Plan Toys Triedenie tvarov a veľkostí
21,40 €
19,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebná hra na precvičovanie farieb, tvarov aj rozmerov. Doska s vytlačenými otvormi do ktorej pasuje len jedna možnosť. Nechajte vaše deti od dvoch rokov skúmať a skúšať čo kam patrí, deti si precvičia jemnú motoriku, pozornosť i sústredenosť.


Plan Toys Rytmický bubienok cajon-58%
57,84 €

23,99 €

Akcia

Rytmický bubienok cajon je skvelá hudobná hračka, vďaka ktorej sa dieťa zoznámi s prvými rytmami a detskými pesničkami. Deti si zároveň precvičia koordináciu pohybov a učia sa vnímanie melódie.


Plan Toys Balančná veža
16,63 €
15,50 €

Novinka

Balančná veža je skvelá pomôcka pre učenie sa hrou. Vrstvite tyče a disky podľa farby alebo postavte vežu vytvorením rôznych vzorov tak, aby veža nespadla.


Plan Toys Balančný strom
12,76 €
11,60 €

Novinka

Pokúste sa postaviť strom za pomoci rôznych dlhých tyčiniek a všetko vyvážiť vtáčikmi. Pri stavaní alebo nasadení vtáčikov si strom musí zachovať stabilitu a nesmie spadnúť.


Plan Toys Bobria hrádza
20,90 €
19,40 €

Novinka

Pomôžte bobrovi pri priehrade. Použite tyč na vysunutie jednotlivých dielikov. Ale opatrne, aby došlo k pádu bobra. Kto zachráni bobra, ten vyhral.


Plan Toys Bowling - Surikaty
26,71 €
24,40 €

Novinka

Detský bowling vo veselom Zvieratkovom prevedení. Vhodné pre celú rodinu doma aj vonku. Hru tvorí 5 farebných kolkov v tvare surikát, lopta a jamka. Vyhráva ten, kto zhodí viac kolkov.


Plan Toys Chodiace kališteky
10,06 €

8,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dva modré kališteky sú vyrobené z kvalitného dreva a sú opatrené lanom. Nastúpte na kališteky a udržujte rovnováhu na napnutých lanách. Užite si túto zábavnú prechádzku!


Plan Toys Dráha pre loptičku - strom
38,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebná guľôčková dráha v tvare stromu je vyrobená z kvalitného dreva. Zastrč loptičku do otvoru a pozeraj sa, ako sa kotúľa špirálou po kmeni dole. Palička sa ľahko drží v detskej ručičke.


Plan Toys Magnetický rybolov
26,71 €
24,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Magnetický rybolov je hra, kde sa deti snažia chytiť ryby pomocou Eskimáka okolo ľadovca. Premiestnením Eskimáka do veľkej diery rybu vylovíte.


Plan Toys Môj prvý fotoaparát
13,96 €

12,20 €

Vytvorte si krásne obrázky svojho okolia pomocou tohto fotoaparátu! Zaostrite, sústreďte sa, stlačte fotoaparát a pozrite sa na rôzne obrázky cez šošovku kaleidoskopu.


Plan Toys Narodeninová torta
24,78 €
23,30 €

Novinka

Deti sa môžu tešiť na servírovanie tejto torty pre svojich priateľov a rodinu. S touto narodeninovou sadou budú môcť pohostiť každého oslávenca.


Plan Toys Navliekacie ovce
20,93 €
19,40 €

Novinka

Deti môžu navliekať zodpovedajúce farby dohromady tak, aby vytvorili ovečku. Ovečka je rozdelená na niekoľko dielikov a hlavná časť s hlavičkou.


Plan Toys Navliekanie korálok pastelové
16,66 €
15,50 €

Novinka

Prevlečte povrázok cez všetky tvary! Deti si užijú veľa zábavy pri navliekaní. Povzbudzujú deti k rozvoju motorických zručností, kreativity, sústredeniu a trpezlivosti.


Plan Toys Pískajúca lopta
12,76 €
12 €

Novinka

Lopta povzbudzuje deti ku skúmaniu zvuku, zlepšuje jemnú motoriku pri uchopení a stláčaní. Po stlačení tlačidiel lopta vydá zvukový signál, ktorý stimuluje detský zvuk.


Plan Toys Plachetnica s ľadovým medveďom
12,78 €

10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Priamo zo severného pólu sa plaví tento veselý ľadový medveď. Už sa teší na hranie vo vani. Okrem plachtenia sa môže napríklad aj potápať a robiť spoločnosť deťom pri kúpaní.


Plan Toys Plávajúci ostrov
25,20 €
23,30 €

Novinka

Kúpanie bude ešte väčšia zábava s týmto plávajúcim ostrovom. Je do vane alebo bazéna ako stvorený. Piesočný ostrov s palmou skvele dopĺňajú krab, korytnačka a mušle, s ktorými sa dieťa môže potápať.


Plan Toys Pokladnička - ružové prasiatko
15,11 €
13,90 €

Novinka

Táto roztomilá pokladnička prasiatko Piggy je skvelou pomôckou, ako deti naučiť hospodáriť so svojimi peniazmi, ale aj k precvičovaniu počítania! Pokladnička v tvare roztomilého prasiatka sa bude deťom páčiť a budú z nej mať radosť.


Plan Toys Pokladnička - svetlé prasiatko
15,11 €
13,90 €

Novinka

Táto roztomilá pokladnička prasiatko Piggy je skvelou pomôckou, ako deti naučiť hospodáriť so svojimi peniazmi, ale aj k precvičovaniu počítania! Pokladnička v tvare roztomilého prasiatka sa bude deťom páčiť a budú z nej mať radosť.


Plan Toys Prenosný domček pre bábiky
152,95 €

143,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zostav si detský domček pre bábiky podľa svojich predstáv. Dom sa skladá z troch jednotiek, ktoré možno usporiadať rôznymi spôsobmi posunutím a nastavením. Obsahuje celkom 20 kusov.


Plan Toys Pretekajúce mištičky
17,05 €
15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavná hračka do vody, pri ktorej trojicou misiek preteká voda. Deti môžu experimentovať s vodou a rôznymi veľkosťami misiek. Ako rýchlo, alebo pomaly pretečie voda miskami?


Plan Toys Pretekár - kura
12,78 €
12 €

Posledný kus za túto cenu!

Uži si skvelú zábavu s týmto zvieracím pretekárom. Tri, dva, jedna, štart … a závod môže začať! Krivky vozidla sú detailne prepracované pre lepší úchop a manipuláciu. Jazdiace drevené hračky patria k tým najobľúbenejším.


Plan Toys Pretekár na šikmej ploche
48,89 €

42,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Drevená autodráha s tromi farebnými autíčkami. Pošlite autíčka dole a uvidíte, ktoré bude najrýchlejší. Autíčka môžete znovu spúšťať a pozorovať, ako sa rúti dráhou.


Plan Toys Puzzle - Obliekanie podľa počasia
21,32 €
19,40 €

Novinka

Táto farebná sada podporuje deti, aby sa naučili obliekať podľa rôzneho počasia. Obráťte časti hore nohami a získajte šablónu pre ďalšie zábavu!


Plan Toys Puzzle ozubené kolieska
37,24 €

33,50 €

Novinka

Umiestnite dieliky skladačky dohromady a sledujte úžasný pohyb, ktorý môžete vytvoriť tým, že budete točiť ozubenými kolesami. Puzzle sa dajú rôzne poskladať. Ozubené kolieska sa dajú ľahko uchopiť vďaka vystúpeným tvarom.


Plan Toys Rolničky do ruky
9,67 €
9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Rolničky do ruky sú skvelým hudobným nástrojom pre každý orchester. Majú príjemný úchop pre malé detské ručičky. Stačí nimi zatriasť alebo zaklopať a ony sa rozozvučia.


Plan Toys Set pre detských domácich miláčikov
27,92 €
26 €

Posledný kus za túto cenu!

S touto sadou pripravíte deti, aby sa naučili zodpovednosti, keď sa budú starať o skutočné zvieratká. Táto sada obsahuje: jedlo, misku, kefu, hračku (lopta), obojok, pás a puzdro na prepravu zvierat.


Plan Toys skladacia raketa
21,32 €

18,90 €

Novinka

Sada farebných dielikov, ktoré sa skladajú na spodný diel s nožičkami a tým sa vytvorí raketa. -Hra rozvíja deťom fantáziu, motoriku a učí ich farby a tvary.


Plan Toys Šnúrovacia tabuľka
17,02 €
15,50 €

Novinka

Vytvorte umelecké dielo za pomocou šnúrovacej tabuľky! Táto hračka pomáha deťom rozvíjať jemné motorické zručnosti a koordináciu ruka – oko, rovnako posilňuje ich kreativitu.


Plan Toys Stavebné kocky 40 ks pastelové
24,81 €
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduché stavebnice, ktoré sú vynikajúce pre rozvoj detskej kreativity a predstavivosti. Mali by byť jednou zo základných didaktických hračiek každého dieťaťa.


Plan Toys Stohovacie krúžky pastelové
12,78 €
12 €

Novinka

Pastelová sada krúžkov pomáha deti naučiť veľkosti a farby. Deti sa naučia nasadzovať farebné krúžky na tyčku a zakončí to guličkou. Krúžky majú jemné pastelové farby


Plan Toys Tamburína do ruky
9,67 €
9,20 €

Novinka

Tamburína je skvelým hudobným nástrojom pre každý orchester. Má príjemný úchop pre malé detské ručičky. Stačí ňou zatriasť, alebo na nej zaklopať a ona sa rozozvučí.


Plan Toys Valček
10,04 €
9,40 €

Novinka

Malý valček s farebnými vnútornými dielikmi je vyrobený z kvalitného dreva. Pokiaľ ho deti rozhýbu, vnútorné dieliky v závislosti od pohybu začnú vykukovať.


Plan Toys Zatĺkačka
29,82 €
27,10 €

Novinka

Klasická drevená zatĺkačka od ekologickej spoločnosti Plan Toys. Táto hračka pomáha deťom zlepšiť koordináciu ruka-oko, zlepšiť vyrovnanie, obrážanie a cieľové zručnosti.


Plan Toys Zbieranie bobuliek
20,90 €
19,40 €

Novinka

Dokážete pozbierať všetky bobuľky z kríku? Najskôr sa z kvetináčika zloží strom, zelené výplne a kmeň. Na kmeň sa navlečú jednotlivé bobuľky a tie sa pomocou lopatiek zbierajú. Ale opatrne, žiadna bobuľka nesmie spadnúť!


Plan Toys Zlomkové kocky
17,02 €

15,30 €

Novinka

Táto sada farebných zlomkových kociek pre začiatočníkov pomôže vašim deťom objavovať a porovnávať zlomky. Deti sa budú učiť o proporcionálnych vzťahoch medzi časťou a celkom.


Plan Toys Zverolekársky set
27,92 €
26 €

Posledný kus za túto cenu!

S týmto setom naučíte a podporíte svoje deti, aby sa naučili liečiť a ošetrovať zvieratká. Sada obsahuje všetko, čo zahŕňa starostlivosť o zraneného psíka, alebo mačičku. Deti si tak môžu vyskúšať náročnú prácu skutočného zvieracieho doktora.


Plan Toys Akrobat na lane
21,96 €

16,60 €

Nastal čas pre dobrodružstvo s krasojazdcom! Deti si užijú zábavu s balansovaním rovnováhy prostredníctvom napínania povrázku. Je to vzrušujúci spôsob učenia o gravitácii a neobvyklý spôsob rozvoja koordinácie ruka-oko.


Plan Toys Balancujúci kaktus
27,96 €

23,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavná hra až pre štyroch malých hráčov. Kaktus len tak nepostojí! Kto, ako posledný postaví kaktus tak aby nespadol? Chce to stratégiu, vyvažujte a určite vyhráte! Hra pre deti od troch rokov.


Plan Toys Balancujúce opice
21,40 €
20,80 €

Vešajte opice na strom, ale udržujte ich v rovnováhe! Počítaním správnej vzdialenosti požadovanej na to, aby zostali opice v rovnováhe, rozvíjate matematické schopnosti vášho dieťaťa.


Plan Toys Bubon

Plan Toys Bubon

Hodnotenie: 5
23,16 €

20,50 €

Skvelý drevený bubon doplnený o drevenú paličku rozvíja u detí ako jemnú motoriku, tak i sluchový vnem. Tento bubon je veľmi obľúbenou pomôckou všetkých predškolákov.


Plan Toys Bicie nástroje
59,96 €

50,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zaujmite s touto hudobnou sadou v detskej veľkosti. Každé dieťa môže byť nový Ringo, keď bude poctivo cvičiť, a s touto sadou to bude zábava. Cvičte rytmus a koordináciu rúk s bubnami Plan Toys.


Plan Toys Chodítko s vtáčikmi
95,96 €

88,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chodítko navyše obsahuje niekoľko farebných kociek a zábavné papagáje, ktoré sa pri rozhýbaní chodítka pohybujú. Vydaj sa na cestu vývojovými štádiami chôdze! Madlo je nastaviteľné podľa výšky dieťaťa.


Plan Toys Deska s geometrickými tvary
21,96 €

19,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevená hracia doska s farebnými geometrickými tvarmi precvičuje logické myslenie, farby a tvary. Farebná hra upúta detskú pozornosť a určite budú chcieť prísť na kĺb tomu, kam ktorý tvar patrí.


Plan Toys Dažďová palička
17,16 €
15,90 €

Magický nástroj, ktorý vraj slúžil na privolanie dažďa. Jeho zvuk, ktorý pripomína šum dažďových kvapiek, je obľúbeným perkusivným prvkom v dnešnej hudbe, aj ako tvorca atmosféry, napríklad pri rozprávaní strašidelných historiek.


Plan Toys Detská knižka
17,16 €

13,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevená detská knižka, vyrobená z dreva kaučukovníka, obsahuje tri strany, naplnené dopravnými prostriedkami. Skvelá ako prvá knižka pre precvičovanie rozlišovania tvarov s deťmi.


Plan Toys Detské autíčko
15,56 €

12,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Toto farebné autíčko má flexibilné „telo“, ktoré reaguje na dotyk vášho dieťaťa. Pomáha formovať vizuálne a pohybové zručnosti. Počas hry sa jednotlivé dieliky krásne rozpohybujú, čo deti poteší a zabaví.


Pre spoločnosť PlanToys je poslaním udržiavať vynikajúcu kvalitu a zároveň bezpečnostné normy pre ochranu životného prostredia . Firma je na trhu preslávená svojou starostlivou výrobou a montážnymi štandardmi, vrátane používania dreva bez chémie, netoxických farieb a využitia bezpečných ergonomických tvarov svojich hračiek . Hračky sú vyrobené z netoxických, prírodných materiálov, akými sú organické kaučukovníky. Hračky Plan Toys umožňujú tak deťom nielen hrať sa a učiť sa, ale byť aj bližšie k prírode .

PlanToys je prvá spoločnosť na trhu hračiek , ktorá používa drevo z kaučukovníkov – konkrétne z tých stromov, ktoré už neposkytujú latex . Tieto stromy rastú do výšky 50 metrov a viac. Miazga z nich je na svete primárnym zdrojom prírodného kaučuku.

Namiesto plytvania týchto cenných zdrojov používa firma Plan Toys drevo na výrobu svojich hračiek a pomáha tak zachovať krehkú rovnováhu nášho ekosystému .

Poslednou novinkou firmy Plan Toys je využívanie odrezkov tak, aby výroba bola úplne bezodpadová . Odrezky sa drvia a lisujú . Vzniká tak úplne nový ekologicky čistý a zdravotne nezávadný materiál na výrobu „eko – hračiek“ .

Pustošivé odlesňovanie vznikajúce pri ťažbe kaučukovníkov firma kompenzuje novou výsadbou stromov .

Papier použitý na obaloch hračiek je recyklovateľný, čo ďalej znižuje množstvo odpadu.

Výrobné závody Plan toys používajú pri prevádzke najmodernejšiu solárnu energiu a biomasu ( palivá z biologicky rozložiteľných organických materiálov ) .

Pre spoločnosť PlanToys je poslaním udržiavať vynikajúcu kvalitu a zároveň bezpečnostné normy pre ochranu životného prostredia . Firma je na trhu preslávená svojou starostlivou výrobou a montážnymi štandardmi, vrátane používania dreva bez chémie, netoxických farieb a využitia bezpečných ergonomických tvarov svojich hračiek . Hračky sú vyrobené z netoxických, prírodných materiálov, akými sú organické kaučukovníky. Hračky Plan Toys umožňujú tak deťom nielen hrať sa a učiť sa, ale byť aj bližšie k prírode .

PlanToys je prvá spoločnosť na trhu hračiek , ktorá používa drevo z kaučukovníkov – konkrétne z tých stromov, ktoré už neposkytujú latex . Tieto stromy rastú do výšky 50 metrov a viac. Miazga z nich je na svete primárnym zdrojom prírodného kaučuku.

Namiesto plytvania týchto cenných zdrojov používa firma Plan Toys drevo na výrobu svojich hračiek a pomáha tak zachovať krehkú rovnováhu nášho ekosystému .

Poslednou novinkou firmy Plan Toys je využívanie odrezkov tak, aby výroba bola úplne bezodpadová . Odrezky sa drvia a lisujú . Vzniká tak úplne nový ekologicky čistý a zdravotne nezávadný materiál na výrobu „eko – hračiek“ .

Pustošivé odlesňovanie vznikajúce pri ťažbe kaučukovníkov firma kompenzuje novou výsadbou stromov .

Papier použitý na obaloch hračiek je recyklovateľný, čo ďalej znižuje množstvo odpadu.

Výrobné závody Plan toys používajú pri prevádzke najmodernejšiu solárnu energiu a biomasu ( palivá z biologicky rozložiteľných organických materiálov ) .