Polesie Mammoet auto lesníckechristmas delivery
20,95 € 16,40 €

Veľké lesnícke auto je určené na prepravu polien pomocou pohyblivého ramena. Súčasťou je 5 polien. Toto auto je skvelý darček pre každého malého lesníckeho pomocníka.

Polesie MAMMOET Auto plachtovéchristmas delivery
20,95 € 16,40 €

Nákladný automobil s plachtou je plne funkčný. Tento nákladiak prepravuje všetko všade! Či už v detskej izbe alebo vonku. Ak je vozidlo príliš špinavé, žiadny problém – je umývateľné!

Polesie Odrážadlo Jeep Molto 4x4 Expedition
28,91 €

Odrážadlo v tvare jeepu je vyrobené z kvalitného a odolného plastu. Je vhodné na jazdenie alebo na tlačenie – podporuje dieťa učiť sa chodiť. Vo volante má zabudovanu trúbu. Pod sedadlom je priestor na ukrytie veľkého množstva pokladov.

Polesie Odrážadlo skúter Migchristmas delivery
61,01 € 48,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Odrážadlo je vyrobené vo forme skútra. Riadidlá sú umiestnené 15 cm nad sedadlom. Jazda na ňom zlepšuje celkovú motorickú koordináciu, fyzickú zdatnosť a tiež rozvíja pocit rovnováhy. Dokonalá príprava pre jazdu na bicykli pre všetkých malých pretekárov a pretekárky.

Polesie Mammoet Torpedochristmas delivery

Polesie Mammoet Torpedo

Hodnotenie: 4,5
43,88 € 37 €

Toto veľké červené auto slúži aj ako odrážadlo. Pre pohodlie a bezpečnosť sa deti môžu držať rukoväti nad kabínou vodiča. Auto má aj robustnú rukoväť v zadnej časti vozidla.