Panda Safety Pracovná obuv Ergon Alfa S1 čierna 43

Panda Safety Pracovná obuv Ergon Alfa S1

25,34 €
Doprava zadarmo

Členková bezpečnostná obuv Panda Ergon Alfa S1 – to sú priedušné, kožené pracovné topánky s oceľovou tužinkou v špičke a antistatickou a protišmykovou PU/PU podrážkou, ktorá je tiež odolná voči olejom a pohonným hmotám.

Panda Safety Pracovné sandále Scudo S1P čierna 43

Panda Safety Pracovné sandále Scudo S1P

80,21 €
Doprava zadarmo

Sandále Panda Scudo S1P patria medzi priedušné ochranné pracovné topánky s antistatickou úpravou a protišmykovou podrážkou. Táto pracovná obuv absorbuje energiu v päte a má bezpečnostnú tužinku v špičke.

Panda Safety Zimná pracovná obuv Stralis S3 čierna 44
1x

Panda Safety Zimná pracovná obuv Stralis S3

99,68 €
Doprava zadarmo

Zimná pracovná obuv Panda Stralis S3 – ochranná, zateplená, antistatická, vodeodolná pracovná holeňová obuv na šnúrovanie a zips. Tieto vysoké pracovné topánky majú oceľovú tužinku v špičke, stielku proti prepichnutiu.

Panda Safety Pracovné poltopánky Miura S3 44

Panda Safety Pracovné poltopánky Miura S3

69,11 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Pracovné poltopánky Panda Miura S3 sú bezpečnostná, priedušná, vodeodolná, pánska pracovná ochranná obuv s oceľovou tužinkou a stielkou proti prepichu. PU/TPU podrážka je antistatická a odolná voči pohonným hmotám.

Panda Safety Pracovná obuv Monviso S3 pánska hnedá 43
3x

Panda Safety Pracovná obuv Monviso S3 pánska

75,28 €
Doprava zadarmo

Ochranná pracovná členková obuv Panda Monviso S3 – to sú pánske vodeodolné, antistatické, kožené, bezpečnostné pracovné topánky s vysokým komfortom nosenia – vyrobené v Taliansku.

Panda Safety Ponožky Wasat čierna 43-44
5x

Panda Safety Ponožky Wasat

2,45 €

Ponožky Wasat značky Panda sú ideálne pracovné ponožky na namáhavé aktivity a práce. Ich špeciálna výrobná technológia a upravené vlákna zaručujú maximálne pohodlie a tepelnú ochranu a ochranu nohy proti extrémnej záťaži.

Panda Safety Pracovné poltopánky Audax S1P metal free čierna/zelená 43

Panda Safety Pracovné poltopánky Audax S1P metal free

47,89 €
Doprava zadarmo

Pracovné bezpečnostné poltopánky Panda Audax S1P s kompozitnou špicou a planžetou (bez kovových prvkov) sú veľmi extrémne priedušné topánky značky Panda so športovým vzhľadom. Tieto topánky sú vyrábané v Taliansku.

Panda Safety Pracovné poltopánky Ergon Beta S1 čierna 43

Panda Safety Pracovné poltopánky Ergon Beta S1

24,84 €
Doprava zadarmo

Poltopánky Panda Ergon Beta S1 je protišmyková, pánska aj dámska pracovná obuv s oceľovou tužinkou. Topánky majú antistatickú PU/PU podrážku rezistentnú voči pohonným hmotám. Táto obuv má povrch z priedušnej kože a absorbujú energiu v päte.

Panda Safety Pracovné poltopánky Pantera S3 čierna 43
1x

Panda Safety Pracovné poltopánky Pantera S3

39,36 €
Doprava zadarmo

Poltopánky Panda Pantera S3 sú bezpečnostné, protišmykové, priedušné a vodeodolné pracovné topánky s reflexnými prvkami, oceľovou špičkou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Táto pracovná obuv je vyrobená v Taliansku.

Panda Safety Pracovné poltopánky Sprint S1 sivá 43
3x

Panda Safety Pracovné poltopánky Sprint S1

41,18 €
Doprava zadarmo

Poltopánky Panda Sprint S1 sú vysokopriedušná obuv s antistatickou a protišmykovou PU/PU podrážkou, bezpečnostnou tužinkou v špičke a priedušným zvrškom z textílie. Podrážka je odolná voči olejom.

Panda Safety Pracovná obuv Izett Profi S1P čierna 38

Panda Safety Pracovná obuv Izett Profi S1P

13,86 €
Posledný kus za túto cenu!

Členková pracovná obuv Panda Izett Professional S1P sú bezpečnostné topánky s kovovou bezpečnostnou špicou a stielkou odolnou voči prepichnutiu. Sú vyrábané v Taliansku z kvalitnej prírodnej kože (Crazy Horse) s textilnou podšívkou.

Panda Safety Členková obuv Ergon Alfa O1 čierna 43
2x

Panda Safety Členková obuv Ergon Alfa O1

24,34 €
Doprava zadarmo

Panda Ergon Alfa O1 je priedušná, antistatická, protišmyková, kožená pracovná obuv s PU/PU podrážkou odolnou voči pohonným hmotám a olejom. Možnosť využitia ako pánske či dámske pracovné topánky. Absorbcia energie v päte.

Talianska pracovná obuv Panda® Safety je už roky synonymom kvality vo svojom obore. Bola prvou certifikovanou talianskou spoločnosťou, ktorá vyrábala pracovnú obuv a dodnes si vo svojich produktoch zakladá na pohodlí, dlhej životnosti a bezpečnosti. Obuv Panda® sa vyrába v Taliansku.