Plan Toys Súprava hrncov
25,50 € 24,50 €

Príslušenstvo do kuchyniek všetkých malých kuchárok. Súprava hrncov nemôže chýbať pri vybavení. Sada obsahuje panvicu, hrniec s vekom, misku, varešky a veľkú lyžicu. Realistiticky vyzerajúce hračky od značky Plan Toys.

Plan Toys Bubon

Plan Toys Bubon

Hodnotenie: 4,4
24,70 € 23,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelý drevený bubon doplnený o drevenú paličku rozvíja u detí ako jemnú motoriku, tak i sluchový vnem. Tento bubon je veľmi obľúbenou pomôckou všetkých predškolákov.

Plan Toys Sada dopravných značiek a svetiel
17,60 € 16,90 €

Sada dopravných značiek, ktoré sú skvelým doplnkom k autodráhe. Precvičte si s deťmi, čo ktorá značka znamená, a nechajte ich zapojiť novo poznané dopravné pravidlá do hry.

Plan Toys Mini vĺčik
9,40 € 8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Súprava obsahuje 4 rozdielne vĺčiky v rôznych farbách. Každý vĺčik má iný tvar a deti môžu pozorovať rôzne farby pri roztočení. Hračka pre rozvoj jemnej motoriky prináša deťom zábavu.

Plan Toys Navliekacie ovce
22,30 € 21,50 €

Deti môžu navliekať zodpovedajúce farby dohromady tak, aby vytvorili ovečku. Ovečka je rozdelená na niekoľko dielikov a hlavná časť s hlavičkou.

Plan Toys Set - Zvieratá z farmy
23,10 € 18,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada zvieratiek z farmy predstavuje skvelé doplnky pre hranie najmenších detí. Roztomilé drevené zvieratká skvele padnú do detskej ruky a hranie s nimi napomáha k rozvoju predstavivosti a motoriky vašich detí.

Plan Toys Triedenie tvarov a veľkostí
22,30 € 21,50 €

Farebná hra na precvičovanie farieb, tvarov aj rozmerov. Doska s vytlačenými otvormi do ktorej pasuje len jedna možnosť. Nechajte vaše deti od dvoch rokov skúmať a skúšať čo kam patrí, deti si precvičia jemnú motoriku, pozornosť i sústredenosť.

Plan Toys Puzzle - Obliekanie podľa počasia
22,30 € 21,50 €

Táto farebná sada podporuje deti, aby sa naučili obliekať podľa rôzneho počasia. Obráťte časti hore nohami a získajte šablónu pre ďalšie zábavu!

Plan Toys Balančný strom
13,30 € 12 €

Pokúste sa postaviť strom za pomoci rôznych dlhých tyčiniek a všetko vyvážiť vtáčikmi. Pri stavaní alebo nasadení vtáčikov si strom musí zachovať stabilitu a nesmie spadnúť.

Plan Toys Lekársky set

Plan Toys Lekársky set

Hodnotenie: 5
32,10 € 25,90 €

Novinka

Hrajte sa na ozajstného doktora a starajte sa o vašich priateľov použitím profesionálnej lekárskej sady! Príručný lekársky kufrík s 5 základnými lekárskymi nástrojmi. Hra učí deti v mladom veku, ako sa stať súcitným a empatickým.

Plan Toys Stolná kuchynka
34,76 € 32,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento elegantný dizajnový drevený varič s príslušenstvom sa hodí do každej menšej izbičky. Detská kuchynka je vybavená dvojplatničkou a panvičkou s obracačkou. Vďaka ľahkej váhe si ho deti môžu preniesť, kam je potreba.

Plan Toys Drez a chladnička
71,96 € 67,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Doplňte svojej malej kuchárke kuchynský kút o drez a chladničku pomocou tohto setu z ekologicky získaného dreva od firmy Plan Toys. Vďaka ľahkej váhe je možné set sťahovať a umiestniť, kam je potreba.

Plan Toys Drevené kocky

Plan Toys Drevené kocky

Hodnotenie: 4,5
13,30 € 12,80 €

Sada drevených kociek obsahuje 15 dielikov, ktoré deťom môžu pomôcť s učením geometrie, tvarov a zlomkov zatiaľ čo počítajú a stavajú rôzne tvary. Deti sa bavia vytváraním a stavaním vecí podľa vlastnej predstavivosti.

Plan Toys EKO - krájanie, zelenina na doske
22,30 € 21,50 €

Sada 5 druhov zeleniny nesmie chýbať vo výbave žiadnej malej kuchárky. Jednotlivé dieliky sú vybavené suchými zipsami, ktoré umožňujú skladať znovu a znovu „nakrájanú“ zeleninu.

Plan Toys Navliekanie korálok pastelové
17,60 € 16,90 €

Prevlečte povrázok cez všetky tvary! Deti si užijú veľa zábavy pri navliekaní. Povzbudzujú deti k rozvoju motorických zručností, kreativity, sústredeniu a trpezlivosti.

Plan Toys Prenosný domček pre bábiky
163,50 € 135,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Zostav si detský domček pre bábiky podľa svojich predstáv. Dom sa skladá z troch jednotiek, ktoré možno usporiadať rôznymi spôsobmi posunutím a nastavením. Obsahuje celkom 20 kusov.

Plan Toys Sada riadu
32,50 € 28,90 €

Novinka

Táto sada dreveného riadu sa bude skvele hodiť do každej detskej kuchynky. Darujte svojim deťom poriadny riad, aby vám mohli počas hrania pripraviť nejaké skvelé jedlo!

Plan Toys Shuffleboard drevená stolová hra "PlanLifestyle"
46,90 € 41,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Užite si zábavu so stolnou hrou 2v1. Úlohou hry shuffleboard je pomocou gumičky dostať / vystreliť kameňmi na čo najlepšie skóre. Vyhráva ten, ktorý získa najviac bodov. Druhá hra je metaná. Úlohou je dostať svoje kamene na polku svojho súpera čo najrýchlejšie.

Plan Toys Bábiky do domčeka "Rodinka"
21,10 €

V žiadnom domčeku pre bábiky nesmie chýbať jeho obyvatelia. Set bábik obsahuje 4 postavičky – mamu, otca, dievčatko a chlapca. Postavičky majú ohybné nožičky, tak aby mohli mať prirodzený pohyb.

Plan Toys Chodítko s vozíkom
73,50 € 66 €

Posledný kus za túto cenu!

Chodítko a úložisko hračiek v jednom. Trénujte chôdzu vašich malých detí nenáročne, bezpečne a hravo. Chodítko má dve nastaviteľné výškové polohy, takže môže rásť spolu s vaším dieťaťom. Tréning koordinácie, motoriky a sociálneho vnímania, to všetko s týmto skvelým vozíkom.

Plan Toys EKO - krájanie, ovocie na doske
22,30 € 21,50 €

Sada 5 druhov ovocia nesmie chýbať vo výbave žiadnej malej kuchárky. Jednotlivé dieliky sú vybavené suchými zipsami, ktoré umožňujú skladať znovu a znovu „nakrájané“ ovocie.

Plan Toys Magnetická dosková hra
93,30 € 83 €

Posledný kus za túto cenu!

Užite si veľa zábavy s touto magnetickou hrou. Hru začnite tým, že sa rozdelíte do dvoch tímov a vyberiete si žetón, s ktorým budete hrať. Teraz ovládajte magnetického hráča pridržovaním magnetickej tyče pod doskou. Víťazom je ten, ktorý sa môže stále ľahko pohybovať a strelí loptičku do cieľa.

Plan Toys Nástenný meter - dinosaury
27,80 € 24,10 €

Novinka

Merajte pravidelne svoje deti s pomocou tohto veselého, farebného dinosaurieho metra. Ľahko sa pripevní na stenu pomocou lanka a vytvorí detskú izbičku ešte útulnejšou. Látkový meter obsahuje 4 odnímateľné drevené dinosaurie stopy, na ktoré môžete napísať meno dieťaťa a jeho aktuálnu výšku.

Plan Toys Puzzle rodina - psi
19 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bavte sa spolu s rodinou psov. Deti môžu psíkov skladať ako puzzle do pripravenej dosky a rozvíjať tak nielen svoje motorické zručnosti, ale učiť sa aj riešiť problémy. A ak ich už puzzle omrzí, môžu so psíkmi vytvoriť rôzne príbehy a povzbudzovať tak svoju predstavivosť.

Plan Toys Kreatívny domček pre bábiky
149 € 127,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Staň sa architektom a zostav si domček pre bábiky podľa svojich predstáv. Domček má tri diely, ktoré možno zostaviť podľa vlastnej predstavy. Vytvoriť možno až desať typov domčeka. Domček je vybavený jedným pohyblivým schodiskom, dvoma článkami strechy so solárnymi panelmi.

Plan Toys Biliard
46,90 € 39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Strelte všetky gule do dier a vyhrajte. Tento biliard zabaví ako malých, tak väčších hráčov. Stolná hra „Biliard“ obsahuje hraciu dosku s úložným priestorom, 5 rôzne farebných guľôčok a malé tágo.

Plan Toys Čajový set
32,50 € 26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pozvite svojich priateľov na čajovú párty. Táto drevená sada sa bude skvele hodiť do každej detskej kuchynky. S touto sadou riadu si vaše deti užijú množstvo hodín skvelej zábavy.

Plan Toys Hanojské veže
23,30 € 20,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasný hlavolam „Hanojské veže“ sa skladá z troch kolíkov a piatich diskov, ktoré sa líšia svojou veľkosťou. Hra začína vyskladaním všetkých piatich diskov na jeden z pólov, a to úhľadne na seba podľa veľkosti. Najmenší z diskov bude hore. Úlohou bude presunúť celý balík diskov na iný kolík iba po jednom disku a za predpokladu, že väčší disk nemožno umiestniť na disk menšie.

Plan Toys Orientálny čajový set
36,70 € 31,90 €

Novinka

Usporiadajte čajový večierok s touto krásnou sadou. Táto drevená sada sa bude skvele hodiť do každej detskej kuchynky. S touto sadou riadu si vaše deti užijú množstvo hodín skvelej zábavy.

Plan Toys Parkovacia garáž
54,90 € 52,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Rýchla jazda s autíčkami môže začať! Na viacpodlažnej parkovacej ploche pre autá je tiež heliport v hornom poschodí. Čierne prevedenie tejto garáže je ideálne pre rozvoj kreativity, stačí použiť bielu kriedu. Deti môžu domaľovávať viac parkovacích miest, smerové šípky, rozdeľovať jazdné pruhy, očíslovať miesta, atď.

Plan Toys Pexeso polkruhové
22,30 € 21,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pexeso priťahuje všetky vekové kategórie. Rýchlo pretrepte kalíšok a otočte! Hráč, ktorý dokáže prevrátiť väčšinu žetónov, je víťaz. Hra povzbudzuje deti a pomáha rozvíjať motorické zručnosti.

Plan Toys Pirátska loď
92 € 81,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Piráti na palubu a vyrážame! Dizajn a funkcie tejto úžasnej hračky vychádza zo skutočnej pirátskej lodi. V jej zadnej časti je situovaný priechod, ktorý malí piráti môžu používať ako skladovacie miestnosť, alebo napríklad väzenie pre väzňov, ktoré na svojej pirátskej ceste stretnú.

Plan Toys Pískajúca lopta
13,30 € 12,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Lopta povzbudzuje deti ku skúmaniu zvuku, zlepšuje jemnú motoriku pri uchopení a stláčaní. Po stlačení tlačidiel lopta vydá zvukový signál, ktorý stimuluje detský zvuk.

Plan Toys Plachetnica s ľadovým medveďom
13,30 € 12,80 €

Priamo zo severného pólu sa plaví tento veselý ľadový medveď. Už sa teší na hranie vo vani. Okrem plachtenia sa môže napríklad aj potápať a robiť spoločnosť deťom pri kúpaní.

Plan Toys Plachetnica s tučniakom
13,30 € 12,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Priamo zo severného pólu sa plaví tento malý tučniak. Už sa teší na hranie vo vani. Okrem plachtenia sa môže napríklad aj potápať a robiť spoločnosť deťom pri kúpaní.

Plan Toys Pretekár - kačica
13,30 € 12,80 €

Uži si skvelú zábavu s týmto zvieracím pretekárom. Tri, dva, jedna, štart … a závod môže začať! Krivky vozidla sú detailne prepracované pre lepší úchop a manipuláciu. Jazdiace drevené hračky patria k tým najobľúbenejším.

Plan Toys Set - Morské zvieratá
23,10 € 20,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada morských zvieratiek predstavuje skvelé doplnky pre hranie najmenších detí. Roztomilé drevené zvieratká skvele padnú do detskej ruky a hranie s nimi napomáha k rozvoju predstavivosti a motoriky vašich detí.

Plan Toys Skladacie drahokamy
27,80 € 24,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada drevených drahokamov ponúka veľa možností pre zábavné a nekonečné hranie. Deti môžu skladať drahokamy na seba a stavať tak jedinečné veže a krajiny. Kamene môžu stohovať, vytvárať mosty a vnímať tak základy rovnováhy.

Plan Toys Stohovacie krúžky pastelové
13,30 € 12,80 €

Pastelová sada krúžkov pomáha deti naučiť veľkosti a farby. Deti sa naučia nasadzovať farebné krúžky na tyčku a zakončí to guličkou. Krúžky majú jemné pastelové farby

Plan Toys Zlomkové kocky
17,60 € 16,90 €

Táto sada farebných zlomkových kociek pre začiatočníkov pomôže vašim deťom objavovať a porovnávať zlomky. Deti sa budú učiť o proporcionálnych vzťahoch medzi časťou a celkom.

Plan Toys Kreatívna kolíčková tabulľa
33,50 € 32,40 €

Postupujte podľa vzorov alebo si vytvorte na kolíčkovej tabuli majstrovské dielo od ekologickej spoločnosti Plan Toys. Obsahuje drevenú dosku, 3 karty so vzormi a 50 farebných kolíčkov dvoch rôznych veľkostí.

Plan Toys Rytmický bubienok cajon
58,80 € 56,60 €

Rytmický bubienok cajon je skvelá hudobná hračka, vďaka ktorej sa dieťa zoznámi s prvými rytmami a detskými pesničkami. Deti si zároveň precvičia koordináciu pohybov a učia sa vnímanie melódie.

Plan Toys Zmyslové gule

Plan Toys Zmyslové gule

Hodnotenie: 5
22,30 € 21,50 €

Tri rôzne druhy zmyslových gúľ na precvičenie zrakových, sluchových a hmatových zručností. Pre lepšiu orientáciu sú gule v troch farebných prevedeniach. Pocvičte s dieťaťom rôzne zmyslové vnemy.

Plan Toys Šťastné šteňa
22,30 € 21,50 €

Kamarát, ktorý pôjde s malým dobrodruhom kamkoľvek, kam si zmyslí. Hračka stimuluje deti k pohybu. Keď deti ťahajú psíka za povrázok tak sa telo psíka hýbe akoby tancovalo.

Plan Toys Triedenie tvarov
33,50 € 32,40 €

Hra pri ktorej už tie najmenšie deti precvičujú jemnú motoriku a zoznamujú sa so základnými tvarmi. Vkladačka je hra ideálna pre deti už od jedného roka. Firma Plan toys využíva odrezky a tým je výroba ** úplne bezodpadová **.

Plan Toys Zajac - pretekár
26,20 € 22,60 €

Rozbehni závod s týmto super rýchlym pretekárskym autom so zajacom! Pretekárske auto je vyrobené vo vintage štýle. Kolesá auta sa otáčajú, čo umožňuje s autom naozaj jazdiť. Kto vyhrá v tomto závode?

Pre spoločnosť PlanToys je poslaním udržiavať vynikajúcu kvalitu a zároveň bezpečnostné normy pre ochranu životného prostredia . Firma je na trhu preslávená svojou starostlivou výrobou a montážnymi štandardmi, vrátane používania dreva bez chémie, netoxických farieb a využitia bezpečných ergonomických tvarov svojich hračiek . Hračky sú vyrobené z netoxických, prírodných materiálov, akými sú organické kaučukovníky. Hračky Plan Toys umožňujú tak deťom nielen hrať sa a učiť sa, ale byť aj bližšie k prírode .

PlanToys je prvá spoločnosť na trhu hračiek , ktorá používa drevo z kaučukovníkov – konkrétne z tých stromov, ktoré už neposkytujú latex . Tieto stromy rastú do výšky 50 metrov a viac. Miazga z nich je na svete primárnym zdrojom prírodného kaučuku.

Namiesto plytvania týchto cenných zdrojov používa firma Plan Toys drevo na výrobu svojich hračiek a pomáha tak zachovať krehkú rovnováhu nášho ekosystému .

Poslednou novinkou firmy Plan Toys je využívanie odrezkov tak, aby výroba bola úplne bezodpadová . Odrezky sa drvia a lisujú . Vzniká tak úplne nový ekologicky čistý a zdravotne nezávadný materiál na výrobu „eko – hračiek“ .

Pustošivé odlesňovanie vznikajúce pri ťažbe kaučukovníkov firma kompenzuje novou výsadbou stromov .

Papier použitý na obaloch hračiek je recyklovateľný, čo ďalej znižuje množstvo odpadu.

Výrobné závody Plan toys používajú pri prevádzke najmodernejšiu solárnu energiu a biomasu ( palivá z biologicky rozložiteľných organických materiálov ) .

Pre spoločnosť PlanToys je poslaním udržiavať vynikajúcu kvalitu a zároveň bezpečnostné normy pre ochranu životného prostredia . Firma je na trhu preslávená svojou starostlivou výrobou a montážnymi štandardmi, vrátane používania dreva bez chémie, netoxických farieb a využitia bezpečných ergonomických tvarov svojich hračiek . Hračky sú vyrobené z netoxických, prírodných materiálov, akými sú organické kaučukovníky. Hračky Plan Toys umožňujú tak deťom nielen hrať sa a učiť sa, ale byť aj bližšie k prírode .

PlanToys je prvá spoločnosť na trhu hračiek , ktorá používa drevo z kaučukovníkov – konkrétne z tých stromov, ktoré už neposkytujú latex . Tieto stromy rastú do výšky 50 metrov a viac. Miazga z nich je na svete primárnym zdrojom prírodného kaučuku.

Namiesto plytvania týchto cenných zdrojov používa firma Plan Toys drevo na výrobu svojich hračiek a pomáha tak zachovať krehkú rovnováhu nášho ekosystému .

Poslednou novinkou firmy Plan Toys je využívanie odrezkov tak, aby výroba bola úplne bezodpadová . Odrezky sa drvia a lisujú . Vzniká tak úplne nový ekologicky čistý a zdravotne nezávadný materiál na výrobu „eko – hračiek“ .

Pustošivé odlesňovanie vznikajúce pri ťažbe kaučukovníkov firma kompenzuje novou výsadbou stromov .

Papier použitý na obaloch hračiek je recyklovateľný, čo ďalej znižuje množstvo odpadu.

Výrobné závody Plan toys používajú pri prevádzke najmodernejšiu solárnu energiu a biomasu ( palivá z biologicky rozložiteľných organických materiálov ) .