Panda Safety Pracovná obuv Ergon Alfa S1
23,69 €

Členková bezpečnostná obuv Panda Ergon Alfa S1 – to sú priedušné, kožené pracovné topánky s oceľovou tužinkou v špičke a antistatickou a protišmykovou PU/PU podrážkou, ktorá je tiež odolná voči olejom a pohonným hmotám.

Panda Safety Pracovná obuv Monviso S3 pánska
74,08 € 63,90 €

Akcia

Ochranná pracovná členková obuv Panda Monviso S3 – to sú pánske vodeodolné, antistatické, kožené, bezpečnostné pracovné topánky s vysokým komfortom nosenia – vyrobené v Taliansku.

Panda Safety Zimná pracovná obuv Tigrotto S3
45,91 €

Zimná obuv Panda Tigrotto S3 – ochranná, zateplená, vodeodolná, antistatická holeňová pracovná obuv s oceľovou tužinkou, stielkou odolnou proti prepichnutiu a antistatickou protišmykovou PU/PU podrážkou rezistentnou voči kyselinám a olejom.

Panda Safety Ponožky Wasat
2,58 €

Ponožky Wasat značky Panda sú ideálne pracovné ponožky na namáhavé aktivity a práce. Ich špeciálna výrobná technológia a upravené vlákna zaručujú maximálne pohodlie a tepelnú ochranu a ochranu nohy proti extrémnej záťaži.

Panda Safety Zimná pracovná obuv Ducato S3CI
37,55 €

Panda Ducato S3CI – dámska alebo pánska, zateplená, holeňová, antistatická, vodeodolná a protišmyková pracovná obuv. Sú to kvalitné vysoké pracovné topánky s oceľovou tužinkou, stielkou proti prepichnutiu.

Panda Safety Pracovné poltopánky Pantera S3
36,79 €

Poltopánky Panda Pantera S3 sú bezpečnostné, protišmykové, priedušné a vodeodolné pracovné topánky s reflexnými prvkami, oceľovou špičkou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Táto pracovná obuv je vyrobená v Taliansku.

Panda Safety Zimná obuv Strong Profesional Tigrotto O2
44,04 €

Pracovná zateplená vodeodolná vysoká obuv bez bezpečnostnej špice, s antistatickou a protišmykovou PU/PU podošvou rezistentnou voči kyselinám a olejom, absorpciou energie v päte, zvrškom z priedušnej usne a reflexnými komponentmi.

Panda Safety Zimná pracovná obuv Orsetto S3CI
39,90 €

Panda PRF Orsetto S3CI je zimná – zateplená, kožená, vodeodolná, antistatická, členková pracovná obuv s reflexnými doplnkami a protišmykovou podrážkou.

Panda Safety Členková obuv Ergon Alfa O1
22,74 €

Panda Ergon Alfa O1 je priedušná, antistatická, protišmyková, kožená pracovná obuv s PU/PU podrážkou odolnou voči pohonným hmotám a olejom. Možnosť využitia ako pánske či dámske pracovné topánky. Absorbcia energie v päte.

Panda Safety Pracovná obuv SNT Astura S1
30,43 €

Antistatická protišmyková pánska resp. dámska členková pracovná obuv Panda Astura S1. Pracovné topánky s oceľovou tužinkou, PU podrážkou odolnou voči pohonným hmotám a olejom.

Panda Safety Pracovné poltopánky Ergon Beta O1
21,56 €

Poltopánky Panda Ergon Beta O1 sú protišmykové dámske aj pánske pracovné topánky s antistatickou PU/PU podrážkou odolnou voči pohonným hmotám, pätou absorbujúcou energiu a priedušným koženým zvrškom. Šnurovanie.

Panda Safety Ponožky Dabih
2,75 €

Ponožky Dabih predstavujú dôležitú súčasť pracovného oblečenia – sú to špeciálne ponožky vytvorené do náročného pracovného prostredia, alebo na aktívne využitie voľného času.

Panda Safety Ponožky Merge
1,50 €

Ponožky Merge sú pánske pracovné ale aj voľnočasové tenké a pohodlné ponožky značky Panda.

Panda Safety Pracovná obuv Extreme Tector S3
99,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pracovná obuv Panda Extreme Tector S3 – pánske, vysoké, antistatické, vodeodolné a protišmykové bezpečnostné holeňové pracovné topánky. Absorbujú energiu v päte. Majú kompozitnú oceľovú tužinku v špičke.

Panda Safety Zimná pracovná obuv Stralis S3
98,09 €
+ doprava zadarmo

Zimná pracovná obuv Panda Stralis S3 – ochranná, zateplená, antistatická, vodeodolná pracovná holeňová obuv na šnúrovanie a zips. Tieto vysoké pracovné topánky majú oceľovú tužinku v špičke, stielku proti prepichnutiu.

Panda Safety Pracovné poltopánky Diatto S1
67,61 €

Posledný kus za túto cenu!

Poltopánky Panda Diatto S1 sú pánska ochranná pracovná obuv s oceľovou tužinkou, antistatickou a protišmykovou PU/TPU podrážkou odolnou voči kyselinám a olejom a priedušným koženým (nubuk) povrchom v kombinácii s textilom.

Panda Safety Poltopánky Strong Profesional Pantera O2
36,41 €

Poltopánky Strong Profesional Pantera O2 – protišmyková pracovná obuv bez ochrannej špice. Priedušné a vodeodolné kožené topánky s reflexnými prvkami pre zvýšenie viditeľnosti. Obuv s antistatickou PU/PU podrážkou odolnou voči kyselinám.

Panda Safety Pracovná obuv Cerbiatto S3 Metal Free
58,40 €

Pracovná obuv Panda Cerbiatto S3 sú bezpečnostné topánky s kompozitnou špicou aj stielkou proti prepichnutiu (bez kovových súčastí). Ich zvršok je vyrobený z priedušnej a vodeodolnej kože s prvkami pre zvýšenie viditeľnosti.

Panda Safety Pracovné poltopánky Lambda S1 SRC
25,78 €

Bezpečnotné pracovné poltopánky Panda Lambda S1 SRC majú kovovú bezpečnostnú špicu a priedušný perforovaný zvršok vyrobený z brúsenej kože. Ich PU/PU podošva je rezistentnú voči olejom a má vysokú odolnosť voči pošmyknutiu.

Panda Safety Pracovné poltopánky Sprint S1
40,52 €

Poltopánky Panda Sprint S1 sú vysokopriedušná obuv s antistatickou a protišmykovou PU/PU podrážkou, bezpečnostnou tužinkou v špičke a priedušným zvrškom z textílie. Podrážka je odolná voči olejom.

Panda Safety Obuv Strong Profesional Orsetto O2
37,16 €

Topánky Strong Profesional Orsetto O2 sú kvalitná, celosezónna, členková vodeodolná pracovná obuv značky Panda pre mužov aj ženy s reflexnými prvkami, bez bezpečnostnej špice a s antistatickou a protišmykovou podrážkou.

Panda Safety Pracovná obuv Cursor S1P
67,03 €

Pracovná obuv Panda Cursor S1P SRC sú extrémne priedušné bezpečnostné topánky s nekovovou špicou a planžetou proti prepichnutiu. Táto unikátna pracovná obuv má zvršok vyrobený z odolného a priedušného materiálu „Mesh“.

Panda Safety Pracovné poltopánky Izotta Profi S1P
45,08 €

Pracovné poltopánky Panda Izotta Professional S1P sú bezpečnostná obuv s kovovou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Majú PU/PU samočistiacu podošvu odolnú voči pohonným hmotám a absorbujú energiu v päte.

Panda Safety Zimná obuv Strong Profesional Orsetto O2
39,53 €

Zimná členková pracovná obuv značky Panda – topánky Strong Profesional Orsetto O2 – pracovné zateplené, vodeodolné, antistatické a priedušné pracovné topánky. Topánky absorbujú energiu v päte.

Panda Safety Pracovná obuv Izett Profi S1P
38,38 €

Členková pracovná obuv Panda Izett Professional S1P sú bezpečnostné topánky s kovovou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Sú vyrábané v Taliansku z kvalitnej prírodnej kože (Crazy Horse) s textilnou podšívkou.

Panda Safety Pracovná obuv Orsetto S3
38,90 €

Bezpečnostná pracovná členková ochranná obuv Panda Orsetto S3 – to sú vodeodolné, antistatické, priedušné, kožené, dámske aj pánske pracovné topánky s reflexnými prvkami, absorbujúce energiu v päte.

Panda Safety Pracovné poltopánky Audax S1P metal free
66,29 €

Pracovné bezpečnostné poltopánky Panda Audax S1P s kompozitnou špicou a planžetou (bez kovových prvkov) sú veľmi extrémne priedušné topánky značky Panda so športovým vzhľadom. Tieto topánky sú vyrábané v Taliansku.

Panda Safety Pracovné poltopánky Ergon Beta S1
23,22 €

Poltopánky Panda Ergon Beta S1 je protišmyková, pánska aj dámska pracovná obuv s oceľovou tužinkou. Topánky majú antistatickú PU/PU podrážku rezistentnú voči pohonným hmotám. Táto obuv má povrch z priedušnej kože a absorbujú energiu v päte.

Panda Safety Pracovné poltopánky Miura S3
68 €

Pracovné poltopánky Panda Miura S3 sú bezpečnostná, priedušná, vodeodolná, pánska pracovná ochranná obuv s oceľovou tužinkou a stielkou proti prepichu. PU/TPU podrážka je antistatická a odolná voči pohonným hmotám.

Panda Safety Pracovné poltopánky Strada S1
28,06 €

Poltopánky Panda Strada S1 sú bezpečnostné pracovné topánky (vyrobené v Taliansku) s oceľovou tužinkou v špičke, antistatickou protišmykovou PU podrážkou, ktorá je odolná voči olejom a pohonným hmotám a s priedušným koženým zvrškom.

Panda Safety Pracovné sandále Bialbero S1 metal free
81,41 €
+ doprava zadarmo

Pracovné bezpečnostné sandále Bialbero S1 s kompozitnou špicou sú veľmi kvalitné, extrémne priedušné topánky značky Panda so športovým vzhľadom. Sú vyrobené z odolného materiálu Mesh s mikrokanálikmi, ktoré zabezpečujú vysokú priedušnosť.

Panda Safety Pracovné sandále Dino S1
65,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Sandále Panda Dino S1 sú bezpečnostné pracovné topánky s antistatickou a protišmykovou PU/PTU podrážkou a oceľovou tužinkou v špičke. Táto pracovná obuv absorbuje energiu v päte, podrážka je odolná voči kyselinám a olejom.

Panda Safety Pracovné sandále Jotta S1
45,77 €

Bezpečnostné pracovné sandále Jotta S1 značky Panda s kovovou ochrannou špicou sú vyrobené z kvalitnej prírodnej kože s textilnou podšívkou. Ich podošva je protišmyková, antistatická,odolná voči pohonným hmotám a absorbuje energiu v päte.

Panda Safety Pracovné sandále Lybra S1
30,19 €

Pracovné sandále Panda Lybra S1 – bezpečnostná priedušná dámska alebo pánska pracovná obuv, ktorá má oceľovú tužinku, antistatickú a protišmykovú PU podošvu a zvršok z antibakteriálneho mikrovlákna SANITIZED®.

Panda Safety Pracovné sandále Scudo S1P
78,92 €

Sandále Panda Scudo S1P patria medzi priedušné ochranné pracovné topánky s antistatickou úpravou a protišmykovou podrážkou. Táto pracovná obuv absorbuje energiu v päte a má bezpečnostnú tužinku v špičke.

Panda Safety Pracovné sandále Spider S1
35,04 €

Sandále Panda Spider S1 sú bezpečnostné pracovné topánky s reflexnými prvkami, oceľovou špičkou a priedušným koženým povrchom. Táto pracovná obuv má tiež antistatickú protišmykovú PU/PU podrážku odolnú voči kyselinám a olejom.

Panda Safety Pracovné sandále Topolino S1 SRC
34,20 €

Pracovné sandále Panda Topolino S1 sú kvalitné pánske resp. dámske pracovné topánky s oceľovou tužinkou v špičke a antistatickou protišmykovou podrážkou rezistentnou voči pohonným hmotám.

Panda Safety Sandále Sanitary Lybra O1
30,43 €

Biele pracovné sandále Sanitary Lybra O1 značky Panda sú priedušné pracovné topánky s antistatickou protišmykovou PU podošvou – vhodné hlavne ako pánska a dámska zdravotná obuv.

Panda Safety Sandále Topolino O1
31,02 €

Pracovné sandále Panda Topolino O1 sú pracovná obuv s antistatickou a protišmykovou podošvou odolnou voči pohonným hmotám. Topánky majú povrch zhotovený z priedušnej kože. Absorbujú energiu v päte.

Talianska pracovná obuv Panda® Safety je už roky synonymom kvality vo svojom obore. Bola prvou certifikovanou talianskou spoločnosťou, ktorá vyrábala pracovnú obuv a dodnes si vo svojich produktoch zakladá na pohodlí, dlhej životnosti a bezpečnosti. Obuv Panda® sa vyrába v Taliansku.

Talianska pracovná obuv Panda® Safety je už roky synonymom kvality vo svojom obore. Bola prvou certifikovanou talianskou spoločnosťou, ktorá vyrábala pracovnú obuv a dodnes si vo svojich produktoch zakladá na pohodlí, dlhej životnosti a bezpečnosti. Obuv Panda® sa vyrába v Taliansku.