Playgro Cestovný kolotoč s hudbou
31,14 € 27,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Playgro Cestovný kolotoč s hudbou je veselý kolotoč so zvieratkami, ktorý sa ľahko pripevní i ku kočíku či autosedačke. Tri rôzne melódie, otáčanie. Jednoduchá údržba. Vhodný od narodenia.

Playgro Vkladací slon s tvarmi
15,55 € 13,60 €

Farebná vkladačka rozvíjajúca motorické zručnosti a predstavivosť vášho dieťaťa. Kocky majú rôzne veľkosti, farby a tvary. Vkladačka je v tvare slona.

Playgro Zábavná podložka so zvieratkami
38,29 € 28 €

Playgro – Zábavná podložka so zvieratkami je roztomilá farebná hracia deka, vhodná pre deti už od narodenia. So zavesenými hračkami, hryzátkami. Rozvíja jemnú motoriku, zabaví bábätko na dlhé chvíle. Rozmer 92 × 58 cm.

Playgro Aktivity hrazdička s loptičkami
89,61 € 70 €
+ doprava zadarmo

Playgro Aktivity hrazdička s loptičkami rastie s vaším bábätkom – možno ju upraviť podľa veku od narodenia po prvé krôčiky. 32 loptičiek do hniezda je súčasťou balenia.

Playgro Hrkajúca kocka s hryzátkom
11,65 € 10,87 €

Táto kocka ponúka dieťaťu mnoho zábavných spôsobov hry. Dieťa bude baviť počúvať zvonček ukrytý vnútri kocky. Keď s kockou zatrasie, zvonček zacinká. Hryzátko na povrchu je ideálne pri prerezávaní zúbkov. Uľaví od bolesti. Zrkadlo je pripravené pre hru na jukanú.

Playgro Hracia deka so zvieratkami
38,94 € 35 €

Posledný kus za túto cenu!

Playgro Hracia deka so zvieratkami je veselá mäkká a široká deka plná zvieratiek. Rozvíja hmat, sluch aj zrak. Vhodná pre tých najmenších. Rozmery: 65 × 40 × 60 cm.

Playgro Hracia podložka žirafa
31,99 € 31,10 €

Veľmi farebná hracia deka s motívom žirafky podporuje rozvoj zraku a hrubej motoriky vášho malého dieťatka. Hrazdička obsahuje hneď niekoľko hračiek, ktoré vášho chrobáčika zabavia.

Playgro Hrajúci tigrík

Playgro Hrajúci tigrík

Hodnotenie: 5
12,82 € 11,26 €

Posledný kus za túto cenu!

Oranžový tigrík si svojím úsmevom a melódiami rýchlo získa srdce mamičky i bábätka. Veselý kamarát priťahuje detskú pozornosť a precvičuje koncentráciu. Po zatiahnutí dolnej časti sa prehrá veselá krátka melódia.

Playgro Hrazdička so zavesenými hračkami
31,14 € 27,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Playgro Hrazdička so závesnými hračkami je krásna farebná vývojová hračka pre najmenších. Rozvíja detský zrak a hmat, je stabilná, ľahko sa skladá a prenáša. Rozmery: 65 × 40 × 60 cm, vhodné už od narodenia.

Playgro Koník Klusáček
14,77 € 12,82 €

Mäkký textilný koník je vyrobený z pestro vzorovaných materiálov, ktoré pôsobia priaznivo v rozvoji detského zraku. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Koníkovi šuštia tlapky a v jednej nôžke je ukrytá rapkacia gulička.

Playgro Multfunkčné piano
17,89 € 15,55 €

S týmto zábavným pianom čakajú na vaše dieťa hodiny hry a zábavy. Stlačením rôznych klávesov vaše dieťa objaví 20 zábavných piesní a zvukov. Súčasne ho upútajú rôzne svetelné efekty. Celé piáno je plné veselých farieb.

Playgro Závesný oslík s klipom
9,70 € 8,54 €

Mäkký textilný oslík je to najlepšie, čo svojmu bábätku môžete dopriať. Je vyrobený z farebných materiálov, ktoré pôsobia priaznivo v rozvoji detského zraku. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Detskú pozornosť upútajú hrkálky na labkách. Hračka je vybavená klipom pre jednoduché zavesenie.

Playgro Závesný psík s hryzátkami
12,82 € 11,65 €

Mäkký textilný psík svojou pestrofarebnosťou rozvíja detský zrak. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Obsahuje rolničku, zrkadlo a na ušiach má hryzátka.

Playgro Závesná opička s klipom
9,70 € 8,93 €

Veselá farebná plyšová opička z jemného pestrofarebného materiálu, vhodná od narodenia, s klipom na zavesenie takmer kamkoľvek.

Playgro Cestovné závesné hračky 3ks
14,77 € 12,43 €

Pestrofarebné závesné cestovné hračky sa zavesia na kočík, autosedačku, cestovnú postieľku. Lákajú dieťa k uchopeniu, ťahaniu a pískaniu. Pestré vzory hračiek podporujú detský zrak, rozmanité štruktúry materiálov hmat.

Playgro Hrkálka oslík

Playgro Hrkálka oslík

Hodnotenie: 5
11,65 € 10,48 €

Veselý oslík z jemného plyšu a hýri všetkými farbami a je multifunkčný. Vďaka farbám rozvíja u detí zrak. Kopýtka sú každé iné a každé vydáva rozmanitý zvuk, ktorý závisí na akciu dieťaťa.

Playgro Jednorožec Stella
14,77 € 11,65 €

Mäkký textilný jednorožec je vyrobený z pastelových vzorovaných materiálov, ktoré pôsobia priaznivo v rozvoji detského zraku. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Jednorožcovi šuštia tlapky a v jednej nôžke je ukrytá rapkacia gulička.

Playgro Lev Larry

Playgro Lev Larry

Hodnotenie: 5
14,77 € 10,90 €

Veselý farebný plyšový levíček z jemného pestrofarebného materiálu, vhodný od narodenia, s klipom na zavesenie takmer kamkoľvek.

Playgro Otáčavá vkladačka hroch
19,45 € 14,60 €

Veselý hrošík je hračka 2v1. Je to obľúbená vkladačka tvarov ale aj káča. Dieťa sa hrou naučí rozpoznávať základné tvary, koordinovať pohyby pri vhode tvaru do správneho otvoru. Akonáhle stlačí káča, tvary sa vnútri roztočia a hrošík vypľuje jeden z vložených tvarov von.

Playgro Psík Rexík

Playgro Psík Rexík

Hodnotenie: 5
14,77 € 9,50 €

Veselý farebný plyšový psík z jemného pestrofarebného materiálu, vhodný od 3 mesiacov, s klipom na zavesenie takmer kamkoľvek.

Playgro Skladacie puzzle kvetina s tvarmi
12,82 € 11,65 €

Veselá a usmievavá kvetinka sa bude páčiť každému dieťaťu. Dieťa sa hrou naučí rozoznávať tvary a správne ich vložiť na zodpovedajúce miesto. Jednotlivé diely sú vyrobené v základných farbách a dieťa sa teda môže učiť aj farby. Hračka rozvíja motoriku, predstavivosť a pamäť.

Playgro Zatĺkačka s tvarmi
13,60 € 11,65 €

Obľúbená detská zatĺkačka s rôznymi tvarmi a kladivkom v pestrých farbách. Zatĺkačka s tvarmi rozvíja jemnú motoriku, predstavivosť a detskú pamäť. Deti sa hrou naučia rozpoznávať základné tvary a zlepšujú si koordináciu pohybov.

Playgro Baby auto so zvukom
73,90 €
+ doprava zadarmo

Playgro Baby auto so zvukom môže byť prvým autíčkom pre vášho chrobáčika. Aktivity hračka pre deti je vhodná od 6 mesiacov, kedy už samostatne sedia. Interaktívna hračka pre rozvoj zmyslov vášho dieťatka.

Playgro Hracia podložka Dinosaurus
36,52 € 32,60 €

Playgro Hracia podložka Dinosaurus s hrazdičkou a zábavnými aktivitami, ktoré bábätko zaujmú a motivujú k pohybu. Rozmer 45 × 80 cm. Vhodná od narodenia.

Playgro Hracia podložka piano
20 € 19,40 €

Hracia podložka piano, ale nie pre Aladina, ale pre vášho malého drobčeka aby sa mohol čo najviac rozvíjať. Hudobná hračka pre deti od šiestich mesiacov. Podlahové piano obsahuje veľa zvukov a možností ako sa s ním hrať. Poďte si zahrať aj vy a užiť si veľa zábavy.

Playgro Kolotoč na kočík
14,76 € 13,65 €

Pestrý kolotoč do kočíka ľahko zabaví vaše dieťa svojimi roztomilými závesnými postavičkami. Obsahuje aj hrkálku, takže sa batoľaťu rozvíja sluch. Veselé a živé postavičky posilnia detské vnímanie a pre dieťa bude zábava pozorovať, ako sa ľahko otáčajú. Akonáhle dieťa prestane kolotoč baviť, ľahko ho zložíte a uložíte do kočíka.

Playgro Vrniaca kačička
8,90 €

Vrniaca kačička je skvelá kamarátka na cestovanie. Vďaka praktickému klipu sa dá prichytiť na kočík alebo autosedačku. Pestrofarebná kačička sa bude počas jazdy hojdať a šušťať, zaťahaním za telíčko sa rozvrní.

Playgro Závesná myška s klipsom
8,48 € 7,90 €

Mäkká textilná myška je to najlepšie, čo svojmu bábätku môžete dopriať. Je vyrobená z farebných materiálov, ktoré pôsobia priaznivo v rozvoju detského zraku. Rozmanité štruktúry materiálov stimulujú detský hmat. Detskú pozornosť upútajú hrkálky na labkách. Hračka je vybavená klipsom pre jednoduché zavesenie.

Hračky pre najmenších radu Playgro sú určené pre deti už od narodenia. Prevažne textilné hračky sú navrhované v Austrálii a spĺňajú tie najprísnejšie kritériá na zdravotnú nezávadnosť.

Playgro hýria farbami a stimulujú tak detský zrak. Použité rôzne textílie rozvíjajú hmat a šuštiace materiály a hrkálky sluch. Navyše sú Playgro v ponuke za výbornú cenu.

Firma začínala skromne v Melbourne a za 20 rokov svojej pôsobnosti prešla veľký kus cesty a stala sa medzinárodnou spoločnosťou.

Hračky pre najmenších radu Playgro sú určené pre deti už od narodenia. Prevažne textilné hračky sú navrhované v Austrálii a spĺňajú tie najprísnejšie kritériá na zdravotnú nezávadnosť.

Playgro hýria farbami a stimulujú tak detský zrak. Použité rôzne textílie rozvíjajú hmat a šuštiace materiály a hrkálky sluch. Navyše sú Playgro v ponuke za výbornú cenu.

Firma začínala skromne v Melbourne a za 20 rokov svojej pôsobnosti prešla veľký kus cesty a stala sa medzinárodnou spoločnosťou.