Pilsan Basketbalová doska
25,87 €
25,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastová basketbalová doska s obrúčkou pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Výšku koša si určujete sami montážou. Na doske je znázornený terč na šípky s prísavkami. Súčasťou balenia je tiež basketbalová lopta.


Pilsan Hrací ohrádka HEDGE
74,04 €
71,70 €
+ doprava zadarmo

Plastová ohrádka HEDGE o 8mi dílech plůtku pro veselé hraní. Jednoduché sestavení i přestavění do různých tvarů bez použití nářadí a šroubů. Slouží také jako ohrádka, které lze naplnit plastovými míčky.


Pilsan Šliapadlo HERBY
44,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Usmievavé šliapacie autíčko Herby so spätnými zrkadlami je vhodné najmä pre mladšie deti od troch rokov veku. Vďaka svojim skladným rozmerom je možné Herbyho po hraní ľahko upratať.


Pilsan Vrece loptičiek 6 cm - 500 ks
42,56 €
41,10 €
+ doprava zadarmo

Vrece plné loptičiek s priemerom 6 cm je skvelý doplnok do hracích ohrádok, stanov a podobne. Balenie obsahuje 500 ks viac farebných plastových loptičiek. Sú prakticky balené v priehľadnej taške.


Pilsan šliapadlo Happy HERBY - červené
51,79 €

46,10 €
+ doprava zadarmo

Usmievavé šliapacie autíčko Herby so spätnými zrkadlami je vhodné najmä pre mladšie deti od troch rokov veku. Vďaka svojim skladným rozmerom je možné Herbyho po hraní ľahko upratať.


Pilsan Detský basketbalový kôš
147,40 €

Basketbalový kôš plastový s podstavcom. Nastaviteľná výška koša je od 220 až do 280 cm. Vďaka kvalitnému a odolnému spracovaniu ho možno použiť nielen doma, ale aj vonku na záhrade.


Pilsan Detský basketbalový kôš nastaviteľný
54,30 €
+ doprava zadarmo

Basketbalový kôš plastový s podstavcom. Nastaviteľná výška koša je od 55 až do 175 cm. Vďaka kvalitnému a odolnému spracovaniu ho možno použiť nielen doma, ale aj vonku na záhrade.


Pilsan Dopravní značky 10ks
73,70 €
+ doprava zadarmo

Ideální příslušenství pro malé jezdce, kteří se seznamují s provozem na silnici. Sada 10ti dopravních značek se stabilizačním podstavcem. Značky jsou vysoké 85 cm.


Pilsan Odrážadlo plastové FAST CAR modré-27%
36,97 €

26,82 €

Akcia

Veselé modré odrážadlo s pretekárskymi kolesami. S týmto vozidlom si dieťa veľmi rýchlo porozumie, pretože jeho ovládanie je veľmi intuitívne – volant pred sebou a pohon zaisťujú detské nožičky.


Pilsan futbalová bránka Champion
53,62 €
52,30 €
+ doprava zadarmo

Plastová futbalová bránka Champion so sieťou je ideálny doplnok na menšiu záhradu. Deti s rodičmi tak môžu skoro po celý rok tráviť aktívne spoločný čas vonku. Šírka bránky je cca 80 cm. Má kvalitnú stabilnú konštrukciu.


Pilsan Futbalová bránka detská
92,56 €
89,20 €
+ doprava zadarmo

Plastová futbalová bránka so sieťou je ideálny doplnok na menšie záhradu. Deti s rodičmi tak môžu skoro po celý rok tráviť aktívne spoločný čas vonku. Šírka bránky je 120 cm. Má kvalitnú stabilnú konštrukciu.


Pilsan Hojdací dinosaurus "Veselé DINO"-43%
48,07 €

26,99 €

Akcia

Hojdací dinosaur je skvelá hračka pre malých nezbedníkov, ktorých energie proste normálne koník nestačí! Môžu sa hojdať a zoznamovať sa s rovnováhou aj prežiť vlastné dobrodružstvo, závislé len na fantázii.


Pilsan hojdací koník

Pilsan hojdací koník

Hodnotenie: 4
31,42 €
31 €

Posledný kus za túto cenu!

Hojdací koník je skvelá hračka pre malé deti. V prvej fáze sa na koníkovi môžu hojdať a zoznamovať sa s rovnováhou. Neskôr možno koníka odpojiť z hojdadla a vďaka kolieskam využívať ako odrážadlo.


Pilsan Hojdací kôň so zvukom
40,70 €
38,80 €

Hojdací koník so zvukom je skvelá hračka pre malé deti. V prvej fáze sa na koníkovi môžu hojdať a zoznamovať sa s rovnováhou. Neskôr možno koníka odpojiť z hojdadla a vďaka kolieskam využívať ako odrážadlo.


Pilsan Hojdací slon

Pilsan Hojdací slon

Hodnotenie: 5
41,12 €
38,80 €

Hojdací slon je skvelá hračka pre malé deti. V prvej fáze sa na koníkovi môžu hojdať a zoznamovať sa s rovnováhou. Neskôr možno koníka odpojiť z hojdadla a vďaka kolieskam využívať ako odrážadlo.


Pilsan Hracia ohrádka 147 x 155 cm
120,33 €
116,40 €
+ doprava zadarmo

Plastová ohrádka zo 6-tich dielov plôtika pre veselé hranie. Jednoduché zostavenie aj prestavenie do rôznych tvarov bez použitia náradia a skrutiek. Slúži tiež ako ohrádka, ktorá sa môžu naplniť plastovými loptičkami.


Pilsan Hracia ohrádka skladacia + 200 loptičiek
51,77 €

42,20 €
+ doprava zadarmo

Pestrofarebná skladacia hracia ohrádka pre deti od 1 roka. Boky ohrádky sú z kvalitného textilu. Je vhodná ako na záhradu, tak do interiéru. Súčasťou balenia je aj 200 ks farebných loptičiek.


Pilsan Hrací ohrádka WESTERN
112,50 €
+ doprava zadarmo

Plastová ohrádka WESTERN se skládá z 10ti jednotlivých plůtků. Jednoduché sestavení i přestavění do různých tvarů bez použití nářadí a šroubů. Slouží také jako ohrádka, které lze naplnit plastovými míčky.


Pilsan JET CAR Red Odrážadlo
36,97 €
33,60 €

Veselé červené odrážadlo s pretekárskymi kolesami. S týmto vozidlom si dieťa veľmi rýchlo porozumie, pretože jeho ovládanie je veľmi intuitívne – volant pred sebou a pohon zaisťujú detské nožičky.


Pilsan Mak Truck Transportní - 4 autíčka 56 cm
29,97 €
28,70 €

Novinka

Plastové auto je perfektní pro transport dalších autíček. Ulož 4 autíčka na 2 podlažích pomocí sklápěcí nájezdové rampy a vydej se s nimi na cestu! Staň se králem silnic!


Pilsan Môj prvý vláčik - 33ks
14,79 €
14,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento farebný vláčik pre najmenších kombinuje niekoľko herných možností pre najmenšie deti. Môžu sa hrať s mašinkou a dvoma vagónikmi s cestujúcimi a navyše poskytuje dieťaťu hranie so stavebnicou.


Pilsan Náklaďák Rock Dump Truck 79 cm
42,44 €
39,90 €

Novinka

Potřebujete převést náklad na pískoviště? S touto sklápěčkou to nebude žádný problém. Výkonný pomocník v každé dětské hře. Hračka je vyrobena z kvalitního plastu, proto vydrží i zápal dětských her. Hurá na pískoviště!


Pilsan Pískoviště Hradby
29,10 €

Novinka

Barevné pískoviště se podobá středověkým hradbám měst. Kluci si v něm mohou připadat jako neohrožení rytíři, dívky zase jako roztomilé princezny. Je perfektní pro letní hrátky a rozvoj fantazie.


Pilsan Vrece loptičiek 6 cm - 50 ks
7 €

Vrece plné loptičiek s priemerom 6 cm je skvelý doplnok do hracích ohrádok, stanov a podobne. Balenie obsahuje 50 ks viacfarebných plastových loptičiek. Sú prakticky balené v priehľadnej taške.


Pilsan Vrece lôpt 6cm - 100ks
13,50 €

Vrece plné loptičiek o priemere 6cm je skvelý doplnok do hracích ohrádok, stanov a podobne. Balenie obsahuje 100 ks viacfarebných plastových loptičiek. Sú prakticky balené v priehľadnej taške.


Pilsan Vrece lôpt 7cm - 50ks
9,70 €

Vrece plné loptičiek o priemere 7 cm je skvelý doplnok do hracích ohrádok, stanov a podobne. Balenie obsahuje 50 ks viacfarebných plastových loptičiek. Sú prakticky balené v priehľadnej taške.


Pilsan Vrece loptičiek 9 cm - 100 ks
19,40 €

Vrece plné loptičiek s priemerom 9 cm je skvelý doplnok do hracích ohrádok, stanov a podobne. Balenie obsahuje 100 ks viacfarebných plastových loptičiek. Sú prakticky balené v priehľadnej taške.


Pilsan Vrece loptičiek 9 cm - 50 ks
10,80 €

Vrece plné loptičiek s priemerom 9 cm je skvelý doplnok do hracích ohrádok, stanov a podobne. Balenie obsahuje 50 ks viac farebných plastových loptičiek. Sú prakticky balené v priehľadnej taške.


Pilsan Sada náradia 25 ks
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada náradia pre malých kutilov. Obsahuje rôzne náradie, ktoré bude váš malý šikula potrebovať k bežným opravám doma aj vonku. Súčasťou je pílka, skrutkovač, vŕtačka, maticový kľúč, hasák a ďalšie.


Pilsan šliapacie auto Galaxy
116,40 €

Šliapacie autíčko Bugina s pedálmi. Atraktívny vzhľad, kvalitný plast aj spracovanie. Vzhľadom na možnosť pokrčenia kolien, keď dieťa povyrastie, je doba použiteľnosti výrazne dlhšia ako u klasického šlapacieho autíčka.


Pilsan Šliapadlo Happy HERBY - modré
52,50 €
+ doprava zadarmo

Usmievavé šliapacie autíčko Happy Herby so spätnými zrkadlami je vhodné najmä pre deti od troch rokov veku. Happy Herby je stabilné vozítko, ktoré urobí radosť každému malému pretekárovi.


Pilsan šliapadlo HERBY - modré
52,50 €
+ doprava zadarmo

Usmievavé šliapacie autíčko Herby so spätnými zrkadlami je vhodné najmä pre mladšie deti od troch rokov veku. Vďaka svojim skladným rozmerom je možné Herbyho po hraní ľahko upratať.


Pilsan stavebnica Click Blocks - 200 ks
9,96 €
9,70 €

Farebná stavebnica z nezávadného plastu pre deti do 36 mesiacov. Deti môžu dieliky spájať do rôznych zostáv. Stavebnica obsahuje 200 kusov kociek. Podporuje v deťoch predstavivosť a manuálnu zručnosť.


Pilsan stavebnica Kúzelné Kruhy - 72 ks
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebná stavebnica z nezávadného plastu pre deti do 12 mesiacov. Deti môžu dieliky spájať do rôznych zostáv. Stavebnica obsahuje 72 ks krúžkov. Podporuje v deťoch predstavivosť a manuálnu zručnosť.


Pilsan stavebnice Magic Blocks - 60ks-31%
22,17 €

15,16 €

Akcia

Barevná stavebnice z nezávadného plastu pro děti do 12 měsíců. Děti mohou dílky spojovat do různých sestav. Stavebnice obsahuje 60 různě tvarovaných kostiček. Podporuje v dětech představivost a manuální zručnost.


Pilsan stavebnica Smart Blocks - 100 ks
9,96 €
9,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebná stavebnica z nezávadného plastu pre deti do 36 mesiacov. Deti môžu dieliky spájať do rôznych zostáv. Stavebnica obsahuje 100 kociek rôznych tvarov. Podporuje v deťoch predstavivosť a manuálnu zručnosť.


Pilsan Výchovné a zábavné krúžky 6 ks
11,25 €

Posledný kus za túto cenu!

Výchovné a zábavné krúžky na tyči je obľúbená hračka pre najmenších. Plastové krúžky sú na tyči, ktorej základňa slúži ako kolíska. Pri pohybe vydáva hračka cinkavé zvuky.


Pilsan Žehliaca doska so žehličkou
22,10 €

Žehliaca doska pre začínajúce gazdinky s krásnym motívom. Doska je ako naozajstná a je dokonca skladacia, čo oceníte najmä v menších izbách. V balení nájdete okrem dosky aj žehličku.


Pilsan neposlušné Kladivko
9,22 €

8,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastová obojstranná zatĺkačka s rôznymi tvarmi a kladivkom v pestrých farbách. Vhodná pre deti od 24 mesiacov. Hračka je vyrobená z nezávadného plastu. Deti sa hrou naučia rozpoznávať základné tvary a zlepšujú si koordináciu pohybov.


Pilsan Basketbalová doska s futbalovou bránkou
25,87 €

22,90 €

Športová sada basketbalový kôš s futbalovou bránkou a loptou. Na doske je tiež graficky znázornený terč na šípky s prísavkou. Set sa jednoducho skladá. Výška koša je 124 cm. Bránka je vybavená sieťou.


Pilsan Dopravné značky luxusné - 16ks
12,19 €
11,20 €

Sada šestnástich najpoužívanejších dopravných značiek je skvelá pomôcka na dopravné ihrisko. Deti sa zoznámia s pravidlami prevádzky, ktorá sa im budú hodiť napríklad pri jazde na bicykli.


Pilsan domček Princess Castle
270 €

254,30 €
+ doprava zadarmo

Krásny plastový zámok pre dievčatká a ich princezné. Pevný a bezpečný výrobok na domáce i vonkajšie využitie. Výrobok môže používať viac detí naraz, čo pomáha deťom k rozvoju kamarátskych vzťahov.