Plan Toys Prenosný domček pre bábiky-19%
163,50 € 131,60 €

Akcia

Zostav si detský domček pre bábiky podľa svojich predstáv. Dom sa skladá z troch jednotiek, ktoré možno usporiadať rôznymi spôsobmi posunutím a nastavením. Obsahuje celkom 20 kusov.

Plan Toys Bobria hrádza

Plan Toys Bobria hrádza

Hodnotenie: 5
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pomôžte bobrovi pri priehrade. Použite tyč na vysunutie jednotlivých dielikov. Ale opatrne, aby došlo k pádu bobra. Kto zachráni bobra, ten vyhral.

Plan Toys Magnetický rybolov
28,50 € 27,90 €

Magnetický rybolov je hra, kde sa deti snažia chytiť ryby pomocou Eskimáka okolo ľadovca. Premiestnením Eskimáka do veľkej diery rybu vylovíte.

Plan Toys Balančný strom
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pokúste sa postaviť strom za pomoci rôznych dlhých tyčiniek a všetko vyvážiť vtáčikmi. Pri stavaní alebo nasadení vtáčikov si strom musí zachovať stabilitu a nesmie spadnúť.

Plan Toys Triedenie tvarov a veľkostí
22,90 €

Farebná hra na precvičovanie farieb, tvarov aj rozmerov. Doska s vytlačenými otvormi do ktorej pasuje len jedna možnosť. Nechajte vaše deti od dvoch rokov skúmať a skúšať čo kam patrí, deti si precvičia jemnú motoriku, pozornosť i sústredenosť.

Plan Toys Obrázkové kocky
17,90 €

Roztomilé obrázkové kocky od ekologickej spoločnosti Plan Toys. Kocky so štyrmi druhmi motívov, z ktorých môžu deti zložiť kačičky, ale aj počítať s číslami či s bodkami alebo ich postupne radiť.

Plan Toys Hrkálka s krúžkami
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrkálka do ruky má na sebe menší krúžok s korálkami, ktoré pri pohybe jemne hrká. Táto hračka podporuje psychomotorický vývoj detí, uchopovacie reflexy a cielené uchopovanie.

Plan Toys Puzzle rodina - psi
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bavte sa spolu s rodinou psov. Deti môžu psíkov skladať ako puzzle do pripravenej dosky a rozvíjať tak nielen svoje motorické zručnosti, ale učiť sa aj riešiť problémy. A ak ich už puzzle omrzí, môžu so psíkmi vytvoriť rôzne príbehy a povzbudzovať tak svoju predstavivosť.

Plan Toys Sada na záhradu
27,90 €

Kúpte vašim malým pomocníkom ich vlastnú sadu na záhradu a uvidíte, ako im pôjde práca od ruky. Deti môžu vysádzať semienka a starať sa o ich vlastný kúsok záhradky. Budú tak trénovať motoriku, sociálne vnímanie, koordináciu a tiež trpezlivosť.

Plan Toys Tučniak na kolieskach
13,90 €

Tento malý tučniak je ideálny pre malé detské ruky. Rozpohybujte tučniaka na kolieskach a on sa vám odmení zamávaním krídelkami. Jazdiace zvieratko si deti veľmi rýchlo obľúbia.

Plan Toys Mini golf

Plan Toys Mini golf

Hodnotenie: 2,7
34,60 € 33,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zahrajte si mini golf v herni alebo na dvore s kompletnou súpravou od ekologickej spoločnosti Plan Toys. Táto súprava obsahuje 2 drevené palice detskej veľkosti, 2 drevené loptičky, 3 rôzne druhy tratí a jednu jamku. Taška je súčasťou balenia.

Plan Toys Bubon

Plan Toys Bubon

Hodnotenie: 4,7
24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelý drevený bubon doplnený o drevenú paličku rozvíja u detí ako jemnú motoriku, tak i sluchový vnem. Tento bubon je veľmi obľúbenou pomôckou všetkých predškolákov.

Plan Toys Navliekanie korálok pastelové
17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Prevlečte povrázok cez všetky tvary! Deti si užijú veľa zábavy pri navliekaní. Povzbudzujú deti k rozvoju motorických zručností, kreativity, sústredeniu a trpezlivosti.

Plan Toys Navliekacie ovce
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Deti môžu navliekať zodpovedajúce farby dohromady tak, aby vytvorili ovečku. Ovečka je rozdelená na niekoľko dielikov a hlavná časť s hlavičkou.

Plan Toys Zmyslové gule

Plan Toys Zmyslové gule

Hodnotenie: 5
22,90 €

Tri rôzne druhy zmyslových gúľ na precvičenie zrakových, sluchových a hmatových zručností. Pre lepšiu orientáciu sú gule v troch farebných prevedeniach. Pocvičte s dieťaťom rôzne zmyslové vnemy.

Plan Toys Stohovacie krúžky pastelové
13,90 €

Pastelová sada krúžkov pomáha deti naučiť veľkosti a farby. Deti sa naučia nasadzovať farebné krúžky na tyčku a zakončí to guličkou. Krúžky majú jemné pastelové farby

Plan Toys Skládací strom
17,90 €

Každý drevený kúsok môže byť zložený do rôznych tvarov a druhov stromov. Pomáha deťom naučiť sa farebné variácie, pomery a veľkosti vytváraním a stavaním vecí podľa vlastnej predstavivosti.

Plan Toys Drevené kocky

Plan Toys Drevené kocky

Hodnotenie: 4,5
13,90 €

Sada drevených kociek obsahuje 15 dielikov, ktoré deťom môžu pomôcť s učením geometrie, tvarov a zlomkov zatiaľ čo počítajú a stavajú rôzne tvary. Deti sa bavia vytváraním a stavaním vecí podľa vlastnej predstavivosti.

Plan Toys Pirátska loď
92,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Piráti na palubu a vyrážame! Dizajn a funkcie tejto úžasnej hračky vychádza zo skutočnej pirátskej lodi. V jej zadnej časti je situovaný priechod, ktorý malí piráti môžu používať ako skladovacie miestnosť, alebo napríklad väzenie pre väzňov, ktoré na svojej pirátskej ceste stretnú.

Plan Toys Kúpelňová sada - morský život
22,90 €

Špliechajte a robte vlny s touto morskou sadou do kúpeľa! Zábava nikdy nekončí! Plávajte s figúrkami po vode, naplňte ich vodou a striekajte s nimi. Len pozor, nech nenamočíte rodičov!  

Plan Toys Strkacia kačica
25,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Keď tlačíte túto kačicu pred sebou, vytvára realistický pohyb a zvuk čľapkania. Jej nôžky sú vyrobené z prírodnej ľahko umývateľnej gumy a pri tlačení sa nôžky otáčajú a trepú.

Plan Toys Zverolekársky set
29,80 € 29,10 €

Posledný kus za túto cenu!

S týmto setom naučíte a podporíte svoje deti, aby sa naučili liečiť a ošetrovať zvieratká. Sada obsahuje všetko, čo zahŕňa starostlivosť o zraneného psíka, alebo mačičku. Deti si tak môžu vyskúšať náročnú prácu skutočného zvieracieho doktora.

Plan Toys Balančná loď

Plan Toys Balančná loď

Hodnotenie: 4,5
20,90 €

Hoďte kockou tak, aby bolo vidieť, aká padla farba. Potom si vyberte zviera s rovnakou farbou. Hráč, ktorý pinzetou položí zvieratka tak, aby loďka s nimi nespadla, víťazí. Balančná loď pomáha rozvíjať jemnú motoriku.

Plan Toys EKO - krájanie, zelenina na doske
22,90 €

Sada 5 druhov zeleniny nesmie chýbať vo výbave žiadnej malej kuchárky. Jednotlivé dieliky sú vybavené suchými zipsami, ktoré umožňujú skladať znovu a znovu „nakrájanú“ zeleninu.

Plan Toys Bábiky do domčeka "Rodinka"
20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

V žiadnom domčeku pre bábiky nesmie chýbať jeho obyvatelia. Set bábik obsahuje 4 postavičky – mamu, otca, dievčatko a chlapca. Postavičky majú ohybné nožičky, tak aby mohli mať prirodzený pohyb.

Plan Toys Stohovacie krúžky
17,90 €

Farebná sada drevených stohovacích krúžkov od ekologickej spoločnosti Plan Toys. Hračka pomáha naučiť deti veľkosti a farby. Z bezpečnostných dôvodov je tyč, umiestnená uprostred, skladacia.

Plan Toys Môj prvý fotoaparát
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vytvorte si krásne obrázky svojho okolia pomocou tohto fotoaparátu! Zaostrite, sústreďte sa, stlačte fotoaparát a pozrite sa na rôzne obrázky cez šošovku kaleidoskopu.

Plan Toys Nástenný meter - dinosaury
27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Merajte pravidelne svoje deti s pomocou tohto veselého, farebného dinosaurieho metra. Ľahko sa pripevní na stenu pomocou lanka a vytvorí detskú izbičku ešte útulnejšou. Látkový meter obsahuje 4 odnímateľné drevené dinosaurie stopy, na ktoré môžete napísať meno dieťaťa a jeho aktuálnu výšku.

Plan Toys Plachetnica s tučniakom
13,90 €

Priamo zo severného pólu sa plaví tento malý tučniak. Už sa teší na hranie vo vani. Okrem plachtenia sa môže napríklad aj potápať a robiť spoločnosť deťom pri kúpaní.

Plan Toys Sada dopravných značiek a svetiel
17,90 €

Sada dopravných značiek, ktoré sú skvelým doplnkom k autodráhe. Precvičte si s deťmi, čo ktorá značka znamená, a nechajte ich zapojiť novo poznané dopravné pravidlá do hry.

Plan Toys Kreatívny domček pre bábiky-16%
149 € 123,90 €

Akcia

Staň sa architektom a zostav si domček pre bábiky podľa svojich predstáv. Domček má tri diely, ktoré možno zostaviť podľa vlastnej predstavy. Vytvoriť možno až desať typov domčeka. Domček je vybavený jedným pohyblivým schodiskom, dvoma článkami strechy so solárnymi panelmi.

Plan Toys Môj prvý telefón
13,90 €

Zavolajte s týmto telefónom! Lupa displeja a farebné korálky na číselníku vytvárajú nádhernú hračku pre interaktívne hry. Pomáha rozvíjať detskú obratnosť a kognitívne zručnosti.

Plan Toys Pexeso - Nálady
26,90 €

Táto sada obsahuje 24 drevených žetónov s rôznymi emóciami. V tejto pamäťovej hre sa deti učia priradiť k sebe 2 rovnaké emócie. Naučte sa s deťmi o vzťahoch medzi farbami a emóciami a zároveň si precvičte angličtinu.

Plan Toys Ponorka

Plan Toys Ponorka

Hodnotenie: 3
15,90 €

Vezmite svoje podmorské plavidlo a vydajte sa na výlet za poznaním. Ponorte sa hlboko a preskúmajte hlbiny podmorského sveta! Po ponorení do vody môžete striekať. Stimuluje nápaditú hru.  

Plan Toys Ťahacia harmonika
26,90 €

Veselá, ťahacia harmonika sa stane jednou z prvých hudobných hračiek vášho dieťaťa. Hračka stimuluje priestorové vnímanie v spojení so zvukom.

Plan Toys Čajový set
32,90 €

Pozvite svojich priateľov na čajovú párty. Táto drevená sada sa bude skvele hodiť do každej detskej kuchynky. S touto sadou riadu si vaše deti užijú množstvo hodín skvelej zábavy.

Plan Toys Moderný domček pre bábiky-20%
229,60 € 181,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vytvorte najkrajšie kráľovstvo pre bábiky z tohto úžasného, dvojposchodového domčeka. Domček je navrhnutý tak, aby bolo možné ľahko hýbať s nastaviteľnými stenami a aby mali deti takisto dostatok miesta k zariaďovaniu nábytkom a jeho následnou manipuláciou.

Plan Toys Narodeninová torta
26,90 €

Deti sa môžu tešiť na servírovanie tejto torty pre svojich priateľov a rodinu. S touto narodeninovou sadou budú môcť pohostiť každého oslávenca.

Plan Toys Pexeso polkruhové
22,90 €

Pexeso priťahuje všetky vekové kategórie. Rýchlo pretrepte kalíšok a otočte! Hráč, ktorý dokáže prevrátiť väčšinu žetónov, je víťaz. Hra povzbudzuje deti a pomáha rozvíjať motorické zručnosti.

Plan Toys Pretekár na šikmej ploche
52,90 €

Drevená autodráha s tromi farebnými autíčkami. Pošlite autíčka dole a uvidíte, ktoré bude najrýchlejší. Autíčka môžete znovu spúšťať a pozorovať, ako sa rúti dráhou.

Plan Toys Shuffleboard drevená stolová hra "PlanLifestyle"
46,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Užite si zábavu so stolnou hrou 2v1. Úlohou hry shuffleboard je pomocou gumičky dostať / vystreliť kameňmi na čo najlepšie skóre. Vyhráva ten, ktorý získa najviac bodov. Druhá hra je metaná. Úlohou je dostať svoje kamene na polku svojho súpera čo najrýchlejšie.

Plan Toys Skladacie drahokamy
27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada drevených drahokamov ponúka veľa možností pre zábavné a nekonečné hranie. Deti môžu skladať drahokamy na seba a stavať tak jedinečné veže a krajiny. Kamene môžu stohovať, vytvárať mosty a vnímať tak základy rovnováhy.

Plan Toys Zlomkové kocky
17,90 €

Táto sada farebných zlomkových kociek pre začiatočníkov pomôže vašim deťom objavovať a porovnávať zlomky. Deti sa budú učiť o proporcionálnych vzťahoch medzi časťou a celkom.

Plan Toys Balancujúci kaktus
28,50 € 27,90 €

Zábavná hra až pre štyroch malých hráčov. Kaktus len tak nepostojí! Kto, ako posledný postaví kaktus tak aby nespadol? Chce to stratégiu, vyvažujte a určite vyhráte! Hra pre deti od troch rokov.

Plan Toys Bicie nástroje
58,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zaujmite s touto hudobnou sadou v detskej veľkosti. Každé dieťa môže byť nový Ringo, keď bude poctivo cvičiť, a s touto sadou to bude zábava. Cvičte rytmus a koordináciu rúk s bubnami Plan Toys.

Plan Toys Dažďová palička
17,90 €

Magický nástroj, ktorý vraj slúžil na privolanie dažďa. Jeho zvuk, ktorý pripomína šum dažďových kvapiek, je obľúbeným perkusivným prvkom v dnešnej hudbe, aj ako tvorca atmosféry, napríklad pri rozprávaní strašidelných historiek.

Plan Toys Hojdací kôň Palomino
77,90 €

Hojdací kôň Palomino od firmy Plan Toys. Kôň je ekologicky vyrobený z kaučukového dreva. Zaoblené sedlo je veľmi pohodlné a spolu s plošinou a madlami umožňuje dieťaťu ľahké a bezpečné hojdanie.

Plan Toys Jazdiaci motorka modrá-26%
63,96 € 46,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Stabilná detská motorka, ktorá umožňuje deťom skvelú jazdu. Motorka má štyri kolesá a je bez pedálov, takže je vhodná na odrážanie. Vďaka gumovým kruhom na pneumatikách je motorka vhodná aj do interiéru.

Pre spoločnosť PlanToys je poslaním udržiavať vynikajúcu kvalitu a zároveň bezpečnostné normy pre ochranu životného prostredia . Firma je na trhu preslávená svojou starostlivou výrobou a montážnymi štandardmi, vrátane používania dreva bez chémie, netoxických farieb a využitia bezpečných ergonomických tvarov svojich hračiek . Hračky sú vyrobené z netoxických, prírodných materiálov, akými sú organické kaučukovníky. Hračky Plan Toys umožňujú tak deťom nielen hrať sa a učiť sa, ale byť aj bližšie k prírode .

PlanToys je prvá spoločnosť na trhu hračiek , ktorá používa drevo z kaučukovníkov – konkrétne z tých stromov, ktoré už neposkytujú latex . Tieto stromy rastú do výšky 50 metrov a viac. Miazga z nich je na svete primárnym zdrojom prírodného kaučuku.

Namiesto plytvania týchto cenných zdrojov používa firma Plan Toys drevo na výrobu svojich hračiek a pomáha tak zachovať krehkú rovnováhu nášho ekosystému .

Poslednou novinkou firmy Plan Toys je využívanie odrezkov tak, aby výroba bola úplne bezodpadová . Odrezky sa drvia a lisujú . Vzniká tak úplne nový ekologicky čistý a zdravotne nezávadný materiál na výrobu „eko – hračiek“ .

Pustošivé odlesňovanie vznikajúce pri ťažbe kaučukovníkov firma kompenzuje novou výsadbou stromov .

Papier použitý na obaloch hračiek je recyklovateľný, čo ďalej znižuje množstvo odpadu.

Výrobné závody Plan toys používajú pri prevádzke najmodernejšiu solárnu energiu a biomasu ( palivá z biologicky rozložiteľných organických materiálov ) .

Pre spoločnosť PlanToys je poslaním udržiavať vynikajúcu kvalitu a zároveň bezpečnostné normy pre ochranu životného prostredia . Firma je na trhu preslávená svojou starostlivou výrobou a montážnymi štandardmi, vrátane používania dreva bez chémie, netoxických farieb a využitia bezpečných ergonomických tvarov svojich hračiek . Hračky sú vyrobené z netoxických, prírodných materiálov, akými sú organické kaučukovníky. Hračky Plan Toys umožňujú tak deťom nielen hrať sa a učiť sa, ale byť aj bližšie k prírode .

PlanToys je prvá spoločnosť na trhu hračiek , ktorá používa drevo z kaučukovníkov – konkrétne z tých stromov, ktoré už neposkytujú latex . Tieto stromy rastú do výšky 50 metrov a viac. Miazga z nich je na svete primárnym zdrojom prírodného kaučuku.

Namiesto plytvania týchto cenných zdrojov používa firma Plan Toys drevo na výrobu svojich hračiek a pomáha tak zachovať krehkú rovnováhu nášho ekosystému .

Poslednou novinkou firmy Plan Toys je využívanie odrezkov tak, aby výroba bola úplne bezodpadová . Odrezky sa drvia a lisujú . Vzniká tak úplne nový ekologicky čistý a zdravotne nezávadný materiál na výrobu „eko – hračiek“ .

Pustošivé odlesňovanie vznikajúce pri ťažbe kaučukovníkov firma kompenzuje novou výsadbou stromov .

Papier použitý na obaloch hračiek je recyklovateľný, čo ďalej znižuje množstvo odpadu.

Výrobné závody Plan toys používajú pri prevádzke najmodernejšiu solárnu energiu a biomasu ( palivá z biologicky rozložiteľných organických materiálov ) .