-14%
Plan Toys Pexeso - Nálady
1x

Plan Toys Pexeso - Nálady

30,35 €
25,90 €

Táto sada obsahuje 24 drevených žetónov s rôznymi emóciami. V tejto pamäťovej hre sa deti učia priradiť k sebe 2 rovnaké emócie. Naučte sa s deťmi o vzťahoch medzi farbami a emóciami a zároveň si precvičte angličtinu.

Tovar od predajcu MALL
Plan Toys Pretekajúce mištičky
1x

Plan Toys Pretekajúce mištičky

20,35 €
17,90 €

Zábavná hračka do vody, pri ktorej trojicou misiek preteká voda. Deti môžu experimentovať s vodou a rôznymi veľkosťami misiek. Ako rýchlo, alebo pomaly pretečie voda miskami?

Tovar od predajcu MALL
-18%
Plan Toys Zverolekársky set
2x

Plan Toys Zverolekársky set

34,19 €
27,92 €
Posledný kus za túto cenu!

S týmto setom naučíte a podporíte svoje deti, aby sa naučili liečiť a ošetrovať zvieratká. Sada obsahuje všetko, čo zahŕňa starostlivosť o zraneného psíka, alebo mačičku. Deti si tak môžu vyskúšať náročnú prácu skutočného zvieracieho doktora.

Tovar od predajcu MALL
Plan Toys Lekársky set
8x

Plan Toys Lekársky set

39,19 €
33,90 €

Hrajte sa na ozajstného doktora a starajte sa o vašich priateľov použitím profesionálnej lekárskej sady! Príručný lekársky kufrík s 5 základnými lekárskymi nástrojmi. Hra učí deti v mladom veku, ako sa stať súcitným a empatickým.

Tovar od predajcu MALL
-14%
Plan Toys Triediace kalíšky
9x

Plan Toys Triediace kalíšky

25,73 €
21,90 €

Pomocou týchto šálok a žetónov sa môžu deti naučiť triediť žetóny podľa farieb, počítať a skúšať sa žetóny triafať do rovnako farebných kalíškov. Súčasťou balenia je aj bavlnený vrecúško.

Tovar od predajcu MALL
Shuffleboard drevená stolová hra "PlanLifestyle"

Plan Toys Shuffleboard drevená stolová hra "PlanLifestyle"

49,96 €
46,90 €

Užite si zábavu so stolnou hrou 2v1. Úlohou hry shuffleboard je pomocou gumičky dostať / vystreliť kameňmi na čo najlepšie skóre. Vyhráva ten, ktorý získa najviac bodov. Druhá hra je metaná. Úlohou je dostať svoje kamene na polku svojho súpera čo najrýchlejšie.

Tovar od predajcu MALL
Zubársky set
1x

Plan Toys Zubársky set

34,19 €
32,90 €

Hra na zubára alebo zubárku nikdy neprestane baviť vďaka krásnemu zubnému setu Plan Toys, ktorý obsahuje 4 základné zubárske nástroje, 1 ústa so sadou zubov, 3 náhradné zuby a obal. Hračka je zhotovená z dreva kaučukovníka bez latexu.

Tovar od predajcu MALL
Plan Toys Jedálenská súprava pre bábiky
1x

Plan Toys Jedálenská súprava pre bábiky

34,19 €
30,90 €

Táto krásna jedálenská súprava pre bábiky je dodávaná v praktickej taške, ktorú malé mamičky, či oteckovia môžu pohodlne zavesiť na kočík. Malé mamičky môžu svojim bábikám poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť.

Tovar od predajcu MALL
Mini golf
5x

Plan Toys Mini golf

39,19 €
33,90 €

Zahrajte si mini golf v herni alebo na dvore s kompletnou súpravou od ekologickej spoločnosti Plan Toys. Táto súprava obsahuje 2 drevené palice detskej veľkosti, 2 drevené loptičky, 3 rôzne druhy tratí a jednu jamku. Taška je súčasťou balenia.

Tovar od predajcu MALL
-15%
Bubon
17x

Plan Toys Bubon

30,73 €
25,90 €

Skvelý drevený bubon doplnený o drevenú paličku rozvíja u detí ako jemnú motoriku, tak i sluchový vnem. Tento bubon je veľmi obľúbenou pomôckou všetkých predškolákov.

Tovar od predajcu MALL
Plan Toys Včelie úle

Plan Toys Včelie úle

29,96 €
25,90 €

Rozvíjajte jemnú motoriku hrou vkladaním včiel do ich úľa od ekologickej spoločnosti Plan Toys. S pomocou jemného uchopenia pinzety položíte farebne správne včeličky do daného políčka v úli. Posilňuje tiež rozpoznávanie farieb a počítanie.

Tovar od predajcu MALL
Pretekár - kačica
3x

Plan Toys Pretekár - kačica

15,35 €
14,90 €

Uži si skvelú zábavu s týmto zvieracím pretekárom. Tri, dva, jedna, štart … a závod môže začať! Krivky vozidla sú detailne prepracované pre lepší úchop a manipuláciu. Jazdiace drevené hračky patria k tým najobľúbenejším.

Tovar od predajcu MALL

Pre spoločnosť PlanToys je poslaním udržiavať vynikajúcu kvalitu a zároveň bezpečnostné normy pre ochranu životného prostredia . Firma je na trhu preslávená svojou starostlivou výrobou a montážnymi štandardmi, vrátane používania dreva bez chémie, netoxických farieb a využitia bezpečných ergonomických tvarov svojich hračiek . Hračky sú vyrobené z netoxických, prírodných materiálov, akými sú organické kaučukovníky. Hračky Plan Toys umožňujú tak deťom nielen hrať sa a učiť sa, ale byť aj bližšie k prírode .

PlanToys je prvá spoločnosť na trhu hračiek , ktorá používa drevo z kaučukovníkov - konkrétne z tých stromov, ktoré už neposkytujú latex . Tieto stromy rastú do výšky 50 metrov a viac. Miazga z nich je na svete primárnym zdrojom prírodného kaučuku.

Namiesto plytvania týchto cenných zdrojov používa firma Plan Toys drevo na výrobu svojich hračiek a pomáha tak zachovať krehkú rovnováhu nášho ekosystému .

Poslednou novinkou firmy Plan Toys je využívanie odrezkov tak, aby výroba bola úplne bezodpadová . Odrezky sa drvia a lisujú . Vzniká tak úplne nový ekologicky čistý a zdravotne nezávadný materiál na výrobu "eko - hračiek" .

Pustošivé odlesňovanie vznikajúce pri ťažbe kaučukovníkov firma kompenzuje novou výsadbou stromov .

Papier použitý na obaloch hračiek je recyklovateľný, čo ďalej znižuje množstvo odpadu.

Výrobné závody Plan toys používajú pri prevádzke najmodernejšiu solárnu energiu a biomasu ( palivá z biologicky rozložiteľných organických materiálov ) .