Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Pixie Crew Kreatívny študentský batoh Minecraft Šedo-modrý Pixie Crew Kreatívny študentský batoh Minecraft Šedo-modrý
Pixie Crew Kreatívny študentský batoh Minecraft Šedo-modrý

Detský školský batoh má dve samostatne uzatvárateľné priestranné vrecká s polstrovaným miestom pre notebook do veľkosti 15 '' na suchý zips. Pre komfortné užívanie má batoh ergonomicky tvarovaný polstrovaný chrbát a posuvný chrbtový systém umožňujúci nastavenie optimálej polohy popruhov vzhľadom k výške dieťaťa. Prednú časť batoha dopĺňa unikátny silikónový Pixie Crew creative panel. Zadarmo 100 malých čiernych pixelov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pixie Crew Voľnočasový batoh Minecraft zelený Pixie Crew Kreatívny študentský batoh Minecraft Šedo-modrý
Pixie Crew Voľnočasový batoh Minecraft zelený

Praktický batoh v dizajne Minecraft pre každodenné užívanie s jedinečnou silikónovou doskou pre tvorbu pixel art motívov. Batoh je vhodný pre deti prvého stupňa základnej školy alebo na voľný čas. Vnútorný priestor zodpovedá veľkosti formátu A4. Postranné vrecká môžu slúžiť na pitie alebo na príručné potreby detí. ZADARMO 100 malých čiernych pixelov zadarmo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pixie Crew Študentský školský peračník Minecraft Pixie Crew Kreatívny študentský batoh Minecraft Šedo-modrý
Pixie Crew Študentský školský peračník Minecraft

Študentský peračník v dizajne Minecraft so silikónovým panelom. Peračník je vyrobený z polyesteru, je uzatvárateľný na zips. Veľký vnútorný priestor pre uloženie všetkých školských pomôcok. Vnútorný priestor je rozdelený chlopňou. K peračníku ZADARMO sáčok malých PIXIES.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pixie Crew Študentský batoh Graffiti Pixie Crew Minecraft aktovka, penál, pytlík na cvičky, klíčenka
Pixie Crew Študentský batoh Graffiti

Študentský batoh Graffiti od značky Pixie Crew ponúkne pohodlné nosenie, to vďaka ergonomicky tvarovanému a polstrovanému chrbtu. Úložný priestor je rozdelený do dvoch uzatvárateľných vreciek. Nechýba ani vnútorné polstrované vrecko na notebook, postranné sieťované vrecká a reflexné prvky. Prednú časť batoha dopĺňa silikónový Pixie Crew creative panel.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Pixie Crew Minecraft aktovka, penál, pytlík na cvičky, klíčenka Pixie Crew Minecraft aktovka, penál, pytlík na cvičky, klíčenka
Pixie Crew Minecraft aktovka, penál, pytlík na cvičky, klíčenka

Školní sada PIXIE CREW & MINECRAFT je dokonalým výběrem pro první třídu a potěší každého mladého milovníka světa Minecraftu. Tato sada obsahuje vše potřebné pro povinnou školní docházku. Obsahuje aktovku, penál, pytlík na cvičky a klíčenku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Pixie Crew Minecraft sada překvapení s 24 předměty uvnitř Pixie Crew Minecraft aktovka, penál, pytlík na cvičky, klíčenka
Pixie Crew Minecraft sada překvapení s 24 předměty uvnitř

Sada překvapení PIXIE CREW & MINECRAFT je skvělým způsobem, jak pobavit každého milovníka dárků a slouží také jako super dárek před vánoci. Tento Minecraft adventní kalendář potěší každého fanouška. Odpočítávání pomocí této sady přináší zábavu a očekávání každý den.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pixie Crew Detský batoh Minecraft zeleno-hnedý Pixie Crew Školský peračník Minecraft zeleno-hnedý
Pixie Crew Detský batoh Minecraft zeleno-hnedý

Batoh určený pre deti predškolského a nižšieho školského veku vhodný pre každodenné používanie. Batoh má hlavné vrecko s dostatkom miesta pre nevyhnutnosti detského sveta a menšie vrecko určené pre drobnosti, ktoré deti potrebujú mať vždy po ruke. V hornej časti prednej strany je umiestnený jedinečný silikónový PIXIE CREW creative panel TM zelenej farby.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pixie Crew Študentský peračník čierny Pixie Crew Školský peračník Minecraft zeleno-hnedý
Pixie Crew Študentský peračník čierny

Priestorný peračník z polyesteru v kombinácii so silikónom ocenia skôr starší školáci. Vnútri puzdra je kapsička uzatvárateľná na zips a chlopňa s dvanástimi klasickými gumovými úchytmi na ceruzky a perá, ktoré je potrebné mať priehľadne usporiadané. Priestor pod chlopňou potom umožňuje voľne umiestniť ďalšie písacie potreby. Polstrovanie spoľahlivo chráni obsah peračníku pri nárazoch a pádoch. Na prednej strane je umiestnený unikátny silikónový creative panel TM.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pixie Crew Školský peračník Minecraft zeleno-hnedý Pixie Crew Školský peračník Minecraft zeleno-hnedý
Pixie Crew Školský peračník Minecraft zeleno-hnedý

Jednokomorový školský peračník s jednou klopou je vybavený šestnástimi klasickými gumovými úchytmi na pero, pastelky alebo fixky a štyrmi širšími úchytmi na pravítko, kružidlo či nožnice. Cez celú šírku klopy je vrecko z priehľadnej fólie ideálne pre umiestnenie rozvrhu hodín.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Novinka
Pixie Crew Sada školní aktovka, penál pro první třídu, pytlík na cvičky, klíčenka Pixie Crew Sada školní aktovka, penál pro první třídu, pytlík na cvičky, klíčenka
Pixie Crew Sada školní aktovka, penál pro první třídu, pytlík na cvičky, klíčenka

Školní sada PIXIE CREW & MINECRAFT Stone je dokonalým výběrem pro první třídu a potěší každého mladého milovníka světa Minecraftu. Tato sada obsahuje vše potřebné pro povinnou školní docházku. Obsahuje aktovku, penál, pytlík na cvičky a klíčenku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pixie Crew Školská aktovka Minecraft zeleno-hnedá Pixie Crew Sada školní aktovka, penál pro první třídu, pytlík na cvičky, klíčenka
Pixie Crew Školská aktovka Minecraft zeleno-hnedá

Jedinečný pixelový školský batoh je určený prváčikom a žiakom I. ZŠ, výšky 120 cm. Aktovka má ergonomicky tvarovanú čalúnenú chrbtovú časť s ventiláciou a posuvný chrbtový systém umožňujúci nastavenie optimálnej polohy popruhov vzhľadom k výške dieťaťa. Aktovka má dve samostatne uzatvárateľné úložné časti. Na prednej klope aktovky je umiestnený unikátny silikónový PIXIE CREW creative panel TM. 100 malých čiernych pixelov zadarmo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pixie Crew Kreatívny batoh Minecraft, zeleno-hnedá Pixie Crew Sada školní aktovka, penál pro první třídu, pytlík na cvičky, klíčenka
Pixie Crew Kreatívny batoh Minecraft, zeleno-hnedá

Dvojkomorový študentský batoh v štýle zelenej kocky a svetoznámej online hry Minecraft. Batoh so silikónovým panelom umožňuje tvorbu vlastných motívov. Má polstrovaný a priedušný chrbtový panel a polstrované ramenné popruhy. Súčasťou úložného priestoru je aj vrecko na notebook. **ZADARMO 100 malých čiernych pixelov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pixie Crew Minecraft školský peračník pre 1.stupeň zelený Pixie Crew Minecraft školský peračník pre 1.stupeň zelený
Pixie Crew Minecraft školský peračník pre 1.stupeň zelený

Jednokomorový školský peračník s jednou chlopňou je vybavený klasickými gumovými úchytmi na písacie potreby a potreby pre školákov. Cez celú šírku klopy je vrecko z priehľadnej fólie ideálne pre umiestnenie rozvrhu hodín. Na prednej strane je umiestnený obľúbený kreatívny silikónový panel. ZADARMO balíček pixelov

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pixie Crew Školský peračník Minecraft zeleno-hnedý Pixie Crew Minecraft školský peračník pre 1.stupeň zelený
Pixie Crew Školský peračník Minecraft zeleno-hnedý

Jednokomorový školský peračník s jednou klopou je vybavený šestnástimi klasickými gumovými úchytmi na pero, pastelky alebo fixky a štyrmi širšími úchytmi na pravítko, kružidlo či nožnice. Cez celú šírku klopy je vrecko z priehľadnej fólie ideálne pre umiestnenie rozvrhu hodín. Na prednej strane je umiestnený unikátny silikónový creative panel TM. Ku každému peračníku dostanete zadarmo 100 malých čiernych pixelov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pixie Crew Študentský peračník Minecraft zeleno-hnedý Pixie Crew Minecraft školský peračník pre 1.stupeň zelený
Pixie Crew Študentský peračník Minecraft zeleno-hnedý

Priestranný peračník zeleno-hnedej kocky pripomínajúci svetoznámu počítačovú hru Minecraft. Vyrobený z polyesteru a v kombinácii so silikónom ocenia skôr starší školáci. Vnútri puzdra je kapsička uzatvárateľná na zips a chlopňa s dvanástimi klasickými gumovými úchytmi na ceruzky a perá.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pixie Crew Študentský batoh Minecraft Pixie Crew školská aktovka červená látka s bielymi bodkami
Pixie Crew Študentský batoh Minecraft

Školský batoh je vhodný od 5. triedy ZŠ, pre deti od výšky 140 cm. Batoh má tri samostatne uzatvárateľné priestranné oddelenia. Súčasťou je polstrovaná kapsa na notebook do veľkosti 15''. Batoh so silikónovým panelom umožňuje tvorbu vlastných motívov. Zadarmo súčasťou balenia je 50 kusov čiernych pixelov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pixie Crew Kreatívny detský batôžtek Minecraft Šedo-modrý Pixie Crew školská aktovka červená látka s bielymi bodkami
Pixie Crew Kreatívny detský batôžtek Minecraft Šedo-modrý

Batoh pre deti s jedinečnou tematikou Minecraft a silikónovou doskou pre kreatívnu tvorbu vlastných motívov a grafiky. Mäkká chrbtová časť zabezpečuje komfortné užívanie. Popruhy sú vystužené a nastaviteľné. Vnútri batohu je dostatok miesta na hračky, krabičku na desiatu a ďalšie veci, ktoré Vaše deti potrebujú na výlet alebo do škôlky a vrecko na suchý zips pre drobné veci. Vonkajšie vrecko je ideálne pre veci, ktoré deti potrebujú mať vždy po ruke. ZADARMO 100 malých čiernych pixelov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pixie Crew Študentský peračník farebná kocka Pixie Crew Školský peračník červený s bielymi bodkami
Pixie Crew Študentský peračník farebná kocka

Študentský peračník v dizajne Minecraft so silikónovým panelom. Peračník je vyrobený z polyesteru, je uzatvárateľný na zips. Veľký vnútorný priestor pre uloženie všetkých školských pomôcok. Vnútorný priestor je rozdelený chlopňou. K peračníku ZADARMO 100 malých PIXIES a brožúrka nápadov na kreativitu – súčasťou peračníka.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pixie Crew Dino detský pixelový batoh Pixie Crew Školský peračník červený s bielymi bodkami
Pixie Crew Dino detský pixelový batoh

Batoh pre deti s jedinečnou dinosaurou tematikou a silikónovou doskou pre kreatívnu tvorbu vlastných motívov a grafiky. Mäkká chrbtová časť zabezpečuje komfortné užívanie. Popruhy sú polstrované a nastaviteľné. Vnútri je malé vrecko na suchý zips pre drobné veci. Vonkajšie vrecko je ideálne pre veci, ktoré deti potrebujú mať vždy po ruke. ZADARMO je vždy pribalených 200 malých pixelov a brožúrka nápadov na kreativitu súčasťou každého batoha.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pixie Crew Školský peračník červený s bielymi bodkami Pixie Crew Školský peračník červený s bielymi bodkami
Pixie Crew Školský peračník červený s bielymi bodkami

Jednokomorový školský peračník s jednou klopou je vybavený šestnástimi klasickými gumovými úchytmi na pero, pastelky alebo fixky a štyrmi širšími úchytmi na pravítko, kružidlo či nožnice. Cez celú šírku klopy je vrecko z priehľadnej fólie ideálne pre umiestnenie rozvrhu hodín. Na prednej strane je umiestnený unikátny silikónový creative panel TM.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pixie Crew Batoh/vak Minecraft zeleno-hnedý Pixie Crew školský peračník Minecraft zeleno hnedý
Pixie Crew Batoh/vak Minecraft zeleno-hnedý

Jednoduchý batoh/vak zvaný tiež Gymsack vyrobený zo 100% polyesteru. Je obľúbený u detí, teenegerov i mladých ľudí. Je ideálny na prezúvky, telocvik, veci do fitka, do práce alebo na bicykel. Zadarmo balíček približne 55 ks malých pixelov s obrázkami a mini galériou pre inšpiráciu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pixie Crew Detský batôžtek Jednorožec Pixie Crew školský peračník Minecraft zeleno hnedý
Pixie Crew Detský batôžtek Jednorožec

Štýlový detský batôžtek pre každodenné užívanie so silikónovou doskou pre kreatívnu tvorbu vlastných motívov a grafiky. Mäkká chrbtová časť zabezpečuje komfortné užívanie. Popruhy sú polstrované a nastaviteľné. Vnútri batohu je dostatok miesta na hračky, krabičku na desiatu a ďalšie veci, ktoré Vaše deti potrebujú na výlet alebo do škôlky a vrecko na suchý zips pre drobné veci. ZADARMO je vždy pribalených 200 malých pixelov a brožúrka nápadov na kreativitu súčasťou každého batohu.

môžete mať DNES

Partner: MALL

Pixie Crew mení štandardné nudné príslušenstvo do školy na zábavný doplnok pre každé kreatívne a jedinečné dieťa. Pomocou malých častí v tvare pixelov je možné dotvoriť si vzhľad peračníkov, tašiek či diárov úplne podľa seba. Pixie Crew umožňuje deťom naplno prejaviť a rozvíjať vlastnú fantáziu, kreativitu a manuálnu zručnosť. Sortiment Pixie Crew je naozaj široký a všetko, čo bude školák potrebovať tu nájdete aj v rôznych farebných prevedeniach, od klasického zeleno-hnedého minecraftového spojenia aj veci v pestrých farbách, romantické bodkované modely či Hello Kitty edíciu v ružových tónoch.