciu a súčasťou je aj rukávnik pre ľahšie žehlenie košieľ.

Polti VAPORETTO LECOASPIRA FAV80 TURBO
699 €

Vaporetto Lecoaspira FAV80 Turbo Intelligence budete vďaka LCD displeju veľmi ľahko ovládať a 10 prednastavených čistiacich programov pomôžu s rýchlym a efektívnym upratovaním domácnosti. Lecoaspira kombinuje výhody parného čističa a vysávača. Dezinfekčný účinok horúcej pary pod tlakom 6 BAR a dokonalé vysávanie cez vodný filter je kombinácia, ktorej neodolá žiadna nečistota, alergény ani roztoče.

Polti VAPORETTO LECOASPIRA FAV50 MULTIFLOOR
580 €

Vaporetto LECOASPIRA FAV50 MULTIFLOOR dokáže vďaka novej funkcii MULTIFLOOR dokonale vyčistiť všetky druhy podláh: parkety, terakotu, koberce, keramické i mramorové dlažby. Dezinfekčný účinok horúcej pary pod tlakom 5 BAR a dokonalé vysávanie cez vodný filter je kombinácia, ktorej neodolá žiadna nečistota, alergény ani roztoče.

Polti VAPORETTO SMART 40 MOP
142,70 €

Parný čistič Vaporetto SMART 40 MOP je určený pre každodenné rýchle upratovanie. Oceníte ho pri čistení všetkých povrchov vašej domácnosti.bohatým príslušenstvom zvládnete vytrieť a vyčistiť obývaciu izbu, kuchyňu a kúpeľňu. Vylepšený dizajn mopu je navrhnutý pre jednoduché umývanie podlahy. Vďaka novému tvaru vytrite aj zle dostupné rohy a priestory pod nábytkom. Para teraz vychádza z celej plochy mopu pre ešte efektívnejšie upratovanie. Integrovaná kefka si poradí so zaschnutými nečistotami. Mop je vhodný na koberce aj tvrdé podlahy.

Polti VAPORETTO LECOASPIRA FAV30
399,30 € 383,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Vaporetto Lecoaspira FAV30 je jednoduchý a intuitívny model, ktorý v sebe spája výhody parného čističa a vysávača s vodným filtrom. Disponuje funkciou MULTIFLOOR pre všetky typy podláh.

Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Natural Care
199 € 183,10 €

Bezvreckový vysávač s vodným filtrom vysaje pevné a tekuté nečistoty bez. Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Natural Care je ideálny pre alergikov, vďaka kombinácii vodného filtra a HEPA filtra vysaje a zadrží aj tie najmenšie častice prachu a alergénov. Pri vysávaní si môžete voliť z 4 rôznych rýchlostí. K vysávaču dostanete široké príslušenstvo.

Polti VAPORETTO LECOASPIRA FAV20
389 € 375,90 €

Parný čistič 2 v 1 pre prírodné hĺbkové čistenie celého domu. Polti Vaporetto Lecoaspira FAV20 vysaje vďaka vodnému filtru suché aj mokré nečistoty. Hĺbkovo čistí pomocou vysokotlakovej pary až 3,5 bar. Vďaka širokému príslušenstvu môžete vyčistiť všetky typy podláh – dlažbu, keramiku, laminát alebo parkety a tiež mnoho ďalších povrchov – varné dosky, obklady, umývadlá, zrkadlá, pohovky alebo žalúzie.

Polti Cimex Eradicator

Polti Cimex Eradicator

Hodnotenie: 3
720 € 678,60 €

Parný sanitizér s celosvetovým patentom Steam Disinfektor. Polti Cimex Eradicator eliminuje ploštice pomocou pary zahriatej na 180 ° C, vďaka tomu nemusíte používať chemické detergenty, ktoré ničia životné prostredie. V balení nájdete aj roztok HPMED, ktorý eliminuje zápach ploštíc a rozpúšťa ochranný obal ich vajíčok. V balení nájdete aj ochranné rukavice a manuál s demo DVD.

Polti UNICO MCV80

Polti UNICO MCV80

Hodnotenie: 3
789 €

Posledný kus za túto cenu!

Polti Unico MCV80 Total Clean & Turbo vyčistí do hĺbky všetky povrchy v domácnosti: od podlahy, cez sedaciu súpravu, po okná a vybavenie kúpeľne. Spája v sebe multicyklónovou technológiu sania s prirodzenú silu pary. Je špecialistom na 3 kroky: vysáva, čistí parou a vysušuje. Unico je ľahko ovládateľný. Tomu napomáhajú tri upratovacie programy, ktoré automaticky nastavia správne množstvo pary a dobu vysávania pri čistení podláh, kobercov a okien. Vertikálna rukoväť uľahčuje pohyb vysávača v ľubovoľnom smere, aby bolo nutné sa k nemu ohýbať.

Polti Žehliaca doska ASSE VAPORELLA pre parné žehličky
76 €

Praktická žehliaca doska ASSE VAPORELLA pre parné žehličky od výrobcu Polti vám pomôže zatočiť s pokrkvanou bielizňou. Disponuje vystuženým rámom, odkladacou plochou pre parný generátor aj pre vyžehlené prádlo. Navyše s doskou jednoducho prídete, jednoducho rozložíte, nastavíte výšku a už sa môžete vrhnúť do práce.

Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Turbo Care
249 €

Bezvreckový vysávač s vodným filtrom a funkciou turbo vysávania. Polti Forzaspira Lecologico Aqua Allergy Turbo Care je ideálny pre alergikov, vďaka kombinácii vodného filtra a HEPA filtra vysaje a zadrží aj tie najmenšie častice prachu a alergénov. Pre efektívne hĺbkové vysávanie použite funkciu Turbo, ďalej môžete voliť medzi 4 rôznymi rýchlosťami. K vysávaču dostanete široké príslušenstvo.

Polti Forzaspira Slim Sr100
249 € 219,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Tyčový akumulátorový vysávač 2 v 1 pre upratovanie celého domu bez obmedzenia. Polti Forzaspira Slim SR100 dosiahne všade, je ľahký a praktický. Je vybavený motorovou kefou s LED osvetlením, ktoré vám pomôže nájsť každú nečistotu. Je vhodný pre upratovanie všetkých podláh v dome vrátane kobercov a koberčekov. Veľkou prednosťou je odnímateľný ručný vysávač.

Polti VAPORELLA SUPER PRO
189 €

Parná žehlička VAPORELLA SUPER PRO s profesionálnou žehliacou plochou Aluminium ACTIVA a korkovou rukoväťou pre pohodlné žehlenie. Veľmi odolné a kompaktné prevedenie tohto modelu, spolu s výbornými vlastnosťami robí z modelu Super Pre najpredávanejšiu žehličku Vaporella. Je veľmi obľúbená aj medzi obchodmi s odevmi, menšími penziónmi a hotelmi. Je vhodná aj pre malé krajčírske dielne a samozrejme domácnosti s nekonečným množstvom bielizne.

Polti La Vaporella XB60C
269 € 256,50 €

Parný generátor s funkciou prerušovanej pary pre jednoduchšie a rýchlejšie žehlenie. Polti La Vaporella XB60C disponuje 4 programami na hodváb, ľan, eko a turbo pre ťažšie žehlenie zložitých záhybov. S eko programom znížite spotrebu energie a tiež vody. Vďaka LED indikácii na držadle budete mať vždy prehľad, v akej fáze žehlenia ste.

Polti MOPPY BLACK
152,96 € 142,70 €

Parný čistič Polti Moppy BLACK sa skladá z nabíjacej bázy, pomocou ktorej nahrejete utierku, a flexibilného bezdrôtového mopu. Prírodná sila pary vyčistí vertikálne aj horizontálne plochy a zbaví vás vírusov, baktérií i zárodkov bez použitia chemických prostriedkov. Vďaka krátkej dobe ohrevu 10 sekúnd je mop ihneď pripravený na použitie.

Polti Forzaspira Slim SR110
249 € 219,80 €

Tyčový akumulátorový vysávač 2 v 1 pre upratovanie celého domu bez obmedzenia. Polti Forzaspira Slim SR110 dosiahne všade, je ľahký a praktický. Je vybavený motorovou kefou s LED osvetlením, ktoré vám pomôže nájsť každú nečistotu. Je vhodný pre upratovanie všetkých podláh v dome vrátane kobercov a koberčekov. Veľkou prednosťou je odnímateľný ručný vysávač.

Polti La Vaporella XM80C

Polti La Vaporella XM80C

Hodnotenie: 4
305,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Parný generátor s funkciou prerušovanej pary pre jednoduchšie a rýchlejšie žehlenie. Polti La Vaporella XM80C disponuje 4 programami na hodváb, univerzálny a turbo pre ťažšie žehlenie zložitých záhybov. S univerzálnym programom vyžehlíte akúkoľvek látku od džínsov až po vlnu bez nutnosti nastavenia teploty. Vďaka LED indikácii na držadle budete mať vždy prehľad, v akej fáze žehlenia ste.

Polti La Vaporella XM80R-26%

Polti La Vaporella XM80R

Hodnotenie: 4,7
299 € 219,30 €

Parný generátor s funkciou prerušovanej pary pre jednoduchšie a rýchlejšie žehlenie. Polti La Vaporella XM80R disponuje 4 programami na hodváb, ľan, univerzálny a turbo pre ťažšie žehlenie zložitých záhybov. S univerzálnym programom vyžehlíte akúkoľvek látku od džínsov až po vlnu bez nutnosti nastavenia teploty. Vďaka LED indikácii na držadle budete mať vždy prehľad, v akej fáze žehlenia ste.

Polti La Vaporella XT100C-24%
349 € 263,30 €

Parný generátor s funkciou prerušovanej pary pre jednoduchšie a rýchlejšie žehlenie. Polti La Vaporella XT100C disponuje 6 programami na hodváb, vlnu, bavlnu, ľan a programami univerzálny a turbo pre ťažšie žehlenie zložitých záhybov. S univerzálnym programom vyžehlíte akúkoľvek látku od džínsov až po vlnu bez nutnosti nastavenia teploty. Vďaka LED indikácii na držadle budete mať vždy prehľad, v akej fáze žehlenia ste.

Polti Set príslušenstvo pre Cimex Eradicator
128,74 € 120,80 €

Set príslušenstva Polti pre Cimex Eradicator povýši váš parný čistič na profesionálnu úroveň. Ľahko zlikvidujete roztoče, ploštice a parazity, hĺbkovo vyčistíte koberce, kúpeľňu aj nábytok. Vďaka rôznorodému príslušenstvu pre vás nebude žiadny priestor ani povrch prekážkou.

Polti Vaporella Forever 658 ECO_PRO
159 € 146,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Parná žehlička s generátorom s tlakom pary až 5 barov zaručuje kvalitu výsledkov žehlenia. Polti Vaporella Forever 658 ECO_PROhliníkovú žehliaca plochu s parnými otvormi umiestnenými v špičke a korkové madlo pre pohodlné uchopenie. Odnímateľná nádržka s objemom 0,7 l umožňuje dolievanie vody v priebehu žehlenia.

Polti Vaporella Next VN18.15
199 € 183,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Parná žehličkavýkonným generátorom, neobmedzeným časom žehlenia vďaka odnímateľnej nádržke, Turbo programom pre odolné záhyby a rýchlym nahriatím už do 2 minút. Polti Vaporella Next VN18.15 je kombináciou sily, výkonu a presnosti pre špičkové výsledky.

Polti Vaporella Next VN18.30
249 € 238,20 €

Parná žehličkavýkonným generátorom, neobmedzený čas žehlenia vďaka odnímateľnej nádržke, Turbo programom pre odolné záhyby a Eco programom pre zníženie spotreby. Polti Vaporella Next VN18.30 je kombináciou sily, výkonu a presnosti pre špičkové výsledky.

Polti Vaporella Next VN18.35
248,90 €

Parná žehličkavýkonným generátorom, neobmedzený čas žehlenia vďaka odnímateľnej nádržke, Turbo programom pre odolné záhyby a Eco programom pre zníženie spotreby. Polti Vaporella Next VN18.35 je kombináciou sily, výkonu a presnosti pre špičkové výsledky.

Polti Forzaspira C110 PLUS
101,22 € 95,10 €

Forzaspira C110_Plus je bezvreckový, multicyklónový vysávač, ktorý vo svojej kompaktnej veľkosti skrýva maximálny príkon 800 W. HEPA filter zachytí aj tie najmenšie čiastočky prachu a tým garantuje očistený vzduch.

Polti Polti Vaporella 2H Professional
179 €

Klasický vintage dizajn žehličky Vaporella s hliníkovou plochou, otvormi na špičke a bočným tlačidlom na výdaj pary obohacuje zážitok zo žehlenia. Polti Vaporella 2H Professional má praktickú korkovú rukoväť, ktorá umožňuje ľahké prenášanie a skladovanie po použití. Žehlička disponuje tlačidlom pre suché žehlenie.

Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE
151,54 € 142,70 €

Parný mop Polti VAPORETTO SV450_DOUBLE kombinuje parný mop a parný čistič vhodný až na 15 druhov povrchov. Zabudovaný difuzér aroma Frescovapor vyčistí a prevonia miestnosť jedným ťahom. Ľahká a kompaktná konštrukcia je vhodná pre každého vďaka flexibilnému nadstavcu. Doba náhrevu 15 sekúnd. Samozrejmosťou je nadstavec na koberce.

Polti Žehliaca doska Asse Vaporella Essential
67 €

Akcia

Žehliaca doska Asse Vaporella Essential je vďaka zosilnenému rámu vhodná pre ťažké parné žehličky, aj napriek tomu je nečakane ľahká. Kovová žehliaca doska ľahko prepúšťa paru a tým chráni oblečenie pred navlhnutím.

Polti UNICO MCV85_TOTAL_CLEAN & TURBO
788,60 €

Polti Unico MCV85 TOTAL CLEAN & TURBO – Multifunkčný vysávač 3 v 1 – vysáva pevné nečistoty, čistí parou a vysúša mokré nečistoty. Navrhnutý tak, aby dokázal vyčistiť celý dom. Nepotrebujete vysávač, mop, ani chemické čističe, stačí vám UNICO. Jeho turbo kefa je ideálna pre odstraňovanie zvieracích chlpov, ľudských vlasov a nečistôt z kobercov a koberčekov. Prístroj má 3 digitálne programy, ktoré automaticky prispôsobia množstvo pary a sací výkon. UNICO dokáže vyčistiť a vysušiť takmer akýkoľvek povrch v domácnosti.

Polti Forzaspira C150 PLUS
152,02 € 149 €

Forzaspira C150 je kompaktný, bezvreckový, multicyklónový vysávač výkonnostnej triedy Triple A. Kombinácia cyklónovej filtrácie s 5 fázami a HEPA filtra zanechá Váš domov čistý a svieži.

Polti Forzaspira MC350_TURBO & FRESH
179,38 € 168,50 €

Forzaspira MC350_Turbo & Fresh je bezvreckový, multicyklónový vysávač energetickej triedy Triple A. Kombinácia 6 fázovej filtrácie, HEPA filtra a integrovaného Frescoaspira osviežovača vzduchu robí z tohto modelu potrebného pomocníka, ktorý prevonia a zároveň vyčistí Váš domov

Polti La Vaporella XB50R
249 € 238,20 €

Parný generátor s funkciou prerušovanej pary pre jednoduchšie a rýchlejšie žehlenie. Polti La Vaporella XB50R disponuje 3 programami na hodváb, ľan, eko. S eko programom znížite spotrebu energie a tiež vody. Vďaka LED indikácii na držadle budete mať vždy prehľad, v akej fáze žehlenia ste.

Polti VAPORETTO PRO85_TURBO FLEX
311,27 € 285,90 €

Parný čistič Polti Vaporetto Pre 85_Flexi je vďaka množstvu príslušenstva vhodný na rôzne povrchy i ťažko dostupné priestory. Počas prevádzky je možné kedykoľvek doplniť vodu, z ktorej pomocou bojlera vzniká vysokotlaková para ideálna pre hĺbkové čistenie.