Payot Aktivačný pena pred opaľovaním Sunny ( Magic Mousse) 200 ml
36,70 € 29 €

Pripravte svoju pokožku a urýchlite opálenie s opaľovacie penou Sunny Magic . Jej ľahká pena vás očarí jemnou vôňou bergamotu, medu, jazmínu a vanilky. Aplikácia sa stáva skutočnou chvíľou radosti. Povrch pleti je vyhladený, pokožka je pružnejšia a pripravená pre rovnomerné opálenie. .

Payot Opaľovací krém na tvár SPF 50 Sunny (The Invisible Sunscreen) 50 ml
28,10 € 22,30 €

Krém s vysokým faktorom poskytuje pleti ochranu pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia. Zabraňuje spáleniu pokožky a eliminuje prejavy starnutia. Krém obsahuje antioxidačné koktail vitamínov a výťažkov z rastlín, ktoré chránia pleť pred pôsobením voľných radikálov. .

Payot Sprchový šampón na telo a vlasy Homme 200 ml
17,10 €

Sprchový šampón vyhovuje potrebám mužov v jednoduchosti použitia – možno s ním umyť vlasy aj telo. S obsahom základných stopových prvkov optimalizujúcich prirodzenú aktivitu pánske pokožky.

Payot Urýchľovač opálenie SPF 30 Sunny (The Fabulous Tan-Booster)
29,10 € 25,60 €

Brum Lactée SPF 30 má textúru ľahkého mlieka, ktoré poskytuje tvári a telu vysokú ochranu pred slnečným žiarením. Očarí vás jeho ľahká konzistencia, ktorá zintenzívňuje opálenie a pokrýva pokožku neviditeľným, osviežujúcim a nelepivým ochranným štítom. .

Payot Vysoko absorbčná multiaktívna maska ( Ultra Absorbent Mattifying Care ) 200 ml
20,40 € 17,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Multiaktívna maska šetrne čistí a zmatňuje pleť. Unikátna kombinácia čiernej textúry a dreveného uhlia z duba špičatolistého má vynikajúce absorbčné účinky. Obsiahnutý kaolín dokonale čistí a zmatňuje pleť. Výťažky z čílskej mäty a zinku odstraňujú prebytočný kožný maz.