Piatnik Pexeso & Domino - Finding Dory
9,90 €

Vydaj sa na dobrodružnú cestu s Dory! Pexeso stimulujte zábavnou formou pamäť a pozorovacie schopnosti. A 45 dielikov Domina ťa vtiahne na 90 obrázkoch do dobrodružného podmorského sveta Dory.

Piatnik Up The Rock-26%

Piatnik Up The Rock

Hodnotenie: 5
21,50 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hor sa do hôr! Šikovným hodom dovediete svoje kozorožce k vrcholku. Rozostavte ich chytro na horských stráňach a postupujte nahor. Stojí vám v ceste cudzí kozorožec? Žiadny problém! Postrčí ho do horského potoka.

Piatnik Cartagena-30%

Piatnik Cartagena

Hodnotenie: 5
21,44 € 14,90 €

V tejto napínavej hre máte jedinečnú možnosť zúčastniť sa legendárneho úteku pirátov z pevnosti Cartagena v roku 1672. Staňte sa kapitánom pirátskej posádky a dostaňte sa spoločne do bezpečia zátoky.

Piatnik Bumpi-21%

Piatnik Bumpi

Hodnotenie: 2
21,44 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

V originálnej spoločenskej hre Bumpi je najdôležitejšia vysoká miera koncentrácia a blesková rýchlosť. Všetci hráči hrajú naraz a snažia sa stlačením kocky nájsť správnu kombináciu a získať tak špeciálnu kartu s úlohou.

Piatnik Activity Deti-18%

Piatnik Activity Deti

Hodnotenie: 4,7
18 € 14,61 €

Hra zábavná a zároveň podporujúca rozvoj vyjadrovania a slovnú zásobu. Detská verzia hry Activity je prispôsobená malým deťom svojimi požiadavkami aj štýlom obrázkov a farebnosťou. Herný plán predstavuje cestičku džunglí (ktorej dĺžku možno upraviť). Po chodníku sa pohybujú figúrky farebných slonov, vždy za splnenú úlohu môže slon postúpiť. CZ/SK verzia

Piatnik Activity Junior Turbo SK verzia-20%
18,90 € 14,99 €

Spoločenská hra Activity Junior Turbo je pokračovaním úspešnej hry Activity Junior. Oproti staršej verzii Activity Junior má hra Turbo navyše časovač, ktorý podstatne urýchli hru.

Piatnik Rummikub original-26%

Piatnik Rummikub original

Hodnotenie: 4,8
21,99 € 16,12 €

Rummikub je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

Piatnik Šachy Bookstyle

Piatnik Šachy Bookstyle

Hodnotenie: 4,5
31,90 €

Šach je často označovaný ako hra kráľov. Jedná sa o klasickú a logickú hru pre dvoch hráčov, ktorá je ľudstvu známa už od 6. storočia. Šach je v krásnom drevenom púzdre veľkosti knihy.

Piatnik Tik Tak Bum Junior-16%

Piatnik Tik Tak Bum Junior

Hodnotenie: 4,8
16,70 € 13,90 €

Rýchla slovná hra Tik Tak Bum Junior podporuje kreativitu, spontánnosť a slovnú zásobu. Zapni bombu, odkry kartu, povedz slovo, ktoré súvisia s obrázkom na karte a odovzdaj rýchlo tikajúci bombu ďalšiemu hráčovi.

Piatnik Cink!-23%

Piatnik Cink!

Hodnotenie: 4,8
14,70 € 11,23 €

Úžasná hra pre celú rodinu s kartami a zvončekom. Rozvíja postreh a rýchlu reakciu. Kto zazvoní ako prvý, keď sa na stole objaví presne päť kusov rovnakého ovocia? Kto bude prvý?

Piatnik Tik Tak Bum Family-22%

Piatnik Tik Tak Bum Family

Hodnotenie: 4,7
19,28 € 14,90 €

Zábavná hra so slovami pre bystré hlavičky, v ktorej sa uplatnia aj šikovné ruky. Pri tejto dynamickej hre musí hráč nielen rýchlo premýšľať pri honbe za správnymi slovami, ale tiež preukázať svoju šikovnosť. Keď začne „bomba“ tikať, je treba ju rýchlo odovzdať druhému hráčovi. To je však možné len v prípade, že hráč správne splní zadanú úlohu.

Piatnik Honeycombs-23%

Piatnik Honeycombs

Hodnotenie: 4,7
19,51 € 14,99 €

Zábavná hra na spôsob domina Honeycombs je super zábava pre celu rodinu. Cieľom tejto hry je zložiť čo najviac obrázkových doštičiek tak, aby sa z každej strany prepojili rovnaké motívy obrázkov. Preverte svoj postreh a schopnosť kombinovať. Vhodná pre hráčov od 7 rokov.

Piatnik Šachy De Luxe-24%

Piatnik Šachy De Luxe

Hodnotenie: 4,2
50,44 € 37,90 €

Šach je často označovaný ako hra kráľov. Jedná sa o klasickú a logickú hru pre dvoch hráčov, ktorá je ľudstvu známa už od 6. storočia. Šach je v krásnom drevenom prevedení.

Piatnik Activity Junior CZ verzia-16%
17,99 € 14,99 €

Spoločenská detská hra Activity Junior je plná zábavy rozširujúca slovnú zásobu a fantáziu, pre deti približne od 8 rokov. Podobne ako u všetkých verzií hry Activity, aj tu ide o vysvetlenie pojmov slovami, kresbou a pantomímou. Podporuje rozvoj pohotových reakcií a schopnosť slovného i mimoslovného vyjadrovania.

Piatnik Rummikub Mini

Piatnik Rummikub Mini

Hodnotenie: 4,9
11 € 9,35 €

Rummikub v kompaktnej verzii na cesty je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

Piatnik Piškvorky Usporiadaj 4! cestovné
7,90 €

Cestovné verzia klasickej hry piškvorky. Vďaka praktickému baleniu si hru môžete vziať so sebou a užiť si tak zábavu na dovolenke alebo na cestách. Vhodné od 7 rokov.

Piatnik Cink Extreme

Piatnik Cink Extreme

Hodnotenie: 4,8
10,99 € 10,11 €

Nová verzia obľúbenej hry Cink, ešte rýchlejšia a ešte zložitejšia. Kto zacinká ako prvý na zvonček keď sa na stole objavia rovnaké karty? Ale pozor na zvieratká, každé má rado iné ovocie.

Piatnik Rummikub XXL

Piatnik Rummikub XXL

Hodnotenie: 4,9
23,96 € 20,25 €

Rummikub XXL je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hra má iba návod v nemeckom a maďarskom jazyku. Kto myslí logicky, vyhráva!

Piatnik Money / Peniaze

Piatnik Money / Peniaze

Hodnotenie: 4
9,90 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívmi bankoviek, môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Century II. - Zázraky Východu-23%
38,85 € 29,90 €

Vitajte späť vo svete Century! Vydajte sa v úlohe obchodníka na dobrodružnú cestu za slávou a bohatstvom na exotické ostrovy korenia. Bohaté herné mechanizmy vám poskytnú nekonečnú variabilitu a nespočetné množstvo možných stratégií. Spoznajte nové herné prvky. Možnosť kombinácie s Century: Cesta korenia.

Piatnik Digit

Piatnik Digit

Hodnotenie: 4,7
7 € 6,90 €

Jednoduchá a geniálna hra pre všetky matematické mozgy. Presúvajte drievka do obrazcov, ktoré máte na svojich kartách.

Piatnik Logik Town

Piatnik Logik Town

Hodnotenie: 5
18,90 € 15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hlavolam Logik Town je nové vydanie obľúbeného hlavolamu Club 2 % odvodeného od známej Einsteinovej hádanky, ktorú údajne dokáže vyriešiť iba 2 % ľudí. Patríte medzi nich? Logik Town prichádza s celou súpravou rôzne obťažných zadaní. Najjednoduchšie úlohy sú vhodné už pre deti od 4 rokov, ale tie najťažšie dajú zabrať takmer každému.

Piatnik Speedy Roll-16%

Piatnik Speedy Roll

Hodnotenie: 4
22,70 € 18,90 €

Kotúľajte ježka v podobe chlpatej loptičky lesom a snažte sa na vašej ceste doputovať čo najďalej, pritom zbierajte jabĺčka, lístočky a huby. Pred každou hrou si môžete lesnú cestu ľubovoľne zostaviť a tiež si zvoliť jednu z dvoch herných variantov: súťažné, teda závod, v ktorom vyhráva ten najrýchlejší hráč, alebo kooperatívne, v ktorej chcete spoločne zvíťaziť nad mazanou líškou.

Piatnik Activity Sport

Piatnik Activity Sport

Hodnotenie: 4,8
10,11 €

Activity Sport ponúka 330 nových pojmov so športovou tematikou. Salvy smiechu sú aj tentoraz 100% zaručené! Plňte úlohy podľa známych pravidiel Activity – slovným opisom, pantomímov alebo kreslením. Víťazí hráč alebo tím, ktorý nazbieral najviac bodov.

Piatnik Zoffany - Tribúna of the Uffizi 1000 dielikov
9,50 €

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz od maliara Zoffanyho Tribúna of the Uffizi. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Time Flies (Activity english)-23%
23,41 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hra Time Flies je v anglickom podaní principiálne rovnaká ako nám všetkým známa hra Activity. Je kombináciou kreatívnych herných elementov. Pojmy sú vysvetľované pomocou kreslenia, opisu alebo pantomímy a spoluhráči ich musia uhádnuť. Hra je ideálna k výučbe alebo precvičovaniu anglického jazyka.

Piatnik Lips

Piatnik Lips

Hodnotenie: 5
9,90 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov obľúbené hry puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom koláže pier, môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik My City-17%

Piatnik My City

Hodnotenie: 5
33,70 € 27,90 €

V hre „My City“ má každý hráč svoj vlastný herný plán, ktorý v každej hre vytvára znova. Tri hry tvoria spoločne jednu kapitolu. Ku každej kapitole je k dispozícii jedna zapečatená obálka. „My City“ je legacy hrou. To znamená, že sa vaša hra bude v každom kole meniť a vyvíjať.

Piatnik CINK Party-32%

Piatnik CINK Party

Hodnotenie: 4,9
11,69 € 7,85 €

Zábavná hra CINK pre každú párty. Jeden hráč po druhom otáča karty, a ktorý z nich uvidí dve, ktoré sa k sebe hodia, zacinká. Hra trénuje postreh a koncentráciu. Vhodná pre deti od 8 rokov.

Piatnik Kensington-53%

Piatnik Kensington

Hodnotenie: 5
21,40 € 9,90 €

Londýn, 19. storočie. Stavebné pozemky v okrese Kensington sú veľmi žiadané. Každý architekt chce vybudovať najimpozantnejšiu, najpôsobivejšiu a najvyššiu budovu v okrese. Ale konkurencia je obrovská: kto získa za svoju stavbu najviac bodov v tejto fascinujúcej stavebnej súťaži a tak presvedčí potenciálnych zákazníkov svojho luxusného objektu?

Piatnik Bubbles

Piatnik Bubbles

Hodnotenie: 5
11,90 €

Pestrofarebná hra plná hľadania a rýchlych reakcií. Na každej karte sú štyri veselé bubliny rôznej veľkosti. Čísla na kockách ti prezradia, ktorá bublina je najväčšou a ktorá je najmenšou, atď. Nájdeš ako prvú kartu so správnou kombináciou? Polož ju pred seba a dúfaj, že sa súperovi nepodarí ti ju v ďalších ťahoch zobrať.

Piatnik Rummikub Special Edition
34,50 € 29,90 €

Novinka

Výročné vydanie logickej rodinnej hry Rummikub. Toto špeciálne vydanie Vás očarí mimoriadne pevnými protišmykovými stojančekmi a vysoko kvalitnými kameňmi. Princíp hry zostáva rovnaký.

Piatnik Alfa - Beta-46%
18,48 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavná slovná hra s háčikmi – Rýchlo vymysli čo najdlhšie slovo! Jednoduché? Nie, ak musíš slovo vyloviť zo spletitej kôpky písmen. Preukáž pevnú ruku pri chytaní háčikov so správnymi písmenami. Čím je slovo dlhšie, tým viac bodov môžeš získať! Avšak kto príliš váha, prehrá.

Piatnik Mužský svet 1000 dielikov
9,50 €

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz s motívom vecou mužského sveta. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Mercado-68%

Piatnik Mercado

Hodnotenie: 5
34,91 € 10,90 €

Nadišiel deň plného trhoviska – deň nákupov krásnych predmetov. Svoj tovar tu ponúkajú rôzni predavači a Vy máte peňazí hojne – plný mešec! Prajete si kúpiť jemnú látku, elegantné topánky alebo pozlátený kalich? Ale na trhu nie ste sami. Svoju reputáciu sa tu snažia nákupom cenných predmetov zvýšiť i ďalší zámožní, uznávaní mešťania … a súťaženie o priazeň predavačov okamžite začína.

Piatnik Oldtimer Cars 1000 dielikov
9,50 €

Zložte všetky dieliky obľúbenej hry puzzle a vytvorte krásny obraz s motívmi dopravných prostriedkov. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Pirate Ships

Piatnik Pirate Ships

Hodnotenie: 4,8
11,70 € 9,90 €

Ahoj piráti! Čaká na vás napínavá bitka! Pokúste sa cielenou kanonádou potopiť loď vášho protivníka a získanú korisť použite na vylepšenie vlastného korábu. Pozri, kto asi zvíťazí v tejto bombastickej námornej bitke?

Piatnik Rummikub TWIST Mini-38%

Piatnik Rummikub TWIST Mini

Hodnotenie: 4,9
19,25 € 11,90 €

Nová verzia obľúbenej rodinnej hry Rummikub so špeciálnymi žolíkmi! Zostavujte skupiny a postupky z čísel. Kombinujte už vyložené kamene, prestavujte a rozhadzujte vyložené kombinácie. Cieľ je jednoduchý, vyložiť ako prvý všetky svoje kamene.

Piatnik GÓL! - cestovná hra
7,85 €

Jednoduchá a zábavná hra nielen na cesty. Kto nastrieľa viac gólov vyhráva. Vďaka praktickému baleniu si hru môžete vziať so sebou a užiť si tak zábavu na dovolenke alebo na cestách. Vhodné od 7 rokov.

Piatnik Happy Cats
11,90 €

Pestrofarebné klbká mačky zbožňujú. A čo potom, keď majú takých klbiek k dispozícii veľa. Jedno je však jasné: mačky sa delia len veľmi nerady. A tak sa každá mačka snaží uloviť pokiaľ možno čo najviac okrúhlych hebkých loptičiek. Iba taký hráč, ktorý dokáže šikovným spôsobom vynášať karty, bude mať na konci hry najviac hebkých loptičiek.

Piatnik Letíme na juh (plameniaky)-39%
9,69 € 5,90 €

Zložte všetkých 1 000 dielikov puzzle a vytvorte krásny obraz. Obraz s motívom jazera a kolónie plameniakov. Obraz môže byť krásna dekorácia v interiéri. Toto puzzle je výzvou pre milovníkov týchto skladačiek.

Piatnik Old & New
11,90 €

Mnoho vynálezov, ktoré takmer denne využívame a ktoré nám zásadným spôsobom uľahčujú bežný život, sa počas desaťročí veľmi výrazne zmenilo. Pre túto pamäťovú hru bolo vybraných 27 týchto vynálezov. Zavedú vás do dôb dávno minulých a vďaka priamemu porovnaniu vám ukážu neuveriteľný pokrok, nad ktorým môžeme len žasnúť.

Piatnik Pexeso & Domino - Papagáje
11,61 € 9,90 €

Pexeso a Domino v jednej krabičke! Kartičky z Pexesa a Domina ťa vezmú do sveta farebných papagájov. Potrénujte svoju pamäť a užite si veľa zábavy!

Piatnik Podložka na puzzle (1000 dielikov)
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Podložka na 1000 dielikov puzzle, je možné puzlle rozložiť a skladať na podložke. Podložka na puzzle je ideálna pre úsporu miesta a bezpečné uchovanie nedokončeného aj hotového obrázku. Podložka zaistí bezpečné uchovanie alebo transport vášho puzzle.

Piatnik Repello-25%

Piatnik Repello

Hodnotenie: 4,8
27,99 € 20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Základné pravidlo hry repell je – každý predmet odpudzuje ostatné predmety, ktoré sa ocitnú v jeho tesnej blízkosti. Rovnako ako sa odpudzujú magnety. Dôsledkom jediného ťahu je reťazová reakcia, ktorá sa rozšíri po celej hracej doske.

Piatnik Cloud Mine-57%
11,61 € 4,90 €

Spomínam na tie popoludnia na kopci, kedy sme pozerali na nebo a snívali. Natiahli sme ruky a chytali obláčiky pripomínajúce chumáče vaty, ovečky alebo draky. Chceš si zahrať hru? Vyberiem si mrak a ty ho musíš uhádnuť. Poď to skúsiť! Ja už som si vybral mrak …

Značku Piatnik možno opísať ako kvalitu z Viedne. Keď sa totiž v Rakúsku alebo kdekoľvek inde vo svete hovorí o kartách, hovorí sa o Piatniku. Spoločnosť bola založená v roku 1824 a je pre celý svet vizitkou mesta Viedne. Toto mesto s kaviarenskou tradíciou je mestom hráčov kariet a doskových hier.

Počas 185-ročnej histórie firmy sa okrem spôsobu výroby hracích kariet zmenila aj celá produktová paleta. Výroba 25 miliónov hracích kariet za rok, 1 milióna doskových hier a 1 milióna puzzlí je známka toho, že tradičná hra nestratila nič zo svojej atraktivity.

Vzhľadom k nárokom na rôznorodosť a najvyššiu kvalitu sleduje Piatnik dôsledne technické zdokonaľovanie a inováciu výroby a vypracovanie svojich výrobkov.

Značku Piatnik možno opísať ako kvalitu z Viedne. Keď sa totiž v Rakúsku alebo kdekoľvek inde vo svete hovorí o kartách, hovorí sa o Piatniku. Spoločnosť bola založená v roku 1824 a je pre celý svet vizitkou mesta Viedne. Toto mesto s kaviarenskou tradíciou je mestom hráčov kariet a doskových hier.

Počas 185-ročnej histórie firmy sa okrem spôsobu výroby hracích kariet zmenila aj celá produktová paleta. Výroba 25 miliónov hracích kariet za rok, 1 milióna doskových hier a 1 milióna puzzlí je známka toho, že tradičná hra nestratila nič zo svojej atraktivity.

Vzhľadom k nárokom na rôznorodosť a najvyššiu kvalitu sleduje Piatnik dôsledne technické zdokonaľovanie a inováciu výroby a vypracovanie svojich výrobkov.