Playgro Hracia podložka piano
19,90 € 18,90 €

Hracia podložka piano, ale nie pre Aladina, ale pre vášho malého drobčeka aby sa mohol čo najviac rozvíjať. Hudobná hračka pre deti od šiestich mesiacov. Podlahové piano obsahuje veľa zvukov a možností ako sa s ním hrať. Poďte si zahrať aj vy a užiť si veľa zábavy.

Playgro Aktivity hrazdička s loptičkami-21%
89,61 € 70 €

Posledný kus za túto cenu!

Playgro Aktivity hrazdička s loptičkami rastie s vaším bábätkom – možno ju upraviť podľa veku od narodenia po prvé krôčiky. 32 loptičiek do hniezda je súčasťou balenia.

Playgro Hrazdička so zavesenými hračkami
31,14 € 27,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Playgro Hrazdička so závesnými hračkami je krásna farebná vývojová hračka pre najmenších. Rozvíja detský zrak a hmat, je stabilná, ľahko sa skladá a prenáša. Rozmery: 65 × 40 × 60 cm, vhodné už od narodenia.

Playgro Cestovný kolotoč s hudbou-20%
31,14 € 24,90 €

Playgro Cestovný kolotoč s hudbou je veselý kolotoč so zvieratkami, ktorý sa ľahko pripevní i ku kočíku či autosedačke. Tri rôzne melódie, otáčanie. Jednoduchá údržba. Vhodný od narodenia.

Playgro Koník Klusáček

Playgro Koník Klusáček

Hodnotenie: 4,9
14,90 €

Mäkký textilný koník je vyrobený z pestro vzorovaných materiálov, ktoré pôsobia priaznivo v rozvoji detského zraku. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Koníkovi šuštia tlapky a v jednej nôžke je ukrytá rapkacia gulička.

Playgro Jednorožec Stella

Playgro Jednorožec Stella

Hodnotenie: 4,9
14,77 € 12,90 €

Mäkký textilný jednorožec je vyrobený z pastelových vzorovaných materiálov, ktoré pôsobia priaznivo v rozvoji detského zraku. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Jednorožcovi šuštia tlapky a v jednej nôžke je ukrytá rapkacia gulička.

Playgro Závesný psík s hryzátkami
12,82 € 11,65 €

Mäkký textilný psík svojou pestrofarebnosťou rozvíja detský zrak. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Obsahuje rolničku, zrkadlo a na ušiach má hryzátka.

Playgro Závesná opička s klipom
9,70 € 8,93 €

Veselá farebná plyšová opička z jemného pestrofarebného materiálu, vhodná od narodenia, s klipom na zavesenie takmer kamkoľvek.

Playgro Psík Rexík-35%

Playgro Psík Rexík

Hodnotenie: 4,8
14,77 € 9,50 €

Veselý farebný plyšový psík z jemného pestrofarebného materiálu, vhodný od 3 mesiacov, s klipom na zavesenie takmer kamkoľvek.

Playgro Lev Larry-26%

Playgro Lev Larry

Hodnotenie: 5
14,77 € 10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Veselý farebný plyšový levíček z jemného pestrofarebného materiálu, vhodný od narodenia, s klipom na zavesenie takmer kamkoľvek.

Playgro Závesná myška s klipsom
8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkká textilná myška je to najlepšie, čo svojmu bábätku môžete dopriať. Je vyrobená z farebných materiálov, ktoré pôsobia priaznivo v rozvoju detského zraku. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Detskú pozornosť upútajú hrkálky na labkách. Hračka je vybavená klipsom pre jednoduché zavesenie.

Playgro Zatĺkačka s tvarmi
13,60 € 11,65 €

Obľúbená detská zatĺkačka s rôznymi tvarmi a kladivkom v pestrých farbách. Zatĺkačka s tvarmi rozvíja jemnú motoriku, predstavivosť a detskú pamäť. Deti sa hrou naučia rozpoznávať základné tvary a zlepšujú si koordináciu pohybov.

Playgro Koupací knížka
5,99 €

Playgro – Koupací knížka

Playgro Koupací knížka plná zvířátek. Koupací knížka je skvělá hračka do vody s letními a herními motivy.

Playgro Můj první fotbalový míček
7,91 €

Playgro – Můj první fotbalový míček

Ideální pro každou malou fotbalovou hvězdu! Tento černobílý fotbalový míček podpoří u dítěte rozvoj prvních fotbalových dovedností!

Playgro měkké pěnové kostky
8,27 €

Měkké pěnové kostky –6kusů, potištěné ze všech stran obrázky vodních živočichů. Rozměr jedné kostky cca 7,5× 7,5cm. Věk od 6měsíců. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

Playgro Síťka do vody se zvířátky
5,99 €

Tato síťka s barevnými mořskými tvory promění každé koupání v rybolov. Barevní krabíci a chobotničky zaujmou vaše dítě natolik, že si ani nevšimne, že je umyté. Když ho přestane bavit lovit zvířátka do síťky, může nimi nechat protékat vodu.

Playgro Chladivé kousátko včelka 2 ks
5,99 €

Vodní kousátka s rozmanitou strukturou uleví nateklým dásničkám při prořezávání prvních zoubků. Barevné provedení ve tvaru ovoce upoutá oči a podporuje pozornost. Díky úchopu rozvíjí jemnou motoriku. Pro chladivý efekt je možné nechat kousátko ochladit v lednici.

Playgro Hracia deka Teepee
76,90 € 72,90 €

Akcia

Hracia deka s teepee s tridsiatimi farebnými loptičkami a odnímateľným hudobným kolotočom. Kolotoč možno zavesiť vnútri teepee.

Playgro Hracia podložka žirafa
31,99 € 30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi farebná hracia deka s motívom žirafky podporuje rozvoj zraku a hrubej motoriky vášho malého dieťatka. Hrazdička obsahuje hneď niekoľko hračiek, ktoré vášho chrobáčika zabavia.

Playgro Kousací knížka oslík se zvukem
15,23 €

K

Playgro – Kousací knížka oslík se zvukem

Kousací knížka Oslík se zvukem je vyrobena z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku.

Playgro Vkládací míček s tvary
5,99 €

Playgro – Vkládací míček s tvary

Zábavná hračka na rozvoj mysli, motoriky, citu a hmatu. Dítě se učí poznávat tvar a vložit jej do správného otvoru v míčku.

Playgro moje první knížka džungle
8,75 €

Šustící kousací knížečka s obrázky zvířat žijících v džungli. Knížečka má klips na připevnění. Rozměr cca 10,5× 10,5cm. Věk 0+ Všechny hračky splňují evropské předpisy.

Playgro Cestovné závesné hračky 3ks
14,77 € 12,43 €

Pestrofarebné závesné cestovné hračky sa zavesia na kočík, autosedačku, cestovnú postieľku. Lákajú dieťa k uchopeniu, ťahaniu a pískaniu. Pestré vzory hračiek podporujú detský zrak, rozmanité štruktúry materiálov hmat.

Playgro Hrací podložka Oslík
49,07 €

Playgro – Hrací podložka Oslík

Zábavné hraní s oslíkem. Pestrá a sytě barevná deka se zvířátky bude bavit vás i vaše děti.

Playgro Kačenka do vany

Playgro Kačenka do vany

Hodnotenie: 5
5,99 €

Koupání s kachničkou bude velká zábava. Kachnička zvládne plout po hladině a díky dírce ve spodní části děti mohou nabírat a stříkat vodu. Věk 6m+ Všechny hračky splňují evropské předpisy.

Playgro Pískátko Lvíček
5,99 €

Playgro – Pískátko Lvíček

Ohebné pískátko s hlavou veselého lvíčka má speciální ergonomický tvar pro malou dětskou ručičku.

Playgro Pískátko Zebra
5,99 €

Playgro – Pískátko Zebra

Ohebné pískátko s hlavou veselé zebry má speciální ergonomický tvar pro malou dětskou ručičku.

Playgro spojovací kroužky nové 24 ks
7,79 €

Spojovací kroužky vyrobené pouze z nových materiálů. 24 kusů, které můžete spojit podle délky, kterou potřebujete. Věk od 3 měsíců. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

Playgro Šustící slůně s kousátky
5,99 €

Pestrobarevné plyšové slůně se stane oblíbeným kamarádem vašeho miminka. Rozmanité struktury materiálů podporují hmat, pestré barvy a vzory dětský zrak. Po zatřesení hračka vydá chrastivý zvuk, který vydávají barevná kousátka na obruči.

Playgro Vodní zvířátka se síťkou 4ks
8,27 €

Vodní zvířátka pro zábavu ve vaně. Kačenka, želva, rybka a hvězdička jsou svou velikostí vhodné pro uchopení a zmáčknutí dětskou ručkou. Dokonalá velikost pro vodní hry. Plavou neomezeně dlouho ve vaně.

Playgro Zábavné lodičky do koupele
5,99 €

Playgro Zábavné lodičky do koupele. Barevné lodičky jsou vyrobeny z lehkého plastu a mají ideální tvar a velikost pro dětskou ručku. Každý malý odpůrce koupání si vodu zamiluje, když je uvidí na hladině. Parníčky lze skládat na sebe a nebo Playgro Zábavné lodičky do koupele.

Playgro Zebra s kroužky
5,99 €

Osm barevných klipů s černobílou zebrou nabízí barevnou variabilitu sestavení řetězu a připevnění na kočárek. Zebra s kroužky rozvíjí sluch, zrak, hmat, jemnou motoriku a pomáhá při prořezávání prvních zoubků. Věk od 3měs. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

Playgro Vkladací slon s tvarmi
15,55 € 13,60 €

Farebná vkladačka rozvíjajúca motorické zručnosti a predstavivosť vášho dieťaťa. Kocky majú rôzne veľkosti, farby a tvary. Vkladačka je v tvare slona.

Playgro Závesný oslík s klipom
9,70 € 8,54 €

Mäkký textilný oslík je to najlepšie, čo svojmu bábätku môžete dopriať. Je vyrobený z farebných materiálov, ktoré pôsobia priaznivo v rozvoji detského zraku. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Detskú pozornosť upútajú hrkálky na labkách. Hračka je vybavená klipom pre jednoduché zavesenie.

Playgro Hrajúci tigrík

Playgro Hrajúci tigrík

Hodnotenie: 4,7
12,82 € 11,26 €

Oranžový tigrík si svojím úsmevom a melódiami rýchlo získa srdce mamičky i bábätka. Veselý kamarát priťahuje detskú pozornosť a precvičuje koncentráciu. Po zatiahnutí dolnej časti sa prehrá veselá krátka melódia.

Playgro Multfunkčné piano

Playgro Multfunkčné piano

Hodnotenie: 4,7
17,89 € 15,55 €

S týmto zábavným pianom čakajú na vaše dieťa hodiny hry a zábavy. Stlačením rôznych klávesov vaše dieťa objaví 20 zábavných piesní a zvukov. Súčasne ho upútajú rôzne svetelné efekty. Celé piáno je plné veselých farieb.

Playgro Hrkajúca kocka s hryzátkom
11,65 € 10,87 €

Táto kocka ponúka dieťaťu mnoho zábavných spôsobov hry. Dieťa bude baviť počúvať zvonček ukrytý vnútri kocky. Keď s kockou zatrasie, zvonček zacinká. Hryzátko na povrchu je ideálne pri prerezávaní zúbkov. Uľaví od bolesti. Zrkadlo je pripravené pre hru na jukanú.

Hračky pre najmenších radu Playgro sú určené pre deti už od narodenia. Prevažne textilné hračky sú navrhované v Austrálii a spĺňajú tie najprísnejšie kritériá na zdravotnú nezávadnosť.

Playgro hýria farbami a stimulujú tak detský zrak. Použité rôzne textílie rozvíjajú hmat a šuštiace materiály a hrkálky sluch. Navyše sú Playgro v ponuke za výbornú cenu.

Firma začínala skromne v Melbourne a za 20 rokov svojej pôsobnosti prešla veľký kus cesty a stala sa medzinárodnou spoločnosťou.

Hračky pre najmenších radu Playgro sú určené pre deti už od narodenia. Prevažne textilné hračky sú navrhované v Austrálii a spĺňajú tie najprísnejšie kritériá na zdravotnú nezávadnosť.

Playgro hýria farbami a stimulujú tak detský zrak. Použité rôzne textílie rozvíjajú hmat a šuštiace materiály a hrkálky sluch. Navyše sú Playgro v ponuke za výbornú cenu.

Firma začínala skromne v Melbourne a za 20 rokov svojej pôsobnosti prešla veľký kus cesty a stala sa medzinárodnou spoločnosťou.