PE-PO Podpalovac PE-PO®, tekutý, 1 lit
3,40 €

PE-PO tekutý podpaľovač je určený na podpaľovanie pevných horľavých materiálov ako je drevené uhlie. Horí bez sadzí a pachu. Vhodný pre použitie v záhradných či jednorazových griloch.

PE-PO Drana PE-PO®, čistič na krb, 500 ml
4 €

Drana krb je vysoko účinný prostriedok na čistenie a odmasťovanie grilov, zariadení na pečenie a opekanie, rúr, krbov a kachlí. Šetrne odstraňuje mastnotu, pripálené zvyšky, usadeniny dymu a sadzí, prach a ostatné nečistoty.

PE-PO Podpalovac PE-PO®, drevný, 20 podpalov, FSC 100%, 2v1
2,49 €

PE-PO drevený podpalovac 2v1, v tvare odlucitelných dielikov, obsahuje lisované drevené piliny napustené parafínom a je na konci opatrený zápalkou. Škrkátko je súcastou krabicky. Zaujímavá alternatíva ku klasickým pevným ci tekutým podpalovacom.

PE-PO Cistic Severochema 180 ml, benzínový, SK
1,98 €

Benzínový čistič je vhodné použiť na odmastenie a čistenie kovových predmetov alebo textílií. Vďaka čističu je možné zbaviť sa nepríjemných mastných, olejových či asfaltových nečistôt a fľakov na vašom oblečení. Za žiadnych okolností nepoužívať ako palivo do varičov a tlakových lámp !

PE-PO Drana PE-PO®, čistič na gril, 500 ml
4 €

Drana gril je vysoko účinný prostriedok na čistenie a odmasťovanie grilov a grilovacieho príslušenstva, krbových skiel, zariadení na pečenie a opekanie, rúr, krbov a kachlí. Šetrne odstraňuje mastnotu, pripálené zvyšky, usadeniny dymu a sadze, prach a ostatné nečistoty.

PE-PO Gril PE-PO®, jednorázový, FSC®
5,70 €

Jednorázový gril je skvelý v tom že nezaberá veľa miesta a nie je potreba k nemu nič dokupovať. Grilovací pekáč je vyrobený z hliníku a jeho súčasťou je už aj potrebné uhlie a grilovací rošt. Stačí ho jednoducho rozložiť, podpáliť uhlie a môžete začať grilovať.

PE-PO Kominicek PE-PO® odstraňovač sadzí, 5 ks
2,59 €

Kominíček je chemický prípravok na odstránenie sadzí z komínov a dymovodov. Používanie odstraňovaču sadzí pôsobí preventívne proti vzniku požiarov spôsobených vznietením sadzí v dymovodoch. Pri použití čističa sa sadze menia na kysličník uhličitý.

PE-PO Olej PE-PO®, lampový, číry, 1 lit, SR
4,02 €

Lampový olej je určený pre všetky typy olejových lámp, vrátane lámp petrolejových a záhradných pochodní. Vhodný na chaty, chalupy, záhradky, k bazénom, na párty v kluboch alebo vytvorenie príjemnej atmosféry vo vašom domove.

PE-PO Olej PE-PO®, lampový, číry, 500 ml
2,71 €

Lampový olej je určený pre všetky typy olejových lámp, vrátane petrolejových lámp a záhradných pochodní. Vhodný na chaty, chalupy, záhradky, k bazénom, na párty v kluboch pre vytvorenie príjemnej atmosféry vo Vašom domove.

PE-PO Olej PE-PO®, prírodný lampový, 1 lit, Citronella
5,96 €

Lampový olej je vyrobený z prírodných, obnoviteľných zdrojov. Výhodou oleja je jeho horľavosť aj pri nízkych teplotách. Je vhodný pre všetky použitie vo všetkých typoch lámp, vrátane potrolejových a tiež záhradných pochodní. Olej je potrebné nakvapkať na miesto, ktoré chcete priviesť k horeniu.

PE-PO Palivo PE-PO® do biokrbov, 1 lit
5,30 €

Palivo do biokrbov je špeciálne palivo určené do krbov na bioethanol. Horí prirodzeným plameňom bez sadzí a zápachu, pri horení vzniká iba oxid uhličitý a voda. Lieh obsadzený v prípravku je vyrobený z prírodných a teda obnoviteľných zdrojov.

PE-PO Pelety PE-PO® Čistiace, 1,5kg
6,48 €

PE-PO čistiace pelety sú určené pre čistenie všetkých typov kotlov spalujúcich drevenné pelety pre automatické kombinované kotle spalujúce pelety a uhlie.

PE-PO Podpalovac PE-PO®, gélový, 1000 ml, SR
5,21 €

PE-PO gélový podpaľovač horí 100% bez sadzí a zápachu. Zaručuje ešte jednoduchšie a bezpečnejšie podpaľovanie. Je veľmi vhodný na prípravu fondue. Nesteká z miesta podpálenia.

PE-PO Podpalovac PE-PO®, pevný, 40 podpalov
1,53 €

PE-PO pevný podpaľovač je určený na podpaľovanie uhlia, dreva, dreveného uhlia alebo brikiet. Je vhodný pre zakurovanie v krboch, kachliach, záhradných griloch ale aj otvorených ohniskách.

PE-PO Podpalovac PE-PO®, pevný, 60 podpalov, kocky
6,48 €

PE-PO pevný podpaľovač vo forme individuálne balených kociek na každé podpaľovanie. Balené kocky vynikajú jednoduchou a hlavne čistou manipuláciou, pri ktorej si ruky rozhodne nezašpiníte.

60 podpalov

PE-PO Podpalovac PE-PO®, tekutý, 500 ml
2,34 €

PE-PO pevný podpalovač je určen k podpalování uhlí, dřeva, dřevěného uhlí nebo briket. Je vhodný pro zatápění v krbech, kamnech, zahradních grilech ale i otevřených ohništích.

PE-PO Poleno PE-PO®, čistiace, 1,1kg + 2 podpaľače
6,59 €

PE-PO čistiace poleno 1,1 kg je inovatívny produkt zameraný na odstránenie sadzí z komínov a dymovodov. Odporúčané použitie 1× 2 mesiace. Nové zloženie je určené na použitie priamo do ohňa!

PE-PO Zapalky PE-PO®, 55 mm, bal. 100 ks
0,39 €

PE-PO drevený podpalovac, v tvare odlucitelných dielikov, obsahuje iba lisované drevené piliny a parafín. Zaujímavá alternatíva ku klasickým pevným ci tekutým podpalovacom.