PEG PEREGO Elektrické vozítko John Deere Ground Force
373,30 € 327 €

Jednomiestny dvojrýchlostný traktor so spiatočkou, s prívesom. Vybavený batériou, nabíjačkou a FM rádiom. Vhodný na prevádzku na spevnené aj trávnaté povrchy, ovláda sa zošliapnutím pedála plynu, uvoľnením pedálu sa brzdí.

PEG PEREGO Madlo pre Pliko Mini 2014
24 €

Posledný kus za túto cenu!

Peg Perego Madlo pre Pliko mini 2014 je originálnym príslušenstvom ku kočíku Peg Perego. Dodá Vášmu dieťaťu i Vám pocit väčšej opory a bezpečia.

PEG PEREGO Prima Pappa Follow Me
125 €
+ doprava zadarmo

Prima Pappa Follow Me je novou multifunkčnou jedálenskou stoličkou, ktorá si ponecháva užitočné a overené vlastnosti svojej predchodkyne (Zero3) a zároveň sa pýši novými funkciami pre ešte väčšie pohodlie a bezpečie.

PEG PEREGO Siesta Follow Me
200,95 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Siesta Follow Me je multifunkčná jedálenská stolička vhodná pre deti od narodenia až do 3 rokov. Môžete ju využiť ako ležadlo, stoličku pre kŕmenie a neskôr, ako normálnu stoličku pri stole pre dospelých. Výškovo je nastaviteľná do 9 rôznych polôh, takže sa prispôsobí každému stolu.

PEG PEREGO TATAMIA Follow Me
283,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tatamia Follow Me detská multifunkčná stolička, ktorú možno používať od narodenia až do 3 rokov. Jedná sa o stoličku 3 v 1 – lehátko, kolíska, stolička. Je vybavená tzv. Stop & Go brzdovým systémom pre bezpečné a jednoduché presúvanie stoličky.

PEG PEREGO Vložka do stoličiek
31 €

Peg Perego Vložka do stoličiek 2016 je príslušenstvo určené pre stoličky a kočíky Brevi. Jedná sa o vložku, ktorá urobí stoličku či kočík ešte pohodlnejší a príjemnejší.

PEG PEREGO Ducati Desmosedici
133,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detská trojkolka je vhodná pre jazdu na spevnenom rovnom povrchu. Jednorýchlostná, ľahko ovládateľná pedálom na pravú nohu. Jednoduché ovládanie pre vášho malého pretekára – stlačením pedálu sa rozbieha, uvoľnením automaticky brzdí.

PEG PEREGO Príves J.D. Stake-side trailer
49,96 € 48 €
+ doprava zadarmo

Príves Stake-side trailer v licencii John Deere je skvelé príslušenstvo k vozidlám značky PEG PEREGO. Malí motoristi vďaka nemu môžu prevážať všetko potrebné do maximálneho zaťaženia 10 kg.

PEG PEREGO Corral T-Rex 12V
262 € 244,30 €

Detská elektrická štvorkolka T-REX talianskej firmy Peg-Pérego je jednomiestna dvojrýchlostná štvorkolka so spiatočkou. Vhodná pre prevádzku na spevnených i trávnatých povrchoch.

PEG PEREGO Ducati GP
390,10 €

Jednosedadlový dvojrýchlostný motocykel s batériou a nabíjačkou je vhodný pre prevádzku na spevnené i trávnaté povrchy. Ovláda sa akcelerátorom na rukoväti pre jazdu a pedálom pod pravou nohou brzdí.

PEG PEREGO Ducati Scrambler
167 €
+ doprava zadarmo

Detská trojkolka je vhodná pre jazdu na spevnenom rovnom povrchu. Jednorýchlostná, ľahko ovládateľná pedálom na pravú nohu. Jednoduché ovládanie ocení každý malý pretekár. Charakteristická kombinácia farieb, typický zvuk motora a funkčné predné svetlomety robia Ducati Scrambler motocyklom mimoriadnych vlastností.

PEG PEREGO Gaucho Superpower 2014
873,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dvojmiestny výkonnejší automobil z rady 24V, dodávaný vrátane batérie 24V a nabíjačky. Páka pre radenie dvojrýchlosti vpred cca 4 a 10 km / hod a späť cca 4 km / hod. Ovládaný zošliapnutím progresívneho pedálu plynu. Uvoľnením pedálu vozidlo brzdí.

PEG PEREGO J. D. Ground Loader
314 €

Posledný kus za túto cenu!

Ground Loader je ľahko ovládateľný traktor s radlicou John Deere. Jednomiestny, dvojrýchlostný traktor so spiatočkou je vybavený bateriou 12V, nabíjačkou a FM rádiom.

PEG PEREGO MAXI EXCAVATOR
162 € 157,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednomiestny šliapací traktor s reťazovým prevodom a nastaviteľnou sedačkou do dvoch polôh. Vpredu má vyklápaciu radlicu ovládanú dvoma pákami. Na volante je umiestnený klaksón.

PEG PEREGO MINI PRINCESS

PEG PEREGO MINI PRINCESS

Hodnotenie: 4
108,30 €
+ doprava zadarmo

Motorická trojkolka Mini Ducati Desmosedici Valentino Rossi je vhodná pre dievčatká od jedného roka veku a má tri kolesá na zabezpečenie stability. Malé rozmery umožňujú trojkolku použiť aj doma. Obľúbený motív princeznej.

PEG PEREGO Mini Tony Tigre
142,99 € 136,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Šliapací traktor pre deti s návesom. Detský traktor s reťazovým prevodom je vhodný pre malých poľnohospodárov už od 2 rokov. Vozítko je určené pre hladké spevnené povrchy.

PEG PEREGO Polaris Outlaw P+Y
344,65 € 303 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednomiestna dvojrýchlostná štvorkolka so spiatočkou, opatrená batériou 12V / 8 Ah a nabíjačkou. Značka Peg Perego prináša veľa zábavy a adrenalínu aj pre tých najmenších. Štvorkolka je vhodná ako na pevný tak i off-roadový povrch. Nasaď helmu a vyraz v ústrety dobrodružstvu.

PEG PEREGO Príves Deere Construction
106,73 € 90,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sklápací príves je vhodný pre traktor s radlicou Deere Construction Loader a môže prepraviť až 10 kg nákladu. Uľahčite si prácu a pusti sa do nej s vervou. Vďaka Peg Pérego bude každý náklad hračkou!

PEG PEREGO Raider Princess
141,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenská trojkolka Raider Princess s batériou 6V a nabíjačkou je vhodná pre jazdu na spevnenom rovnom povrchu. Je jednorýchlostná a ľahko ovládateľná pedálom na pravú nohu.

PEG PEREGO CORRAL BEARCAT
184,44 € 154,90 €
+ doprava zadarmo

Pre deti od dvoch rokov, ktoré milujú dobrodružstvo, talianska firma Peg Perego uviedla na trh jednomiestnu detskú elektrickú štvorkolku Corral Bearcat so zaoblenou a odvážnou konštrukciou. Tá je vybavená batériou 6V / 4,5 Ah a nabíjačkou. Štvorkolka má 1 rýchlostný stupeň vpred a spiatočku, je vhodná na jazdu na spevnenom rovnom povrchu.

PEG PEREGO John Deere Gator HPX
512,20 €
+ doprava zadarmo

Dvojmiestne detské vozidlo Gator HPX vybavené batériou a nabíjačkou 12 V s fuknčným klaksónom na volante. Je vhodné pre prevádzku aj mimo spevnené cesty a trávnaté povrchy. Nastaviteľné sedadlá a pohon oboch zadných kolies.

PEG PEREGO MAXI DIESEL TRACTOR
167 € 162,50 €

Živý a farebný Maxi Diesel Tractor umožňuje aj najmenším deťom zábavu na záhrade za krásneho slnečného dňa. Jednomiestny šliapací traktor s reťazovým prevodom má nastaviteľnú sedačkou do dvoch polôh.

PEG PEREGO Ducati Enduro 12V
429,65 € 379,40 €

Terénny motocykel Peg Pérego Ducati Enduro je jednoducho senzačný, rýchly a prepracovaný do každého detailu. Vášmu dieťaťu ponúka nezabudnuteľné dobrodružstvo, a to aj na nerovnom teréne.

PEG PEREGO Corral T-Rex rúžová
220,70 €

Detská elektrická štvorkolka T-REX talianskej firmy Peg-Pérego je jednomiestna dvojrýchlostná štvorkolka so spiatočkou. Vhodná pre prevádzku na spevnené i trávnaté povrchy. Teraz aj v atraktívnom ružovo / čiernom prevedení pre malé slečny.

PEG PEREGO Deere Construction Loader
364,06 € 315,20 €

Ľahko ovládateľný traktor s radlicou pre zábavu v prírode. Prilož ruku k dielu a uľahčite si prácu vďaka tomuto nakladaču, pre ktorého žiadna nálož nie je problém. Nasaď helmu, pusť si rádio a vydaj sa tam, kam ťa práve napadne.

PEG PEREGO Prilba Ducati

PEG PEREGO Prilba Ducati

Hodnotenie: 3,5
44,99 € 39,70 €

Detská prilba Ducati je nevyhnutným doplnok pri jazde na motorke alebo inom detskom vozidle. Spĺňa bezpečnostné normy pre ochranné prilby, takže bude vaše dieťa pri svojom jazdení maximálne chránené.

PEG PEREGO Gaucho Grande
615,95 € 541,30 €
+ doprava zadarmo

Off-roadové vozidlo pre zábavu vášho dieťaťa samotného alebo s kamarátmi. Tento dvojmiestny tereňák je pripravený zdolať každú cestu, či už je asfaltová alebo trávnatá. Najlepší spôsob, ako si vytvoriť kladný vzťah k riadeniu áut, je Peg Perego.

PEG PEREGO Polaris Ranger 900 modrý
470,74 € 417,60 €
+ doprava zadarmo

Dvojmiestna štvorkolka je výkonnejší terénny automobil z rady 12V vozítok značky Peg Perego v modrom prevedení. Vozidlo sa dodáva vrátane batérie a nabíjačky. Ovládaný zošliapnutím pedála plynu. Uvoľnením pedálu vozidlo brzdí.

PEG PEREGO Polaris Ranger RZR Green Shadow
1 087 €
+ doprava zadarmo

Dvoumístný výkonnější automobil z řady 24V, dodávaný včetně baterie 24V/12 Ah a nabíječky. K vybavení vozidla patří funkční FM autorádio s možností připojení MP3. Rozjeď to nahlas!

PEG PEREGO Vespa motorka 12V
266,70 €

Krásne detské elektrické vozidlo talianskej firmy Peg-Pérego v licencii Vespa, má vzhľad skutočného modelu Vespa. Elektrický skúter je určený deťom od 3 do 8 rokov. Dostatočný výkon motorov a batérie postačuje na dobu jazdy min. 25 minút a rýchlosť 4.2 km / h.

PEG PEREGO Držiak nápojov na kočíky
10 €

Držiak nápojov na kočíky Peg-Pérego je originálne príslušenstvo ku kočíkom Peg-Pérego a je vhodný na fľaše rôznych veľkostí.

PEG PEREGO Zero 3 Prima Pappa
147,95 € 119,90 €
+ doprava zadarmo

Prima Pappa ZERO3 ponúka všetko, čo vy a vaše deti oceníte: dvojitú tácku, polohovanie chrbta a nôh, nastavenie výšky, skladanie, mäkké polstrovanie a masívna konštrukcia.

PEG PEREGO Nadstavba Pop Up Completo 2017
251,80 €
+ doprava zadarmo

Nadstavba Pop Up Completo prichádza so strieškou, pláštenkou a nánožníkom. Spoločne s podvozkom ju možno ľahko zložiť v pozícii po i proti smeru jazdy a v zloženom stave sa pýši výškou iba 19,5 cm.

PEG PEREGO Set Modular ELITE 2017
372 €
+ doprava zadarmo

SET Modular ELITE sa skladá z detskej autosedačky Primo Viaggio SL, korbičky Navetta Elite a tašky s prebaľovacou podložkou Borsa. Po spojení s podvozkom Brevi sa Set Modular mení na vysoko praktického a pohodlného pomocníka pre mamičky, ktoré radi cestujú.

PEG PEREGO SET Modular XL
197 €

Je jedinečným systémom pre Vaše bábätko od narodenia do 3 rokov veku dieťaťa.

Dokúpením samostatného podvozku Peg Perego sa stane Váš systém dokonalým a praktickým pomocníkom na Vašich cestách aj v domácnosti. Systém spĺňa požiadavky pre komfort novorodenca. Hlboká korba Navetta XL a autosedačka Primo Viaggio SL je v kombinácii s podvozkom Peg Perego ideálnym kočíkom pre mobilné mamičky.

PEG PEREGO Siesta

PEG PEREGO Siesta

Hodnotenie: 5
193,60 €
+ doprava zadarmo

Peg Perego SIESTA je multifunkčná jedálenská stolička, ktorá rastie s Vaším dieťaťom od narodenia do 3 rokov veku. Poťah je z kvalitnej eko-kože.

PEG PEREGO Príves J.D. Adventure
110,54 € 106,30 €

Príves Adventure v licencii John Deere je skvelé príslušenstvo k množstvu vozidlám značky PEG PEREGO. Malí motoristi vďaka nemu môžu prevážať všetko potrebné do maximálneho zaťaženia 30 kg.

Talianska rodinná firma Peg Perego má počiatky v päťdesiatych rokoch minulého storočia. Začínala výrobou detských kočíkov, neskôr pridala detské šlapacie vozítka a elektrovozítka. Detské vozidlá značky Peg Perego sa v súčasnej dobe vyrábajú v Taliansku, USA, Brazílii a Kanade a technickým riešením a kvalitou patria na svetovú špičku.

Talianska rodinná firma Peg Perego má počiatky v päťdesiatych rokoch minulého storočia. Začínala výrobou detských kočíkov, neskôr pridala detské šlapacie vozítka a elektrovozítka. Detské vozidlá značky Peg Perego sa v súčasnej dobe vyrábajú v Taliansku, USA, Brazílii a Kanade a technickým riešením a kvalitou patria na svetovú špičku.