Orofluido Kosmetická sada vlasové péče Beauty Elixirchristmas delivery
12,80 € 6,40 €/ks

Novinka

Dárková sada se skládá ze šamponu a masky na vlasy. Obsahuje olej ze šáchoru, který poskytuje přirozenou ochranu před volnými radikály. Orofluido Kosmetická sada vlasové péče Beauty Elixir je vhodná pro každého.

Orofluido Maska na poškodené vlasy s keratínom Amazonia (Mask)
13,70 € 13,10 €

Maska na poškodené vlasy s keratínom Amazonia od značky Orofluido regeneruje oslabené a poškodené vlasy. Dodáva vlasom zdravý vzhľad a vitalitu. Redukuje známky poškodenia, hĺbkovo napravuje štruktúru vlasových vlákien a uľahčuje ich následnú úpravu.

Orofluido Skrášľujúce regeneračný šampón Amazonia (Shampoo)
10,30 € 8,60 €

Skrášľujúce regeneračný šampón Amazonia od značky Orofluido je špeciálne navrhnutý pre potreby poškodených vlasov. Dodáva vlasom prirodzený objem a vitalitu, dokonale ich umýva a zanecháva čisté a osviežené. Napravuje poškodenie vlasov do hĺbky, regeneruje ich a uľahčuje ich následnú úpravu.

Orofluido Vyhladzujúci kondicionér ASIA (Zen Control Conditioner)
6,80 € 6,30 €

Vyhladzujúci kondicionér je plný blahodárnych ázijských ingrediencií. Prekvapí vás svojou jemnou textúrou aj príjemnou parfumáciou. P>   Produkty Orofluido ASIA Zen sú určené pre všetky typy vlasov, ktoré sú náchylné na krepovateniu.

Orofluido Vyhladzujúci maska ​​ASIA (Zen Control Mask)
15,20 € 14,50 €

Vyhladzujúci maska ​​je plná blahodarných ázijských ingrediencií. Prekvapí vás svojou jemnou textúrou aj príjemnou parfumáciou. P>   Produkty Orofluido ASIA Zen sú určené pre všetky typy vlasov, ktoré sú náchylné na krepovateniu.

Orofluido Vyhladzujúci šampón ASIA (Zen Control Shampoo)
6,80 € 6,50 €

Vyhladzujúci šampón je plný blahodárnych ázijských ingrediencií. Prekvapí vás svojou jemnou textúrou aj príjemnou parfumáciou. P>   Produkty Orofluido ASIA Zen sú určené pre všetky typy vlasov, ktoré sú náchylné na krepovateniu.