Outwell Prístrešok Event Lounge L
271,70 € 187,80 €

Samonosný kempingový prístrešok má možnosť pripnutia bočných stien so stredovým zipsom alebo bez. Poskytuje vysokú UV ochranu. Outwell Prístrešok Event Lounge L nájde využitie v kempe i na záhrade.

Outwell Chladnička EcoCool Lite Black 24L 12V / 230V
111,30 € 74,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Chladiaci box s objemom 24 l disponuje deliacou prepážkou a izoláciou z peny s vysokou hustotou. Ochladí potraviny o 18 °C pod okolitú teplotu alebo udrží uvarené jedlo pri teplote 50 °C. Outwell Chladnička EcoCool Lite Black 24L 12V / 230V je ideálna na pláž, do záhrady, kempu aj auta.

Outwell Prístrešok Event Lounge XL
320,40 € 215,30 €

Samonosný kempingový prístrešok má možnosť pripnutia bočných stien so stredovým zipsom alebo bez. Poskytuje vysokú UV ochranu. Outwell Prístrešok Event Lounge XL nájde využitie v kempe i na záhrade.

Outwell Spací vak Sleeping bag Contour Lux XL green
85,30 € 61 €

Spací vak so zabudovaným vankúšikom obsahuje hrejivú výplň z dutého vlákna Isofill. Automatický zámok predíde nechcenému otvoreniu vreca počas spánku. Disponuje kapucňou, ktorú možno v prípade potreby odňať. Outwell Spací vak Sleeping bag Contour Lux XL green je vhodný pre osoby do 2 m.

Outwell Spací vak Sleeping bag Contour
62,30 € 44,90 €

Spací vak so zabudovaným vankúšikom obsahuje hrejivú výplň z dutého vlákna Isofill. Automatický zámok predíde nechcenému otvoreniu vreca počas spánku. Disponuje kapucňou, ktorú možno v prípade potreby odňať. Outwell Spací vak Sleeping bag Contour je vhodný pre osoby do 2 m.

Outwell Prístrešok Event Lounge M
233,60 € 153,80 €

Samonosný kempingový prístrešok má možnosť pripnutia bočných stien so stredovým zipsom alebo bez. Poskytuje vysokú UV ochranu. Outwell Prístrešok Event Lounge M nájde využitie v kempe i na záhrade.

Outwell Chladiaca taška Hula M
43,60 € 35,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Chladiaca taška s objemom 8 l disponuje nastaviteľným ramenným popruhom. Vnútro je vybavený hliníkovou vrstvou, ktorá sa veľmi ľahko čistí. Je vyrobená z vodeodolnej tkaniny. Outwell Chladiaca taška Hula M má predné vrecko na drobnosti.

Outwell Nafukovací matrac Classic w/ Pillow & Pump Double
49,19 € 36 €

Nafukovací matrac disponuje dvojitým ventilom pre ľahké vyfúknutie i nafúknutie. Vrchná strana je opatrená mäkkým velúrom. Má zabudovanú nožnú pumpu a vankúš. Outwell Nafukovací matrac Classic w/ Pillow & Pump Double je vhodný napríklad pre návštevy.

Outwell Sky Pump 12V/230V

Outwell Sky Pump 12V/230V

Hodnotenie: 4,5
26,90 € 18,90 €

Praktická elektrická pumpa. Outwell Sky Pump 12V/230V je ideálnym pomocníkom na nafukovanie matracov alebo iného nafukovacieho nábytku. Pumpa disponuje 3 vymeniteľnými nadstavcami.

Outwell Catamarca XL

Outwell Catamarca XL

Hodnotenie: 5
53,81 € 44,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlné kreslo disponuje svojimi opierkami na ruky. Obsahuje odolný hliníkový rám a povrch z tkaného polyesteru. Ľahko sa skladá a prenáša. Outwell Catamarca XL je ideálne na kempovanie a má 2 držiaky na pitie.

Outwell Chladiaca taška Albatross M Blue
47,90 € 39,20 €

Chladiaca taška s objemom 8 l disponuje malým vonkajším vreckom na zips na drobnosti. Obsahuje odnímateľnú izolačnú vrstvu a rukoväte, z ktorých možno vytvoriť ramenný popruh. Outwell Chladiaca tašku Albatross M Blue využijete aj ako nákupnú či plážovú tašku.

Outwell Constellation Pillow
25,59 € 18,10 €

Outwell Constellation je polštář z dutých vláken a potahu z kombinace materiálů, která zajišťuje pevnost i měkkost.

Outwell Batboy

Outwell Batboy

Hodnotenie: 5
52,27 € 28 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský spací vak Outwell Batboy pre malých cestovateľov. Náplňou je Isofill® umelé vlákno v 2 vrstvách. Veľa technických detailov, vonkajšie veľké vrecko a sťahovacia kapucňa.

Outwell Stôl Canmore M
100 € 61,30 €

Stôl disponuje ľahkou hliníkovou konštrukciou, ktorá je ale zároveň veľmi odolná. Nohy je možné výškovo nastaviť. Súčasťou je prepravný obal. Outwell Stôl Canmore M je ideálny na kempovanie a výlety.

Outwell Nafukovací matrac Classic Double
32,65 € 28 €

Nafukovací matrac s hrúbkou 20 cm disponuje dvojitým ventilom pre ľahké vyfúknutie i nafúknutie. Vrchná strana je opatrená mäkkým velúrom. Outwell Nafukovací matrac Classic Double je vhodný napríklad pre návštevy.

Outwell Furniture Cody L
173,33 € 106,70 €

Praktický stůl disponuje šroubovatelnými patkami, které umožňují přesné výškové nastavení. Stůl je možné nastavit do 3 různých úrovní. Je odolný vůčí krátké nepřízni počasí. Outwell Furniture Cody L má hliníkovou konstrukci.

Outwell Edmonds 5A
1 287,70 € 878 €

Posledný kus za túto cenu!

Outwell Edmonds 5A je tunelový stan s konštrukciou nafukovacieho systému. Dostatok priestoru ponúka spanie pre päť osôb v dvoch spálňach. 3 vchody a tónované okná sa v kempe určite hodia.

Outwell Stan Willwood 5
654,40 € 478,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Stan pre 5 osôb disponuje vchodom s moskytiérou vo tvare D, ktorý je dobre prístupný. Je vybavený veľkými oknami a ventilačnými otvormi pre skvelé odvetrávanie. Outwell Stan Willwood 5 má odnímateľnú podlážku a je ľahko a rýchlo nastaviteľný.

Outwell Stan Earth 5
320,40 € 219,90 €

Stan pre 5 osôb disponuje vchodom s moskytiérou v tvare D, ktorý je dobre prístupný. Je vybavený veľkými oknami a ventilačnými otvormi pre skvelé odvetrávanie. Outwell Stan Earth 5 má odnímateľnú podlahu, je ľahko a rýchlo nastaviteľný.

Outwell Sleepin Double 3.0 cm
61,50 € 46,90 €

Samonafukovacia karimatka s hrúbkou 7,5 cm pre 2 osoby disponuje dvojitým ventilom pre rýchle nafúknutie. Hrúbka 3 cm zaisťuje, že od zeme nepôjde chlad a počas noci zostanete v teple. Outwell Sleepin Double 3.0 cm nájde využitie pri cestovaní.

Outwell Spací vak Sleeping bag Campion Lux Double
85,30 € 69,50 €

Spací vak pre 2 osoby obsahuje dvojitú hrejivú výplň z dutého vlákna Isofill. Automatický zámok predíde nechcenému otvoreniu vaku počas spánku. Disponuje vnútorným vreckom, do ktorého možno schovať telefón, či kľúče. Outwell Spací vak Sleeping bag Campion Lux Double je vhodný pre osoby do 2 m.

Outwell Stan Dayton 4
518,50 € 379,40 €

Stan pre 4 osoby disponuje systémom OWS 8, ktorý zaisťuje stabilitu vo vetre. Súčasťou je postranný vchod, ktorý je zaistený proti dažďu. Má káblové vstupné body pre bezpečné umiestnenie káblov. Outwell Stan Dayton 4 ľahko a rýchlo postavíte.

Outwell Samonafukovací karimatka Dreamboat Single 7.5 cm
198,67 € 149,50 €

Samonafukovací karimatka o tloušťce 7,5 cm disponuje dvojitým ventilem pro rychlé nafouknutí. Obsahuje pěnovou konstrukci, která zajišťuje maximální pohodlí. Jedna strana je hřejivá, druhá chladivá. Outwell Dreamboat Single 7.5 cm najde využití při cestování.

Outwell Campion Lux Red

Outwell Campion Lux Red

Hodnotenie: 4,8
60,49 € 39,20 €

Spací pytel obsahuje hřejivou výplň z dutého vlákna Isofill. Automatický zámek předejde nechtěnému otevření pytle během spánku. Disponuje vnitřní kapsou, do které lze schovat telefon či klíče. Outwell Campion Lux Red je vhodný pro osoby do 2 m.

Outwell Campion

Outwell Campion

Hodnotenie: 4
49,17 € 31,30 €

Spací pytel obsahuje hřejivou výplň z dutého vlákna Isofill. Automatický zámek předejde nechtěnému otevření pytle během spánku. Disponuje vnitřní kapsou, do které lze schovat telefon či klíče. Outwell Campion je vhodný pro osoby do 2 m.

Outwell Goya

Outwell Goya

Hodnotenie: 5
64,58 € 41,90 €

Pohodlné kreslo disponuje svojimi opierkami na ruky. Obsahuje odolný hliníkový rám a povrch z tkaného polyesteru. Ľahko sa skladá a prenáša. Outwell Goya je ideálne na kempovanie a je dodávané s transportným obalom.

Outwell Stena k prístrešku Event Lounge M Side Wall w. zipper
73,20 € 64,70 €

Bočnice k prístrešku Event Lounge M je opatrená zipsom, ktorým ju ľahko pripevníte. Poskytujú ochranu pred poveternostnými vplyvmi. Outwell Stena k prístrešku Event Lounge M Side Wall w. zipper je praktický doplnok.

Outwell Vankúš Memory Pillow Grey-34%
30,32 € 19,90 €

Akcia

Vankúš ergonomického tvaru disponuje výplňou z pamäťovej peny a mikroguľôčok. Je vodeodolný a opatrený umývateľným povlakom. Outwell Vankúš Memory Pillow Grey je ideálnym doplnkom pri výletoch a kempovaní.

Outwell Vzduchová pumpa Dual Action Tent Pump
62,45 € 53,80 €

Výkonná ruční pumpa s tlakoměrem. Outwell Vzduchová pumpa Dual Action Tent Pump je výrazně výkonější než běžné jednosměrné pumpy. Výhodou je plynulý chod a možnost nastavení objemu vzduchu (1,4 l nebo 3,8 l). Pumpa má 4 různé nástavce a je kompatibilní se všemi stany značky Outwell.

Outwell Celebration
46,05 € 35,20 €

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na celé camping a outdoor vybavenie značky Outwell s kódom MDHSK10 (platí od 15. 7. do 21. 7. 2019 alebo do vypredania zásob)!

Spací pytel obsahuje hřejivou výplň z dutého vlákna Isofill. Zip je obousměrný, je možné jej otevřít a odvětrávat nohy. Lze ho zcela rozepnout a vytvořit přikrývku. Outwell Celebration je vhodný pro osoby do 2 m.

Outwell Outwell Furniture Cody L
150,20 € 132,40 €

Praktický stôl disponuje skrutkovateľnými pätkami, ktoré umožňujú presné výškové nastavenie. Stôl je možné nastaviť do 3 rôznych úrovní. Je odolný voči krátkej nepriazni počasia. Outwell Furniture Cody M má hliníkovú konštrukciu.

Outwell Baffin

Outwell Baffin

Hodnotenie: 5
43,71 € 28,60 €

Multifunkční skládací stolek s nosností až 75 kg. Je možné ho použít jako stůl, židli nebo taburet. Obsahuje potah z polyesterové tkaniny pro pohodlné sezení. Outwell Baffin je ideální na kempování.

Outwell Stan Dash 5
431,70 € 298,60 €

Stan pre 5 osôb disponuje vchodom s moskytiérou vo tvare D, ktorý je dobre prístupný. Tónované okná a strecha chránia pred UV žiarením a zaisťujú dostatok svetla. Outwell Stan Dash 5 má podlepené švy a je ľahko a rýchlo nastaviteľný.

Outwell Yukon
24,59 € 19,90 €

Pohodlná stolička disponuje sedákem ve výšce 45 cm nad zemí. Obsahuje odolný hliníkový rám a povrch z tkaného polyesteru. Snadno se skládá a přenáší. Outwell Yuko je ideální na kempování.

Outwell Chladiaca taška Albatross Hula L
57,60 € 47,70 €

Chladiaca taška s objemom 17 l disponuje nastaviteľným ramenným popruhom. Vnútro je vybavený hliníkovou vrstvou, ktorá sa veľmi ľahko čistí. Je vyrobená z vodeodolnej tkaniny. Outwell Chladiaca taška Hula L má predné vrecko na drobnosti.

Outwell Collaps Bucket w/lid
32,75 € 25,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Outwell Collaps Bucket w/lid je skládací a skladné vědro. Je téměř nerozbitné, dá se mýt běžnými mycími prostředky na nádobí. S praktickým víkem je ideální na autokempink.

Outwell Spací pytel Camper Lux
111,24 € 92,90 €

Spací pytel se zabudovaným polštářkem obsahuje hřejivou výplň z dutého vlákna Isofill Premium. Automatický zámek předejde nechtěnému otevření pytle během spánku. Disponuje vnitřní kapsou, do které lze schovat telefon či klíče. Outwell Spací pytel Camper Lux je vhodný pro osoby do 2 m.

Outwell Water Guard

Outwell Water Guard

Hodnotenie: 5
15,73 € 13 €

Praktická impregnácia Water Guard značky Outwell, ktorá zlepší vodoodpudivé vlastnosti stanu a zároveň predĺži jeho životnosť. Možno používať na všetky druhy textílií, semiš, kožu, plsť apod.

Outwell Chladiaca taška Albatross L Blue
54,50 € 45 €

Chladiaca taška s objemom 12 l disponuje malým vonkajším vreckom na zips na drobnosti. Obsahuje odnímateľnú izolačnú vrstvu a rukoväte, z ktorých možno vytvoriť ramenný popruh. Outwell Chladiaca tašku Albatross L Blue využijete aj ako nákupnú či plážovú tašku.

Outwell Collaps Pot with Lid M
65,53 € 34,90 €

Outwell Collaps Pot w/lid je skládací hrnec o objemu 2,5 l s praktickým víkem. Je odolný proti rozbití, snadno se čistí. Ideální pro cestování ve více lidech.

Outwell Doradus Lime Green
48,90 € 38,10 €

Outwell Doradus je skladacia lampa s LED diódami. Funkčný dizajn a integrovaný stmievač svetla. Použite ako stolnú lampu alebo zaveste nad stôl.

Outwell Sada doplnkov Tent Accessories Pack
22,85 € 18,80 €

Sada príslušenstva k stanom obsahuje 2 oceľové kotviace kolíky, 4 svietivé plastové kolíky, 4 čierne plastové kolíky, 2 svietivé stanové šnúry po 4 metroch. Outwell Sada doplnkov Tent Accessories Pack poslúži ako kotviaci materiál pre provizórne prístrešky.

Outwell Samonafukovací karimatka Dreamcatcher Single 7.5 cm
83,92 € 63,90 €

Samonafukovací karimatka o tloušťce 7,5 cm disponuje ventilem pro rychlé nafouknutí. Obsahuje pěnovou konstrukci, která zajišťuje maximální pohodlí. Outwell Dreamcatcher Single 7.5 cm najde využití při cestování.

Outwell Stena k prístrešku Event Lounge L Side Wall
74,80 € 65,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Bočnice k prístrešku Event Lounge L. Poskytuje ochranu pred poveternostnými vplyvmi. Outwell Stena k prístrešku Event Lounge L Side Wall je praktický doplnok.

Outwell Vigor 5
285,18 € 191 €

Posledný kus za túto cenu!

Stan pro 5 osob disponuje systémem Wind Guard, který zajišťuje stabilitu ve větru. Obsahuje samozhášivou úpravu pro případné zamezení šíření požáru. Má praktické kapsy, do kterých lze uložit drobnosti. Outwell Vigor 5 snadno a rychle postavíte.

Outwell Wardrobe Bayfords - rozbalené-16%
111,42 € 93,30 €

Rozbalené

Skládací skříň disponuje zadním dílem, který je ze síťoviny a zajišťuje optimální ventilaci. Obsahuje 6 pevných polic a desku, kterou můžete využít jako pracovní či odkládací plochu. Outwell Wardrobe Bayfords má ocelový rám s práškovým lakem odolný proti korozi.