Pixie Crew Študentský batoh červený s bielymi bodkami
64 € 42,80 €

Študentský batoh má tri samostatne uzatvárateľné priestranné vrecká s vystuženým miestom pre notebook do veľkosti 15'' na suchý zips. Pre komfortné užívanie má batoh ergonomicky tvarovaný vystužený chrbát s ventiláciou a posuvný chrbtový systém umožňujúci nastavenie optimálnej polohy popruhov vzhľadom k výške dieťaťa. Prednú časť batoha dopĺňa unikátny silikónový Pixie Crew creative panel svietiace v tme. Ku každému batohu zadarmo prikladáme balíček približne 65 ks malých PIXIES (pixelov) a mini galériu pre inšpiráciu.

Pixie Crew Študentský batoh čierna písmena
52,30 € 47,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dvojkomorový študentský batoh so silikónovým panelom umožňuje tvorbu vlastných motívov. Má polstrovaný a priedušný chrbtový panel a polstrované ramenné popruhy. Súčasťou úložného priestoru je aj vrecko na notebook. ZADARMO 200 pixelov a brožúrka návodov s nápadmi na kreativitu je súčasťou každého batoha.

Pixie Crew Hello Kitty školský peračník-29%
19,35 € 13,60 €

Výpredaj

Farebný školský peračník Hello Kitty so silikónovou doskou, ktorá má veľkosť 24×16 bodov. Máte teda 375 pozícií pre svoje nápady. Peračník je vyrobený z polyesteru. Zapínanie je na zips. Vnútri je dostatok miesta na drobné veci, ktoré potrebujete mať v škole vždy po ruke. Ku každému peračníku dostanete zdarma 100 malých pixies.

Pixie Crew Viacúčelový pixelový peračník Dino
15,38 € 12,80 €

Viacúčelový pixelový peračník / puzdro v štýle Dino, nielen na školské potreby, so silikónovým panelom. Panel s „tŕňmi“ pre pixely a tvorbu vlastných grafických motívov. Vnútri puzdra je dostatok miesta na perá, ceruzky a ďalšie školské potreby alebo drobné veci. Zapínanie je na zips na vrchnej strane. ZADARMO 100 pixelov a brožúrka nápadov na kreativitu súčasťou každého puzdra. Každý deň „nový produkt“.

Pixie Crew Študentský peračník Minecraft, zelený
18,90 €

Študentský peračník v dizajne Minecraft so silikónovým panelom. Peračník je vyrobený z polyesteru, je uzatvárateľný na zips. Veľký vnútorný priestor pre uloženie všetkých školských pomôcok. Vnútorný priestor je rozdelený chlopňou. K peračníku ZADARMO 100 malých PIXIES a brožúrka nápadov na kreativitu – súčasťou peračníka.

Pixie Crew Školský peračník Minecraft zeleno-hnedý
15,57 € 15,10 €

Jednokomorový školský peračník s jednou klopou je vybavený šestnástimi klasickými gumovými úchytmi na pero, pastelky alebo fixky a štyrmi širšími úchytmi na pravítko, kružidlo či nožnice. Cez celú šírku klopy je vrecko z priehľadnej fólie ideálne pre umiestnenie rozvrhu hodín.

Pixie Crew Školský peračník Minecraft sivo-modrý
16,50 € 14,70 €

Jednokomorový školský peračník s jednou klopou je vybavený šestnástimi klasickými gumovými úchytmi na pero, pastelky alebo fixky a štyrmi širšími úchytmi na pravítko, kružidlo či nožnice. Cez celú šírku klopy je vrecko z priehľadnej fólie ideálne pre umiestnenie rozvrhu hodín. Na prednej strane je umiestnený unikátny silikónový creative panel TM. Ku každému peračníku dostanete zadarmo 100 malých pixelov.

Pixie Crew Kreatívny batoh Minecraft zelená kocka
35,11 € 30,30 €

Praktický každodenný pixelový batoh v kockovanej zelenej farbe Minecraft s čiernym jedinečným silikónovým panelom pre tvorbu pixel art motívov. Batoh je vhodný pre deti prvého stupňa základnej školy alebo na voľný čas. Vnútorný priestor zodpovedá veľkosti formátu A4. Postranné vrecká môžu slúžiť na pitie alebo na príručné potreby detí. ZADARMO 200 pixelov a brožúrka nápadov na kreativitu je súčasťou každého batohu.

Pixie Crew Školská aktovka Minecraft zeleno-hnedá
62,42 € 51,50 €

Školská aktovka je vhodná pre deti od 1. triedy ZŠ, výšky 120 cm. Aktovka má dve samostatne uzatvárateľné časti. Priestrannejšia časť je pre prehľadnosť rozdelená na dve oddelenia, ktoré sú vhodné na knihy a zošity do veľkosti formátu A4. Menšie vrecko slúži na drobné veci dennej potreby. Na prednej klope aktovky je umiestnený unikátny silikónový PIXIE CREW creative panel TM zelenej farby. Zadarmo balíček približne 55 ks malých pixelov s obrázkami a mini galériou pre inšpiráciu.

Pixie Crew Školská aktovka červená s bielymi bodkami
60,60 €

Jedinečný pixelový školský batoh je určený prváčikom a žiakom I. ZŠ, výšky 120 cm. Aktovka má ergonomicky tvarovanú čalúnenú chrbtovú časť s ventiláciou a posuvný chrbtový systém umožňujúci nastavenie optimálnej polohy popruhov vzhľadom k výške dieťaťa. Aktovka má dve samostatne uzatvárateľné úložné časti. Na prednej klope aktovky je umiestnený unikátny silikónový PIXIE CREW creative panel TM. Ku každému batohu zadarmo prikladáme balíček približne 65 ks malých PIXIES (pixelov) a mini galériu pre inšpiráciu.

Pixie Crew Veľké púzdro Čierne s fuksiovými bodkami
14,79 € 12,50 €

Viacúčelový pixelový peračník / púzdro nielen na školské potreby so silikónovým panelom. Vnútri puzdra je dostatok miesta na perá, ceruzky a ďalšie školské potreby alebo drobné veci, ktoré potrebujete mať vždy po ruke. Puzdro je v hornej časti uzatvárateľné na zips.

Pixie Crew Školský peračník Jednorožec
14,50 € 10,60 €

Jednokomorový školský peračník s jednou klopou je vybavený šestnástimi klasickými gumovými úchytmi na pero, pastelky alebo fixky a štyrmi širšími úchytmi na pravítko, kružidlo či nožnice. Cez celú šírku klopy je vrecko z priehľadnej fólie ideálne pre umiestnenie rozvrhu hodín. Na prednej strane je umiestnený unikátny silikónový creative panel TM.

Pixie Crew Študentský batoh dúhové flitre
69,90 € 45,80 €

Študentský batoh má tri samostatne uzatvárateľné priestranné vrecká s polstrovaným miestom pre notebook do veľkosti 15'' na suchý zips. Pre komfortné užívanie má batoh ergonomicky tvarovaný polstrovaný chrbát s ventiláciou a posuvný chrbtový systém umožňujúci nastavenie optimálnej polohy popruhov vzhľadom k výške dieťaťa. Prednú časť batoha dopĺňa unikátny silikónový Pixie Crew creative panel svietiace v tme. Ku každému batohu zadarmo prikladáme balíček približne 65 ks malých PIXIES (pixelov) a mini galériu pre inšpiráciu.

Pixie Crew Školský peračník Žuvačky
17,41 € 17 €

Farebný školský peračník so silikónovou doskou, ktorá má veľkosť 24×16 bodov. Máte teda 375 pozícií pre svoje nápady. Peračník je vyrobený z polyesteru. Zapínanie je na zips. Vnútri je dostatok miesta na drobné veci, ktoré potrebujete mať v škole vždy po ruke. Ku každému peračníku dostanete zdarma 100 malých pixies.

Pixie Crew Školský peračník fuchsia
17,41 € 13,60 €

Farebný školský peračník so silikónovou doskou, ktorá má veľkosť 24×16 bodov. Máte teda 375 pozícií pre svoje nápady. Peračník je vyrobený z polyesteru. Zapínanie je na zips. Vnútri je dostatok miesta na drobné veci, ktoré potrebujete mať v škole vždy po ruke. Ku každému peračníku dostanete zdarma 100 malých pixies.

Pixie Crew Kreatívne puzdro do školy fialové
13,46 € 12,50 €

Výpredaj

Viacúčelový pixelový peračník/puzdro, nielen na školské potreby, so silikónovým panelom. Panel s „tŕňmi“ pre pixely a tvorbu vlastných grafických motívov. Vnútri puzdra je dostatok miesta na perá, ceruzky a ďalšie školské potreby alebo drobné veci. Zapínanie je na zips na vrchnej strane. ZADARMO 100 pixelov a brožúrka nápadov na kreativitu súčasťou každého puzdra. Každý deň „nový produkt“.

Pixie Crew Okrúhly školský peračník modrý
15,38 € 12,80 €

Okrúhly pixel peračník so silikónovým panelom pre kreatívnu tvorbu vlastných motívov a grafiky. Vnútri peračníka je dostatok miesta na drobné veci, ktoré potrebujete mať vždy po ruke. Zapínanie je na zips. ZADARMO 100 pixelov a brožúrka nápadov na kreativitu súčasťou každého peračníka.

Pixie Crew Veľké púzdro Čierne s písmenami
14,79 € 13,20 €

Viacúčelový pixelový peračník / púzdro nielen na školské potreby so silikónovým panelom. Vnútri puzdra je dostatok miesta na perá, ceruzky a ďalšie školské potreby alebo drobné veci, ktoré potrebujete mať vždy po ruke. Puzdro je v hornej časti uzatvárateľné na zips.

Pixie Crew Študentský peračník červený s bielymi bodkami
14,50 € 10,60 €

Priestorný peračník z polyesteru v kombinácii so silikónom ocenia skôr starší školáci. Vnútri puzdra je kapsička uzatvárateľná na zips a chlopňa s dvanástimi klasickými gumovými úchytmi na ceruzky a perá, ktoré je potrebné mať priehľadne usporiadané. Priestor pod chlopňou potom umožňuje voľne umiestniť ďalšie písacie potreby. Polstrovanie spoľahlivo chráni obsah peračníku pri nárazoch a pádoch. Na prednej strane je umiestnený unikátny silikónový creative panel TM.

Pixie Crew Kreatívne puzdro do školy modrá
13,60 €

Viacúčelový pixelový peračník/puzdro, nielen na školské potreby, so silikónovým panelom. Panel s „tŕním“ pre pixely a tvorbu vlastných grafických motívov. Vnútri puzdra je dostatok miesta na perá, ceruzky a ďalšie školské potreby alebo drobné veci. Zapínanie je na zips na vrchnej strane. ZADARMO 100 pixelov a brožúrka nápadov na kreativitu súčasťou každého puzdra. Každý deň „nový produkt“.

Pixie Crew Okrúhly školský peračník sivý
15,38 € 12,80 €

Okrúhly pixel peračník so silikónovým panelom pre kreatívnu tvorbu vlastných motívov a grafiky. Vnútri peračníka je dostatok miesta na drobné veci, ktoré potrebujete mať vždy po ruke. Zapínanie je na zips. ZADARMO 100 pixelov a brožúrka nápadov na kreativitu súčasťou každého peračníka.

Pixie Crew Školská aktovka - Jednorožec
60,60 €

Jedinečný pixelový školský batoh je určený prváčikom a žiakom I. ZŠ, výšky 120 cm. Aktovka má ergonomicky tvarovaný polstrovaný chrbát s ventiláciou a posuvný chrbtový systém umožňujúci nastavenie optimálnu polohu popruhov vzhľadom k výške dieťaťa. Aktovka má dve samostatne uzatvárateľné úložné časti. Na prednej strane aktovky je umiestnený unikátny silikónový PIXIE CREW creative panel TM ružovej farby. K batohu zadarmo balíček približne 65 ks malých PIXIES (pixelov) a mini galéria pre inšpiráciu.

Pixie Crew Kreatívne puzdro do školy sivé
13,46 € 11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Viacúčelový pixelový peračník/puzdro, nielen na školské potreby, so silikónovým panelom. Panel s „tŕňmi“ pre pixely a tvorbu vlastných grafických motívov. Vnútri puzdra je dostatok miesta na perá, ceruzky a ďalšie školské potreby alebo drobné veci. Zapínanie je na zips na vrchnej strane. ZADARMO 100 pixelov a brožúrka nápadov na kreativitu súčasťou každého puzdra. Každý deň „nový produkt“.

Pixie Crew Okrúhly školský peračník tyrkysový
15,38 € 12,80 €

Okrúhly pixel peračník so silikónovým panelom pre kreatívnu tvorbu vlastných motívov a grafiky. Vnútri peračníka je dostatok miesta na drobné veci, ktoré potrebujete mať vždy po ruke. Zapínanie je na zips. ZADARMO 100 pixelov a brožúrka nápadov na kreativitu súčasťou každého peračníka.

Pixie Crew Kreatívny detský batoh Chrobáčiky
27,10 € 22,30 €

Pixel batoh pre deti s jedinečnou tematikou a silikónovou doskou, ktorá svieti v tme. Pre kreatívnu tvorbu vlastných motívov a grafiky. Mäkká chrbtová časť zabezpečuje komfortné užívanie. Popruhy sú polstrované a nastaviteľné. Vnútri je malé vrecko na suchý zips pre drobné veci. Vonkajšie vrecko je ideálne pre veci, ktoré deti potrebujú mať vždy po ruke. ZADARMO je vždy pribalených 200 malých pixelov a brožúrka nápadov na kreativitu súčasťou každého batohu.

Pixie Crew Vak na chrbát, čierno-sivá
9,90 €

Jednoduchý vak na chrbát zvaný tiež Gymsack vyrobený zo 100% polyesteru je veľmi obľúbený u detí, teenegerov i mladých ľudí. Je ideálny na prezúvky, telocvik, veci do fitka, do práce alebo na bicykel. Na prednej strane je umiestnený unikátny silikónový Pixie Crew creative panel TM. Ku každému vaku zadarmo prikladáme balíček približne 69 ks malých Pixies (pixelov) a mini galériu pre inšpiráciu

Pixie Crew Teenage batôžtek, čierna
24,60 €

Dievčenský batôžtek v čiernom prevedení, určený pre mladšie tínedžerky ešte školského veku. Batoh je vhodný pre každodenné používanie. Je vybavený veľkou vrchným a menším predným vreckom. Nechýbajú dĺžkovo nastaviteľné ramenné popruhy. Na prednej strane batohu je umiestnený unikátny silikónový PIXIE CREW creative panel TM. Ku každému batohu zadarmo prikladáme balíček približne 65 ks malých PIXIES (pixelov) a mini galériu pre inšpiráciu.

Pixie Crew Batoh s guličkami modro-ružový malý 17 l
20,90 €

Originálny ruksak, ktorý si pomocou malých „pixelkov“ môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv. Jedinečný a každý deň nový farebný ruksak je vhodný do školy aj na výlet. Vyrobený je z vysoko kvalitného nepremokavého materiálu. Pre komfortné používanie je vybavený nastaviteľnými popruhmi a pev

Pixie Crew Ruksak kockovaný zelený malý 10 l
27,99 €

Originálny ruksak, ktorý si pomocou malých „pixelkov“ môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv.Jedinečný a každý deň nový farebný ruksak je vhodný do školy aj na výlet. Vyrobený je z vysoko kvalitného nepremokavého materiálu. Pre komfortné používanie je ergonomicky tvarovaný s vystuženou zadno

Pixie Crew Študentský batoh purpurová písmená
52,30 € 49,20 €

Dvojkomorový študentský batoh so silikónovým panelom umožňuje tvorbu vlastných motívov. Má polstrovaný a priedušný chrbtový panel a polstrované ramenné popruhy. Súčasťou úložného priestoru je aj vrecko na notebook. ZADARMO 200 pixelov a brožúrka návodov s nápadmi na kreativitu je súčasťou každého batoha.

Pixie Crew Školská aktovka Dinosaurus
60,60 €

Jedinečný pixelový školský batoh je určený prváčikom a žiakom I. ZŠ, výšky 120 cm. Aktovka má ergonomicky tvarovaný polstrovaný chrbát s ventiláciou a posuvný chrbtový systém umožňujúci nastavenie optimálnu polohu popruhov vzhľadom k výške dieťaťa. Aktovka má dve samostatne uzatvárateľné úložné časti. Na prednej strane aktovky je umiestnený unikátny silikónový PIXIE CREW creative panel TM. K batohu zadarmo balíček približne 65 ks malých PIXIES (pixelov) a mini galéria pre inšpiráciu.

Pixie Crew Batoh Mine&Craft zelený 26 l
40,90 €

Originálny ruksak, ktorý si pomocou malých „pixelkov“ môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv.Jedinečný a každý deň nový farebný ruksak je vhodný do školy aj na výlet. Vyrobený je z vysoko kvalitného nepremokavého materiálu. Popruhy sú širšie a v prednej časti majú nastaviteľnú hrudnú sponu,

Pixie Crew Peračník bodky/ružová malý
14,99 €

Originálny peračník Pixie Crew, ktorý si pomocou malých „pixelkov“ môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv. Jedinečný a každý deň nový peračník ponúka dostatočný priestor na perá, ceruzky, gumu a iné drobnosti, ktoré sú starostlivo uschované vďaka zapínaniu na zips. Silikónová plocha vytvára

Pixie Crew Školská taška bubblegum ružová 21 l
69,99 €
+ doprava zadarmo

Originálny ruksak, ktorý si pomocou malých „pixelkov“ môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv.Jedinečný a každý deň nový farebný ruksak je vhodný do školy aj na výlet. Vyrobený je z vysoko kvalitného nepremokavého materiálu. Pre komfortné používanie je ergonomicky tvarovaný s vystuženou zadno

Pixie Crew Vak na chrbát Jednorožec
9,90 €

Jednoduchý vak na chrbát zvaný tiež Gymsack vyrobený zo 100% polyesteru je veľmi obľúbený u detí, teenegerov i mladých ľudí. Je ideálny na prezúvky, telocvik, veci do fitka, do práce alebo na bicykel. Na prednej strane je umiestnený unikátny silikónový Pixie Crew creative panel TM. Ku každému vaku zadarmo prikladáme balíček približne 69 ks malých Pixies (pixelov) a mini galériu pre inšpiráciu

Pixie Crew Batoh kockovaný multicolor/čierna 17 l
22,90 €

Originálny ruksak, ktorý si pomocou malých „pixelkov“ môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv.Jedinečný a každý deň nový farebný ruksak je vhodný do školy aj na výlet. Vyrobený je z vysoko kvalitného nepremokavého materiálu. Pre komfortné používanie je batoh vybavený nastaviteľnými popruhmi a

Pixie Crew Batoh s guličkami modro-ružový 26 l
40,90 €

Originálny ruksak, ktorý si pomocou malých „pixelkov“ môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv.Jedinečný a každý deň nový farebný ruksak je vhodný do školy aj na výlet. Vyrobený je z vysoko kvalitného nepremokavého materiálu. Popruhy sú širšie a v prednej časti majú nastaviteľnú hrudnú sponu,

Pixie Crew Kreatívne XL puzdro na drobnosti červené s bielymi bodkami
22,30 €

Viacúčelové veľké puzdro nielen na školské potreby. Púzdro je vyrobené kombináciou silikónu a praktického neoprenu, ktorý chráni obsah puzdra pri nárazoch a pádoch. Puzdro je uzatvárateľné na zips. Na silikónovom panely môžete vytvárať obrázky a nápisy z pixelov. Každý deň nový vzhľad! Zadarmo balíček približne 65 ks rôznych malých PIXIES (pixelov).

Pixie Crew Ruksak Mine&Craft zelený malý 10 l
24,99 €

Originálny ruksak, ktorý si pomocou malých „pixelkov“ môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv.Jedinečný a každý deň nový farebný ruksak je vhodný do školy aj na výlet. Vyrobený je z vysoko kvalitného nepremokavého materiálu. Pre komfortné používanie je vybavený nastaviteľnými popruhmi s hrudn

Pixie Crew Školský peračník červený s bielymi bodkami
17 €

Jednokomorový školský peračník s jednou klopou je vybavený šestnástimi klasickými gumovými úchytmi na pero, pastelky alebo fixky a štyrmi širšími úchytmi na pravítko, kružidlo či nožnice. Cez celú šírku klopy je vrecko z priehľadnej fólie ideálne pre umiestnenie rozvrhu hodín. Na prednej strane je umiestnený unikátny silikónový creative panel TM.

Pixie Crew Veľké púzdro Dúhové flitre
14,40 € 14 €

Viacúčelové veľké púzdro nielen na školské potreby. Púzdro je vyrobené kombináciou silikónu a praktického polyesteru, ktorý chráni obsah puzdra pri nárazoch a pádoch. Na prednej strane je umiestnený unikátny silikónový Pixie Crew creative panel TM zelenej farby. Ku každému púzdru zadarmo prikladáme balíček približne 55 ks malých PIXIES (pixelov) a mini galériu pre inšpiráciu.

Pixie Crew Voľnočasový batoh čierno-čierny
27,50 € 26,50 €

Praktický batoh pre každodenné užívanie s jedinečnou silikónovou doskou pre tvorbu pixel art motívov. Batoh je vhodný pre deti prvého stupňa základnej školy alebo na voľný čas. Vnútorný priestor zodpovedá veľkosti formátu A4. Postranné vrecká môžu slúžiť na pitie alebo na príručné potreby detí. ZADARMO 200 pixelov a brožúrka nápadov na kreativitu je súčasťou každého batohu.

Pixie Crew Kreatívny detský batoh Žuvačky
27,10 € 22,30 €

Pixel batoh pre deti s jedinečnou tematikou a silikónovou doskou, ktorá svieti v tme. Pre kreatívnu tvorbu vlastných motívov a grafiky. Mäkká chrbtová časť zabezpečuje komfortné užívanie. Popruhy sú polstrované a nastaviteľné. Vnútri je malé vrecko na suchý zips pre drobné veci. Vonkajšie vrecko je ideálne pre veci, ktoré deti potrebujú mať vždy po ruke. ZADARMO je vždy pribalených 200 malých pixelov a brožúrka nápadov na kreativitu súčasťou každého batohu.

Pixie Crew Kreatívny študentský batoh - perie
45,50 € 37,80 €

Študentský batoh má tri samostatne uzatvárateľné priestranné vrecká s vystuženým miestom pre notebook do veľkosti 15'' na suchý zips. Pre komfortné užívanie má batoh ergonomicky tvarovaný polstrovaný chrbát s ventiláciou a posuvný chrbtový systém umožňujúci nastavenie optimálnej polohy popruhov vzhľadom k výške dieťaťa. Prednú časť batoha dopĺňa unikátny silikónový Pixie Crew creative panel svietiace v tme. Ku každému batohu zadarmo prikladáme balíček približne 69 ks malých pixelov a mini galériu pre inšpiráciu.

Pixie Crew Puzdro s guličkami modro-ružové malé
10,99 €

Originálne puzdro Pixie Crew, ktoré si pomocou malých „pixiekov“ môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv.Jedinečné a každý deň nové! Viacúčelové neoprénové puzdro, ktoré sa zapína na zips a jeho súčasťou je aj praktická karabinka. Vnútorný priestor je dostatočne veľký na bezpečné uschovanie k

Pixie Crew Batoh so sťahovacou šnúrkou bodkovaný 15 l
10,99 €

Originálny vak  Pixie Crew, ktorý si pomocou malých „pixiekov“ môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv. Jedinečný a každý deň nový farebný vak, ktorý obľubujú nielen deti. Je ideálny na prezuvky, veci do fitka, do práce, alebo na bicykel. Má dostatočne dlhú zaťahovaciu šnúrku, preto sa dá po

Pixie Crew Batoh so sťahovacou šnúrkou Mine&Craft zelený 15 l
10,99 €

Originálny vak  Pixie Crew, ktorý si pomocou malých „pixiekov“ môžete vyzdobiť presne podľa svojich predstáv. Jedinečný a každý deň nový farebný vak, ktorý obľubujú nielen deti. Je ideálny na prezuvky, veci do fitka, do práce, alebo na bicykel. Praktický je aj vďaka použitému materiálu, ktorý je j

Pixie Crew Diár A5 s korkovým obalom
18,99 €

Originálny diár v korkovom prevedení vo formáte A5, ktorý ponúka až 80 linajkových listov (160 stránok) na zapisovanie nápadov či poznámok. Korkový obal je možné použiť aj na iný zápisník alebo knihu v rovnakej veľkosti.Na prednej strane je umiestnená obľúbená silikónová plocha, ktorá predstavuje p

Pixie Crew mení štandardné nudné príslušenstvo do školy na zábavný doplnok pre každé kreatívne a jedinečné dieťa. Pomocou malých častí v tvare pixelov je možné dotvoriť si vzhľad peračníkov, tašiek či diárov úplne podľa seba. Pixie Crew umožňuje deťom naplno prejaviť a rozvíjať vlastnú fantáziu, kreativitu a manuálnu zručnosť. Sortiment Pixie Crew je naozaj široký a všetko, čo bude školák potrebovať tu nájdete aj v rôznych farebných prevedeniach, od klasického zeleno-hnedého minecraftového spojenia aj veci v pestrých farbách, romantické bodkované modely či Hello Kitty edíciu v ružových tónoch.

Pixie Crew mení štandardné nudné príslušenstvo do školy na zábavný doplnok pre každé kreatívne a jedinečné dieťa. Pomocou malých častí v tvare pixelov je možné dotvoriť si vzhľad peračníkov, tašiek či diárov úplne podľa seba. Pixie Crew umožňuje deťom naplno prejaviť a rozvíjať vlastnú fantáziu, kreativitu a manuálnu zručnosť. Sortiment Pixie Crew je naozaj široký a všetko, čo bude školák potrebovať tu nájdete aj v rôznych farebných prevedeniach, od klasického zeleno-hnedého minecraftového spojenia aj veci v pestrých farbách, romantické bodkované modely či Hello Kitty edíciu v ružových tónoch.