PLUM Dětská trampolina 81x81x85cm
61,08 €

Dětská trampolína

Umožněte svým dětem sportovní vyžití a spoustu legrace přímo na vaší zahradě.
Skákání na trampolíně je oblíbenou činností všech dětí, při…

PLUM Nastavitelný žebřík k trampolině
26,03 €

Tyto univerzální schůdky jsou navrženy tak, aby maximálně usnadnily přístup na odrazovou plochu trampolíny. Lehká a pevná kovová konstrukce s povrchovou úpravou, tři schůdky z tvrzeného plastu.

PLUM Detská kovová hojdačka 2v1, 210 x 178 x 183 cm
101,11 € 70,50 €

Súprava detskej kovovej hojdačky 2v1 je ideálna pre outdoorovú zábavu po celý rok. Kovová hojdačka obsahuje 1 plastové sedadlo, ktoré je zavesené na lane a jednu kovovú hojdačku s dvoma sedadlami, ktorá sa dá nastaviť tak, aby vyhovovala deťom pri ich raste.

PLUM Súprava kovových hojdačiek 2v1
80 €

Novinka

Súprava kovových hojdačiek rastie s vaším dieťaťom. Kovová hojdačka je dodávaná s dvoma krídlovými sedadlami, ktoré sú vzájomne zameniteľné, ako rastú deti. Ideálna hojdačka do vašej záhrady!

PLUM Váhadlová hojdačka 171 x 55 x 47 cm
50,53 € 44,70 €

Táto hojdačka nesmie chýbať na žiadnej záhrade! Hojdačka s klasickým pohybom hore a dolu sa navyše točí aj dokola. Vďaka vyváženiu hojdačky sa môžu hojdať spoločne i deti rôznych hmotností.

PLUM Záhradná preliezka, 180 x 190 x 90 cm
120 €

Novinka

Vylezte, vyvažujte a užívajte si zdravé hranie na tomto geometrickom ráme. Záhradná preliezačka Plum sa hodí na každú záhradu. Deti si užijú veľa zábavy pri zlepšovaní svojich schopností. Preliezačka je navrhnutá tak, aby si deti formou hry a zábavy budovali kognitívne a motorické zručnosti. Kovové hracie zariadenie je chránené pred poveternostnými vplyvmi a je vyrobené tak, aby vydržalo.