Piazza d´Oro

Dolce, 1kg zrno
29x

Piazza d´Oro Dolce, 1kg zrno

27,20 € 0,03 €/g

Zrnková káva Piazza d'Oro Dolce obsahuje zrná 100% Arabiky z centrálnej Ameriky a Brazílie, ktorá je najsvetlejšie pražená zo všetkých káv Piazza d'Oro. Káve dominujú chute mandarínky, sušené marhule s podtónom vlašských orechov a mliečnej čokolády.

Tovar od predajcu MALL
Forza zrnková káva, 1kg
228x

Piazza d´Oro Forza zrnková káva, 1kg

27,90 €
26,80 € 0,03 €/g

Ďalšia ponuka za 25,10 €

Zrnková káva Piazza d'Oro Forza je zmes 100% kávy Arabica pochádzajúca z Brazílie spracovaná suchou cestou. Káva je vhodná na prípravu ristretta alebo do mliečnych variantov kávy ako je Cappuccino či Caffé Latté. Balenie po 1000 g.

Tovar od predajcu MALL
Intenso, 1kg zrno
37x

Piazza d´Oro Intenso, 1kg zrno

35,60 € 0,04 €/g

Zrnková káva Piazza d'Oro Intenso je zmesou zŕn odrody Arabica z centrálnej a južnej Ameriky a vysoko kvalitnej Robusty z Ugandy. Káva sa vyznačuje chuťou kakaových bôbov a horkej čokolády s podtónom lieskových orechov, korenia a chilli.

Tovar od predajcu MALL
Forza Zrno 1 kg

Piazza d´Oro Forza Zrno 1 kg

25,60 €

FORZU si obľúbite pre jej vyrovnanú a lahodnú chuť. Táto zmes kávových zŕn 100% arabiky pochádza s oblasti centrálnej Ameriky a Brazílie. Jej chuťovému profilu dominujú obľúbené čokoládové a nugátové tóny, ktoré budú rozmaznávať vaše chuťové poháriky.

Partner: Vivantis
Estremo, 1kg zrno
23x

Piazza d´Oro Estremo, 1kg zrno

29,90 € 0,03 €/g

Ďalšia ponuka za 28,90 €

Zrnková káva Piazza d'Oro Estremo je zmesou Arabiky z centrálnej Ameriky a vysoko kvalitnej Robusty z Ugandy. Káva sa vyznačuje chuťou kakaových bôbov a mandlí s podtónom čučoriedok a černíc.

Tovar od predajcu MALL
Dolce 1 kg zrno

Piazza d´Oro Dolce 1 kg zrno

25,50 € 0,03 €/g

Piazza d'Oro Dolce napĺňa predstavu o dokonalej káve. Z ponuky výrobcu ide o najsvetlejšie pražené zrná 100% Arabiky.

Talianska značka Piazza d'Oro sa stala medzinárodne uznávaným celostným konceptom zahŕňajúcim vybrané zmesi kávy, bezchybné služby a profesionálne vybavenie. Spoločnosť Piazza d'Oro ponúka všetko potrebné k vychutnaniu perfektnej šálky espressa: kávové zrnká pražené tradičným talianskym spôsobom, výnimočná kvalita kávy, aj spoľahlivé vybavenie.