-28%
Palmex Prášok Horská sviežosť 63 praní
26x

Palmex Prášok Horská sviežosť 63 praní

16,65 €
11,90 € 0,19 €/pranie

Moderná generácia pracieho prášku Palmex vo svojom zložení kombinuje šesť najmodernejších enzýmov, ktoré aktívne pôsobia proti rôznym druhom škvŕn naraz. Už sa tak nemusíte trápiť s náročným odstraňovaním škvŕn a môžete si užívať vôňu hôr.

Tovar od predajcu MALL
-30%
Palmex Prášok color 63 praní
27x

Palmex Prášok color 63 praní

16,65 €
11,60 € 0,18 €/pranie
Posledný kus za túto cenu!

Moderná generácia pracieho prášku Palmex vo svojom zložení kombinuje šesť najmodernejších enzýmov, ktoré aktívne pôsobia proti rôznym druhom škvŕn naraz. Prášok navyše chráni farby vašej bielizne, ktorá zostane dlhšie ako nová.

Tovar od predajcu MALL

Krásne čistá a voňavá bielizeň bola už od nepamäti znakom usporiadanej rodiny, ktorá dbá o základné hodnoty. Na to myslí už od roku 1966 univerzálny prací prostriedok Palmex spoločnosti Henkel, ktorý sa vďaka neustálemu vylepšovaniu receptúry výborne prispôsobuje požiadavkám spotrebiteľov. Prináša tak vynikajúcu kvalitu a úsporu času i námahy v každodennom živote už viac ako 45 rokov. Rovnako ako sa od vzniku Palmexu mení doba, mení aj Palmex svoje zloženie a obal. Všetky zmeny však vždy mali jedno spoločné - záruku vysokej kvality, spoľahlivé účinky prania a v neposlednom rade aj ochranu životného prostredia. Niekoľko posledných rokov pracie prostriedky Palmex taktiež ponúkajú efekt Easy Ironing, ktorý uhladí vlákna tkaniny, čím uľahčí žehlenie a následná starostlivosť o bielizeň je tak oveľa jednoduchšia a rýchlejšia. Palmex ponúka na trhu bohatý výber vôní, rovnako ako rôzne veľkosti balenia, aby si skutočne každá rodina mohla vybrať svoju najobľúbenejšiu.