-14%
OrtoMed Ortopedické topánky na suchý zips, 36
8x

OrtoMed Ortopedické topánky na suchý zips

34,95 €
29,95 €

Ortopedická obuv vhodná pri: dôsledky dny a artrózy; pooperačná, rehabilitačná obuv; po lymfoterapii; citlivé nohy; následky chorôb, ktoré menia veľkosť a obvod nôh a prstov; hallux valgus, hallux rigidus, kurie oká, kladivkové prsty, výrastky.

Partner: Mjartan
-14%
OrtoMed Ortopedické sandále na dva suché zipsy, 38

OrtoMed Ortopedické sandále na dva suché zipsy

34,95 €
29,95 €

Ortopedická obuv vhodná ako: pooperačná obuv; po korekcii nôh a prstov; pri použití obväzu a bandáži; rany, zápaly a opuchnuté nohy; deformácie nôh a prstov; citlivé nohy.

Partner: Mjartan
-14%
OrtoMed Ortopedické topánky s pätou na suchý zips, 37
1x

OrtoMed Ortopedické topánky s pätou na suchý zips

34,95 €
29,95 €

Ortopedická obuv vhodná ako: pooperačná obuv; po korekciách nôh a prstov; pri použití obväzov a bandáže; rany, zápaly a opuchnuté nohy; deformácie nôh a prstov (halux valgus, reuma, artróza); citlivé nohy; pri problémoch s obutím obuv.

Partner: Mjartan
-20%
OrtoMed Pánske ortopedické topánky, 44

OrtoMed Pánske ortopedické topánky

35 €
28 €
Posledný kus za túto cenu!

Ortopedická obuv vhodná pri: dôsledky dny a artrózy; pooperačná, rehabilitačná obuv; po lymfoterapii; citlivé nohy; následky chorôb, ktoré menia veľkosť a obvod nôh a prstov; hallux valgus, hallux rigidus, kurie oká, kladivkové prsty, výrastky

Partner: ROBUSHOP
-20%
OrtoMed Dámske ortopedické topánky zateplené , 37

OrtoMed Dámske ortopedické topánky zateplené

35 €
28 €
Posledný kus za túto cenu!

Zdravotná obuv je určená zákazníkom, ktorí hľadajú širšiu pohodlnú obuv a ľuďom trpiacim najrôznejšími problémami nôh (diabetici, reumatici, pooperačné problémy). Obuv je vhodná aj pre chodidlá ošetrené bandážou, či obväzom.

Partner: ROBUSHOP
-20%
OrtoMed Pánska ortopedická obuv, 46

OrtoMed Pánska ortopedická obuv

35 €
28 €
Posledný kus za túto cenu!

Zdravotná obuv je určená zákazníkom, ktorí hľadajú širšiu pohodlnú obuv a ľuďom trpiacim najrôznejšími problémami nôh (diabetici, reumatici, pooperačné problémy). Obuv je vhodná aj pre chodidlá ošetrené bandážou, či obväzom. Široké otváranie na dva suché zipsy,umožňuje otvorenie topánky až po špičku

Partner: ROBUSHOP
-14%
OrtoMed Ortopedické topánky členkové na dva suché zipsy, 44
1x

OrtoMed Ortopedické topánky členkové na dva suché zipsy

34,94 €
29,95 €

Ortopedická obuv vhodná ako: pooperačné obuv; po korekciách nôh a prstov; pri použití obväzov a bandáže; rany, zápaly a opuchnuté nohy; deformácie nôh a prstov (halux valgus, reuma, artróza); citlivé nohy; pri problémoch s obutím obuv.

Partner: Mjartan

Obuv OrtoMed poskytuje záruku vysokej kvality, ktorá je predstavená v 4 bodoch plného komfortu: Vážení zákazníci 1. Antinárazová zmierňuje dopad nohy na podlahu 2. Anatomická štruktúra prispôsobuje sa chodidlu a zvyšuje stabilitu 4. Stabilita ideálne sa prispôsobuje všetkým povrchom a zároveň poskytuje užívateľovi neopakovateľnú istotu a komfort v pohybe