Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Piatnik Equinox Piatnik Up The Rock
Piatnik Equinox

Equinox je hra plná magických bytostí. V deň rovnodennosti sa schádzajú na kraji kúzelného lesa rôzne magické bytosti. Stretnú sa vo výzvach a porovnajú svoje schopnosti. Len tí najlepší vstúpi do legiend a bájnych príbehov! Stávkujte na magické bytosti a dúfajte, že vydržia až do konca turnaja.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Up The Rock Piatnik Up The Rock
Piatnik Up The Rock

Hor sa do hôr! Šikovným hodom dovediete svoje kozorožce k vrcholku. Rozostavte ich chytro na horských stráňach a postupujte nahor. Stojí vám v ceste cudzí kozorožec? Žiadny problém! Postrčí ho do horského potoka.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Honeycombs Piatnik Up The Rock
Piatnik Honeycombs

Zábavná hra na spôsob domina Honeycombs je super zábava pre celu rodinu. Cieľom tejto hry je zložiť čo najviac obrázkových doštičiek tak, aby sa z každej strany prepojili rovnaké motívy obrázkov. Preverte svoj postreh a schopnosť kombinovať. Vhodná pre hráčov od 7 rokov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Century I. - Cesta koření Piatnik Century I. - Cesta koření
Piatnik Century I. - Cesta koření

Strategická hra Century I. je prvou hrou zo série, ktorá preskúmava dejiny jednotlivých storočí a objavuje krásu trhov s korením. Vytvárajte chodníky, uzatvárajte obchody a zberajte úrodu korenia. Vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov. Vhodnápre hráčov od 8 rokov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Rummikub original Piatnik Century I. - Cesta koření
Piatnik Rummikub original

Rummikub je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Activity Deti Piatnik Century I. - Cesta koření
Piatnik Activity Deti

Hra zábavná a zároveň podporujúca rozvoj vyjadrovania a slovnú zásobu. Detská verzia hry Activity je prispôsobená malým deťom svojimi požiadavkami aj štýlom obrázkov a farebnosťou. Herný plán predstavuje cestičku džunglí (ktorej dĺžku možno upraviť). Po chodníku sa pohybujú figúrky farebných slonov, vždy za splnenú úlohu môže slon postúpiť. CZ/SK verzia

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Activity Original (CZ/SK verzia) Piatnik Activity Original (CZ/SK verzia)
Piatnik Activity Original (CZ/SK verzia)

Zábavná multigeneračná spoločenská hra pre celú rodinu – nová verzia s viacerými výrazmi CZ/SK verzia

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Človeče, nehnevaj sa! magnetické Piatnik Activity Original (CZ/SK verzia)
Piatnik Človeče, nehnevaj sa! magnetické

Cestovná verzia Človeče nehnevaj sa! s magnetkami. Úlohou každého hráča je dostať postupne všetky svoje figúrky na dráhu, obehnúť s nimi celú trasu a umiestniť ich do domčeka. Má to ale háčik. Súper, ktorý beží za Vami, Vás môže vyhodiť napríklad aj tesne pred Vaším domčekom. Vy potom musíte s figúrkou opäť na štart. Tak teda vyhoďte radšej Vy jeho! Snáď sa nebude hnevať.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Tik Tak Bum Junior Piatnik Activity Original (CZ/SK verzia)
Piatnik Tik Tak Bum Junior

Rýchla slovná hra Tik Tak Bum Junior podporuje kreativitu, spontánnosť a slovnú zásobu. Zapni bombu, odkry kartu, povedz slovo, ktoré súvisia s obrázkom na karte a odovzdaj rýchlo tikajúci bombu ďalšiemu hráčovi.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Cink! Piatnik Activity Junior Turbo SK verzia
Piatnik Cink!

Úžasná hra pre celú rodinu s kartami a zvončekom. Rozvíja postreh a rýchlu reakciu. Kto zazvoní ako prvý, keď sa na stole objaví presne päť kusov rovnakého ovocia? Kto bude prvý?

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Speed Cups Piatnik Activity Junior Turbo SK verzia
Piatnik Speed Cups

Zábavná hra pre celú rodinu. Ktorý vtáčik sedí na strome a ktorý pod ním? Sú kalíšky správne? Potom rýchlo udrieť do zvončeka! Na konci vyhráva najrýchlejší hráč.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Activity Junior Turbo SK verzia Piatnik Activity Junior Turbo SK verzia
Piatnik Activity Junior Turbo SK verzia

Spoločenská hra Activity Junior Turbo je pokračovaním úspešnej hry Activity Junior. Oproti staršej verzii Activity Junior má hra Turbo navyše časovač, ktorý podstatne urýchli hru.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Van Gogh - Hviezdna noc Piatnik Rummikub Mini - plechovka
Piatnik Van Gogh - Hviezdna noc

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom umeleckého diela od slávneho umelca Van Gogha. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Rummikub Mini - plechovka Piatnik Rummikub Mini - plechovka
Piatnik Rummikub Mini - plechovka

Rummikub v plechovke je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykládejte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte je vo svoj prospech.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Magnetický cestovný šach Piatnik Rummikub Mini - plechovka
Piatnik Magnetický cestovný šach

Šach patrí medzi najobľúbenejšie hry na svete. Užite si ju teraz aj na cestách alebo na dovolenke vďaka tejto magnetickej cestovnej verzii. Balené v praktickej krabičke.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Time Flies (Activity english) Piatnik Time Flies (Activity english)
Piatnik Time Flies (Activity english)

Hra Time Flies je v anglickom podaní principiálne rovnaká ako nám všetkým známa hra Activity. Je kombináciou kreatívnych herných elementov. Pojmy sú vysvetľované pomocou kreslenia, opisu alebo pantomímy a spoluhráči ich musia uhádnuť. Hra je ideálna k výučbe alebo precvičovaniu anglického jazyka.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Triominos Travel Piatnik Time Flies (Activity english)
Piatnik Triominos Travel

Fascinujúci variant známej hry domino v cestovnej malej verzii v plechovej krabičke. Teraz s hracími kameňmi v tvare trojuholníka, ktoré umožňujú oveľa viac herných kombinácií. Napínavá hra, ktorá vyžaduje rýchle myslenie, logiku a taktiku hráčov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Tik Tak Bum Chain Reaction Piatnik Time Flies (Activity english)
Piatnik Tik Tak Bum Chain Reaction

Zábavná hra so slovami pre bystré hráče, tentoraz s prekvapivými reťazovými reakciami! Reťazec slov sa nesmie prerušiť a je potrebné rýchlo vymyslieť vhodný výraz, ktorý sa hodí do danej kategórie, ktorá je ešte voľná.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Activity Pocket Piatnik Activity Pocket
Piatnik Activity Pocket

Klasika, ktorá sa zmestí do každého vrecka! Princíp hry je jasný: úlohu musíte nakresliť, slovne opísať alebo predviesť pantomímou tak, aby ho ostatní dokázali uhádnuť. Užite si spontánnu hru, či už ste doma alebo na dovolenke.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Šach ECO Piatnik Activity Pocket
Piatnik Šach ECO

Šach je často označovaný ako hra kráľov. Jedná sa o klasickú a logickú hru pre dvoch hráčov, ktorá je ľudstvu známa už od 6. storočia. Šach je v praktickom zatváracom prevedení.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Logik Town Piatnik Activity Pocket
Piatnik Logik Town

Hlavolam Logik Town je nové vydanie obľúbeného hlavolamu Club 2 % odvodeného od známej Einsteinovej hádanky, ktorú údajne dokáže vyriešiť iba 2 % ľudí. Patríte medzi nich? Logik Town prichádza s celou súpravou rôzne obťažných zadaní. Najjednoduchšie úlohy sú vhodné už pre deti od 4 rokov, ale tie najťažšie dajú zabrať takmer každému.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Activity Kompakt Piatnik Activity Kompakt
Piatnik Activity Kompakt

Activity Kompakt je cestovné balenie rovnomennej spoločenskej hry. Tá je kombináciou kreatívnych herných elementov. Pojmy sú vysvetľovať pomocou kreslenia, opisu alebo pantomímy a spoluhráči ju musia uhádnuť. Hra Activity Kompact obsahuje 660 nových pojmov. CZ verzia

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Cink Extreme Piatnik Activity Kompakt
Piatnik Cink Extreme

Nová verzia obľúbenej hry Cink, ešte rýchlejšia a ešte zložitejšia. Kto zacinká ako prvý na zvonček keď sa na stole objavia rovnaké karty? Ale pozor na zvieratká, každé má rado iné ovocie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Piatnik Máš na to nos?! Piatnik Activity Kompakt
Piatnik Máš na to nos?!

Nasaďte si okuliare a začíname! S predĺženým nosom nakreslite na priehľadnú kresliacu tabuľku čo najviac obrázkov tak, aby ich mohol rozpoznať a uhádnuť váš tím. A to skôr, ako vyprší stanovený čas! Iba tak sa dajú získať body a vyhrať!

môžete mať DNES

Partner: MALL

Značku Piatnik možno opísať ako kvalitu z Viedne. Keď sa totiž v Rakúsku alebo kdekoľvek inde vo svete hovorí o kartách, hovorí sa o Piatniku. Spoločnosť bola založená v roku 1824 a je pre celý svet vizitkou mesta Viedne. Toto mesto s kaviarenskou tradíciou je mestom hráčov kariet a doskových hier.

Počas 185-ročnej histórie firmy sa okrem spôsobu výroby hracích kariet zmenila aj celá produktová paleta. Výroba 25 miliónov hracích kariet za rok, 1 milióna doskových hier a 1 milióna puzzlí je známka toho, že tradičná hra nestratila nič zo svojej atraktivity.

Vzhľadom k nárokom na rôznorodosť a najvyššiu kvalitu sleduje Piatnik dôsledne technické zdokonaľovanie a inováciu výroby a vypracovanie svojich výrobkov.