Play-Doh Zubár

Play-Doh Zubár

Hodnotenie: 4,8
27,40 € 21,60 €

Užite si veľa zábavy a navyše sa môžete aj niečo priučiť. Zahrajte sa na zubára s týmto Play-Doh setom. Vymodelujte si zuby, plomby, jazyk a staňte sa naozajstným zubárom! Môžete zuby sami trhať alebo plombovať a užiť si veľa zábavy!

Play-Doh Pec na pizzu

Play-Doh Pec na pizzu

Hodnotenie: 5
27,10 € 23,50 €

Pripravte sa na bláznivé dobrodružstvo plné čerstvej voňavej pizze. Popustite uzdu svojej fantázii a vytvorte tú najlepšiu pizzu na svete s pomocou svetelnej rúry a otočného stolčeka! Stlačte páčku a vytvorte na pizzi senzačnú kôrku, rozsvieťte rúru, páčku nadvihnite a pizza je hotová! Pridajte navrch ešte trochu syra a neskutočne dobrú polevu. Ak máte hotovo, položte pizzu na otočný stolček a rozdeľte ju na kúsky pomocou krájača.

Play-Doh Balenie 4 túb - viac druhov
5,30 € 5,14 €

Sada štyroch túb plastelíny Play-Doh. Nechajte svoju fantáziu pracovať a vytvárajte všetko čo vás len napadne. S Play-Doh nie je nič nemožné! Štyri rôzne druhy balenia, dodávame podľa aktuálnej skladovej zásoby. Konkrétny variant nemožno zvoliť.

Play-Doh Trblietavá sada 6ks
9,20 € 6,90 €

Vaše výtvory Play-Doh budú žiariť a iskriť vďaka trblietavej sade s formičkami! V balení sú farebné formičky na výrobu kvetov, drahokamov a iných krásnych vecí. Jedinou hranicou vášho umenia je vaša predstavivosť!

Play-Doh Výroba popcornu-50%

Play-Doh Výroba popcornu

Hodnotenie: 4,8
22,70 € 11,30 €

Akcia

Naskočte do vlaku nekončiacej pukancovej zábavy s novým prístrojom na výrobu popcornu! Otočením páčky naplníte kýblik lahodným popcornom, ktorý ešte vylepšíte zmiešaním s divokou zmesou. Pridajte zábavnú polevu a váš popcorn bude vďaka skvelým vykrajovátkam a rozmanitým pečiatkam chutiť ako báječné praclíky alebo ďalšie sladkosti! Nakoniec nezabudnite pridať bláznivý sirup alebo maslo a vychutnajte si super kino zážitok s nádobou plnou originálneho Play-Doh popcornu.

Play-Doh Kvokajúce kura s perím
23,90 € 18,90 €

Toto pochabé kurča Cluck-a-Dee ponúka deťom všemožné spôsoby, ako prejaviť tvorivosť! Stlačením hlavy možno vytvoriť pestré perie, ktoré potom môžu deti pomocou strojčeka oholiť a vytvoriť nové perie. Tým ale zábava nekončí, kurča vydáva veselé zvuky, kvokať a kotkodákať, a dokonca vie zniesť vajíčko!

Play-Doh Rotačný mixér-18%

Play-Doh Rotačný mixér

Hodnotenie: 4,6
22,10 € 18 €

Akcia

Vďaka novému rotačnému mixéru Play-Doh sa z vás stane ten najlepší pekár v širokom okolí! Mixér pomôže malým šéfkuchárom vytvoriť tie najfarebnejšie sladkosti, bláznivé košíčky a lákavé sušienky.

Play-Doh Hracia sada zmrzlina s polevou
23,90 € 18,90 €

S novou hmotou Play-Doh Drizzle si vyrobíte všemožné zmrzlinové pochúťky ozdobené chutnou polevou. Imaginárna zmrzlina vyzerá prekvapivo realisticky s autenticky vyzerajúcou čokoládovou a jahodovou polevou, ktorá sa premení na krásnu polevu pripomínajúce cukrovinky. Polevu zo svojho výtvoru môžete olúpať a začať znova od začiatku!

Play-Doh Betónová miešačka
22,70 € 17,90 €

Skvelá otáčajúca sa miešačka na betón, s ktorou si zábavne vydláždite cesty. Krútiaci mechanizmus vo vnútri vozidla vytvára úžasný efekt vytlačeného betónu. Plechovka hmoty Play-Doh Cement Buildin’ Compound vám dopomôže k tomu, že vaše kreatívne stavenisko bude vyzerať prekvapivo realisticky!

Play-Doh Modelovací set vo vedierku - žlté veko
10,59 € 7,74 €

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle pikniku vedierkom Beach Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať rôzne morské živočíchy. Šikovné vedierko má veľa miesta pre ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!

Play-Doh Modelovací set v kyblíku čísla-26%
10,59 € 7,80 €

Akcia

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle počítania s vedierkom Mini Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať až deväť rôznych čísel! Šikovné vedierko má veľa miesta na ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!

Play-Doh Bzučanie a strihanie
24 € 21,90 €

Nechajte narásť a upravujte bláznivé vlasy a fúzy vytvorené z Play-Doh plastelíny. A potom ich všetky ohoľte ako v skutočnom holičstvo. Elektrický strojček vydáva realistické zvuky aktivované dotykom hmoty Play-Doh (žiadne tlačidlá). Upravte 2 postavičky pomocou vrkočov, mašľou, fúzov a ďalšieho príslušenstva.

Play-Doh Wheels Štrkovňa
21,92 € 20,90 €

V tejto pracovnej zóne nie je žiadna práca príliš ťažká! Použite silu drviča na rozomletie Play-Doh kameňov na štrk a potom prepravte náklad sute so sklápacím nákladiakom. Vybudujte pre nákladiak super hladkú Play-Doh cestu vďaka parnému valcu.

Play-Doh Plastelína, ako zmrzlina v chladničke-38%
16,50 € 10,20 €

Akcia

Priam neodolateľný set plastelíny Play-Doh – to je Play-Doh plastelína v chladničke. V balení nájdete 2 kornútky plnené plastelínou a dve plastelíny „na klacku“. Každé balenie plastelíny, ako zmrzliny má približne 100 g plastelíny. Využi špeciálne balenie a vytvor si svoju vlastnú farebnú zmrzlinu.

Play-Doh Modelovací set vo vedierku piknik-26%
10,59 € 7,80 €

Akcia

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle pikniku s vedierkom Mini Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať až deväť rôznych jedál! Šikovné vedierko má veľa miesta na ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!

Play-Doh Rochniace sa prasiatka
15,30 € 11,90 €

Ako to šliape v tomto výbehu pre prasiatka od Play-Doh? Zoznámte sa s mamičkou prasiatok Sooey! Má podobu obojstrannej formičky, ktorá vytvára hromady roztomilých prasiatok zo svojho brucha. Deti budú pišťať nadšením, keď stlačia gombík na vedra a prasiatka budú poskakovať po výbehu.

Play-Doh Wheels Stavba

Play-Doh Wheels Stavba

Hodnotenie: 4,7
15,33 € 13,90 €

Využite silu žeriavu k tvoreniu a premiestnite vytvarované tehly, vytlačené nosníky a vybudované potrubia. Použite zdvihák pre hromadenie, stavanie a poťahovanie konštrukcií stavieb. Žeriav sa otáča, pohybuje sa hore a dole a vytláča plastelínu. Zdvihák sa tiež otáča a pohybuje sa hore a dole!

Play-Doh Set rolovanej zmrzliny-30%
20,40 € 14,10 €

Akcia

Zábavný set modelíny Play-Doh na vytváranie rolovanej zmrzliny. Vytvorte farebnú zmes, použite vaflový lis na vytvorenie kornútu alebo misky. Vytvorte si polevu alebo šľahačku pomocou modelíny Play-Doh.

Play-Doh Sada s konfetami 6 ks
9,32 € 8,90 €

Vaše výtvory z plastelíny Play-Doh budú ešte zaujímavejšie s touto sadou a s farebnými konfetami. -Nechaj svoje výtvory zažiariť! Práca s modelovacou hmotou podporuje fantáziu a zručnosť.

Play-Doh Opravárske náradie-41%
15,33 € 9 €

Akcia

Stavební robotníci Play-Doh potrebujú k svojej práci len tie najlepšie nástroje! Píla plní hneď dvojitú funkciu – ako rezný nástroj a ako nástroj na výrobu tvarov so skrutkovacím nadstavcom. S pomocou metra otlačte do Play-Doh hmoty meracie čiary a so skrutkovačom môžete začať pracovať.

Play-Doh Záhradnícke náradie-41%
15,33 € 9 €

Akcia

Vytvorte kvetinovú záhradku, umiestnite ju priamo na Play-Doh plechovku a dajte im spŕšku s Play-Doh kanvičkou! K tomu, aby táto záhradka vykvitla, netreba rúk profesionála – stačí trocha fantázie!

Play-Doh Wheels Ťažba

Play-Doh Wheels Ťažba

Hodnotenie: 5
14,31 € 11,90 €

Užite si báječný pracovný deň v kameňolome! Tieto dva super ťažké nákladiaky sa stanú vašimi pomocníkmi pri kreatívnom budovaní s plastelínou Play-Doh. Zhrň na hromadu štrk zadným nakladačom a vytvor hoci aj potrubie alebo lešenie.

Play-Doh Farebné balenie modelíny-43%
9 € 5,10 €

Akcia

Užite si zbrusu nové farebné balenie Play-Doh. Zmiešajte farby dohromady a vytvorte nové farby, s ktorými sa môžete vrhnúť do modelovania všemožných kreácií. V balení sú 4 tégliky Play-Doh. Dve farebné varianty!

Play-Doh Párty balenie modelíny
6,50 € 6,20 €

Akcia

Párty balenie modelíny Play-Doh je ako stvorené pre zábavu plnú farieb pri narodeninových oslavách, prespanie u kamaráta či akokoľvek strávenom čase kreatívnou hrou. Set obsahuje 10 mini Play-Doh téglikov.

Play-Doh Jednorožec-38%

Play-Doh Jednorožec

Hodnotenie: 5
29,40 € 18 €

Akcia

Užite si veľa zábavy s roztomilým jednorožcom. Pridajte trochu modelíny Play-Doh a vytvárajte farebné zmrzlinky a zmrzlinové poháre. Jednorožec vydáva zvuky a mení výraz tváre.

Play-Doh Ultimátny zábavný set
21,88 € 17,90 €

Tvorte si dúhu podľa svojej fantázie. Inšpirované slávnymi emoji, ktorým môžete pridať tvár a vytvoríte im tak rôzne bláznivé výrazy. Využite špeciálnu plastelínu, nástroje a ďalšie farby plastelíny, aby ste vytvorili vášmu charakteru i telo.

Play-Doh Hracia súprava suši
15,90 € 13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompletný zážitok so suši v klasickej krabičke v štýle bento! Vytvorte z hmoty Play-Doh ryžu a pomocou vyklápacích formičiek získajte všetky ingrediencie a potom ich zabaľte do svojej vlastnej kreatívnej suši rolky! Nakrájajte ju nožom a servírujte s rezancami a knedličkami.

Play-Doh Predvádzací poník Naybelle
15,30 € 11,90 €

Je čas na prehliadku koní a Naybelle potrebuje pomôcť s prípravou, aby vyhrala prvú cenu! Prirobte hrivu, upleťte copy a ozdobte jej účes mašľami, kvetmi a modrou stužkou. Urobte z tohto roztomilého poníka vzdorovitého mustanga, ktorý frajersky vykopáva! Pri stlačení hlavy koník vykopne zadné nohy.

Play-Doh Toy Story Buzz

Play-Doh Toy Story Buzz

Hodnotenie: 5
20,40 € 17,90 €

Nechajte deti rozvíjať svoju fantáziu s Toy Story verziou Play-Doh, s ktorou je možné si vymodelovať obľúbené postavičky z rozprávky Toy Story. Pomocou plastovej figúrky Buzza Rakeťák môžete vytvoriť niektoré postavičky z animáku. Súčasťou balenia sú aj formičky a modelína Play-Doh.

Play-Doh Odťahový voz
15,30 € 11,90 €

Potrebujete zviezť? Zavolajte si odťahový voz, aby vás vytiahol z problémov! Vytvorte si vozidlo Play-Doh tak, že pripevníte kolieska a naplníte formičku na automobil hmotou Play-Doh, a potom ho zahákujte k odťahovému vozidlu. Stlačte upínací kľúč v prednej časti vozidla a vyrobte si zábavné príslušenstvo pomocou vyklápacích formičiek.

Play-Doh Olaf a snehové kreácie-31%
22,70 € 15,60 €

Akcia

Nechajte deti rozvíjať svoju fantáziu s obľúbenou postavičkou rozprávky Frozen, snehuliakom Olafom, s ktorým si deti môžu vymodelovať množstvo zábavných snehových kreácií ako sú aj snehové vločky a podobne.

Play-Doh Plastelína ako zmrzlina
4,90 €

Mrazené sladkosti bez cukru! Táto neodolateľne zábavná variácia Play-Doh farieb prichádza v jedinečnom a trendy zmrzlinovom kornútku alebo na špajli. Tematicky zabalená a pripravená potešiť ako skvelý malý darček alebo neplánovaný nákup.

Play-Doh Malý kuchársky set
4,90 €

Vyrazte na sušienkovä párty s kelímkom bláznivých sušienok! Nádejní pekári a pekárky budú vďaka kreatívnym vykrajovátkam a modelíne Play-Doh zlepšovať svoje pekárske zručnosti. Každá sada obsahuje 2 plechovky klasickej Play-Doh hmoty a 1 špeciálnu plechovku plnú maličkých farebných konfiet, to všetko v zábavnom a dobre známom kuchárskom balení.

Play-Doh SW vozidlá dvojbalenie misie na endoru
18,85 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nové Play-Doh s motívom Star Wars. Tégliky na motívy hrdinov z filmovej série Star Wars v hracej sade spolu s obľúbenými vozidlami. Modelujte a vytvorte si tak svoj príbeh hrdinov zo Star Wars.

Play-Doh Wheels Stavebná plastelína-17%
6,19 € 5,10 €

Akcia

Predstavujeme novú edíciu Play-Doh Buildin plastelíny obsahujúcu rôzne farebné odtiene a vizuálne textúry, ktoré vyzerajú presne ako stavebné materiály. Každé balenie obsahuje jednu lopatku a dva tégliky so stavebnou plastelínou Play-Doh.

Play-Doh Zmrzlinárský set

Play-Doh Zmrzlinárský set

Hodnotenie: 4,2
15,62 € 10,90 €

Keď nie je v blízkosti zmrzlinársky automobil, je nový zmrzlinársky set Play-Doh najlepším spôsobom ako dostať sladkosti do mesta! Vytvorte báječné zmrzlinové kornútky, úžasné nanuky a ďalšie sladkosti pomocou bohatého príslušenstva.

Play-Doh Balenie 8 ks téglikov
8,09 € 7,50 €

Sada obsahuje 8 ks téglikov plastelíny Play-Doh. Toto balenie plastelíny Play-Doh v sebe skrýva nekonečnú škálu tvorivých možností! Malé rúčky dokážu tieto farby tvarovať do každej formy, ktorá vystihne ich predstavy, potom ju zase rozmelniť a začať od začiatku.

Play-Doh Veľryba-50%

Play-Doh Veľryba

Hodnotenie: 4,5
15,62 € 7,80 €

Akcia

Ponorte sa do hlbín kreatívnej zábavy s veľrybou! Naplňte veľrybu farebnou modelovacou hmotou Play-Doh, stlačte chvost smerom dole a užite si farebný vodotrysk, ktorý veľryba vyfukuje. Zmeňte vodotrysk pomocou pridaných šablón.

Play-Doh Sada lopárikov a kuchynského náčinia
14,13 € 11,90 €

Vykrájejte a vymodelujte kulinářské výtvory z modelíny Play-Doh! Tato zábavná sada s kuchyňskou tématikou dovoluje nápaditým šéfkuchařům vytvářet a vykrajovat pestrobarevné Play-Doh pokrmy. U Play-Doh Kitchen Creations je nejlepší surovinou ze všech představivost!

Play-Doh Veľké balenie 20 ks
23,19 € 20 €

Toto veľké balenie 20 téglikov modelovacej hmoty Play-Doh znamená nekonečný rad kreatívnych možností! Malé detské rúčky môžu váľať, točiť a tvarovať túto farebnú plastelínu do akejkoľvek formy. Perfektné pre hranie s kamarátmi a na párty.

Play-Doh Môj kreatívny batoh
23,64 € 19,69 €

Farebný batoh ideálny do školy alebo na cesty. Sady Play-Doh umožňujú najmladším realizovať svoje kreatívny nápady. Vďaka Play-Doh si malé deti precvičujú ručičky a rozvíjajú tak predstavivosť a kreativitu.

Play-Doh Modelovací set vo vedierku zvieratká
10,59 € 7,74 €

Urobte si kedykoľvek Play-Doh v štýle safari vedierku Mini Bucket! Táto zábavná sada vám umožní modelovať, krájať a vytvárať až deväť rôznych zvieratiek! Šikovné vedierko má veľa miesta na ukladanie a je ideálne na hranie doma aj na dovolenke!

Play-Doh Sada moje malá výtvarná dílna
19,64 € 14,90 €

S touto výtvarnou sadou mohou i ty malé děti realizovat své umělecké nápady. Při tvoření si procvičí ruční práci, rozvíjí fantazii i kreativitu. Sada obsahuje velké množství doplňků, a tak si s ní děti užijí mnoho hodin zábavy s krásnými výtvarnými výsledky.

Play-Doh Super balenie plastelíny - zelená
10,90 €

Využite jedinečnú príležitosť na nákup zásob kreatívnej plastelíny Play-Doh. Táto veľká vzduchotesná nádoba obsahuje štyri odlišné a samostatne zabalené plastelíny, skvelá štvorka v jednom! Aj rodičia ocenia tento veľký téglik.

Play-Doh Sada jarných farieb
16,42 € 12,90 €

Sada dvanástich balení jarných farieb plastelíny **Play-Doh zaručene oživí vaše výtvory v podobe ovocia, kvetov či malých zajačikov. Nie sú potrebné ruky profesionála – stačí trocha fantázie!

Play-Doh Super balenie plastelíny - červená
10,90 €

Využite jedinečnú príležitosť na nákup zásob kreatívnej plastelíny Play-Doh. Táto veľká vzduchotesná nádoba obsahuje štyri odlišné a samostatne zabalené plastelíny, skvelá štvorka v jednom! Aj rodičia ocenia tento veľký téglik.

Plastelína Play-Doh baví deti po celom svete už niekoľko rokov. Pomocou formičiek môžu deti vymodelovať najrôznejšie „pochúťky“, tortičky, ovocie aj zvieratká. Plastelína nelepí a nemastí, takže si ju zamilovali aj mamičky detí. Po skončení hrania je hneď upratané. Zloženie plastelíny je prevažne zmesou vody, soli a múky. Zlúčenina je netoxická, nedráždivá a hypoalergénna pokiaľ nie je uvedené inak. U výrobkov spoločnosť Hasbro myslela aj na licencie, ktoré deti milujú a tak môžete v ponuke nájsť plastelínu s Disney Princess alebo s obľúbeným autíčkom Chuckom.

Plastelína Play-Doh baví deti po celom svete už niekoľko rokov. Pomocou formičiek môžu deti vymodelovať najrôznejšie „pochúťky“, tortičky, ovocie aj zvieratká. Plastelína nelepí a nemastí, takže si ju zamilovali aj mamičky detí. Po skončení hrania je hneď upratané. Zloženie plastelíny je prevažne zmesou vody, soli a múky. Zlúčenina je netoxická, nedráždivá a hypoalergénna pokiaľ nie je uvedené inak. U výrobkov spoločnosť Hasbro myslela aj na licencie, ktoré deti milujú a tak môžete v ponuke nájsť plastelínu s Disney Princess alebo s obľúbeným autíčkom Chuckom.