Orling Cholemin 360 kapslí
36 €

Cholemin Orling je špecifická superkomplexní formula, pomáha udržiavať normálnu hladinu lipidov a cholesterolu v krvi. Je zdrojom látok s nutričným a fyziologickým účinkom, obsahuje fytosteroly, bylinné extrakty, lecitín, koenzim Q10, minerály a vitamíny.

Orling Geladrink Forte HYAL 420 g
27,90 €

Geladrink FORTE HYAL je doplnok stravy vo forme prášku, ktorý obsahuje kolagénnu bielkovinu, Kolagénne peptidy Gelita 3000D, glukozamínsulfát, chondroitinsulfát, hyaluronát sodný, MSM, Boswellia serrata, vitamín C, vitamín E, selén, mangán a meď.

Orling Geladrink FORTE HYAL Biosol višňa 500 ml
23,80 €

Geladrink FORTE HYAL Biosol višňa Hĺbková kolagénne kĺbová výživa s hyaluronanom sodným, glukosamín a chondroitinsulfát, MSM, antioxidanty. Je zdrojom látok s nutričným a fyziologickým účinkom doplňujúcim bežnú stravu a možno ho užívať ku komplexnej výžive kostí a chrupaviek kĺbov.

Orling Geladrink FORTE HYAL nápoj 7 príchuťou 14 x 14 g
16,10 €

Novinka

Hĺbková kolagénne kĺbová výživa s hyaluronanom sodným, glukosamín a chondroitinsulfát, MSM, antioxidanty. Je zdrojom látok s nutričným a fyziologickým účinkom doplňujúcim bežnú stravu a možno ho užívať ku komplexnej výžive kostí a chrupaviek kĺbov.

Orling GELADRINK® Forte Hyal - melón, nápoj - 420 g
27,90 €

GELADRINK® Forte Hyal – melón, nápoj je kolagénne výživa kostí a chrupaviek kĺbov s glukosamín a chondroitín sulfáty, MSM, antioxidanty. Je zdrojom látok s nutričným a fyziologickým účinkom doplňujúcim bežnú stravu a možno ho užívať ku komplexnej výžive kostí a chrupaviek kĺbov.

Orling Sedmokráska 210 g
35,10 €

Posledný kus za túto cenu!

BeautyDrink Sedmokráska Orling je originálny doplnok stravy pre optimálnu starostlivosť o každý typ pleti.