Pacific Baby Hot-Tot termoska 200 ml, Modrá - spirálky
26x

Pacific Baby Hot-Tot termoska 200

22,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Pacific Baby Hot-Tot termoska 200 ml, 2017 v pôvodnom dizajne s farebnou potlačou – s vylepšeným cumlíkom a viečkom. Túto dvojplášťovú nerez termofľašku využijete pre deti od narodenia až do školského veku. Je ekologická, bezpečná, ľahko sa udržiava.

Tovar od predajcu MALL
Pacific Baby Hot-Tot termoska so slamkou 260 ml - modrá
32x

Pacific Baby Hot-Tot termoska so slamkou 260 ml

21,90 €

Ďalšia ponuka za 15,20 €

Pacific Baby Hot-Tot termoska so slamkou 260 ml je novinkou roku 2017. Táto dvojplášťová nerez termofľašasilikónový obal, vyzerá moderne a súčasťou balenia je náustok Straw Top. Ten je primárne určený deťom od 1 roka veku.

Tovar od predajcu MALL
Pacific Baby GoGrow Nerezová eko fľaška 300 ml - žltá
12x

Pacific Baby GoGrow Nerezová eko fľaška 300 ml

16,40 €

Pacific Baby GoGrow Nerezová eko fľaška 300 ml je novinkou roku 2017. Fľaška má jednoduchý nerez-dizajn s farebným silikónovým obalom. Dodávaná s anti-kolíkovým novorodeneckým cumlíkom, možno však kombinovať aj s ďalšími náustkamim. Jednoduchá údržba a dlhoročná možnosť používania.

Tovar od predajcu MALL
-16%
Pacific Baby Bambusové lyžičky, 4 ks - modrá
3x

Pacific Baby Bambusové lyžičky, 4 ks

9,22 €
7,70 €
Posledný kus za túto cenu!

Pacific Baby Bambusové lyžičky, 4 ks – chráňte spolu s Pacific Baby zdravie detí i celej planéty a kúpte svojim najmenším ekologický riad vyrobený z prírodného bambusu. 100% recyklovateľný, trvanlivý, možno umývať v umývačke. Skvelá voľba!

Tovar od predajcu MALL
Pacific Baby Hot-Tot termoska 200 ml - žltá/strieborná
45x

Pacific Baby Hot-Tot termoska 200 ml

22,90 €

Pacific Baby Hot-Tot termoska 200 ml je novinkou roku 2017. Táto dvojplášťová nerez termofľašasilikónový obal, vyzerá moderne a hodí sa pre deti od narodenia až do školského veku. Je ekologická, bezpečná, ľahko sa udržiava.

Tovar od predajcu MALL
Pacific Baby Straw top, ružová/fialová
30x

Pacific Baby Straw top

7,90 €

Pacific Baby Pítko Straw top jednoducho uzavrite, tekutina nevyteká a slamka zostáva čistá. Vhodné pre všetky veľkosti a typy termosiek Pacific Baby.

Tovar od predajcu MALL
Pacific Baby Termoobal - modrá
17x

Pacific Baby Termoobal

10,20 €
Posledný kus za túto cenu!

Vďaka Pacific Baby Termoobalu + ochrane fľaše predĺžite až o 2 hod termoizolačnú funkciu. Hodí sa na fľaše Pacific Baby, ale aj na fľaše ostatných značiek. Termoobal je ľahký a praktický na cesty. Je možné ho pripevniť na madlo kočíka.

Tovar od predajcu MALL
Pacific Baby Bambusový riad, veľká sada - ružová
3x

Pacific Baby Bambusový riad, veľká sada

15,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Pacific Baby Bambusový riad, veľká sada – chráňte spolu s Pacific Baby zdravie detí i celej planéty a kúpte im ekologický riad, ktorý je vyrobený z prírodného bambusu. V sade 2 lyžičky, kelímok, miska a hlboký tanier.

Tovar od predajcu MALL
Pacific Baby Set Handle Drink Top žltá

Pacific Baby Set Handle Drink Top

12,10 €

Set cumlíka a náustka od značky Pacific Baby. Cumlík Handle set obsahuje držiačik, tesnenie a cumlík. Kompatibilný s termofľaškami Pacific Baby 3-in-one.

Tovar od predajcu MALL
-16%
Pacific Baby Bambusový tanierik hlboký, 2 ks - modrý
3x

Pacific Baby Bambusový tanierik hlboký, 2 ks

10,33 €
8,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Pacific Baby Bambusový tanierik hlboký, 2 ks – chráňte spolu s Pacific Baby zdravie detí i celej planéty a povedzte „áno“ bambusovému riadu. Tieto ekologické bambusové tanieriky sú to pravé aj pre Vašich najmenších. Odolné, trvanlivé, vyrábané z veľkej časti ručne.

Tovar od predajcu MALL