Play-Doh Zubár

Play-Doh Zubár

Hodnotenie: 5
27,40 €

19,50 €
+ doprava zadarmo

Užite si veľa zábavy a navyše sa môžete aj niečo priučiť. Zahrajte sa na zubára s týmto Play-Doh setom. Vymodelujte si zuby, plomby, jazyk a staňte sa naozajstným zubárom! Môžete zuby sami trhať alebo plombovať a užiť si veľa zábavy!


Play-Doh Bláznivá chobotnica-50%
23,84 €

11,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Preskúmajte hĺbku svojej predstavivosti s novou Bláznivou chobotnicou Play-Doh! Chobotnica aj so svojimi zvieracími priateľmi je pripravená k objaveniu pokladu. Malí oceánografovia sa môžu znovu a znovu vydávať na oceánske dobrodružstvo so svojím novým kamarátom s chápadlami.


Play-Doh Modelovací set v kyblíku čísla-34%
10,59 €

6,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle počítania s vedierkom Mini Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať až deväť rôznych čísel! Šikovné vedierko má veľa miesta na ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!


Play-Doh Modelovací set vo vedierku piknik-44%
10,59 €

5,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle pikniku s vedierkom Mini Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať až deväť rôznych jedál! Šikovné vedierko má veľa miesta na ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!


Play-Doh Dinosaurus Rex-51%
22,43 €

10,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Fantazie bude s tímto veselým dinosaurem přímo vřít! Dinosaurus Rex je připraven ke hře se zábavnými funkcemi, příslušenstvím a 4 kelímky modelíny Play-Doh. Modelína nelepí a nemastí.


Play-Doh SW vozidlá dvojbalenie misie na endoru-68%
18,85 €

5,89 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nové Play-Doh s motívom Star Wars. Tégliky na motívy hrdinov z filmovej série Star Wars v hracej sade spolu s obľúbenými vozidlami. Modelujte a vytvorte si tak svoj príbeh hrdinov zo Star Wars.


Play-Doh Čítanie & Písanie-63%
32,25 €

11,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Podporte svoje ratolesti v predškolskom vzdelaní zábavným a kreatívnym spôsobom! S novou Písmenkovou hracou sadou Play-Doh pre deti od 2 rokov môžu malí prieskumníci objavovať základy abecedy a čítanie hravou formou. S Play-Doh modelovacou hmotou a abecedou vytlačovátok bude čítanie a písanie hračkou!


Play-Doh Modelovací set vo vedierku - žlté veko-34%
10,59 €

6,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle pikniku vedierkom Beach Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať rôzne morské živočíchy. Šikovné vedierko má veľa miesta pre ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!


Play-Doh Town Požiarna stanica-18%
29,48 €

23,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tento hasič a jeho šteňa sú pripravení ihneď vyraziť k požiaru. Použite razítkovač ohňa pre bláznivé farebné požiare, potom si naplňte vodné delo a hydrant, aby ste mohli striekať vodu Play-Doh! Môžete tiež vytlačiť úžasný účes pre hasiča jeho klobúkom a vytvarovať všetky možné požiarnické doplnky tvarovátkami v sade.


Play-Doh TOWN požiarnícke auto-25%
21,22 €

15,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Rýchlo sa vrhnite do záchrannej akcie a uhaste každý požiar v meste! Dajte hasičov do auta, aby sa mohlo rozbehnúť, potom nabite vodné delá a vystreľte spŕšku vody Play-Doh. Hasič môže držať sekeru, aby sa presekal troskami Play Doh a razítkovač ohňa môžete položiť na viečka téglikov, aby ste mali lepšiu scénu.


Play-Doh Balenie 4 túb - viac druhov
5,14 €
+ doprava zadarmo

Sada štyroch túb plastelíny Play-Doh. Nechajte svoju fantáziu pracovať a vytvárajte všetko čo vás len napadne. S Play-Doh nie je nič nemožné! Štyri rôzne druhy balenia, dodávame podľa aktuálnej skladovej zásoby. Konkrétny variant nemožno zvoliť.


Play-Doh Farby & tvary

Play-Doh Farby & tvary

Hodnotenie: 5
15,32 €

12,95 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Cvičte so svojimi deťmi farby a tvary zábavnou formou! Nový rad Play-Doh potvrdzuje tvrdenie škola hrou. Buďte kreatívni a využite Play-Doh rad Farby & Tvary k tomu, aby ste naučili svoje malé ratolesti základné tvary a farby aj v anglickom jazyku.


Play-Doh Čísla & Počítanie-48%
15,32 €

7,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Učte svoje deti čísla a počty zaujímavým a kreatívnym spôsobom s novým setom od Play-Doh. Najľahšie sa deti naučia počítať, keď na čísla a na matematické operácie vidia. S hravým setom Play-Doh môžete rozvíjať ich senzomotorický vývoj, vizuálnu predstavivosť a vysvetliť im základné číselné koncepty. A navyše základné anglické slovíčka, ktoré sú na každej kartičke s číslami.


Play-Doh Disney sada na modelovanie
16,79 €

14,05 €
+ doprava zadarmo

Novinka

V Mickeyho domčeku sa deje veľa farebnej zábavy! Vytvorte Play-Doh verziu slečny Minnie, káčera Donalda a kačky Daisy, Goofyho a Pluta. V novej Disney sade na modelovanie s Mickeyho domčekom a mnohými formičkami veľa dobrodružstiev.


Play-Doh Farebné šišky
14,31 €

12,05 €
+ doprava zadarmo

Staňte sa hrdými pekármi s touto sadou Play-Doh a vytvárajte bláznivé venčeky, fantastické pečivo a nepreberné množstvo farebných šišiek. Usporiadaj veľkú hostinu pre kamarátov.


Play-Doh Opravárske náradie
15,33 €

12,83 €
+ doprava zadarmo

Stavební robotníci Play-Doh potrebujú k svojej práci len tie najlepšie nástroje! Píla plní hneď dvojitú funkciu – ako rezný nástroj a ako nástroj na výrobu tvarov so skrutkovacím nadstavcom. S pomocou metra otlačte do Play-Doh hmoty meracie čiary a so skrutkovačom môžete začať pracovať.


Play-Doh Párty balení 15ks
9,57 €
+ doprava zadarmo

Sada 15 ks kelímků modelíny Play-Doh v praktické velikosti. Toto balení modelíny Play-Doh v sobě skrývá nekonečnou škálu tvůrčích možností! Malé ručky dovedou tyto barvy tvarovat do každé formy, která vystihne jejich představy, pak je zase rozmělnit a začít od začátku.


Play-Doh Pinkie Pie a tortová oslava-30%
15,70 €

10,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Užijte si zábavu při výrobě dortíků s Pinkie Pie! Každá forma na dortík představuje poníka a formičky, které vytvoří siluetu poníka a jeho značku. Vytvářejte párty proužky s Pinkie Pie válečkem, vymáčkněte spousty legračních tvarů z děla na polevu!


Play-Doh Rotačný mixér
23,84 €

19,53 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vďaka novému rotačnému mixéru Play-Doh sa z vás stane ten najlepší pekár v širokom okolí! Mixér pomôže malým šéfkuchárom vytvoriť tie najfarebnejšie sladkosti, bláznivé košíčky a lákavé sušienky.


Play-Doh Sada na výrobu potravín-29%
22,47 €

15,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tvorenie jedla je super kreatívna hračka s novou sadou na výrobu potravín. Až s dvadsiatimi kusmi formičiek môžete vytvoriť všetko, čo šéfkuchár k vareniu potrebuje. Nákupný košík, tanieriky, príbory a k tomu formičky na ovocie, zeleninu i mäso. V balení navyše 7 téglikov plastelíny Play-Doh.


Play-Doh Sada s konfetami 6 ks
9,32 €
+ doprava zadarmo

Vaše výtvory z plastelíny Play-Doh budú ešte zaujímavejšie s touto sadou a s farebnými konfetami. -Nechaj svoje výtvory zažiariť! Práca s modelovacou hmotou podporuje fantáziu a zručnosť.


Play-Doh Sada s konfetami 6ks-42%
10,20 €

5,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vylepšete vaše výtvory z modelíny Play-Doh o tyto zajímavé barvy doplněné barevnými konfetami. Součástí balení je šest kelímků s modelínou Play-Doh a dvě vykrajovátka.


Play-Doh Snídaňový hrací set
23,58 €

19,17 €
+ doprava zadarmo

Pro ta nejkrásnější a nejzábavnější rána s modelínou Play-Doh a novým Snídaňovým hracím setem. Vytvoř si vafle, sedvič nebo ohřej párky a vychutnej si skvělou zábavnou snídani. Balení obsahuje mnoho doplňků pro výrobu snídaně a také 6 kelímků modelíny Play-Doh.


Play-Doh Textúry & Nástroje-48%
23,19 €

11,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nový set pre deti od dvoch rokov prináša veľa zábavných nápadov, ako naučiť deti rozoznávať rôzne textúry a farby. Podporte senzomotorické schopnosti svojich ratolestí a schopnosť rozoznávať rozdiely.


Play-Doh Trolls vlasový salón
27,12 €

20,32 €
+ doprava zadarmo

Vlasy, vlasy všude! Vytvářejte své vlastní barevné účesy pro hvězdy z filmu Trollové. Posaďte jednoho z trollů na židli a vytlačte ven vlasy. Tvarujte a stylujte svůj účes pomocí formiček a vytvářejte barevné doplňky.


Play-Doh Ultimátny zábavný set
21,88 €

18,29 €
+ doprava zadarmo

Tvorte si dúhu podľa svojej fantázie. Inšpirované slávnymi emoji, ktorým môžete pridať tvár a vytvoríte im tak rôzne bláznivé výrazy. Využite špeciálnu plastelínu, nástroje a ďalšie farby plastelíny, aby ste vytvorili vášmu charakteru i telo.


Play-Doh Veľké balenie 20 ks
23,19 €

19,65 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Toto veľké balenie 20 téglikov modelovacej hmoty Play-Doh znamená nekonečný rad kreatívnych možností! Malé detské rúčky môžu váľať, točiť a tvarovať túto farebnú plastelínu do akejkoľvek formy. Perfektné pre hranie s kamarátmi a na párty.


Play-Doh Veľryba-36%
15,62 €

9,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Ponorte sa do hlbín kreatívnej zábavy s veľrybou! Naplňte veľrybu farebnou modelovacou hmotou Play-Doh, stlačte chvost smerom dole a užite si farebný vodotrysk, ktorý veľryba vyfukuje. Zmeňte vodotrysk pomocou pridaných šablón.


Play-Doh Vykrajovátka s dinosaury-27%
14,94 €

10,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Připravte se na dinosauří kreativitu! Oblíbené dinosaury jsme proměnili v 5 přátelských nástrojů Play-Doh pro nápaditá dobrodružství. Vytvarujte Play-Doh ostny pro triceratopse, řežte křídla pterodaktyla a vytvořte vlnité vzory se stegosaurusem. Obrovské stopy s velociraptorem a zábavné textury s dino vejcem!


Play-Doh Wheels Stavba
15,33 €

12,83 €
+ doprava zadarmo

Využite silu žeriavu k tvoreniu a premiestnite vytvarované tehly, vytlačené nosníky a vybudované potrubia. Použite zdvihák pre hromadenie, stavanie a poťahovanie konštrukcií stavieb. Žeriav sa otáča, pohybuje sa hore a dole a vytláča plastelínu. Zdvihák sa tiež otáča a pohybuje sa hore a dole!


Play-Doh Wheels Stavebná plastelína
6,19 €
+ doprava zadarmo

Predstavujeme novú edíciu Play-Doh Buildin plastelíny obsahujúcu rôzne farebné odtiene a vizuálne textúry, ktoré vyzerajú presne ako stavebné materiály. Každé balenie obsahuje jednu lopatku a dva tégliky so stavebnou plastelínou Play-Doh.


Play-Doh Wheels Ťažba
14,31 €

12,05 €
+ doprava zadarmo

Užite si báječný pracovný deň v kameňolome! Tieto dva super ťažké nákladiaky sa stanú vašimi pomocníkmi pri kreatívnom budovaní s plastelínou Play-Doh. Zhrň na hromadu štrk zadným nakladačom a vytvor hoci aj potrubie alebo lešenie.


Play-Doh Zábavná továrna-24%
7,80 €

5,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Se zábavnou továrnou Play-Doh vytvoříte nejrůznější tvary pomocí posuvné lišty. Tato sada Fun Factory má vše, co potřebuješ k výrobě zábavných tvarů navíc balení obsahuje i dva kelímky modelíny Play-Doh.


Play-Doh Záhradnícke náradie
15,33 €

12,83 €
+ doprava zadarmo

Vytvorte kvetinovú záhradku, umiestnite ju priamo na Play-Doh plechovku a dajte im spŕšku s Play-Doh kanvičkou! K tomu, aby táto záhradka vykvitla, netreba rúk profesionála – stačí trocha fantázie!


Play-Doh Mega balenie 36 ks
26,01 €

22,85 €
+ doprava zadarmo

Toto naozaj veľké balenie 36 kelímkov modelovacej hmoty Play-Doh znamená nekonečný rad kreatívnych možností! Malé detské rúčky môžu váľať, točiť a tvarovať túto farebnú plastelínu do akejkoľvek formy. Perfektné pre hranie s kamarátmi a na párty.


Play-Doh Modelovací set vo vedierku zvieratká
10,59 €

7,74 €
+ doprava zadarmo

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle safari vedierku Mini Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať až deväť rôznych zvieratiek! Šikovné vedierko má veľa miesta na ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!


Play-Doh Základná sada

Play-Doh Základná sada

Hodnotenie: 5
16,49 €
14,90 €
+ doprava zadarmo

Všetko čo potrebujete, aby ste naštartovali svoju fantáziu, je základná sada Play-Doh. Najlepšia zo všetkého je možnosť opakovane použiteľná skladovacie prepravka, ktorá je ideálna na cesty!


Play-Doh Sada na pečenie sušienok
14,52 €
13,90 €
+ doprava zadarmo

Vytvor a ozdob tie najzábavnejšie koláčiky, aké si môžeš predstaviť so sadou Crazy Cookies! Vygúľaj si cesto, vyber tvar koláčika a, potom predstieraj pečenie na plechu. Zábava tu ešte nekončí, uchop vytlačovátko a ozdob svoje koláčiky, ako ťa len napadne!


Play-Doh Balenie 8 ks téglikov
8,09 €
7,74 €
+ doprava zadarmo

Sada obsahuje 8 ks téglikov plastelíny Play-Doh. Toto balenie plastelíny Play-Doh v sebe skrýva nekonečnú škálu tvorivých možností! Malé rúčky dokážu tieto farby tvarovať do každej formy, ktorá vystihne ich predstavy, potom ju zase rozmelniť a začať od začiatku.


Play-Doh Narodeninový set plastelíny
29,56 €

24,53 €
+ doprava zadarmo

Najlepšia zábava na párty s narodeninovým setom plastelíny Play-Doh. Môžete si vytvarovať naozaj pestrú a farebnú oslavu. V balení je veľa formičiek s rôznou tematikou, veľká hracia podložka a 10 téglikov plastelíny.


Play-Doh Sada jarných farieb
16,42 €

13,61 €
+ doprava zadarmo

Sada dvanástich balení jarných farieb plastelíny **Play-Doh zaručene oživí vaše výtvory v podobe ovocia, kvetov či malých zajačikov. Nie sú potrebné ruky profesionála – stačí trocha fantázie!


Play-Doh Sada moja kreatívna dielňa
51,22 €

29,53 €
+ doprava zadarmo

Plastový kufrík s dvomi zásuvkami. Ideálny pre uchovávanie plastelíny. Vďaka nemu môžete mať svoju obľúbenú sadu vždy pri sebe. Sady Play-Doh umožňujú najmladším realizovať svoje kreatívny nápady. Vďaka Play-Doh si malé deti precvičujú ručičky a rozvíjajú tak predstavivosť a kreativitu.


Play-Doh Sada moje malá výtvarná dílna
19,64 €

16,44 €
+ doprava zadarmo

S touto výtvarnou sadou mohou i ty malé děti realizovat své umělecké nápady. Při tvoření si procvičí ruční práci, rozvíjí fantazii i kreativitu. Sada obsahuje velké množství doplňků, a tak si s ní děti užijí mnoho hodin zábavy s krásnými výtvarnými výsledky.


Play-Doh Trblietavá sada 6ks
9,05 €
+ doprava zadarmo

Vaše výtvory Play-Doh budú žiariť a iskriť vďaka trblietavej sade s formičkami! V balení sú farebné formičky na výrobu kvetov, drahokamov a iných krásnych vecí. Jedinou hranicou vášho umenia je vaša predstavivosť!


Play-Doh Výbava predškoláka
33,73 €

28,04 €
+ doprava zadarmo

Chystáte se do školy? Tak to je ten správný čas na prípravu. S novým setom od Play-Doh si užijete veľa kreatívnej a edukatívnej zábavy. Balenie obsahuje hraciu podložku, 10 téglikov farebnej plastelíny a viac ako 50 nástrojov.


Play-Doh Wheels Štrkovňa
21,92 €

18,29 €
+ doprava zadarmo

V tejto pracovnej zóne nie je žiadna práca príliš ťažká! Použite silu drviča na rozomletie Play-Doh kameňov na štrk a potom prepravte náklad sute so sklápacím nákladiakom. Vybudujte pre nákladiak super hladkú Play-Doh cestu vďaka parnému valcu.


Play-Doh Zábavné vedierko
23,90 €
+ doprava zadarmo

Popustite uzdu vašej fantázii s touto mega krabicou Play-Doh. Deti v nej nájdu spústu formičiek a náradie! Pripravte sa na hodiny tvorivosti a vyskúšajte päť rôznych farieb Play-Doh.


Plastelína Play-Doh baví deti po celom svete už niekoľko rokov. Pomocou formičiek môžu deti vymodelovať najrôznejšie „pochúťky“, tortičky, ovocie aj zvieratká. Plastelína nelepí a nemastí, takže si ju zamilovali aj mamičky detí. Po skončení hrania je hneď upratané. Zloženie plastelíny je prevažne zmesou vody, soli a múky. Zlúčenina je netoxická, nedráždivá a hypoalergénna pokiaľ nie je uvedené inak. U výrobkov spoločnosť Hasbro myslela aj na licencie, ktoré deti milujú a tak môžete v ponuke nájsť plastelínu s Disney Princess alebo s obľúbeným autíčkom Chuckom.

Plastelína Play-Doh baví deti po celom svete už niekoľko rokov. Pomocou formičiek môžu deti vymodelovať najrôznejšie „pochúťky“, tortičky, ovocie aj zvieratká. Plastelína nelepí a nemastí, takže si ju zamilovali aj mamičky detí. Po skončení hrania je hneď upratané. Zloženie plastelíny je prevažne zmesou vody, soli a múky. Zlúčenina je netoxická, nedráždivá a hypoalergénna pokiaľ nie je uvedené inak. U výrobkov spoločnosť Hasbro myslela aj na licencie, ktoré deti milujú a tak môžete v ponuke nájsť plastelínu s Disney Princess alebo s obľúbeným autíčkom Chuckom.