Otto Schachner

Otto Schachner Strečová montérková bunda Jels antracitová 48

Otto Schachner Strečová montérková bunda Jels

20,32 €
Posledný kus za túto cenu!

Pánska montérková bunda Jels v modernom prevedení má dve veľké bočné vrecká, dve náprsné vrecká, vrecko na ľavom rukáve a plastové zipsy kovového vzhľadu. Tento pracovný odev je vyrobený z pevnej látky (320 g/m2).

Otto Schachner Vysoko-odolné montérky Jels pánske antracitová 56

Otto Schachner Vysoko-odolné montérky Jels pánske

18,34 €
Posledný kus za túto cenu!

Pánske montérky Jels patria medzi pracovné odevy z pevnej látky s moderným strihom, s dvomi multifunkčnými vreckami na prednom diele nohavíc, dvomi postrannými vreckami, dvomi stehennými vreckami na zips a bočným vreckom na skladací meter.

Otto Schachner Funkčné merino ponožky Holtum čierna 43-44
1x

Otto Schachner Funkčné merino ponožky Holtum

10,30 €

Vysoko funkčné a hrejivé ponožky s vnútornou tenkou podšívkou z merina, vďaka ktorej vás zahrejú v chladnom a ochladia v teplejšom počasí. Zároveň majú výborné antibakteriálne vlastnosti a vynikajúco odvedú vlhkosť. Budete mať nohy v suchu.

Otto Schachner Funkčné spodky Abild s merinom čierna XS/S

Otto Schachner Funkčné spodky Abild s merinom

30,23 €
Posledný kus za túto cenu!

Vysoko funkčné spodné nohavice Abild sú hrejivé a paropriepustné prádlo, ktoré sú vďaka svojmu zloženiu s obsahom prírodného vlákna merino vhodné do extrémne náročných poveternostných podmienok.

Otto Schachner Protišmykové pracovné rukavice 1st Grip 10/XL

Otto Schachner Protišmykové pracovné rukavice 1st Grip

28,46 €

Protišmykové pracovné rukavice 1st Grip sú vodeodolné a priedušné kombinované rukavice, ktoré poskytujú vynikajúci pevný úchop v suchom aj mokrom prostredí. Majú reflexné doplnky a pohodlné zapínanie na suchý zips (s neoprénovou manžetou).

Produkty značky Otto Schachner patria kvalitatívne a dizajnovo k tým najlepším a radia sa medzi európske špičky v oblasti pracovných odevov a pracovnej obuvi. Cieľom Otto Schachner je vyrábať pomôcky, ktoré budú nielen chrániť, ale zároveň poskytnú svojim nositeľom dostatok pohodlia.

Pracovné odevy a obuv Otto Schachner sú už od začiatku vyvíjané tímom starostlivo vybraných špecialistov, ktorí sa zaoberajú každým detailom a reflektujú na požiadavky a potreby zákazníkov. Dánska spoločnosť Otto Schachner je na trhu už viac ako 70 rokov.