Pasabahce Pasabahce Džbánový set KÖSEM, 7 ks
10,99 € 9,83 €

Akcia

Sedemdielny set Kösem obsahuje džbán s objemom 1,2 litra a šesť pohárov v rovnakom dekore. So sadou bude radosť servírovať obľúbenú domácu limonádu alebo džús. Sada je vyrobená zo skla.

Pasabahce Nástolec tortový PATISSERIE 32,2 cm-23%
15,09 € 11,61 €

Posledný kus za túto cenu!

Nástolec tortový Patisserie s priemerom 32,2 cm je nielen praktickým doplnkom pri servírovaní dezertov, ale aj krásnou ozdobou každého interiéru. Na tomto podnose bude každá torta vyzerať priamo na zahryznutie.

Pasabahce Nástolec tortový PATISSERIE 32,2 cm, s poklopom
24,55 € 19 €

Nástolec tortový Patisserie s poklopom s priemerom 32,2 cm je nielen praktickým doplnkom pri servírovaní dezertov, ale aj krásnou ozdobou každého interiéru. Na tomto podnose bude každá torta vyzerať priamo na zahryznutie.

Pasabahce Borcam Pekáč sklenený oválny s vekom 6 l
12,17 €

Oválny pekáč 6 l s vekom z varného skla. Varné sklo patrí medzi žiadané materiály v modernej kuchyni, v ponuke sú rôzne tvary a veľkosti pekáčov. Pekáč s dĺžkou 34 cm má dlhú životnosť a nezávadnosť.

Pasabahce Sada trojuholníkových misiek ARTE, 6 ks
9,80 € 8,90 €

Akcia

Sada elegantných trojuholníkových misiek ARTE 6ks. Misky z číreho skla sú vhodné na servírovanie drobných pokrmov. Budú sa skvele vynímať na prestretej tabuli, kde ich môžete použiť na najrôznejšie šaláty alebo dezerty.