Plastica Penové podlahové puzzle Skákací panák
10,90 € 9,40 €

Akcia

Penové puzzle s vyberateľným stredom zoznámi deti s obľúbenou hrou Skákací panák. Jednotlivé penové diely sú vyrobené v rôznych farbách a tvaroch, označenými číslami od 1–10. Možno ich ľahko zostaviť a použiť nielen ako skákací panák, ale aj ako podložku na zem.

Plastica Penové Puzzle Hlavolam
13,50 € 13,20 €

Penové puzzle z dielov, ktoré do seba musia správne zapadnúť tak, aby vytvorili štvorcovú podložku. Rozvíja manuálnu zručnosť a podporuje fantáziu dieťaťa.

Plastica Penové puzzle Abeceda
16,40 € 13,20 €

Penové puzzle s vyberateľným stredom zoznámi deti s rôznymi písmenami. Jednotlivé penové diely sú vyrobené v rôznych farbách a písmen z abecedy. Možno ich ľahko zostaviť a použiť nielen ako stavebnicu, ale aj ako podložku na zem.

Plastica Penové Puzzle - Vodolepky zvieratká 26 ks
15,90 € 15,40 €

Novinka

Penové puzzle s vyberateľným stredom zoznámi deti s rôznymi písmenami. Jednotlivé penové diely sú vyrobené v rôznych farbách a písmen z abecedy. Možno ich ľahko zostaviť a použiť nielen ako stavebnicu, ale aj ako podložku na zem. Sú netoxické, bezpečné a umývateľné. Táto hračka rozvíja manuálnu zručnosť a podporuje fantáziu dieťaťa.

Plastica Doktorská sada / Stolička
15,70 € 14,30 €

Výborná hračka pre budúcich lekárov a lekárky. Sada obsahuje všetko potrebné čo lekár potrebuje: nožnice, pinzetu, okuliare, kliešte, fonendoskop, zrkadlo a ďalšie. Všetko sa dá jednoducho zložiť a potom použiť ako stoličku alebo stupienok.

Plastica Pracovný ponk / Stolička
16,90 €

Pracovný stolík pre malých kutilov je vybavený všetkým potrebným náradím, ako sú kliešte, skrutkovače, kľúč, kladivo, pílka. Všetko sa dá jednoducho zložiť tak, aby vznikol buď pracovný stolček s odkladacími priestormi, háčikmi na zavesenie, a rôznymi poličkami.

Plastica Penové Puzzle Čísla
7,50 € 7,10 €

Akcia

Penové puzzle s vyberateľným stredom zoznámi deti s rôznymi číslami. Jednotlivé penové diely sú vyrobené v rôznych farbách s číslicami 1–9. Možno ich ľahko zostaviť a použiť nielen ako stavebnicu, ale aj ako podložku na zem.

Plastica Kozmetická sada / Stolička
16,80 € 13,90 €

Kozmetický stolík pre malé parádnice je vybavený všetkým potrebným náčiním, ako je zrkadlo, fén, hrebeň, laky na nechty, rúže a rôzne doplnky. Všetko sa dá jednoducho zložiť a potom použiť ako stoličku alebo stupienok.