Plan Toys Prenosný domček pre bábiky
163,50 € 139 €

Zostav si detský domček pre bábiky podľa svojich predstáv. Dom sa skladá z troch jednotiek, ktoré možno usporiadať rôznymi spôsobmi posunutím a nastavením. Obsahuje celkom 20 kusov.

Plan Toys Bobria hrádza

Plan Toys Bobria hrádza

Hodnotenie: 5
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pomôžte bobrovi pri priehrade. Použite tyč na vysunutie jednotlivých dielikov. Ale opatrne, aby došlo k pádu bobra. Kto zachráni bobra, ten vyhral.

Plan Toys Magnetický rybolov
28,50 € 27,90 €

Magnetický rybolov je hra, kde sa deti snažia chytiť ryby pomocou Eskimáka okolo ľadovca. Premiestnením Eskimáka do veľkej diery rybu vylovíte.

Plan Toys Balančný strom
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pokúste sa postaviť strom za pomoci rôznych dlhých tyčiniek a všetko vyvážiť vtáčikmi. Pri stavaní alebo nasadení vtáčikov si strom musí zachovať stabilitu a nesmie spadnúť.

Plan Toys Sada riadu

Plan Toys Sada riadu

Hodnotenie: 5
32,90 €

Táto sada dreveného riadu sa bude skvele hodiť do každej detskej kuchynky. Darujte svojim deťom poriadny riad, aby vám mohli počas hrania pripraviť nejaké skvelé jedlo!

Plan Toys Mini golf

Plan Toys Mini golf

Hodnotenie: 2,7
34,60 € 33,90 €

Zahrajte si mini golf v herni alebo na dvore s kompletnou súpravou od ekologickej spoločnosti Plan Toys. Táto súprava obsahuje 2 drevené palice detskej veľkosti, 2 drevené loptičky, 3 rôzne druhy tratí a jednu jamku. Taška je súčasťou balenia.

Plan Toys Bicie nástroje
58,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zaujmite s touto hudobnou sadou v detskej veľkosti. Každé dieťa môže byť nový Ringo, keď bude poctivo cvičiť, a s touto sadou to bude zábava. Cvičte rytmus a koordináciu rúk s bubnami Plan Toys.

Plan Toys Súprava hrncov

Plan Toys Súprava hrncov

Hodnotenie: 4,8
25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Príslušenstvo do kuchyniek všetkých malých kuchárok. Súprava hrncov nemôže chýbať pri vybavení. Sada obsahuje panvicu, hrniec s vekom, misku, varešky a veľkú lyžicu. Realistiticky vyzerajúce hračky od značky Plan Toys.

Plan Toys Strkacia kačica
25,90 €

Keď tlačíte túto kačicu pred sebou, vytvára realistický pohyb a zvuk čľapkania. Jej nôžky sú vyrobené z prírodnej ľahko umývateľnej gumy a pri tlačení sa nôžky otáčajú a trepú.

Plan Toys skladacia raketa
22,90 €

Sada farebných dielikov, ktoré sa skladajú na spodný diel s nožičkami a tým sa vytvorí raketa. -Hra rozvíja deťom fantáziu, motoriku a učí ich farby a tvary.

Plan Toys Nástenný meter - dinosaury
27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Merajte pravidelne svoje deti s pomocou tohto veselého, farebného dinosaurieho metra. Ľahko sa pripevní na stenu pomocou lanka a vytvorí detskú izbičku ešte útulnejšou. Látkový meter obsahuje 4 odnímateľné drevené dinosaurie stopy, na ktoré môžete napísať meno dieťaťa a jeho aktuálnu výšku.

Plan Toys Stohovacie krúžky
17,90 €

Farebná sada drevených stohovacích krúžkov od ekologickej spoločnosti Plan Toys. Hračka pomáha naučiť deti veľkosti a farby. Z bezpečnostných dôvodov je tyč, umiestnená uprostred, skladacia.

Plan Toys Skládací strom
17,90 €

Každý drevený kúsok môže byť zložený do rôznych tvarov a druhov stromov. Pomáha deťom naučiť sa farebné variácie, pomery a veľkosti vytváraním a stavaním vecí podľa vlastnej predstavivosti.

Plan Toys Detské autíčko
15,90 €

Toto farebné autíčko má flexibilné „telo“, ktoré reaguje na dotyk vášho dieťaťa. Pomáha formovať vizuálne a pohybové zručnosti. Počas hry sa jednotlivé dieliky krásne rozpohybujú, čo deti poteší a zabaví.

Plan Toys Triediace kalíšky
22,90 €

Pomocou týchto šálok a žetónov sa môžu deti naučiť triediť žetóny podľa farieb, počítať a skúšať sa žetóny triafať do rovnako farebných kalíškov. Súčasťou balenia je aj bavlnený vrecúško.

Plan Toys Pirátska loď
92,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Piráti na palubu a vyrážame! Dizajn a funkcie tejto úžasnej hračky vychádza zo skutočnej pirátskej lodi. V jej zadnej časti je situovaný priechod, ktorý malí piráti môžu používať ako skladovacie miestnosť, alebo napríklad väzenie pre väzňov, ktoré na svojej pirátskej ceste stretnú.

Plan Toys Sada dopravných značiek a svetiel
17,90 €

Sada dopravných značiek, ktoré sú skvelým doplnkom k autodráhe. Precvičte si s deťmi, čo ktorá značka znamená, a nechajte ich zapojiť novo poznané dopravné pravidlá do hry.

Plan Toys Stolná kuchynka-50%
34,76 € 17,30 €

Akcia

Tento elegantný dizajnový drevený varič s príslušenstvom sa hodí do každej menšej izbičky. Detská kuchynka je vybavená dvojplatničkou a panvičkou s obracačkou. Vďaka ľahkej váhe si ho deti môžu preniesť, kam je potreba.

Plan Toys Stohovacie krúžky pastelové
13,90 €

Pastelová sada krúžkov pomáha deti naučiť veľkosti a farby. Deti sa naučia nasadzovať farebné krúžky na tyčku a zakončí to guličkou. Krúžky majú jemné pastelové farby

Plan Toys EKO - krájanie, zelenina na doske
22,90 €

Sada 5 druhov zeleniny nesmie chýbať vo výbave žiadnej malej kuchárky. Jednotlivé dieliky sú vybavené suchými zipsami, ktoré umožňujú skladať znovu a znovu „nakrájanú“ zeleninu.

Plan Toys Kúpelňová sada - morský život
22,90 €

Špliechajte a robte vlny s touto morskou sadou do kúpeľa! Zábava nikdy nekončí! Plávajte s figúrkami po vode, naplňte ich vodou a striekajte s nimi. Len pozor, nech nenamočíte rodičov!  

Plan Toys Zmyslové gule

Plan Toys Zmyslové gule

Hodnotenie: 5
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tri rôzne druhy zmyslových gúľ na precvičenie zrakových, sluchových a hmatových zručností. Pre lepšiu orientáciu sú gule v troch farebných prevedeniach. Pocvičte s dieťaťom rôzne zmyslové vnemy.

Plan Toys Biliard
44 € 39,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Strelte všetky gule do dier a vyhrajte. Tento biliard zabaví ako malých, tak väčších hráčov. Stolná hra „Biliard“ obsahuje hraciu dosku s úložným priestorom, 5 rôzne farebných guľôčok a malé tágo.

Plan Toys Lekársky set

Plan Toys Lekársky set

Hodnotenie: 4,8
32,90 €

Hrajte sa na ozajstného doktora a starajte sa o vašich priateľov použitím profesionálnej lekárskej sady! Príručný lekársky kufrík s 5 základnými lekárskymi nástrojmi. Hra učí deti v mladom veku, ako sa stať súcitným a empatickým.

Plan Toys Navliekacie ovce
22,90 €

Deti môžu navliekať zodpovedajúce farby dohromady tak, aby vytvorili ovečku. Ovečka je rozdelená na niekoľko dielikov a hlavná časť s hlavičkou.

Plan Toys Orientálny čajový set
36,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Usporiadajte čajový večierok s touto krásnou sadou. Táto drevená sada sa bude skvele hodiť do každej detskej kuchynky. S touto sadou riadu si vaše deti užijú množstvo hodín skvelej zábavy.

Plan Toys Pinball
93,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zahrajte si klasický Pinball pomocou tejto krásne prepracovanej hračky. Zatiahnutím za páčku v spodnej časti hry vystreľte loptičku a skúste ho držať v hre tak dlho, ako to len pôjde. Stlačením tlačidiel na oboch stranách ovládajte „plutvy“ a smerujte loptičku cez prekážky.

Plan Toys Puzzle rodina - psi
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bavte sa spolu s rodinou psov. Deti môžu psíkov skladať ako puzzle do pripravenej dosky a rozvíjať tak nielen svoje motorické zručnosti, ale učiť sa aj riešiť problémy. A ak ich už puzzle omrzí, môžu so psíkmi vytvoriť rôzne príbehy a povzbudzovať tak svoju predstavivosť.

Plan Toys Upratovací set
32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada na upratovanie pre najmenších pomocníkov. Upratujte doma spolu s vašimi deťmi a uvidíte, že upratovanie nie je len nudná rutina. Deti sa naučia mať zmysel pre poriadok a budú si viac vážiť čistotu okolo seba.

Plan Toys Zverolekársky set
29,80 € 27,92 €

Posledný kus za túto cenu!

S týmto setom naučíte a podporíte svoje deti, aby sa naučili liečiť a ošetrovať zvieratká. Sada obsahuje všetko, čo zahŕňa starostlivosť o zraneného psíka, alebo mačičku. Deti si tak môžu vyskúšať náročnú prácu skutočného zvieracieho doktora.

Plan Toys Môj prvý telefón
13,90 €

Zavolajte s týmto telefónom! Lupa displeja a farebné korálky na číselníku vytvárajú nádhernú hračku pre interaktívne hry. Pomáha rozvíjať detskú obratnosť a kognitívne zručnosti.

Plan Toys Pexeso - Nálady
26,90 €

Táto sada obsahuje 24 drevených žetónov s rôznymi emóciami. V tejto pamäťovej hre sa deti učia priradiť k sebe 2 rovnaké emócie. Naučte sa s deťmi o vzťahoch medzi farbami a emóciami a zároveň si precvičte angličtinu.

Plan Toys Čajový set
32,90 €

Pozvite svojich priateľov na čajovú párty. Táto drevená sada sa bude skvele hodiť do každej detskej kuchynky. S touto sadou riadu si vaše deti užijú množstvo hodín skvelej zábavy.

Plan Toys Chodítko s vozíkom
73,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chodítko a úložisko hračiek v jednom. Trénujte chôdzu vašich malých detí nenáročne, bezpečne a hravo. Chodítko má dve nastaviteľné výškové polohy, takže môže rásť spolu s vaším dieťaťom. Tréning koordinácie, motoriky a sociálneho vnímania, to všetko s týmto skvelým vozíkom.

Plan Toys Hrkálka s kľúčmi
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Jasné a farebné kľúče na hrkálke zlepšujú jemnú motoriku dieťaťa, zatiaľ čo s nimi trasie. Krúžok sa ľahko v detskej ručičke drží.

Plan Toys Hrkálka s krúžkami
13,90 €

Hrkálka do ruky má na sebe menší krúžok s korálkami, ktoré pri pohybe jemne hrká. Táto hračka podporuje psychomotorický vývoj detí, uchopovacie reflexy a cielené uchopovanie.

Plan Toys Jedálenská súprava pre bábiky
32,10 € 27,90 €

Táto krásna jedálenská súprava pre bábiky je dodávaná v praktickej taške, ktorú malé mamičky, či oteckovia môžu pohodlne zavesiť na kočík. Malé mamičky môžu svojim bábikám poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť.

Plan Toys Narodeninová torta
26,90 €

Deti sa môžu tešiť na servírovanie tejto torty pre svojich priateľov a rodinu. S touto narodeninovou sadou budú môcť pohostiť každého oslávenca.

Plan Toys Navliekanie korálok pastelové
17,90 €

Prevlečte povrázok cez všetky tvary! Deti si užijú veľa zábavy pri navliekaní. Povzbudzujú deti k rozvoju motorických zručností, kreativity, sústredeniu a trpezlivosti.

Plan Toys Pretekajúce mištičky
17,90 €

Zábavná hračka do vody, pri ktorej trojicou misiek preteká voda. Deti môžu experimentovať s vodou a rôznymi veľkosťami misiek. Ako rýchlo, alebo pomaly pretečie voda miskami?

Plan Toys Sada na záhradu
27,90 €

Kúpte vašim malým pomocníkom ich vlastnú sadu na záhradu a uvidíte, ako im pôjde práca od ruky. Deti môžu vysádzať semienka a starať sa o ich vlastný kúsok záhradky. Budú tak trénovať motoriku, sociálne vnímanie, koordináciu a tiež trpezlivosť.

Plan Toys Set pre detských domácich miláčikov
29,80 € 27,92 €

Posledný kus za túto cenu!

S touto sadou pripravíte deti, aby sa naučili zodpovednosti, keď sa budú starať o skutočné zvieratká. Táto sada obsahuje: jedlo, misku, kefu, hračku (lopta), obojok, pás a puzdro na prepravu zvierat.

Plan Toys Skladacie drahokamy
27,90 €

Sada drevených drahokamov ponúka veľa možností pre zábavné a nekonečné hranie. Deti môžu skladať drahokamy na seba a stavať tak jedinečné veže a krajiny. Kamene môžu stohovať, vytvárať mosty a vnímať tak základy rovnováhy.

Plan Toys Bubon

Plan Toys Bubon

Hodnotenie: 4,7
24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelý drevený bubon doplnený o drevenú paličku rozvíja u detí ako jemnú motoriku, tak i sluchový vnem. Tento bubon je veľmi obľúbenou pomôckou všetkých predškolákov.

Plan Toys Dažďová palička
17,90 €

Magický nástroj, ktorý vraj slúžil na privolanie dažďa. Jeho zvuk, ktorý pripomína šum dažďových kvapiek, je obľúbeným perkusivným prvkom v dnešnej hudbe, aj ako tvorca atmosféry, napríklad pri rozprávaní strašidelných historiek.

Plan Toys Drevené kocky

Plan Toys Drevené kocky

Hodnotenie: 4,5
13,90 €

Sada drevených kociek obsahuje 15 dielikov, ktoré deťom môžu pomôcť s učením geometrie, tvarov a zlomkov zatiaľ čo počítajú a stavajú rôzne tvary. Deti sa bavia vytváraním a stavaním vecí podľa vlastnej predstavivosti.

Plan Toys Hojdací kôň Pegas
105,30 € 103,90 €

Hojdací kôň Pegas od firmy Plan Toys. Kôň je ekologicky vyrobený z kaučukového dreva. Medzi krídlami je pásková opierka, ktorá spolu s plošinou a madlami umožňuje dieťaťu ľahké a bezpečné hojdanie.

Plan Toys Hojdací kôň Palomino
77,90 €

Hojdací kôň Palomino od firmy Plan Toys. Kôň je ekologicky vyrobený z kaučukového dreva. Zaoblené sedlo je veľmi pohodlné a spolu s plošinou a madlami umožňuje dieťaťu ľahké a bezpečné hojdanie.

Pre spoločnosť PlanToys je poslaním udržiavať vynikajúcu kvalitu a zároveň bezpečnostné normy pre ochranu životného prostredia . Firma je na trhu preslávená svojou starostlivou výrobou a montážnymi štandardmi, vrátane používania dreva bez chémie, netoxických farieb a využitia bezpečných ergonomických tvarov svojich hračiek . Hračky sú vyrobené z netoxických, prírodných materiálov, akými sú organické kaučukovníky. Hračky Plan Toys umožňujú tak deťom nielen hrať sa a učiť sa, ale byť aj bližšie k prírode .

PlanToys je prvá spoločnosť na trhu hračiek , ktorá používa drevo z kaučukovníkov – konkrétne z tých stromov, ktoré už neposkytujú latex . Tieto stromy rastú do výšky 50 metrov a viac. Miazga z nich je na svete primárnym zdrojom prírodného kaučuku.

Namiesto plytvania týchto cenných zdrojov používa firma Plan Toys drevo na výrobu svojich hračiek a pomáha tak zachovať krehkú rovnováhu nášho ekosystému .

Poslednou novinkou firmy Plan Toys je využívanie odrezkov tak, aby výroba bola úplne bezodpadová . Odrezky sa drvia a lisujú . Vzniká tak úplne nový ekologicky čistý a zdravotne nezávadný materiál na výrobu „eko – hračiek“ .

Pustošivé odlesňovanie vznikajúce pri ťažbe kaučukovníkov firma kompenzuje novou výsadbou stromov .

Papier použitý na obaloch hračiek je recyklovateľný, čo ďalej znižuje množstvo odpadu.

Výrobné závody Plan toys používajú pri prevádzke najmodernejšiu solárnu energiu a biomasu ( palivá z biologicky rozložiteľných organických materiálov ) .

Pre spoločnosť PlanToys je poslaním udržiavať vynikajúcu kvalitu a zároveň bezpečnostné normy pre ochranu životného prostredia . Firma je na trhu preslávená svojou starostlivou výrobou a montážnymi štandardmi, vrátane používania dreva bez chémie, netoxických farieb a využitia bezpečných ergonomických tvarov svojich hračiek . Hračky sú vyrobené z netoxických, prírodných materiálov, akými sú organické kaučukovníky. Hračky Plan Toys umožňujú tak deťom nielen hrať sa a učiť sa, ale byť aj bližšie k prírode .

PlanToys je prvá spoločnosť na trhu hračiek , ktorá používa drevo z kaučukovníkov – konkrétne z tých stromov, ktoré už neposkytujú latex . Tieto stromy rastú do výšky 50 metrov a viac. Miazga z nich je na svete primárnym zdrojom prírodného kaučuku.

Namiesto plytvania týchto cenných zdrojov používa firma Plan Toys drevo na výrobu svojich hračiek a pomáha tak zachovať krehkú rovnováhu nášho ekosystému .

Poslednou novinkou firmy Plan Toys je využívanie odrezkov tak, aby výroba bola úplne bezodpadová . Odrezky sa drvia a lisujú . Vzniká tak úplne nový ekologicky čistý a zdravotne nezávadný materiál na výrobu „eko – hračiek“ .

Pustošivé odlesňovanie vznikajúce pri ťažbe kaučukovníkov firma kompenzuje novou výsadbou stromov .

Papier použitý na obaloch hračiek je recyklovateľný, čo ďalej znižuje množstvo odpadu.

Výrobné závody Plan toys používajú pri prevádzke najmodernejšiu solárnu energiu a biomasu ( palivá z biologicky rozložiteľných organických materiálov ) .