Paradiso Hojdacia húsenica
109x

Paradiso Hojdacia húsenica

26,10 €
22,90 €

Plastová hojdačka húsenica je určená pre jedno až dve deti. Pri hojdaní sa môžu deti držať za tykadielka na hlave húsenice. Skvelá hračka na záhradu aj do izbičky, s ktorou si deti vyhúpajú veľa zábavy.

Tovar od predajcu MALL
-15%
Paradiso Pískoviště MAXI mušle s víkem modré
39x

Paradiso Pískoviště MAXI mušle s víkem modré

23,50 €
19,90 €

Plastové MAXI pieskovisko v tvare mušle bude ideálnym doplnkom pre vašu záhradu. Do jednej časti príde piesok, do druhej napríklad voda a vaše deti sa hneď ocitnú pri mori!

Tovar od predajcu MALL
-31%
Paradiso Dino šmykľavka
130x

Paradiso Dino šmykľavka

46,65 €
31,90 €

Detská plastová šmykľavka pre malých neposedníkov s podobou dinosaura. Šmykľavka môže deťom slúžiť aj ako preliezačka, takže majú o zábavu na záhrade v letných dňoch postarané.

Tovar od predajcu MALL
-33%
Paradiso Pieskovisko mušľa modrá s vekom
573x

Paradiso Pieskovisko/ bazénik mušľa

23,80 €
15,90 €

Pieskovisko s vekom sa skladá z dvoch mušlí. Jedna časť mušľe môže byť použitá ako pieskovisko a druhá ako bazénik alebo zakrývajúce veko. Piesok tak uchránite pred škodcami a zlými poveternostnými podmienkami.

Tovar od predajcu MALL
-34%
Paradiso Stan s pieskoviskom bazénom mušľa modrý
20x

Paradiso Stan s pieskoviskom bazénom mušle

41,10 €
26,88 €

Detský stan s mušľou, ktorá slúži ako pieskovisko alebo bazénik, urobí radosť každému dieťaťu. Stan má nádhernú potlač, ktorá dieťaťu bude rozvíjať fantáziu a túžbu po poznaní. Stan aj pieskovisko možno využiť samostatne, či už doma alebo na záhrade.

Tovar od predajcu MALL
-35%
Paradiso Pieskovisko mrak zelené

Paradiso Pieskovisko mrak zelené

26,40 €
16,90 €
Novinka

Krásne pieskovisko/bazénik v tvare obláčika – zaručuje mnoho zábavy a srandy počas letných dní. Pieskovisko sa hodí ako na záhradu, tak na balkón či terasu. V jednej časti môže byť voda, v druhej piesok a zábava môže začať!

Tovar od predajcu MALL

Španielska firma špecializujúca sa na výrobu plastových výrobkov začala svoju činnosť v roku 1989. Paradiso ponúka svojim zákazníkom rad cenovo dostupných výrobkov. Spoločnosť preferuje heslo: „Kvalita nie je náhoda, je výsledkom inteligentného úsilia!“

Jeden z najväčších výrobcov outdoorových hračiek sa pýši prvenstvom v oblasti realizácie a návrhov výrobných foriem vďaka špičkovým technológiám, ktoré majú k dispozícii. Spoločnosť Paradiso má náskok pred konkurenciou z hľadiska kvality, bezpečnosti aj ceny.

Firma samozrejme dbá na maximálne bezpečnostné štandardy a šetrnosť k životnému prostrediu. Neustále investície do inovácií idú ruka v ruke so sledovaním záujmov spotrebiteľov.