Pilsan Odrážadlo plastové FAST CAR modré
36,97 € 31,90 €

Veselé modré odrážadlo s pretekárskymi kolesami. S týmto vozidlom si dieťa veľmi rýchlo porozumie, pretože jeho ovládanie je veľmi intuitívne – volant pred sebou a pohon zaisťujú detské nožičky.

Pilsan futbalová bránka Champion
53,62 € 50,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Plastová futbalová bránka Champion so sieťou je ideálny doplnok na menšiu záhradu. Deti s rodičmi tak môžu skoro po celý rok tráviť aktívne spoločný čas vonku. Šírka bránky je cca 80 cm. Má kvalitnú stabilnú konštrukciu.

Pilsan Hrací ohrádka WESTERN
111,07 € 79,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Plastová ohrádka WESTERN se skládá z 10ti jednotlivých plůtků. Jednoduché sestavení i přestavění do různých tvarů bez použití nářadí a šroubů. Slouží také jako ohrádka, které lze naplnit plastovými míčky.

Pilsan JET CAR Red Odrážadlo
36,97 € 31,90 €

Veselé červené odrážadlo s pretekárskymi kolesami. S týmto vozidlom si dieťa veľmi rýchlo porozumie, pretože jeho ovládanie je veľmi intuitívne – volant pred sebou a pohon zaisťujú detské nožičky.

Pilsan Mak Truck Transportné - 4 autíčka 56 cm
29,97 € 28,90 €

Plastové auto je perfektné pre transport ďalších autíčok. Ulož 4 autíčka na 2 podlažiach pomocou sklápacej nájazdovej rampy a vydaj sa s nimi na cestu! Staň sa kráľom ciest!

Pilsan Nákladiak Rock Dump Truck 79 cm
42,44 € 34,90 €

Potrebujete previesť náklad na pieskovisko? S touto sklápačkou to nebude žiadny problém. Výkonný pomocník v každej detskej hre. Hračka je vyrobená z kvalitného plastu, preto vydrží aj zápal detských hier. Hurá na pieskovisko!

Pilsan Pieskovisko Hradby
29,19 € 23,70 €

farebné pieskovisko sa podobá stredovekým hradbám miest. Chlapci si v ňom môžu cítiť ako neohrození rytieri a dievčatá ako roztomilé princezné. Je perfektný pre letné hry a rozvoj fantázie.

Pilsan šliapacie auto Galaxy
119,90 €

Šliapacie autíčko Bugina s pedálmi. Atraktívny vzhľad, kvalitný plast aj spracovanie. Vzhľadom na možnosť pokrčenia kolien, keď dieťa povyrastie, je doba použiteľnosti výrazne dlhšia ako u klasického šlapacieho autíčka.

Pilsan šliapadlo HERBY - modré
53,50 €
+ doprava zadarmo

Usmievavé šliapacie autíčko Herby so spätnými zrkadlami je vhodné najmä pre mladšie deti od troch rokov veku. Vďaka svojim skladným rozmerom je možné Herbyho po hraní ľahko upratať.

Pilsan stavebnica Click Blocks - 200 ks
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebná stavebnica z nezávadného plastu pre deti do 36 mesiacov. Deti môžu dieliky spájať do rôznych zostáv. Stavebnica obsahuje 200 kusov kociek. Podporuje v deťoch predstavivosť a manuálnu zručnosť.

Pilsan Hrací ohrádka HEDGE
78,70 €
+ doprava zadarmo

Plastová ohrádka HEDGE o 8mi dílech plůtku pro veselé hraní. Jednoduché sestavení i přestavění do různých tvarů bez použití nářadí a šroubů. Slouží také jako ohrádka, které lze naplnit plastovými míčky.

Pilsan Šliapadlo HERBY

Pilsan Šliapadlo HERBY

Hodnotenie: 5
45,70 €
+ doprava zadarmo

Usmievavé šliapacie autíčko Herby so spätnými zrkadlami je vhodné najmä pre mladšie deti od troch rokov veku. Vďaka svojim skladným rozmerom je možné Herbyho po hraní ľahko upratať.

Pilsan Vrece loptičiek 6 cm - 500 ks
46,30 €
+ doprava zadarmo

Vrece plné loptičiek s priemerom 6 cm je skvelý doplnok do hracích ohrádok, stanov a podobne. Balenie obsahuje 500 ks viac farebných plastových loptičiek. Sú prakticky balené v priehľadnej taške.

Pilsan šliapadlo Happy HERBY - červené
51,79 € 47 €
+ doprava zadarmo

Usmievavé šliapacie autíčko Herby so spätnými zrkadlami je vhodné najmä pre mladšie deti od troch rokov veku. Vďaka svojim skladným rozmerom je možné Herbyho po hraní ľahko upratať.

Pilsan Dopravní značky 10ks
70,40 €
+ doprava zadarmo

Ideální příslušenství pro malé jezdce, kteří se seznamují s provozem na silnici. Sada 10ti dopravních značek se stabilizačním podstavcem. Značky jsou vysoké 85 cm.

Pilsan Dopravné značky luxusné - 16ks
13,80 €

Sada šestnástich najpoužívanejších dopravných značiek je skvelá pomôcka na dopravné ihrisko. Deti sa zoznámia s pravidlami prevádzky, ktorá sa im budú hodiť napríklad pri jazde na bicykli.

Pilsan Futbalová bránka detská
92,56 € 91 €
+ doprava zadarmo

Plastová futbalová bránka so sieťou je ideálny doplnok na menšie záhradu. Deti s rodičmi tak môžu skoro po celý rok tráviť aktívne spoločný čas vonku. Šírka bránky je 120 cm. Má kvalitnú stabilnú konštrukciu.

Pilsan hojdací koník

Pilsan hojdací koník

Hodnotenie: 4,5
31,60 €

Hojdací koník je skvelá hračka pre malé deti. V prvej fáze sa na koníkovi môžu hojdať a zoznamovať sa s rovnováhou. Neskôr možno koníka odpojiť z hojdadla a vďaka kolieskam využívať ako odrážadlo.

Pilsan Hojdací kôň so zvukom
41,90 €
+ doprava zadarmo

Hojdací koník so zvukom je skvelá hračka pre malé deti. V prvej fáze sa na koníkovi môžu hojdať a zoznamovať sa s rovnováhou. Neskôr možno koníka odpojiť z hojdadla a vďaka kolieskam využívať ako odrážadlo.

Pilsan Hojdací slon

Pilsan Hojdací slon

Hodnotenie: 5
41,12 € 35,60 €

Hojdací slon je skvelá hračka pre malé deti. V prvej fáze sa na koníkovi môžu hojdať a zoznamovať sa s rovnováhou. Neskôr možno koníka odpojiť z hojdadla a vďaka kolieskam využívať ako odrážadlo.

Pilsan Hracia ohrádka 147 x 155 cm
120,33 € 118,30 €
+ doprava zadarmo

Plastová ohrádka zo 6-tich dielov plôtika pre veselé hranie. Jednoduché zostavenie aj prestavenie do rôznych tvarov bez použitia náradia a skrutiek. Slúži tiež ako ohrádka, ktorá sa môžu naplniť plastovými loptičkami.

Pilsan Môj prvý vláčik - 33ks
14,79 € 13,90 €

Tento farebný vláčik pre najmenších kombinuje niekoľko herných možností pre najmenšie deti. Môžu sa hrať s mašinkou a dvoma vagónikmi s cestujúcimi a navyše poskytuje dieťaťu hranie so stavebnicou.

Pilsan Vrece loptičiek 6 cm - 50 ks
7,10 €

Vrece plné loptičiek s priemerom 6 cm je skvelý doplnok do hracích ohrádok, stanov a podobne. Balenie obsahuje 50 ks viacfarebných plastových loptičiek. Sú prakticky balené v priehľadnej taške.

Pilsan Vrece lôpt 6cm - 100ks
11 €

Vrece plné loptičiek o priemere 6cm je skvelý doplnok do hracích ohrádok, stanov a podobne. Balenie obsahuje 100 ks viacfarebných plastových loptičiek. Sú prakticky balené v priehľadnej taške.

Pilsan Vrece loptičiek 9 cm - 100 ks
18,48 € 15,80 €

Vrece plné loptičiek s priemerom 9 cm je skvelý doplnok do hracích ohrádok, stanov a podobne. Balenie obsahuje 100 ks viacfarebných plastových loptičiek. Sú prakticky balené v priehľadnej taške.

Pilsan Vrece loptičiek 9 cm - 50 ks
10,90 €

Vrece plné loptičiek s priemerom 9 cm je skvelý doplnok do hracích ohrádok, stanov a podobne. Balenie obsahuje 50 ks viac farebných plastových loptičiek. Sú prakticky balené v priehľadnej taške.

Pilsan Sada náradia 25 ks
14,78 € 14,20 €

Sada náradia pre malých kutilov. Obsahuje rôzne náradie, ktoré bude váš malý šikula potrebovať k bežným opravám doma aj vonku. Súčasťou je pílka, skrutkovač, vŕtačka, maticový kľúč, hasák a ďalšie.

Pilsan Šliapadlo Happy HERBY - modré
53,50 €
+ doprava zadarmo

Usmievavé šliapacie autíčko Happy Herby so spätnými zrkadlami je vhodné najmä pre deti od troch rokov veku. Happy Herby je stabilné vozítko, ktoré urobí radosť každému malému pretekárovi.

Pilsan stavebnica Kúzelné Kruhy - 72 ks
8,70 €

Farebná stavebnica z nezávadného plastu pre deti do 12 mesiacov. Deti môžu dieliky spájať do rôznych zostáv. Stavebnica obsahuje 72 ks krúžkov. Podporuje v deťoch predstavivosť a manuálnu zručnosť.

Pilsan stavebnica Smart Blocks - 100 ks
10,30 €

Farebná stavebnica z nezávadného plastu pre deti do 36 mesiacov. Deti môžu dieliky spájať do rôznych zostáv. Stavebnica obsahuje 100 kociek rôznych tvarov. Podporuje v deťoch predstavivosť a manuálnu zručnosť.

Pilsan Žehliaca doska so žehličkou
22,10 €

Žehliaca doska pre začínajúce gazdinky s krásnym motívom. Doska je ako naozajstná a je dokonca skladacia, čo oceníte najmä v menších izbách. V balení nájdete okrem dosky aj žehličku.

Pilsan neposlušné Kladivko
9,22 € 7,90 €

Plastová obojstranná zatĺkačka s rôznymi tvarmi a kladivkom v pestrých farbách. Vhodná pre deti od 24 mesiacov. Hračka je vyrobená z nezávadného plastu. Deti sa hrou naučia rozpoznávať základné tvary a zlepšujú si koordináciu pohybov.