Piatnik Activity Original (CZ/SK verzia)
24,99 € 22,50 €

Akcia

Zábavná multigeneračná spoločenská hra pre celú rodinu – nová verzia s viacerými výrazmi CZ/SK verzia

Piatnik Activity Deti

Piatnik Activity Deti

Hodnotenie: 4,7
18 € 14,61 €

Hra zábavná a zároveň podporujúca rozvoj vyjadrovania a slovnú zásobu. Detská verzia hry Activity je prispôsobená malým deťom svojimi požiadavkami aj štýlom obrázkov a farebnosťou. Herný plán predstavuje cestičku džunglí (ktorej dĺžku možno upraviť). Po chodníku sa pohybujú figúrky farebných slonov, vždy za splnenú úlohu môže slon postúpiť. CZ/SK verzia

Piatnik Activity Junior Turbo SK verzia-20%
18,90 € 15 €

Akcia

Spoločenská hra Activity Junior Turbo je pokračovaním úspešnej hry Activity Junior. Oproti staršej verzii Activity Junior má hra Turbo navyše časovač, ktorý podstatne urýchli hru.

Piatnik Tik Tak Bum Family-22%

Piatnik Tik Tak Bum Family

Hodnotenie: 4,9
19,28 € 15 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavná hra so slovami pre bystré hlavičky, v ktorej sa uplatnia aj šikovné ruky. Pri tejto dynamickej hre musí hráč nielen rýchlo premýšľať pri honbe za správnymi slovami, ale tiež preukázať svoju šikovnosť. Keď začne „bomba“ tikať, je treba ju rýchlo odovzdať druhému hráčovi. To je však možné len v prípade, že hráč správne splní zadanú úlohu.

Piatnik Rummikub original-26%

Piatnik Rummikub original

Hodnotenie: 4,7
21,99 € 16,10 €

Akcia

Rummikub je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

Piatnik Activity Kompakt

Piatnik Activity Kompakt

Hodnotenie: 4,8
12,99 € 11,23 €

Activity Kompakt je cestovné balenie rovnomennej spoločenskej hry. Tá je kombináciou kreatívnych herných elementov. Pojmy sú vysvetľovať pomocou kreslenia, opisu alebo pantomímy a spoluhráči ju musia uhádnuť. Hra Activity Kompact obsahuje 660 nových pojmov. CZ verzia

Piatnik Time Flies (Activity english)
23,41 € 17,90 €

Hra Time Flies je v anglickom podaní principiálne rovnaká ako nám všetkým známa hra Activity. Je kombináciou kreatívnych herných elementov. Pojmy sú vysvetľované pomocou kreslenia, opisu alebo pantomímy a spoluhráči ich musia uhádnuť. Hra je ideálna k výučbe alebo precvičovaniu anglického jazyka.

Piatnik Pexeso a Domino Ľadové kráľovstvo
11,23 €

Vydaj sa do kúzelného sveta Ľadového kráľovstva!! Pexeso stimulujte zábavnou formou pamäť a pozorovacie schopnosti. 45 dielikov domina ťa vtiahne na 90 obrázkoch do dobrodružného sveta Anny, Svena, Olafa a ich kamarátov. Zahraj si s krásnymi kartičkami s motívmi obľúbeného animáku Frozen.

Piatnik Cink Extreme

Piatnik Cink Extreme

Hodnotenie: 4,9
10,99 € 10,11 €

Nová verzia obľúbenej hry Cink, ešte rýchlejšia a ešte zložitejšia. Kto zacinká ako prvý na zvonček keď sa na stole objavia rovnaké karty? Ale pozor na zvieratká, každé má rado iné ovocie.

Piatnik Speed Cups

Piatnik Speed Cups

Hodnotenie: 4,6
17,16 € 13,86 €

Zábavná akční hra pro celou rodinu! Který ptáček sedí na stromě a který pod ním? Jsou kalíšky správně? Pak rychle udeřit do zvonečku! Na konci vyhrává nejrychlejší hráč.

Piatnik Cink!

Piatnik Cink!

Hodnotenie: 4,8
14,70 € 11,23 €

Úžasná hra pre celú rodinu s kartami a zvončekom. Rozvíja postreh a rýchlu reakciu. Kto zazvoní ako prvý, keď sa na stole objaví presne päť kusov rovnakého ovocia? Kto bude prvý?

Piatnik Century I. - Cesta koření
35,14 € 23,63 €

Strategická hra Century I. je prvou hrou zo série, ktorá preskúmava dejiny jednotlivých storočí a objavuje krásu trhov s korením. Vytvárajte chodníky, uzatvárajte obchody a zberajte úrodu korenia. Vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov. Vhodnápre hráčov od 8 rokov.

Piatnik Van Gogh - Nočná kaviareň
9,69 € 9,40 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom umeleckého diela od svetoznámeho Van Gogha. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Rummikub Mini

Piatnik Rummikub Mini

Hodnotenie: 4,9
11 € 9,35 €

Rummikub v kompaktnej verzii na cesty je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

Piatnik Tik tak bum!-24%

Piatnik Tik tak bum!

Hodnotenie: 4,7
19,99 € 15 €

Akcia

Napínavá hra pre skupinku odvážnych. Vymysli správne slovo a prehoď tikajúcu bombu na ďalšieho hráča, vydržíš až do konca? Máš odvahu zmerať svoje reakcie s našou bombou? Pozor už tiká!

Piatnik Activity Special-30%

Piatnik Activity Special

Hodnotenie: 4,7
29,16 € 20,20 €

Akcia

Nová verzia hry Activity, plná zábavy pre celú rodinu i partiu priateľov. Activity Special obsahujú nové úlohy a nový spôsob ich predvádzania. Pojmy sú predvádzané pomocou pantomímy, kreslenia, slovného popisu alebo po novom pomocou zvukov!

Piatnik Munch - Výkrik 1000 dielikov
9,40 €

Novinka

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz od maliara Muncha Výkrik. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Tik Tak Bum Junior

Piatnik Tik Tak Bum Junior

Hodnotenie: 4,8
16,70 € 15 €

Akcia

Rýchla slovná hra Tik Tak Bum Junior podporuje kreativitu, spontánnosť a slovnú zásobu. Zapni bombu, odkry kartu, povedz slovo, ktoré súvisia s obrázkom na karte a odovzdaj rýchlo tikajúci bombu ďalšiemu hráčovi.

Piatnik Hello Dino

Piatnik Hello Dino

Hodnotenie: 4,6
23,30 € 19,90 €

No teda !? Čo to je v tom dinosaurom hniezde za neporiadok? Nezbedné dinosaurie mláďatá si neustále medzi sebou vymieňajú svoje miesta a spôsobujú zmätok. Šikovným rozmiestnením dinosauríkov do správnej časti hniezda im pomôžete premeniť chaos v poriadok. Kto z hráčov si najlepšie zapamätá, v akom vajci sa schováva dinosaurík?

Piatnik Speedy Roll
22,70 € 18,90 €

Kotúľajte ježka v podobe chlpatej loptičky lesom a snažte sa na vašej ceste doputovať čo najďalej, pritom zbierajte jabĺčka, lístočky a huby. Pred každou hrou si môžete lesnú cestu ľubovoľne zostaviť a tiež si zvoliť jednu z dvoch herných variantov: súťažné, teda závod, v ktorom vyhráva ten najrýchlejší hráč, alebo kooperatívne, v ktorej chcete spoločne zvíťaziť nad mazanou líškou.

Piatnik Honeycombs

Piatnik Honeycombs

Hodnotenie: 4,7
19,51 € 14,99 €

Zábavná hra na spôsob domina Honeycombs je super zábava pre celu rodinu. Cieľom tejto hry je zložiť čo najviac obrázkových doštičiek tak, aby sa z každej strany prepojili rovnaké motívy obrázkov. Preverte svoj postreh a schopnosť kombinovať. Vhodná pre hráčov od 7 rokov.

Piatnik Activity Sport

Piatnik Activity Sport

Hodnotenie: 4,8
10,11 €

Activity Sport ponúka 330 nových pojmov so športovou tematikou. Salvy smiechu sú aj tentoraz 100% zaručené! Plňte úlohy podľa známych pravidiel Activity – slovným opisom, pantomímov alebo kreslením. Víťazí hráč alebo tím, ktorý nazbieral najviac bodov.

Piatnik Monet - Giverny 1000 dielikov
9,40 €

Novinka

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz od maliara Moneta Giverny. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Tribes-32%
35 € 23,60 €

Akcia

Krajiny pred 30.000 rokmi … veďte svoj kmeň od praveku až po dobu bronzovú. Objavujte nové oblasti, ktoré vám prinesú cenné zdroje. Získajte znalosti, ktoré posunú civilizáciu vpred. Chráňte svoj kmeň pred prírodnými katastrofami, epidémiami i útokmi iných kmeňov. Zažite fascinujúce dobrodružstvo!

Piatnik Šanca - cestovná hra
7,85 €

Hra Šanca je obľúbená po celom svete. My vám ju prinášame v magnetickom prevedení, a tak si ju môžete jednoducho vziať kamkoľvek so sebou. Cieľom hry je uzavretie všetkých deviatich klapiek, teda prikrytie všetkých deviatich čísel. Čísla priklopíme na základe hodnôt, ktoré získame roztočením kociek.

Piatnik Bacteria Hysteria

Piatnik Bacteria Hysteria

Hodnotenie: 4,5
19,50 € 13,90 €

V laboratóriu panuje čulý ruch! Kto sa dokáže najrýchlejšie zbaviť najrôznejších bacilov? Rýmák prskavý a chrchole zákerná sú totiž celkom húževnaté. Akonáhle sa zbavíte Ušobolíka hlemýždího, prichádza už tiež Krčák brušný a dožaduje sa vašej pozornosti. Keby tu aspoň ku všetkému ešte nečíhal Teploťák horúčkový a Krčobôl šibal!

Piatnik Van Gogh - Pšeničné polia s cyprusmi
9,69 € 9 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom umeleckého diela od svetoznámeho Van Gogha. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Kolekcia Gustava Klimta 1000 dielikov
9,40 €

Novinka

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz Klimt Collection. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Oldtimer Cars 1000 dielikov
9,40 €

Novinka

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz s motívmi dopravných prostriedkov. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik 1,2,3

Piatnik 1,2,3

Hodnotenie: 5
11,70 € 9,90 €

Ste pripravení? Potom je na rade: Koncentrácia! Dobre si zapamätajte, kde sa zvieratá na pastvine nachádzajú. Potom rýchlo zavrite oči! 1, 2, 3 … a opäť ich otvorte! Stoja kravy, ovce, ošípané a kone na rovnakom mieste tak, ako ste si ich zapamätali? Nie? Čo sa zmenilo? Body získava len ten, kto je pozorný.

Piatnik Piškvorky Seřaď 4! cestovní
7,90 €

Cestovní verze klasické hry piškvorky. Díky praktickému balení si hru můžete vzít s sebou a užít si tak zábavu na dovolené nebo na cestách. Vhodné od 7 let.

Piatnik Rubens Štyri rieky raja 1000 dielikov
9,40 €

Novinka

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz od maliara Rubensa Štyri rieky raja. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Klimt - Dáma s vejárom 1000 dielikov
9,40 €

Novinka

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz od maliara Klimta Dáma s vejárom. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Pexeso a domino Hodný Dinosaurus
9,35 €

Vydaj sa na dobrodružnú cestu do praveku! Pexeso stimulujte zábavnou formou pamäť a pozorovacie schopnosti. 45 dielikov domina ťa vtiahne na 90 obrázkoch do dobrodružného sveta hodného dinosaura. Zahraj si s krásnymi kartičkami s motívmi nového animáku Hodný dinosaurus.

Piatnik Pexeso a Domino Medvedík Pú
9,90 €

Vydaj sa do kúzelného sveta Stoakrového lesa! Pexeso stimulujte zábavnou formou pamäť a pozorovacie schopnosti. 45 dielikov domina ťa vtiahne na 90 obrázkoch do dobrodružného sveta Macka Puf a jeho kamarátov. Zahraj si s krásnymi kartičkami s motívmi obľúbeného animáku Medvedík Pú.

Piatnik Degas Hodina tance 1000 dielikov
9,40 €

Novinka

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz od maliara Degasa Hodina tance. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Vianina Paris 1000 dielikov
9,67 € 7,90 €

Postavte si mapu Paríža v dizajne od Vianiny, kde sú stavby aj ulice znázornené veselými a farebnými tvarmi. Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Activity Junior CZ verzia
17,99 € 14,99 €

Spoločenská detská hra Activity Junior je plná zábavy rozširujúca slovnú zásobu a fantáziu, pre deti približne od 8 rokov. Podobne ako u všetkých verzií hry Activity, aj tu ide o vysvetlenie pojmov slovami, kresbou a pantomímou. Podporuje rozvoj pohotových reakcií a schopnosť slovného i mimoslovného vyjadrovania.

Piatnik Activity Champion-26%

Piatnik Activity Champion

Hodnotenie: 4,8
27,90 € 20,60 €

Akcia

Kdo je opravdový Activity Champion? Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity se u edice Activity Champion již nehraje v týmech. Každý bojuje sám za sebe o tolik žádaný titul. Úkol zní: v průběhu jedné minuty úspěšně znázornit podle možností všechny čtyři pojmy na kartě.

Piatnik Bioblo Colours Ship 40 dielikov-55%
19,40 € 8,70 €

Akcia

Kto hovorí, že stavať sa dá len z kociek, ten sa pletie! Bioblo – doštičky sú pestré a majú unikátnu výplň v tvare včelieho plástu, ktoré otvárajú nečakané možnosti: môžeš ich použiť ako bublifuk, vytvárať rôzne stavby, tvorivo sa hrať a stavať vlastné umelecké diela.

Piatnik CINK Party

Piatnik CINK Party

Hodnotenie: 4,9
11,69 € 7,85 €

Zábavná hra CINK pre každú párty. Jeden hráč po druhom otáča karty, a ktorý z nich uvidí dve, ktoré sa k sebe hodia, zacinká. Hra trénuje postreh a koncentráciu. Vhodná pre deti od 8 rokov.

Piatnik Bioblo Colours Home 40 dielikov-60%
19,40 € 7,60 €

Akcia

Kto hovorí, že stavať sa dá len z kociek, ten sa pletie! Bioblo – doštičky sú pestré a majú unikátnu výplň v tvare včelieho plástu, ktoré otvárajú nečakané možnosti: môžeš ich použiť ako bublifuk, vytvárať rôzne stavby, tvorivo sa hrať a stavať vlastné umelecké diela.

Piatnik Šachy De Luxe

Piatnik Šachy De Luxe

Hodnotenie: 3,9
50,44 € 37,90 €

Šach je často označovaný ako hra kráľov. Jedná sa o klasickú a logickú hru pre dvoch hráčov, ktorá je ľudstvu známa už od 6. storočia. Šach je v krásnom drevenom prevedení.

Piatnik Insectini

Piatnik Insectini

Hodnotenie: 4
9,71 € 5,60 €

Insectini je hra o 36 smiešnych zvieratkách, ktoré stratili svoj úkryt vďaka silnému vetru. Pomôžte im nájsť vďaka správnym kartičkám ich úkryt opäť. Vyhráva ten čo to dokáže najrýchlejšie. Hra je vhodná pre hráčov od 5 rokov.

Značku Piatnik možno opísať ako kvalitu z Viedne. Keď sa totiž v Rakúsku alebo kdekoľvek inde vo svete hovorí o kartách, hovorí sa o Piatniku. Spoločnosť bola založená v roku 1824 a je pre celý svet vizitkou mesta Viedne. Toto mesto s kaviarenskou tradíciou je mestom hráčov kariet a doskových hier.

Počas 185-ročnej histórie firmy sa okrem spôsobu výroby hracích kariet zmenila aj celá produktová paleta. Výroba 25 miliónov hracích kariet za rok, 1 milióna doskových hier a 1 milióna puzzlí je známka toho, že tradičná hra nestratila nič zo svojej atraktivity.

Vzhľadom k nárokom na rôznorodosť a najvyššiu kvalitu sleduje Piatnik dôsledne technické zdokonaľovanie a inováciu výroby a vypracovanie svojich výrobkov.

Značku Piatnik možno opísať ako kvalitu z Viedne. Keď sa totiž v Rakúsku alebo kdekoľvek inde vo svete hovorí o kartách, hovorí sa o Piatniku. Spoločnosť bola založená v roku 1824 a je pre celý svet vizitkou mesta Viedne. Toto mesto s kaviarenskou tradíciou je mestom hráčov kariet a doskových hier.

Počas 185-ročnej histórie firmy sa okrem spôsobu výroby hracích kariet zmenila aj celá produktová paleta. Výroba 25 miliónov hracích kariet za rok, 1 milióna doskových hier a 1 milióna puzzlí je známka toho, že tradičná hra nestratila nič zo svojej atraktivity.

Vzhľadom k nárokom na rôznorodosť a najvyššiu kvalitu sleduje Piatnik dôsledne technické zdokonaľovanie a inováciu výroby a vypracovanie svojich výrobkov.