Upresniť parametre
PacaPod Prebaľovací organizér - sivý PacaPod FIRENZE PACK - prebaľovacia taška aj ruksak
PacaPod Prebaľovací organizér - sivý

Elegantný prebaľovací organizér od značky PacaPod sa ľahko pripne k držadlu kočíka pomocou praktického klipu. Vo vnútri organizéra nájdete vrecká na plienky, čistiace obrúsky a ďalšie potreby. Ak prebaľovací organizér práve nepotrebujete, ľahko ho zložíte tak, že vám zaberie minimum miesta.

môžete mať DNES

MALL
PacaPod FIRENZE PACK - prebaľovacia taška aj ruksak PacaPod FIRENZE PACK - prebaľovacia taška aj ruksak
PacaPod FIRENZE PACK - prebaľovacia taška aj ruksak

Elegantný a štýlový taška aj batoh FIRENZE PACK od PacaPod je určený pre všetkých rodičov, ktorí chcú s deťmi objavovať svet. Na cestách poslúži ako prebaľovacia taška alebo ako klasický batoh. V batohu nájdete mnoho vnútorných vreciek pre ľahkú a prehľadnú organizáciu vašich osobných vecí a dve vyberateľné taštičky. Poslúži aj na ceste do práce, na cvičenie alebo kamkoľvek sa vydáte.

môžete mať ZAJTRA

MALL
PacaPod HARTLAND PACK PacaPod FIRENZE PACK - prebaľovacia taška aj ruksak
PacaPod HARTLAND PACK

Elegantný a štýlový batoh HARTLAND PACK od PacaPod je určený pre všetkých rodičov, ktorí chcú s deťmi objavovať svet. Na cestách poslúži ako prebaľovacia taška alebo ako klasický batoh. V batohu nájdete mnoho vnútorných vreciek pre ľahkú a prehľadnú organizáciu vašich osobných vecí a dve vyberateľné taštičky. Poslúži aj na ceste do práce, na cvičenie alebo kamkoľvek sa vydáte.

môžete mať ZAJTRA

MALL
PacaPod SAUNTON PACK PacaPod ROCKHAM - prebaľovací batoh
PacaPod SAUNTON PACK

Moderný batôžtek Saunton Pack pre ženy aj mužov od značky PacaPod. Taška je vyrobená z imitácie kože s kovovými doplnkami. Vo vnútri nájdete dva organizéry z eko recyklovaného polyesteru. Potraviny a prebaľovacie potreby tak zostávajú stále hygienicky oddelené.

môžete mať DNES

MALL
PacaPod ROCKHAM - prebaľovací batoh PacaPod ROCKHAM - prebaľovací batoh
PacaPod ROCKHAM - prebaľovací batoh

Elegantný a štýlový batoh Rockham od PacaPod je určený pre všetkých rodičov, ktorí chcú s deťmi objavovať svet. Na cestách poslúži ako prebaľovacia taška alebo ako klasický batoh. V batohu nájdete mnoho vnútorných vreciek pre jednoduchú a prehľadnú organizáciu vašich osobných vecí a dve vyberateľné taštičky. Poslúži aj na ceste do práce, na cvičenie alebo kamkoľvek sa vydáte.

môžete mať DNES

MALL
PacaPod Prebaľovací organizér PacaPod ROCKHAM - prebaľovací batoh
PacaPod Prebaľovací organizér

Elegantný a štýlový prebaľovací organizér PacaPod môžete mať stále po ruke ako doma, tak na cestách. Je ľahký, veľmi skladný a pomocou pracky si ho môžete zavesiť napríklad na postieľku alebo na madlo kočíka. Vo vnútri nájdete vrecká na plienky, čistiace obrúsky a ďalšie potreby.

môžete mať DNES

MALL
Zánovné
PacaPod Prebaľovací organizér Krémová - zánovné PacaPod Prebaľovací organizér Krémová - zánovné
PacaPod Prebaľovací organizér Krémová - zánovné

Jednoduchý a veľmi ľahký prebaľovací organizérklipom, vďaka ktorému ho ľahko zavesíte na madlo kočíka. Ak prebaľovací organizér práve nepotrebujete, možno ho zložiť tak, aby zaberal minimum miesta. Vnútri organizéra sú vrecká na plienky, čistiace obrúsky a ďalšie potreby.

môžete mať DNES

MALL
PacaPod CROYDE - prebaľovacia taška PacaPod Prebaľovací organizér Krémová - zánovné
PacaPod CROYDE - prebaľovacia taška

Krásna prebaľovacia taška, ktorá sa hodí pre každodenné nosenie nielen vďaka svojej elegancii. Dve veľká uchá a ramenný popruh zaistí pohodlné nosenie. Súčasťou tejto tašky sú aj 3 vnútorné miniorganizéry.

môžete mať ZAJTRA

MALL
PacaPod Termoobal - sivý deco PacaPod Prebaľovací organizér Krémová - zánovné
PacaPod Termoobal - sivý deco

Elegantný a štýlový termoobal PacaPod ocenia aktívni rodičia i malí cestovatelia. Do termoobale sa zmestia až 4 dojčenské fľaše, v ktorých sa udržia nápoje v požadovanej teplote až 3 hodiny. Vďaka klipu ho ľahko pripnete na madlo kočíka, takže ho budete mať stále po ruke.

môžete mať DNES

MALL
PacaPod LORETO sivá - luxusná kožená prebaľovacia taška PacaPod LORETO sivá - luxusná kožená prebaľovacia taška
PacaPod LORETO sivá - luxusná kožená prebaľovacia taška

Batoh pre mamičky obsahujúci prebaľovaciu tašku aj podložku. Vnútorné vrecká pre potreby rodičov. Zaujímavosťou sú aj ramenné popruhy pre nosenie na chrbte. Objem s 29 l s príslušenstvom s 12 l. Vyrobené z odolnej kože. PacaPod LORETO v sivej farbe je štýlovým doplnkom k detským prechádzkam aj pri stretnutí s priateľmi.

môžete mať DNES

MALL
PacaPod Prebaľovací organizér Krémová PacaPod LORETO sivá - luxusná kožená prebaľovacia taška
PacaPod Prebaľovací organizér Krémová

Jednoduchý a veľmi ľahký prebaľovací organizérklipom, vďaka ktorému ho ľahko zavesíte na madlo kočíka. Ak prebaľovací organizér práve nepotrebujete, možno ho zložiť tak, aby zaberal minimum miesta. Vnútri organizéra sú vrecká na plienky, čistiace obrúsky a ďalšie potreby.

môžete mať DNES

MALL
PacaPod Termoobal PacaPod LORETO sivá - luxusná kožená prebaľovacia taška
PacaPod Termoobal

Termoobal na desiatu aj na pitie. V hornej časti je klip pre jednoduché pripnutie na madlo kočíka. Vďaka systémov zipsov možno tento termoobal rozložiť tak, aby v taške nezaberal žiadne miesto.

môžete mať DNES

MALL

Predstavujeme Vám britskú značku prebaľovacích tašiek na kočík. Jedinečným znakom týchto kabeliek je unikátny otváranie. Umožnuje nahliadnuť do celej tašky a uložené veci sú tak ľahko dostupné a prehľadne usporiadané.