Plan Toys Chodítko s vtáčikmi
95,96 € 70,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chodítko navyše obsahuje niekoľko farebných kociek a zábavné papagáje, ktoré sa pri rozhýbaní chodítka pohybujú. Vydaj sa na cestu vývojovými štádiami chôdze! Madlo je nastaviteľné podľa výšky dieťaťa.

Plan Toys Môj prvý telefón
10,36 € 10,20 €

Zavolajte s týmto telefónom! Lupa displeja a farebné korálky na číselníku vytvárajú nádhernú hračku pre interaktívne hry. Pomáha rozvíjať detskú obratnosť a kognitívne zručnosti.

Plan Toys Sada dopravných značiek a svetiel
18,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada dopravných značiek, ktoré sú skvelým doplnkom k autodráhe. Precvičte si s deťmi, čo ktorá značka znamená, a nechajte ich zapojiť novo poznané dopravné pravidlá do hry.

Plan Toys Drez a chladnička
71,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Doplňte svojej malej kuchárke kuchynský kút o drez a chladničku pomocou tohto setu z ekologicky získaného dreva od firmy Plan Toys. Vďaka ľahkej váhe je možné set sťahovať a umiestniť, kam je potreba.

Plan Toys Hojdací kôň Pegas
100,60 € 74,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hojdací kôň Pegas od firmy Plan Toys. Kôň je ekologicky vyrobený z kaučukového dreva. Medzi krídlami je pásková opierka, ktorá spolu s plošinou a madlami umožňuje dieťaťu ľahké a bezpečné hojdanie.

Plan Toys Balancujúci kaktus
27,96 € 22 €

Zábavná hra až pre štyroch malých hráčov. Kaktus len tak nepostojí! Kto, ako posledný postaví kaktus tak aby nespadol? Chce to stratégiu, vyvažujte a určite vyhráte! Hra pre deti od troch rokov.

Plan Toys Triedenie tvarov a veľkostí
21,40 € 21 €

Farebná hra na precvičovanie farieb, tvarov aj rozmerov. Doska s vytlačenými otvormi do ktorej pasuje len jedna možnosť. Nechajte vaše deti od dvoch rokov skúmať a skúšať čo kam patrí, deti si precvičia jemnú motoriku, pozornosť i sústredenosť.

Plan Toys Rytmický bubienok cajon
57,84 € 43,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Rytmický bubienok cajon je skvelá hudobná hračka, vďaka ktorej sa dieťa zoznámi s prvými rytmami a detskými pesničkami. Deti si zároveň precvičia koordináciu pohybov a učia sa vnímanie melódie.

Plan Toys Stolná kuchynka
35,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento elegantný dizajnový drevený varič s príslušenstvom sa hodí do každej menšej izbičky. Detská kuchynka je vybavená dvojplatničkou a panvičkou s obracačkou. Vďaka ľahkej váhe si ho deti môžu preniesť, kam je potreba.

Plan Toys Balančná veža
16,90 €

Balančná veža je skvelá pomôcka pre učenie sa hrou. Vrstvite tyče a disky podľa farby alebo postavte vežu vytvorením rôznych vzorov tak, aby veža nespadla.

Plan Toys Dráha pre loptičku - strom
39,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebná guľôčková dráha v tvare stromu je vyrobená z kvalitného dreva. Zastrč loptičku do otvoru a pozeraj sa, ako sa kotúľa špirálou po kmeni dole. Palička sa ľahko drží v detskej ručičke.

Plan Toys Magnetický rybolov
27,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetický rybolov je hra, kde sa deti snažia chytiť ryby pomocou Eskimáka okolo ľadovca. Premiestnením Eskimáka do veľkej diery rybu vylovíte.

Plan Toys Plachetnica s ľadovým medveďom
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Priamo zo severného pólu sa plaví tento veselý ľadový medveď. Už sa teší na hranie vo vani. Okrem plachtenia sa môže napríklad aj potápať a robiť spoločnosť deťom pri kúpaní.

Plan Toys Prenosný domček pre bábiky
154,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zostav si detský domček pre bábiky podľa svojich predstáv. Dom sa skladá z troch jednotiek, ktoré možno usporiadať rôznymi spôsobmi posunutím a nastavením. Obsahuje celkom 20 kusov.

Plan Toys Stavebné kocky 40 ks pastelové
25,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduché stavebnice, ktoré sú vynikajúce pre rozvoj detskej kreativity a predstavivosti. Mali by byť jednou zo základných didaktických hračiek každého dieťaťa.

Plan Toys Zbieranie bobuliek
20,90 € 19,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Dokážete pozbierať všetky bobuľky z kríku? Najskôr sa z kvetináčika zloží strom, zelené výplne a kmeň. Na kmeň sa navlečú jednotlivé bobuľky a tie sa pomocou lopatiek zbierajú. Ale opatrne, žiadna bobuľka nesmie spadnúť!

Plan Toys Akrobat na lane
21,96 € 21,60 €

Nastal čas pre dobrodružstvo s krasojazdcom! Deti si užijú zábavu s balansovaním rovnováhy prostredníctvom napínania povrázku. Je to vzrušujúci spôsob učenia o gravitácii a neobvyklý spôsob rozvoja koordinácie ruka-oko.

Plan Toys Deska s geometrickými tvary
21,96 € 19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevená hracia doska s farebnými geometrickými tvarmi precvičuje logické myslenie, farby a tvary. Farebná hra upúta detskú pozornosť a určite budú chcieť prísť na kĺb tomu, kam ktorý tvar patrí.

Plan Toys Dvojitý bubienok
30,76 € 30,20 €

Dvojitý rytmický bubienok je skvelá hudobná hračka, vďaka ktorej sa dieťa zoznámi s prvými rytmami a detskými pesničkami. Deti si zároveň precvičia koordináciu pohybov a učia sa vnímanie melódie.

Plan Toys Hodiny

Plan Toys Hodiny

Hodnotenie: 4,5
40,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tieto pestré hodiny od ekologickej spoločnosti Plan Toys. Hodiny obsahujú karty, ktoré môžu byť umiestnené v hornej časti hodín tak, že si deti môžu spojiť svoje aktivity s určitým časom.

Plan Toys Jazdiaci motorka modrá
63,96 € 58,70 €
+ doprava zadarmo

Stabilná detská motorka, ktorá umožňuje deťom skvelú jazdu. Motorka má štyri kolesá a je bez pedálov, takže je vhodná na odrážanie. Vďaka gumovým kruhom na pneumatikách je motorka vhodná aj do interiéru.

Plan Toys Mini bager
13,70 €

Tento mini bager, vyrobený špeciálne pre menšie ruky mladších detí, meria iba 13 centimetrov. Vezmi si na starosť bager a vybagruj s ním trebárs základy pre letisko, alebo veľkú parkovaciu garáž.

Plan Toys Mini hasičská striekačka
15,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Hasičská striekačka, vyrobená špeciálne pre menšie ruky mladších detí. Hasiči zvonia na poplach. Príďte na miesto požiaru a uhaste ho pomocou hasičskej striekačky. Je čas, aby záchranári zasiahli.

Plan Toys Mini míchačka
13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto mini miešačka, vyrobená špeciálne pre menšie ruky mladších detí, meria iba 10 centimetrov. Vezmi miešačku na stavbu, aby si mohol vyliať základy nových stavieb, alebo opraviť staršie budovy.

Plan Toys Môj prvý kalendár
21,40 € 19 €

Posledný kus za túto cenu!

Naučte sa s deťmi hodiny a ročné obdobia pomocou tohto veselého prvého kalendára! Tabuľa obsahuje tiež čiernu tabuľu na zaznamenanie dát, mesiacov alebo teploty a posuvný ukazovateľ vonkajšieho počasia.

Plan Toys Obrázkové kocky
17,52 € 15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilé obrázkové kocky od ekologickej spoločnosti Plan Toys. Kocky so štyrmi druhmi motívov, z ktorých môžu deti zložiť kačičky, ale aj počítať s číslami či s bodkami alebo ich postupne radiť.

Plan Toys Ozubené kolesá a puzzle - štandard
21,96 € 19,40 €

Kreatívne drevené puzzle, ktoré má mnoho spôsobov ako ho môžete zostaviť. Všetky dieliky by do seba mali správne zapadnúť. Najskôr zostavte puzzle a potom pridajte farebné kvetinky. Hra zaujme všetkych malých zvedavcov.

Plan Toys Pexeso - Nálady
25,40 € 25 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto sada obsahuje 24 drevených žetónov s rôznymi emóciami. V tejto pamäťovej hre sa deti učia priradiť k sebe 2 rovnaké emócie. Naučte sa s deťmi o vzťahoch medzi farbami a emóciami a zároveň si precvičte angličtinu.

Plan Toys Ponorka
13,96 € 12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Vezmite svoje podmorské plavidlo a vydajte sa na výlet za poznaním. Ponorte sa hlboko a preskúmajte hlbiny podmorského sveta! Po ponorení do vody môžete striekať. Stimuluje nápaditú hru.  

Plan Toys Rytmický bubienok
34,76 € 27,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Rytmický bubienok je skvelá hudobná hračka, vďaka ktorej sa dieťa zoznámi s prvými rytmami a detskými pesničkami. Deti si zároveň precvičia koordináciu pohybov a učia sa vnímanie melódie.

Plan Toys Zmyslové gule
21,40 € 21 €

Posledný kus za túto cenu!

Tri rôzne druhy zmyslových gúľ na precvičenie zrakových, sluchových a hmatových zručností. Pre lepšiu orientáciu sú gule v troch farebných prevedeniach. Pocvičte s dieťaťom rôzne zmyslové vnemy.

Plan Toys Triedenie tvarov
31,96 € 25,10 €

Hra pri ktorej už tie najmenšie deti precvičujú jemnú motoriku a zoznamujú sa so základnými tvarmi. Vkladačka je hra ideálna pre deti už od jedného roka. Firma Plan toys využíva odrezky a tým je výroba ** úplne bezodpadová **.

Plan Toys Triedenie tvarov na doske
15,56 € 13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Triedenie tvarov je skvelá didaktická pomôcka od ekologickej spoločnosti Plan Toys. Učte sa o geometrii, zlomkoch a tvaroch, zatiaľ čo staviate rôzne tvary na vytvarovanej obojstrannej základni.

Plan Toys Záchranárske auto
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Toto malé záchranárske auto od ekologickej spoločnosti Plan Toys bolo navrhnuté tak, aby ho malé deti mohli ľahko vziať do rúk, postrkovať ho a hrať sa s ním. Táto séria tiež ponúka helikoptéru a hasičské auto.

Plan Toys Kreatívny domček pre bábiky
143,96 € 133,60 €
+ doprava zadarmo

Staň sa architektom a zostav si domček pre bábiky podľa svojich predstáv. Domček má tri diely, ktoré možno zostaviť podľa vlastnej predstavy. Vytvoriť možno až desať typov domčeka. Domček je vybavený jedným pohyblivým schodiskom, dvoma článkami strechy so solárnymi panelmi.

Plan Toys Kreatívna kolíčková tabulľa
32,36 € 25,40 €

Postupujte podľa vzorov alebo si vytvorte na kolíčkovej tabuli majstrovské dielo od ekologickej spoločnosti Plan Toys. Obsahuje drevenú dosku, 3 karty so vzormi a 50 farebných kolíčkov dvoch rôznych veľkostí.

Plan Toys Môj prvý fotoaparát
13,96 € 13,70 €

Vytvorte si krásne obrázky svojho okolia pomocou tohto fotoaparátu! Zaostrite, sústreďte sa, stlačte fotoaparát a pozrite sa na rôzne obrázky cez šošovku kaleidoskopu.

Plan Toys Puzzle ozubené kolieska
37,70 €

Umiestnite dieliky skladačky dohromady a sledujte úžasný pohyb, ktorý môžete vytvoriť tým, že budete točiť ozubenými kolesami. Puzzle sa dajú rôzne poskladať. Ozubené kolieska sa dajú ľahko uchopiť vďaka vystúpeným tvarom.

Plan Toys Zatĺkačka
30,20 €

Klasická drevená zatĺkačka od ekologickej spoločnosti Plan Toys. Táto hračka pomáha deťom zlepšiť koordináciu ruka-oko, zlepšiť vyrovnanie, obrážanie a cieľové zručnosti.

Plan Toys EKO - krájanie, zelenina na doske
21,56 € 19,10 €

Sada 5 druhov zeleniny nesmie chýbať vo výbave žiadnej malej kuchárky. Jednotlivé dieliky sú vybavené suchými zipsami, ktoré umožňujú skladať znovu a znovu „nakrájanú“ zeleninu.

Plan Toys Bobria hrádza
21,20 €

Pomôžte bobrovi pri priehrade. Použite tyč na vysunutie jednotlivých dielikov. Ale opatrne, aby došlo k pádu bobra. Kto zachráni bobra, ten vyhral.

Plan Toys Chodiace kališteky
10,20 €

Dva modré kališteky sú vyrobené z kvalitného dreva a sú opatrené lanom. Nastúpte na kališteky a udržujte rovnováhu na napnutých lanách. Užite si túto zábavnú prechádzku!

Plan Toys Chyť loptu

Plan Toys Chyť loptu

Hodnotenie: 5
8,60 €

Uži si zábavu pri chytaní lopty do kalíška! Kalíšok s úchopom pre malé ruky má uprostred špagát s guličkou. Gulička sa nadhadzuje a chytá sa do modrého kalíška.

Plan Toys EKO - krájanie, ovocie na doske
21,56 € 21,20 €

Sada 5 druhov ovocia nesmie chýbať vo výbave žiadnej malej kuchárky. Jednotlivé dieliky sú vybavené suchými zipsami, ktoré umožňujú skladať znovu a znovu „nakrájané“ ovocie.

Plan Toys Líška na kolieskach
12,90 €

Táto malá líška je ideálna pre malé detské ruky. Rozpohybujte líštičky na kolieskach a ona sa vám odmení jemným pohybom tela. Jazdiace zvieratko si deti veľmi rýchlo obľúbia.

Plan Toys Navliekacie ovce
21,20 €

Deti môžu navliekať zodpovedajúce farby dohromady tak, aby vytvorili ovečku. Ovečka je rozdelená na niekoľko dielikov a hlavná časť s hlavičkou.

Plan Toys Navliekanie korálok pastelové
16,90 €

Prevlečte povrázok cez všetky tvary! Deti si užijú veľa zábavy pri navliekaní. Povzbudzujú deti k rozvoju motorických zručností, kreativity, sústredeniu a trpezlivosti.

Pre spoločnosť PlanToys je poslaním udržiavať vynikajúcu kvalitu a zároveň bezpečnostné normy pre ochranu životného prostredia . Firma je na trhu preslávená svojou starostlivou výrobou a montážnymi štandardmi, vrátane používania dreva bez chémie, netoxických farieb a využitia bezpečných ergonomických tvarov svojich hračiek . Hračky sú vyrobené z netoxických, prírodných materiálov, akými sú organické kaučukovníky. Hračky Plan Toys umožňujú tak deťom nielen hrať sa a učiť sa, ale byť aj bližšie k prírode .

PlanToys je prvá spoločnosť na trhu hračiek , ktorá používa drevo z kaučukovníkov – konkrétne z tých stromov, ktoré už neposkytujú latex . Tieto stromy rastú do výšky 50 metrov a viac. Miazga z nich je na svete primárnym zdrojom prírodného kaučuku.

Namiesto plytvania týchto cenných zdrojov používa firma Plan Toys drevo na výrobu svojich hračiek a pomáha tak zachovať krehkú rovnováhu nášho ekosystému .

Poslednou novinkou firmy Plan Toys je využívanie odrezkov tak, aby výroba bola úplne bezodpadová . Odrezky sa drvia a lisujú . Vzniká tak úplne nový ekologicky čistý a zdravotne nezávadný materiál na výrobu „eko – hračiek“ .

Pustošivé odlesňovanie vznikajúce pri ťažbe kaučukovníkov firma kompenzuje novou výsadbou stromov .

Papier použitý na obaloch hračiek je recyklovateľný, čo ďalej znižuje množstvo odpadu.

Výrobné závody Plan toys používajú pri prevádzke najmodernejšiu solárnu energiu a biomasu ( palivá z biologicky rozložiteľných organických materiálov ) .

Pre spoločnosť PlanToys je poslaním udržiavať vynikajúcu kvalitu a zároveň bezpečnostné normy pre ochranu životného prostredia . Firma je na trhu preslávená svojou starostlivou výrobou a montážnymi štandardmi, vrátane používania dreva bez chémie, netoxických farieb a využitia bezpečných ergonomických tvarov svojich hračiek . Hračky sú vyrobené z netoxických, prírodných materiálov, akými sú organické kaučukovníky. Hračky Plan Toys umožňujú tak deťom nielen hrať sa a učiť sa, ale byť aj bližšie k prírode .

PlanToys je prvá spoločnosť na trhu hračiek , ktorá používa drevo z kaučukovníkov – konkrétne z tých stromov, ktoré už neposkytujú latex . Tieto stromy rastú do výšky 50 metrov a viac. Miazga z nich je na svete primárnym zdrojom prírodného kaučuku.

Namiesto plytvania týchto cenných zdrojov používa firma Plan Toys drevo na výrobu svojich hračiek a pomáha tak zachovať krehkú rovnováhu nášho ekosystému .

Poslednou novinkou firmy Plan Toys je využívanie odrezkov tak, aby výroba bola úplne bezodpadová . Odrezky sa drvia a lisujú . Vzniká tak úplne nový ekologicky čistý a zdravotne nezávadný materiál na výrobu „eko – hračiek“ .

Pustošivé odlesňovanie vznikajúce pri ťažbe kaučukovníkov firma kompenzuje novou výsadbou stromov .

Papier použitý na obaloch hračiek je recyklovateľný, čo ďalej znižuje množstvo odpadu.

Výrobné závody Plan toys používajú pri prevádzke najmodernejšiu solárnu energiu a biomasu ( palivá z biologicky rozložiteľných organických materiálov ) .