PizBuin Krém na opaľovanie na tvár SPF 30 (Allergy Face Care) 50 ml

PizBuin Krém na opaľovanie na tvár SPF 30 (Allergy Face Care) 50 ml

14,50 €
13,20 €

Ľahký krém na tvár s vysokou ochranou poskytuje ochranu citlivej pleti pred poškodením slnečným žiarením, napomáha predchádzať slnečnej alergii a zlepšuje pružnosť pokožky. Zabraňuje vzniku spálenín a hydratuje pokožku po celý deň. Vhodné aj pre mužov. .

Partner: Vivantis

Značka PizBuin bola založená vo Švajčiarsku mladým študentom chémie, ktorého popálilo slniečko pri výstupe na horu menom Piz Buin. Po tejto skúsenosti sa mladý študent začal vo svojom malom laboratóriu venovať experimentom s prípravkami na **ochranu pokožky**. Výsledkom jeho snáh bola práve značka PizBuin, ktorá je významným priekopníkom starostlivosť o pokožku vystavovanú slnečným lúčom.

Prípravky tejto značky obsahujú ochranu s názvom Helioplex™, čo je patentovaná vysoko stabilná ochranná technológia. Všetky prípravky majú základ vo vedeckých výskumoch a vysoko účinných technológiách a sú dermatologicky testované. Tiež prechádzajú náročnými testami v extrémnych podmienkach púšte Sahara a pohoria Himaláj. Prípravky značky Piz Buin sú určené ako všetkým priaznivcom outdoorových športov, ako i milovníkom odpočinku na plážach, pri bazéne a sú tiež určené ako prevencia pred spálením pri každodennom pohybe v uliciach miest.

PizBuin je zárukou potrebnej ochrany pri pobyte na slnku, zároveň je aj prostriedkom k získaniu krásneho a zdravého vzhľadu.