Playgro Závesná opička s klipom
9,70 € 8,93 €

Veselá farebná plyšová opička z jemného pestrofarebného materiálu, vhodná od narodenia, s klipom na zavesenie takmer kamkoľvek.

Playgro Multfunkčné piano

Playgro Multfunkčné piano

Hodnotenie: 4,7
17,89 € 15,55 €

S týmto zábavným pianom čakajú na vaše dieťa hodiny hry a zábavy. Stlačením rôznych klávesov vaše dieťa objaví 20 zábavných piesní a zvukov. Súčasne ho upútajú rôzne svetelné efekty. Celé piáno je plné veselých farieb.

Playgro Koník Klusáček
14,90 €

Mäkký textilný koník je vyrobený z pestro vzorovaných materiálov, ktoré pôsobia priaznivo v rozvoji detského zraku. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Koníkovi šuštia tlapky a v jednej nôžke je ukrytá rapkacia gulička.

Playgro Závesný oslík s klipom
9,70 € 8,54 €

Mäkký textilný oslík je to najlepšie, čo svojmu bábätku môžete dopriať. Je vyrobený z farebných materiálov, ktoré pôsobia priaznivo v rozvoji detského zraku. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Detskú pozornosť upútajú hrkálky na labkách. Hračka je vybavená klipom pre jednoduché zavesenie.

Playgro Hrkálka oslík

Playgro Hrkálka oslík

Hodnotenie: 4,9
11,65 € 10,48 €

Veselý oslík z jemného plyšu a hýri všetkými farbami a je multifunkčný. Vďaka farbám rozvíja u detí zrak. Kopýtka sú každé iné a každé vydáva rozmanitý zvuk, ktorý závisí na akciu dieťaťa.

Playgro Cestovný kolotoč s hudbou
31,14 € 27,20 €

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Playgro Cestovný kolotoč s hudbou je veselý kolotoč so zvieratkami, ktorý sa ľahko pripevní i ku kočíku či autosedačke. Tri rôzne melódie, otáčanie. Jednoduchá údržba. Vhodný od narodenia.

Playgro Cestovné závesné hračky 3ks
14,77 € 12,43 €

Pestrofarebné závesné cestovné hračky sa zavesia na kočík, autosedačku, cestovnú postieľku. Lákajú dieťa k uchopeniu, ťahaniu a pískaniu. Pestré vzory hračiek podporujú detský zrak, rozmanité štruktúry materiálov hmat.

Playgro Závesný psík s hryzátkami
12,82 € 11,65 €

Mäkký textilný psík svojou pestrofarebnosťou rozvíja detský zrak. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Obsahuje rolničku, zrkadlo a na ušiach má hryzátka.

Playgro Hrkajúca kocka s hryzátkom
11,65 € 10,87 €

Táto kocka ponúka dieťaťu mnoho zábavných spôsobov hry. Dieťa bude baviť počúvať zvonček ukrytý vnútri kocky. Keď s kockou zatrasie, zvonček zacinká. Hryzátko na povrchu je ideálne pri prerezávaní zúbkov. Uľaví od bolesti. Zrkadlo je pripravené pre hru na jukanú.

Playgro Hrajúci tigrík

Playgro Hrajúci tigrík

Hodnotenie: 4,8
12,82 € 11,26 €

Oranžový tigrík si svojím úsmevom a melódiami rýchlo získa srdce mamičky i bábätka. Veselý kamarát priťahuje detskú pozornosť a precvičuje koncentráciu. Po zatiahnutí dolnej časti sa prehrá veselá krátka melódia.

Playgro Závesná myška s klipsom
8,90 €

Mäkká textilná myška je to najlepšie, čo svojmu bábätku môžete dopriať. Je vyrobená z farebných materiálov, ktoré pôsobia priaznivo v rozvoju detského zraku. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Detskú pozornosť upútajú hrkálky na labkách. Hračka je vybavená klipsom pre jednoduché zavesenie.

Playgro Lev Larry

Playgro Lev Larry

Hodnotenie: 5
14,77 € 10,90 €

Veselý farebný plyšový levíček z jemného pestrofarebného materiálu, vhodný od narodenia, s klipom na zavesenie takmer kamkoľvek.

Playgro Otáčavá vkladačka hroch
19,45 € 14,60 €

Veselý hrošík je hračka 2v1. Je to obľúbená vkladačka tvarov ale aj káča. Dieťa sa hrou naučí rozpoznávať základné tvary, koordinovať pohyby pri vhode tvaru do správneho otvoru. Akonáhle stlačí káča, tvary sa vnútri roztočia a hrošík vypľuje jeden z vložených tvarov von.

Playgro Psík Rexík

Playgro Psík Rexík

Hodnotenie: 4,9
14,77 € 9,50 €

Veselý farebný plyšový psík z jemného pestrofarebného materiálu, vhodný od 3 mesiacov, s klipom na zavesenie takmer kamkoľvek.

Playgro Hrazdička so zavesenými hračkami
31,14 € 27,20 €

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Playgro Hrazdička so závesnými hračkami je krásna farebná vývojová hračka pre najmenších. Rozvíja detský zrak a hmat, je stabilná, ľahko sa skladá a prenáša. Rozmery: 65 × 40 × 60 cm, vhodné už od narodenia.

Playgro Zebra s kroužky
5,99 €

Osm barevných klipů s černobílou zebrou nabízí barevnou variabilitu sestavení řetězu a připevnění na kočárek. Zebra s kroužky rozvíjí sluch, zrak, hmat, jemnou motoriku a pomáhá při prořezávání prvních zoubků. Věk od 3měs.

Playgro Aktivity hrazdička s loptičkami
89,61 € 70 €

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Playgro Aktivity hrazdička s loptičkami rastie s vaším bábätkom – možno ju upraviť podľa veku od narodenia po prvé krôčiky. 32 loptičiek do hniezda je súčasťou balenia.

Playgro Hracia podložka žirafa
31,99 € 31,10 €

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Veľmi farebná hracia deka s motívom žirafky podporuje rozvoj zraku a hrubej motoriky vášho malého dieťatka. Hrazdička obsahuje hneď niekoľko hračiek, ktoré vášho chrobáčika zabavia.

Playgro Jednorožec Stella
14,77 € 12,90 €

Mäkký textilný jednorožec je vyrobený z pastelových vzorovaných materiálov, ktoré pôsobia priaznivo v rozvoji detského zraku. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Jednorožcovi šuštia tlapky a v jednej nôžke je ukrytá rapkacia gulička.

Playgro luxusní hrací deka Tučňák - zánovné-14%
79,90 € 68,70 €

Zánovné

Extra velká a měkká deka ve tvaru tučňáka s odnímatelnou hrazdičkou a stimulujícími hračkami. Zrcátkem, kousátkem, tvary rozvíjejícími jemnou motoriku a podpůrným polštářkem, který napomáhá při „pasení koníčků“ což příznivě působí na posilování zádových a šíjových svalů a udržení rovnováhy

Playgro Skladacie puzzle kvetina s tvarmi
12,82 € 11,65 €

Veselá a usmievavá kvetinka sa bude páčiť každému dieťaťu. Dieťa sa hrou naučí rozoznávať tvary a správne ich vložiť na zodpovedajúce miesto. Jednotlivé diely sú vyrobené v základných farbách a dieťa sa teda môže učiť aj farby. Hračka rozvíja motoriku, predstavivosť a pamäť.

Playgro Vodní zvířátka se síťkou 4ks
9,59 €

Vodní zvířátka pro zábavu ve vaně. Kačenka, želva, rybka a hvězdička jsou svou velikostí vhodné pro uchopení a zmáčknutí dětskou ručkou. Dokonalá velikost pro vodní hry. Plavou neomezeně dlouho ve vaně.

Playgro Chladivé kousátko včelka 2 ks
8,99 €

Vodní kousátka s rozmanitou strukturou uleví nateklým dásničkám při prořezávání prvních zoubků. Barevné provedení ve tvaru ovoce upoutá oči a podporuje pozornost. Díky úchopu rozvíjí jemnou motoriku. Pro chladivý efekt je možné nechat kousátko ochladit v lednici.

Playgro Kačenka do vany

Playgro Kačenka do vany

Hodnotenie: 5
5,99 €

Koupání s kachničkou bude velká zábava. Kachnička zvládne plout po hladině a díky dírce ve spodní části děti mohou nabírat a stříkat vodu. Věk 6m+

Playgro Kousací knížka oslík se zvukem
20,27 €

K

Playgro – Kousací knížka oslík se zvukem

Kousací knížka Oslík se zvukem je vyrobena z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku.

Playgro měkké pěnové kostky
10,67 €

Měkké pěnové kostky –6kusů, potištěné ze všech stran obrázky vodních živočichů. Rozměr jedné kostky cca 7,5× 7,5cm. Věk od 6měsíců.

Playgro moje první knížka džungle
13,44 €

Šustící kousací knížečka s obrázky zvířat žijících v džungli. Knížečka má klips na připevnění. Rozměr cca 10,5× 10,5cm. Věk 0+

Playgro spojovací kroužky nové 24 ks
13,44 €

Spojovací kroužky vyrobené pouze z nových materiálů. 24 kusů, které můžete spojit podle délky, kterou potřebujete. Věk od 3 měsíců.

Playgro Šustící slůně s kousátky
8,39 €

Pestrobarevné plyšové slůně se stane oblíbeným kamarádem vašeho miminka. Rozmanité struktury materiálů podporují hmat, pestré barvy a vzory dětský zrak. Po zatřesení hračka vydá chrastivý zvuk, který vydávají barevná kousátka na obruči.

Playgro Vodní mlýnek s kuličkami
14,39 €

Zábavný vodní mlýnek pro hraní ve vaně. Vodním proudem mlýnek ožije a dítě se může bavit pozorováním aktivit uvnitř mlýnku. Mlýnek lze napouštět vodou z obou stran.

Playgro Zábavné lodičky do koupele
8,99 €

Playgro Zábavné lodičky do koupele. Barevné lodičky jsou vyrobeny z lehkého plastu a mají ideální tvar a velikost pro dětskou ručku. Každý malý odpůrce koupání si vodu zamiluje, když je uvidí na hladině. Parníčky lze skládat na sebe a nebo Playgro Zábavné lodičky do koupele.

Playgro Zatĺkačka s tvarmi
13,60 € 11,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Obľúbená detská zatĺkačka s rôznymi tvarmi a kladivkom v pestrých farbách. Zatĺkačka s tvarmi rozvíja jemnú motoriku, predstavivosť a detskú pamäť. Deti sa hrou naučia rozpoznávať základné tvary a zlepšujú si koordináciu pohybov.

Playgro Vkladací slon s tvarmi
15,55 € 13,60 €

Farebná vkladačka rozvíjajúca motorické zručnosti a predstavivosť vášho dieťaťa. Kocky majú rôzne veľkosti, farby a tvary. Vkladačka je v tvare slona.

Playgro Hracia podložka piano
20 € 19,40 €

Hracia podložka piano, ale nie pre Aladina, ale pre vášho malého drobčeka aby sa mohol čo najviac rozvíjať. Hudobná hračka pre deti od šiestich mesiacov. Podlahové piano obsahuje veľa zvukov a možností ako sa s ním hrať. Poďte si zahrať aj vy a užiť si veľa zábavy.

Playgro Kolotoč na kočík
14,76 € 13,65 €

Pestrý kolotoč do kočíka ľahko zabaví vaše dieťa svojimi roztomilými závesnými postavičkami. Obsahuje aj hrkálku, takže sa batoľaťu rozvíja sluch. Veselé a živé postavičky posilnia detské vnímanie a pre dieťa bude zábava pozorovať, ako sa ľahko otáčajú. Akonáhle dieťa prestane kolotoč baviť, ľahko ho zložíte a uložíte do kočíka.

Playgro Vrniaca kačička
8,48 € 7,90 €

Vrniaca kačička je skvelá kamarátka na cestovanie. Vďaka praktickému klipu sa dá prichytiť na kočík alebo autosedačku. Pestrofarebná kačička sa bude počas jazdy hojdať a šušťať, zaťahaním za telíčko sa rozvrní.

Hračky pre najmenších radu Playgro sú určené pre deti už od narodenia. Prevažne textilné hračky sú navrhované v Austrálii a spĺňajú tie najprísnejšie kritériá na zdravotnú nezávadnosť.

Playgro hýria farbami a stimulujú tak detský zrak. Použité rôzne textílie rozvíjajú hmat a šuštiace materiály a hrkálky sluch. Navyše sú Playgro v ponuke za výbornú cenu.

Firma začínala skromne v Melbourne a za 20 rokov svojej pôsobnosti prešla veľký kus cesty a stala sa medzinárodnou spoločnosťou.

Hračky pre najmenších radu Playgro sú určené pre deti už od narodenia. Prevažne textilné hračky sú navrhované v Austrálii a spĺňajú tie najprísnejšie kritériá na zdravotnú nezávadnosť.

Playgro hýria farbami a stimulujú tak detský zrak. Použité rôzne textílie rozvíjajú hmat a šuštiace materiály a hrkálky sluch. Navyše sú Playgro v ponuke za výbornú cenu.

Firma začínala skromne v Melbourne a za 20 rokov svojej pôsobnosti prešla veľký kus cesty a stala sa medzinárodnou spoločnosťou.