-21%
Play-Doh Wheels Nakladač
26x

Play-Doh Wheels Nakladač

26,50 €
20,70 €

Ďalšia ponuka za 16,90 €

Výpredaj

Postavte to a rozbite to! Vďaka tomuto plne funkčnému čelnému nakladaču a novej zmesi Play-Doh Sand sa môžu deti cítiť ako skutoční stavební robotníci. Vytvarujte si tehly a kamene, potom ich pomocou čeľustí naložte do auta a otáčaním kľuky rozdrvte. Tento doplnok radu Play-Doh Wheels obsahuje navyše 2 štandardné tégliky Play-Doh.

Tovar od predajcu MALL
-27%
Veľké balenie 20 ks
388x

Play-Doh Veľké balenie 20 ks

23,19 €
16,80 €

Toto veľké balenie 20 téglikov modelovacej hmoty Play-Doh znamená nekonečný rad kreatívnych možností! Malé detské rúčky môžu váľať, točiť a tvarovať túto farebnú plastelínu do akejkoľvek formy. Perfektné pre hranie s kamarátmi a na párty.

Tovar od predajcu MALL
-21%
Zubár Drill 'n Fill
266x

Play-Doh Zubár Drill 'n Fill

21 €
16,40 €

Ďalšie ponuky od 12,90 €

Doktor Drill 'n Fill je späť a spolu s ním viac kazov ako kedykoľvek predtým! Obsahuje zubné kazy v podobe konfiet, zlatú a striebornú hmotu pre strojček a výplne a novú rotačnú vŕtačku bez batérie. Zahrajte sa na zubára. Vytvorili sme úplne novú formu na zuby a súprava obsahuje všetky známe zubárske nástroje. Vyplazte jazyk, vytlačte zubnú pastu a nezabudnite na čistenie medzizubných priestorov!

Tovar od predajcu MALL
-14%
Bláznivé kaderníctvo
58x

Play-Doh Bláznivé kaderníctvo

21 €
17,90 €

Vlnky, kučery, mikáda a krátke strihy. V tomto Play-Doh kaderníctve vykúzlite všetko, čo vás napadne. Sledujte, ako vlasy rastú v rôznych tvaroch a štýloch. Pridávajte plastelínu Play-Doh a skúste vypestovať čo možno najdlhší účes. Tvarujte zákazníkov účes, ostrihajte ho a začnite znova!

Tovar od predajcu MALL
-20%
Balenie 4 túb - viac druhov
214x

Play-Doh Balenie 4 túb - viac druhov

5,90 €
4,70 €

Sada štyroch túb plastelíny Play-Doh. Nechajte svoju fantáziu pracovať a vytvárajte všetko čo vás len napadne. S Play-Doh nie je nič nemožné! Štyri rôzne druhy balenia, dodávame podľa aktuálnej skladovej zásoby. Konkrétny variant nemožno zvoliť.

Tovar od predajcu MALL
Zábavné rezance
23x

Play-Doh Zábavné rezance

23,50 €

Urobte si more cestovín s týmto strojčekom na ich výrobu. Nový kľukový mechanizmus všetko uľahčuje a je zábavnejšie než kedykoľvek predtým. Umožňuje vytvárať úžasné rezance. Vymeniteľné valčeky vnútri vytvárajú buď rovné špagety alebo vlnité vaječné rezance. Existujú tiež formičky na výrobu raviol, cestovinových mašličiek a ďalších menších tvarov cestovín. Nezabudnite hore nastrúhať syr Play-Doh a dokončiť perfektné cestovinové jedlo!

Tovar od predajcu MALL
-21%
Zmrzlinárský set
22x

Play-Doh Zmrzlinárský set

15,62 €
12,20 €
Výpredaj

Keď nie je v blízkosti zmrzlinársky automobil, je nový zmrzlinársky set Play-Doh najlepším spôsobom ako dostať sladkosti do mesta! Vytvorte báječné zmrzlinové kornútky, úžasné nanuky a ďalšie sladkosti pomocou bohatého príslušenstva.

Tovar od predajcu MALL
-20%
Play-Doh Farebný MEGA set
20x

Play-Doh Farebný MEGA set

32,50 €
25,80 €

Trikrát sláva! Už 65 rokov môžete s Play-Doh modelovať podľa svojej fantázie! Otvorte sadu 65 klasických Play-Doh farieb a užite si pestrofarebnú kreatívnu zábavu s plastelínou napríklad vo trblietavom, kovovom, prírodnom, zafírovo modrom a konfeti prevedení. Len si predstavte všetky tie kreatívne nápady!

Tovar od predajcu MALL
-23%
hracia sada Veterinár

Play-Doh hracia sada Veterinár

27 €
20,70 €

Na toto šteniatko by sa mal niekto pozrieť! Žiadny strach, o rozkošného psíka sa radi postarajú malinkí veterinári. Fantázii sa medze nekladú. Môže vyplazovať jazyk a má niekoľko šmrncovných štýlov! Šteniatko navyše môže vliezť do roztomilej prepravky, kam sa dajú umiestniť všetky doplnky. Každý správny veterinár musí mať samozrejme po ruke príslušenstvo, ako sú nožnice na starostlivosť o srsť, stetoskop a ďalšie.

Tovar od predajcu MALL
-28%
Play-Doh Rotačný mixér
95x

Play-Doh Rotačný mixér

23,90 €
17,20 €

Vďaka novému rotačnému mixéru Play-Doh sa z vás stane ten najlepší pekár v širokom okolí! Mixér pomôže malým šéfkuchárom vytvoriť tie najfarebnejšie sladkosti, bláznivé košíčky a lákavé sušienky.

Tovar od predajcu MALL
Play-Doh Hracia sada na tvorbu tort

Play-Doh Hracia sada na tvorbu tort

32,50 €
29,80 €

Cukrári, s Play-Doh vytvoríte vždy skvelé sladkosti! S touto sadou vám budú modelínové torty doslova rásť pred očami ako skutočným profesionálnym cukrárom. Stačí pridať cesto Play-Doh do formy a vložiť do rúry. Dokonca počujete povestné CINK a budete vedieť, že môžete začať zdobiť!

Tovar od predajcu MALL
-29%
Play-Doh Wheels Ťažba
32x

Play-Doh Wheels Ťažba

16,50 €
11,70 €

Užite si báječný pracovný deň v kameňolome! Tieto dva super ťažké nákladiaky sa stanú vašimi pomocníkmi pri kreatívnom budovaní s plastelínou Play-Doh. Zhrň na hromadu štrk zadným nakladačom a vytvor hoci aj potrubie alebo lešenie.

Tovar od predajcu MALL
Plastelína Play-Doh baví deti po celom svete už niekoľko rokov. Pomocou formičiek môžu deti vymodelovať najrôznejšie "pochúťky", tortičky, ovocie aj zvieratká. Plastelína nelepí a nemastí, takže si ju zamilovali aj mamičky detí. Po skončení hrania je hneď upratané. Zloženie plastelíny je prevažne zmesou vody, soli a múky. Zlúčenina je netoxická, nedráždivá a hypoalergénna pokiaľ nie je uvedené inak. U výrobkov spoločnosť Hasbro myslela aj na licencie, ktoré deti milujú a tak môžete v ponuke nájsť plastelínu s Disney Princess alebo s obľúbeným autíčkom Chuckom.