Plantronics ML 15

Plantronics ML 15

Hodnotenie: 4,4
15,90 €

bezdrátové sluchátko, která využívá technologii Bluetooth a je určen pro použití při mluvení jako handsfree nebo při řízení. Lehký, elegantní a módní, s mimořádně čistou kvalitou zvuku a nosí se snadno a pohodlně v uchu.

Plantronics Headset Voyager, čierny
99 € 72,30 €

Voyager je bezdrôtové mono slúchadlo, ktoré využíva technológiu Bluetooth a je určené pre použitie pri hovorení ako handsfree alebo pri riadení. Ľahký, elegantný a módny, s mimoriadne čistou kvalitou zvuku a nosí sa ľahko a pohodlne v uchu.

Plantronics Voyager 3200, bluetooth v4.1 headset, čierny
129 € 111,90 €

Voyager 3200 s vami zvládne i extrémne náročný deň. Nespomaľujte. Zvoľte si headset, ktorý udrží krok s vami. Elegantný dizajn, technológia potlačenia šumu pre perfektný zvuk a tri mikrofóny pre váš život na cestách.

Plantronics BackBeat FIT

Plantronics BackBeat FIT

Hodnotenie: 4,7
148 € 130 €

Bezdrôtové, športové slúchadlá Plantronics Backbeat FIT sú vybavené technológiou Bluetooth pre bezdrôtové počúvanie hudby alebo príjem hovorov. Hudobný doping počas športu vďaka potu-odolnom prevedení, svetlé, reflexné farby umožní športovať aj za tmy, stabilný, pohodlný dizajn, ovládače pre ovládanie hudby a hovorov, vstavaná dobíjacia batéria s výdržou až 8 hodín.

Plantronics BackBeat 100

Plantronics BackBeat 100

Hodnotenie: 4,7
99 € 90 €

Bluetooth sluchátka s mikrofonem, které mají lehké a komfortní provedení. Špunty do uší jsou ergonomicky vytvarované pro maximální pohodlnost vašich uší. Nabíjení probíhá pomocí micro USB kabelu a baterie vydrží celých osm hodin přehrávání, vibrační vyzvánění, možnost připojení a přepínání mezi dvěma telefony.

Plantronics Backbeat 500
119 € 115,99 €

Bezdrôtové slúchadlá na uši s uzavretou konštrukciou náušníkov. Bluetooth streamovanie hudby, 40 mm meniče Plantronics, pohodlné náušníky z pamäťovej peny, mikrofón a ovládanie priamo na slúchadlách, prehrávanie až 18 hodín, párovanie s 8 zariadeniami súčasne a simultánne prepojenie s dvoma.

Plantronics BackBeat GO 3
107,20 €

Bezdrôtové slúchadlá do uší sa pýšia unikátnymi meničmi kompatibilné so zvukom vo vysokom rozlíšení a špeciálnej Nanovrstve P2i im dodá odolnosť voči potu a dažďu. Bluetooth pripojenie, dokonalá izolácia od hluku, pohodlné usadenie v uchu, mikrofón, ovládacie tlačidlá, tri veľkosti nástavcov do uší, výdrž batérie až 6,5 h.

Plantronics Headset M70, čierny
28 €

M70 je bezdrôtové mono slúchadlo, ktorá využíva technológiu Bluetooth a je určený pre použitie pri hovorení ako handsfree alebo pri riadení. Ľahké, elegantné a módne, s mimoriadne čistou kvalitou zvuku a nosí sa ľahko a pohodlne v uchu.

Plantronics RIG 800LX (209800-05)
162,50 €

Herné slúchadlá RIG 800LX DOLBY Atmos prinášajú perfektný zvukový výkon, odolnosť, ľahkosť a zároveň komfort. Určené pre Xbox ONE a mobilné zariadenia. Dolby Atmos® obsahuje predplatený aktivačný kód (RIG 800LX, DOLBY, E & A)

Plantronics Explorer 500, černý
43,50 €

Explorer 500 je bezdrátové sluchátkao, která využívá technologii Bluetooth a je určen pro použití při mluvení jako handsfree nebo při řízení. Lehký, elegantní a nadčasový, s mimořádně čistou kvalitou zvuku.

Plantronics Explorer 500, bílý
44,20 €

Explorer 500 je bezdrátové sluchátkao, která využívá technologii Bluetooth a je určen pro použití při mluvení jako handsfree nebo při řízení. Lehký, elegantní a nadčasový, s mimořádně čistou kvalitou zvuku.