Pacific Baby Bamboo tanier
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Pacific Baby BAMBOO – Tanier Jabĺčko vo veselých farbách je detský riad, vyrobený z prírodného bambusu. Odolný a bezpečný, možné umývať v umývačke. 100% recyklovateľný. Chráňte aj Vy zdravie detí a celej planéty.


Pacific Baby Bambusový riad, veľká sada
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pacific Baby Bambusový riad, veľká sada – chráňte spolu s Pacific Baby zdravie detí i celej planéty a kúpte im ekologický riad, ktorý je vyrobený z prírodného bambusu. V sade 2 lyžičky, kelímok, miska a hlboký tanier.


Pacific Baby GoGrow Nerezová eko fľaška 300 ml
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pacific Baby GoGrow Nerezová eko fľaška 300 ml je novinkou roku 2017. Fľaška má jednoduchý nerez-dizajn s farebným silikónovým obalom. Dodávaná s anti-kolíkovým novorodeneckým cumlíkom, možno však kombinovať aj s ďalšími náustkamim. Jednoduchá údržba a dlhoročná možnosť používania.


Pacific Baby Hot-Tot termoska 200
23,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Pacific Baby Hot-Tot termoska 200 ml, 2017 v pôvodnom dizajne s farebnou potlačou – s vylepšeným cumlíkom a viečkom. Túto dvojplášťovú nerez termofľašku využijete pre deti od narodenia až do školského veku. Je ekologická, bezpečná, ľahko sa udržiava.


Pacific Baby Hot-Tot termoska 200 ml
23,20 €

Pacific Baby Hot-Tot termoska 200 ml je novinkou roku 2017. Táto dvojplášťová nerez termofľašasilikónový obal, vyzerá moderne a hodí sa pre deti od narodenia až do školského veku. Je ekologická, bezpečná, ľahko sa udržiava.


Pacific Baby Set Handle Drink Top
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Set cumlíka a náustka od značky Pacific Baby. Cumlík Handle set obsahuje držiačik, tesnenie a cumlík. Kompatibilný s termofľaškami Pacific Baby 3-in-one.


Pacific Baby Straw top

Pacific Baby Straw top

Hodnotenie: 5
7,96 €

6,90 €

Pacific Baby Pítko Straw top jednoducho uzavrite, tekutina nevyteká a slamka zostáva čistá. Vhodné pre všetky veľkosti a typy termosiek Pacific Baby.


Pacific Baby Termoobal

Pacific Baby Termoobal

Hodnotenie: 4
7,96 €
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka Pacific Baby Termoobalu + ochrane fľaše predĺžite až o 2 hod termoizolačnú funkciu. Hodí sa na fľaše Pacific Baby, ale aj na fľaše ostatných značiek. Termoobal je ľahký a praktický na cesty. Je možné ho pripevniť na madlo kočíka.


Pacific Baby Hot-Tot termoska so slamkou 260 ml
21,30 €

Pacific Baby Hot-Tot termoska so slamkou 260 ml je novinkou roku 2017. Táto dvojplášťová nerez termofľašasilikónový obal, vyzerá moderne a súčasťou balenia je náustok Straw Top. Ten je primárne určený deťom od 1 roka veku.


Pacific Baby GoGrow Nerezová eko fľaška so slamkou 300 ml
15,50 €

Pacific Baby GoGrow Nerezová eko fľaša so slamkou 300 ml je novinkou roku 2017. Fľaška má jednoduchý nerez-dizajn s farebným silikónovým obalom. Súčasťou balenia je náustok Straw Top. Ten je primárne určený deťom od 1 roka veku. Vysoká životnosť fľaše.