Pacific Baby Hot-Tot termoska 200
23,30 €

Pacific Baby Hot-Tot termoska 200 ml, 2017 v pôvodnom dizajne s farebnou potlačou – s vylepšeným cumlíkom a viečkom. Túto dvojplášťovú nerez termofľašku využijete pre deti od narodenia až do školského veku. Je ekologická, bezpečná, ľahko sa udržiava.

Pacific Baby Hot-Tot termoska so slamkou 260 ml
21,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Pacific Baby Hot-Tot termoska so slamkou 260 ml je novinkou roku 2017. Táto dvojplášťová nerez termofľašasilikónový obal, vyzerá moderne a súčasťou balenia je náustok Straw Top. Ten je primárne určený deťom od 1 roka veku.

Pacific Baby Hot-Tot termoska 200 ml
23,30 €

Pacific Baby Hot-Tot termoska 200 ml je novinkou roku 2017. Táto dvojplášťová nerez termofľašasilikónový obal, vyzerá moderne a hodí sa pre deti od narodenia až do školského veku. Je ekologická, bezpečná, ľahko sa udržiava.

Pacific Baby GoGrow Nerezová eko fľaška 300 ml
15,50 €

Pacific Baby GoGrow Nerezová eko fľaška 300 ml je novinkou roku 2017. Fľaška má jednoduchý nerez-dizajn s farebným silikónovým obalom. Dodávaná s anti-kolíkovým novorodeneckým cumlíkom, možno však kombinovať aj s ďalšími náustkamim. Jednoduchá údržba a dlhoročná možnosť používania.

Pacific Baby Straw top

Pacific Baby Straw top

Hodnotenie: 4,9
7,96 € 7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Pacific Baby Pítko Straw top jednoducho uzavrite, tekutina nevyteká a slamka zostáva čistá. Vhodné pre všetky veľkosti a typy termosiek Pacific Baby.

Pacific Baby Bambusové lyžičky, 4 ks
9,70 €

Pacific Baby Bambusové lyžičky, 4 ks – chráňte spolu s Pacific Baby zdravie detí i celej planéty a kúpte svojim najmenším ekologický riad vyrobený z prírodného bambusu. 100% recyklovateľný, trvanlivý, možno umývať v umývačke. Skvelá voľba!

Pacific Baby Bambusový tanierik hlboký, 2 ks
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pacific Baby Bambusový tanierik hlboký, 2 ks – chráňte spolu s Pacific Baby zdravie detí i celej planéty a povedzte „áno“ bambusovému riadu. Tieto ekologické bambusové tanieriky sú to pravé aj pre Vašich najmenších. Odolné, trvanlivé, vyrábané z veľkej časti ručne.

Pacific Baby Set Handle Drink Top
12 €

Posledný kus za túto cenu!

Set cumlíka a náustka od značky Pacific Baby. Cumlík Handle set obsahuje držiačik, tesnenie a cumlík. Kompatibilný s termofľaškami Pacific Baby 3-in-one.

Pacific Baby Bamboo tanier
7,36 € 6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pacific Baby BAMBOO – Tanier Jabĺčko vo veselých farbách je detský riad, vyrobený z prírodného bambusu. Odolný a bezpečný, možné umývať v umývačke. 100% recyklovateľný. Chráňte aj Vy zdravie detí a celej planéty.

Pacific Baby Termoobal

Pacific Baby Termoobal

Hodnotenie: 3,8
8,50 €

Vďaka Pacific Baby Termoobalu + ochrane fľaše predĺžite až o 2 hod termoizolačnú funkciu. Hodí sa na fľaše Pacific Baby, ale aj na fľaše ostatných značiek. Termoobal je ľahký a praktický na cesty. Je možné ho pripevniť na madlo kočíka.

Pacific Baby GoGrow Nerezová eko fľaška so slamkou 300 ml
15,50 €

Pacific Baby GoGrow Nerezová eko fľaša so slamkou 300 ml je novinkou roku 2017. Fľaška má jednoduchý nerez-dizajn s farebným silikónovým obalom. Súčasťou balenia je náustok Straw Top. Ten je primárne určený deťom od 1 roka veku. Vysoká životnosť fľaše.