Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Playgro Multfunkčné piano Playgro Závesný oslík s klipom
Playgro Multfunkčné piano

S týmto zábavným pianom čakajú na vaše dieťa hodiny hry a zábavy. Stlačením rôznych klávesov vaše dieťa objaví 20 zábavných piesní a zvukov. Súčasne ho upútajú rôzne svetelné efekty. Celé piáno je plné veselých farieb.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Playgro Závesný oslík s klipom Playgro Závesný oslík s klipom
Playgro Závesný oslík s klipom

Mäkký textilný oslík je to najlepšie, čo svojmu bábätku môžete dopriať. Je vyrobený z farebných materiálov, ktoré pôsobia priaznivo v rozvoji detského zraku. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Detskú pozornosť upútajú hrkálky na labkách. Hračka je vybavená klipom pre jednoduché zavesenie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Playgro Jednorožec Stella Playgro Závesný oslík s klipom
Playgro Jednorožec Stella

Mäkký textilný jednorožec je vyrobený z pastelových vzorovaných materiálov, ktoré pôsobia priaznivo v rozvoji detského zraku. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Jednorožcovi šuštia tlapky a v jednej nôžke je ukrytá rapkacia gulička.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Playgro Závesný psík s hryzátkami Playgro Závesný psík s hryzátkami
Playgro Závesný psík s hryzátkami

Mäkký textilný psík svojou pestrofarebnosťou rozvíja detský zrak. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Obsahuje rolničku, zrkadlo a na ušiach má hryzátka.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Playgro Baby auto so zvukom Playgro Závesný psík s hryzátkami
Playgro Baby auto so zvukom

Playgro Baby auto so zvukom môže byť prvým autíčkom pre vášho chrobáčika. Aktivity hračka pre deti je vhodná od 6 mesiacov, kedy už samostatne sedia. Interaktívna hračka pre rozvoj zmyslov vášho dieťatka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Playgro Hracia podložka piano Playgro Závesný psík s hryzátkami
Playgro Hracia podložka piano

Hracia podložka piano, ale nie pre Aladina, ale pre vášho malého drobčeka aby sa mohol čo najviac rozvíjať. Hudobná hračka pre deti od šiestich mesiacov. Podlahové piano obsahuje veľa zvukov a možností ako sa s ním hrať. Poďte si zahrať aj vy a užiť si veľa zábavy.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Playgro Chrastící ponožky a náramky Playgro Chrastící ponožky a náramky
Playgro Chrastící ponožky a náramky

hrkajúce ponožky a náramky hebké ponožky s farebnú žirafou na jednej strane a s zebrou na druhej strane sa ľahko navliekajú na detské nožičky, ktoré potom udržujú v teple. obe zvieratka v sebe ukrývajú hrkajúce guľôčku. do 6–7 mesiacov sa dieťa stane šampiónom v naťahovanie nožičiek.

môžete mať 7.12. - 8.12.

Partner: Popron.sk
Playgro Hrkajúce ponožky a náramky Playgro Chrastící ponožky a náramky
Playgro Hrkajúce ponožky a náramky

Hebké ponožky s farebnou žirafou na jednej strane as zebrou na druhej strane sa ľahko navliekajú na detské nožičky, ktoré potom udržujú v teple.

môžete mať 12.12. - 14.12.

Partner: VISO TRADE
Playgro Psík Rexík Playgro Chrastící ponožky a náramky
Playgro Psík Rexík

Veselý farebný plyšový psík z jemného pestrofarebného materiálu, vhodný od 3 mesiacov, s klipom na zavesenie takmer kamkoľvek.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Playgro Multifunkčný lev Playgro Závesný psík s hryzátkami pastelový
Playgro Multifunkčný lev

muzikálny hračka s rôznymi aktivitami pre učenia. po stlačenie veľkého tlačidla počujete rôzne melódie. môžete sledovať i svetelné efekty. na počúvanie je 20 rôznych pesničiek a zvukov. hračka rozvíja jemnú motoriku, sluch a zrak. krásne žiarivé farby. roztočte guľôčku a pozorujte, ako sa točí.

môžete mať 7.12. - 8.12.

Partner: Popron.sk
Playgro Závesná zvonkohra Zajačik Playgro Závesný psík s hryzátkami pastelový
Playgro Závesná zvonkohra Zajačik

Vaše bábätko si zamiluje krásneho farebného zajačika. V prostrednej časti hračky je ukrytá zvonkohra. Po zatrasení sa ozvú zvonivo nežné zvuky. Hračka je vyrobená z textilu a plastu s rozmanitými štruktúrami a výstupkami, vďaka ktorým sa dieťa učí vnímať rozdiely vo veciach, ktorých sa dotýka.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Playgro Závesný psík s hryzátkami pastelový Playgro Závesný psík s hryzátkami pastelový
Playgro Závesný psík s hryzátkami pastelový

Veselý farebný psík vyrobený z mäkkého textilného pestrofarebného materiálu, vhodný pre deti od troch mesiacov, s klipom na zavesenie takmer kamkoľvek. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Hračka má v brušku otáčavú priehľadnú guľôčku s farebnými predmetmi, ktoré pri pohybe vydávajú hrkavý zvuk.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Playgro Koupací knížka se zvířátky Playgro Skladacie mištičky so zvieratkami
Playgro Koupací knížka se zvířátky

Playgro Kúpacia knižka sa zvieratkami: Kúpacia knižka je skvelá hračka do vody s letnými a hernými motívy. gumové vodeodolné stránky majú motívy leta a zvieratiek. knižka je ľahká a pláva po hladine. po stlačenie stránky sa ozve pískatko.

môžete mať 7.12. - 8.12.

Partner: Popron.sk
Playgro Skladacie mištičky so zvieratkami Playgro Skladacie mištičky so zvieratkami
Playgro Skladacie mištičky so zvieratkami

Postavte si vežu z farebných myší so zvieracími motívmi. Obsahuje 5 kusov. Rozvíja motorické schopnosti dieťaťa. Výška postavenej veže je cca 24 cm. Možno využiť aj pri kúpaní. V spodnej časti mištičiek sú otvory, cez ktoré je možné cediť vodu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Playgro Vodné mlynček s guličkami Playgro Skladacie mištičky so zvieratkami
Playgro Vodné mlynček s guličkami

zábavný vodné mlynček pre hranie vo vani vodným prúdom mlynček „Ožije“ a dieťa sa môže baviť pozorovaním aktivít vnútri mlynčeka. mlynček možno napúšťať vodou z obidvoch strán V horný časti prúd vody roztočí vodné kolo, potom si náhodne vyberie akým smerom obtečie stred mlynčeka.

môžete mať 7.12. - 8.12.

Partner: Popron.sk
SkyShowtime zadarmo
Playgro Luxusná hracia deka Tučniak Playgro Uspávacia lampička medvedík s projektorom
Playgro Luxusná hracia deka Tučniak

Luxusná hracia deka Tučniak značky Playgro vyrobená z jemného plyšu je mäkká a extra silná. Vytvorí ideálne miesto na hranie a batolenie pre vašich najmenších. Deka s hrazdičkou a hračkami, ktoré je možné využívať aj samostatne v kočíku aj autosedačke.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Playgro Uspávacia lampička medvedík s projektorom Playgro Uspávacia lampička medvedík s projektorom
Playgro Uspávacia lampička medvedík s projektorom

Uspávacia lampička medvedík značky Playgro je nočné svetlo a projektor v jednom. Pomôže vašim deťom so zaspávaním a vy tak môžete vytvoriť príjemný uspávací rituál. Roztomilý medvedík sa stane kamarátom vašich najmenších.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Playgro - Mäkké penové kocky Playgro Uspávacia lampička medvedík s projektorom
Playgro - Mäkké penové kocky

Mäkké penové kocky –6kusů, potlačené zo všetkých strán obrázky vodných živočíchov.

môžete mať 12.12. - 14.12.

Partner: VISO TRADE
SkyShowtime zadarmo
Playgro Cestovná hracia podložka so šteniatkami Playgro Cestovná hracia podložka so šteniatkami
Playgro Cestovná hracia podložka so šteniatkami

Cestovná hracia podložka značky Playgro s krásnym motívom šteniatok má kompaktné rozmery a je skvelá na cesty. Farebné vzory tvarov a hračky na hrazdičke podporujú vizuálnu stimuláciu a hrubú motoriku dieťaťa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Playgro - Sada 3 chladivých hryzátiek Playgro Cestovná hracia podložka so šteniatkami
Playgro - Sada 3 chladivých hryzátiek

Chladiace hryzátko set 3 kusov. Plastové hryzacie časti deti upokoja a vďaka svojmu tvaru pomáhajú masírovať ďasná v období rastu zúbkov.

môžete mať 12.12. - 14.12.

Partner: VISO TRADE
Playgro závesná zebra s hryzátkami Playgro Cestovná hracia podložka so šteniatkami
Playgro závesná zebra s hryzátkami

Playgro – závesná zebra s hryzátkami mäkká textilné hračka je vyrobená z pestrofarebných vzorovaných materiálov, ktoré pôsobí priaznivo v rozvoju detského zraku. rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. deti si obľúbia zvieracie tlapičky, ktoré šuštia.

môžete mať 7.12. - 8.12.

Partner: Popron.sk
Playgro Cestovné závesné hračky 3ks Playgro Hrazdička so zavesenými hračkami
Playgro Cestovné závesné hračky 3ks

Pestrofarebné závesné cestovné hračky sa zavesia na kočík, autosedačku, cestovnú postieľku. Lákajú dieťa k uchopeniu, ťahaniu a pískaniu. Pestré vzory hračiek podporujú detský zrak, rozmanité štruktúry materiálov hmat.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Playgro - Chladivé hryzátko žirafa Playgro Hrazdička so zavesenými hračkami
Playgro - Chladivé hryzátko žirafa

Chladiace hryzátko so žirafou. Plastové hryzacie časti deti upokoja a vďaka svojmu tvaru pomáhajú masírovať ďasná v období rastu zúbkov.

môžete mať 12.12. - 14.12.

Partner: VISO TRADE
SkyShowtime zadarmo
Playgro Hrazdička so zavesenými hračkami Playgro Hrazdička so zavesenými hračkami
Playgro Hrazdička so zavesenými hračkami

Playgro Hrazdička so závesnými hračkami je krásna farebná vývojová hračka pre najmenších. Rozvíja detský zrak a hmat, je stabilná, ľahko sa skladá a prenáša. Rozmery: 65 × 40 × 60 cm, vhodné už od narodenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

Hračky pre najmenších radu Playgro sú určené pre deti už od narodenia. Prevažne textilné hračky sú navrhované v Austrálii a spĺňajú tie najprísnejšie kritériá na zdravotnú nezávadnosť.

Playgro hýria farbami a stimulujú tak detský zrak. Použité rôzne textílie rozvíjajú hmat a šuštiace materiály a hrkálky sluch. Navyše sú Playgro v ponuke za výbornú cenu.

Firma začínala skromne v Melbourne a za 20 rokov svojej pôsobnosti prešla veľký kus cesty a stala sa medzinárodnou spoločnosťou.