Orion Podložka grilovacia 40x33 cm 2 ks
6,70 €

Akcia

Nepriľnavá teflónová podložka od značky ORION pomôže pri grilovaní aj pečení. Možno ju využiť na všetky typy jedál od mäsa, rýb, zeleniny i vajcia. Jej hlavnou výhodou je, že vypečená šťava nikam nesteká a pokrm je teda mäkký, šťavnatý a nepripálený.

Orion Vak s odsávaním SPACE 60x80 cm, 4 ks
14,06 € 10,90 € 2,73 €/ks

Sada 4 úložných odsávacích vakov vám pomôže s organizáciou nepotrebného oblečenia či lôžkovín, ktoré vám mimo sezóny zaberajú v skrini príliš miesta. Po odsatí vzduchu sa vak podstatne zmenší a vám poskytne viac úložného priestoru. Vak zároveň chráni pred vlhkosťou či moľami.

Orion Kameň na pečenie kamenina/drôt 44 x 30 cm
15,90 € 14,80 €

Kameninová doska na pečenie značky Orion vám umožní pripraviť skvelú chrumkavú pizzu, chlieb, pečené mäso, ryby, zeleninu a pečivo slané i sladké. Kameň na pečenie je z prírodného materiálu, ktorý vďaka pórovitosti absorbuje a uvoľňuje vlhkosť – vďaka tomuto procesu bude cesto dokonale chrumkavé.

Orion Grilovacia doska GRANDE 42x27 cm-21%
31 € 24,40 €

Akcia

Grilovacia doska GRANDE 42×27 cm s uchami s vrúbkovaným povrchom značky Orion má veľmi kvalitný nepriľnavý povrch PFLUON GRANIT.

Orion Vak s odsávaním SPACE 100x130 cm, 3 ks
15,24 € 12,20 € 4,07 €/ks

Odsávací vak je praktickým riešením pre uskladnenie sezónnych odevov, lôžkovín či textilných a plyšových hračiek, ktoré práve nepotrebujete. Po odsatí prebytočného vzduchu z vreca sa objem skladovaných textílií podstatne zmenší, čím šetrí úložný priestor vo vašej skrini.

Orion Zavárací hrniec set 30 l
50,20 €

Novinka

Smaltovaný zavárací hrniec s roštom využijete na varenie veľkých objemov. Súčasťou hrnca je rošt, ktorý bráni priamemu kontaktu pohárov s plochou hrnca, čo zamedzí prasknutiu skla. V sade tiež nájdete kliešte na vyberanie horúcich pohárov z vriacej vody. Možno použiť na všetky typy sporákov vrátane indukcie. Objem hrnca je 30 litrov.

Orion Hrniec na nakladanie zeleniny 1,3 l PICKLES
15,90 € 14,70 €

Hrniec na nakladanie zeleniny značky Orion vám pomôže pripraviť Pickles – zeleninu kvasenú pomocou baktérií mliečneho kvasenia. Pickles je tak ideálnou oblohou k hlavnému jedlu alebo prísadou do šalátu. Vnútorná pokrievka je tlačená drievkom a gumičkou stále ku dnu a vyvíja tlak na zeleninu.

Orion Vak s odsávaním LEVAND 60x80 cm, 4 ks
15,63 € 12,20 € 3,05 €/ks

Set 4 úložných vákuových vriec vám pomôže s organizáciou nepotrebného oblečenia či lôžkovín, ktoré vám mimo sezóny zaberajú v skrini príliš miesta. Po odsatí vzduchu sa vak podstatne zmenší a vám poskytne viac úložného priestoru. Vak má levanduľovú parfumáciu, takže vašu bielizeň udrží stále sviežu.

Orion Zametač mechanický QUICK FLOOR
25,20 € 22 €

Mechanický zametač je ideálny pomocník pri upratovaní. Vhodný na všetky typy podláh. Disponuje tromi kruhovými a dvoma bočnými kefami. Je vyrobený z kvalitného kovu. Celková dĺžka zametača je 107 cm.

Orion Odkôstkovač UH čerešní
9,72 € 8,90 €

Načo odkôstkovávať ovocie ručne – použite prístroj na to určený. Odkôstkovač od značky Orion k stolu pripevníme prísavkou, čo zaistí bezpečnosť a stabilitu. Ovocie postupne nasypeme do násypky a pružinový systém kôstku odstráni. Veľmi ľahká konštrukcia a nízka hmotnosť.

Orion Forma na chleba s vekom 33x16 cm
17,40 €

Keramická forma s poklopom, ktorú možno použiť v plynovej, elektrickej aj teplovzdušnej rúre. Pri objeme 2,7 l v nej upečiete chleba pre potreby celej vašej domácnosti. Zohriatu formu nepoložte na kameň, dlaždice či podobné materiály. Najlepším riešením je drevená doštička. Orion Forma na chleba s vekom 33×16 cm sa čistí pomocou horúcej vody alebo octu.

Orion Obedár termo nerez 3 poschodia 16 cm
21,56 € 20,80 €

Termo obedár vyrobený z nerezu, má tri poschodia pre prenášanie pokrmov. Tento obedár značky Orion dlho zachová ich teplotu jedla. Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie vrchnej pokrievky.

Orion Hrnec nerez na odšťavňování 8 l
46,85 € 38,70 €

Hrnec na odšťavňování od značky Orion vhodný pro přípravu sirupů a džemů. Každé patro hrnce plní svůj účel – spodní varná nádoba se sendvičovým dnem, sběrný hrnec s vypouštěcí hadičkou a perforovaný hrnec k propařování ovoce. Vyroben z nerezu, vhodný na všechny typy varných desek včetně indukce.

Orion Panvica GRANDE na lievance 7
23,22 € 22,70 €

Odlievaná masívna panvica na lievance má veľmi kvalitný nepriľnavý povrch PFLUON GRANIT. Panvica má priemer 27 cm a jej výška je 1,5 cm. 7 kusov na jednej panvici. Vhodná na všetky typy sporákov vrátane indukcie.

Orion Box UH multi obdĺžnik nízky, kolieska, 55 l
26,50 €

Praktický nízky úložný box Orion je vhodný pre ukladanie väčších vecí, najmä lôžkoviny, hračky a sezónneho oblečenia. Box je vybavený kolieskami, vďaka ktorým ho môžete kedykoľvek ľahko presunúť. Disponuje klipmi na pevné uzatvorenie a uzatvárateľným odvetrávacím ventilom. Objem je 55 l.

Orion Vak s odsáváním SPACE 40x60 cm 4 ks
10,93 € 8,10 € 2,03 €/ks

Orion odsávací vak je ideálnym pomocníkom pri skladovaní, ak nemáte doma veľa miesta. Po odsatí vzduchu z vaku pomocou vysávača alebo pumpičky na odsávanie vakov sa objem výrazne zmenší, a vy tak ušetríte miesto na ukladanie. Textílie sú zároveň chránené pred moľami aj prachom.

Orion Obedár termo nerez 4 poschodia 16 cm
25,49 € 24,60 €

Termo obedár vyrobený z nerezu, má štyri poschodia pre prenášanie pokrmov. Tento obedár značky Orion dlho zachová ich teplotu jedla. Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie a vrchnú pokrievku.

Orion Příbory nerez 24 ks BLACK LUXURE
52,50 € 2,19 €/ks

Sada luxusních příborů v černé barvě od značky Orion udělá z každého jídla luxusní zážitek. Kvalitní nerezová ocel a černý povrch jsou vysoce odolné. Příbory mají dlouhou životnost. Dopřejte si nevšední stolování.

Orion Posuvný bambusový príborník 26 cm
15,48 € 14,90 €

Posuvný bambusový príborník značky Orion vám zaistí poriadok v kuchynskej zásuvke. Vďaka nemu môžete mať príbory alebo iné kuchynské pomôcky prehľadne rozdelené do samostatných sekcií.

Orion Odšťavovač ovocia + plátno
27,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Mechanický mlynček na odšťavovanie. Odšťavovanie prebieha vďaka drveniu a tlaku, ktorý vytvára šnekový hriadeľ. Odšťavovač ľahko a pevne prichytíte k Vašej kuchynskej linke pomocou upevňovacej skrutky. Jednoduchá údržba – stačí opláchnuť prúdom vody.

Orion Vak s odsáváním LEVAND 100x130 cm 3ks
16,41 € 13,40 € 4,47 €/ks

Odsávací vak Orion je ideálnym riešením pre uskladnenie sezónnych odevov, lôžkovín či textilných a plyšových hračiek. Po odsatí vzduchu z vaku pomocou vysávača alebo pumpičky na odsávanie vakov sa objem výrazne zmenší, a vy tak ušetríte miesto na ukladanie. Odevy sú zároveň chránené pred moľami aj prachom. Vak má
levanduľovú parfumáciu.

Orion Nerezový grilovací plech
11,76 € 11,30 €

Grilovací nerezový plech na prípravu mäsa, rýb či špízov, ktorý môžete využiť ako na gril, tak do rúry. Plech je opatrený otvormi cez ktoré preniká páľava a možno ho použiť aj na priamy plameň.

Orion Teflónová chňapka 36x19 cm QUALITY
4,80 €

Profesionálna kuchynská chňapka značky Orion vám pomôže pri manipulácii s horúcimi plechmi a pekáčmi. Chňapka je opatrená aj pútkom na zavesenie.

Orion Odkvapkávač, 42 × 36 cm, bambus
13,80 €

Skladací odkvapkávač na riad od značky Orion vyrobený z bambusu. Možno ho ľahko uložiť do kuchynskej skrinky, zaberie úplné minimum priestoru. Po zložení sú rozmery odkvapkávača značky Orion 42 × 40 × 4 cm. Odkladacie plochy sú prispôsobené tanierom, pohárom alebo hrnčekom.

Orion Strojček na vlasové rezance
19,36 € 18,90 €

Strojček na krájanie vlasových rezancov ľahko **nakrája pláty **rozvaľkaného **cesta **na jemné **polievkové **rezance. Ručný strojček značky Orion je vyrobený z **kovu s plastovými doplnkami. Na upevnenie poslúži **upevňovacia skrutka.

Orion Vrecková digitálna váha 500g, 130570
12,50 €

Novinka

Vrecková digitálna váha s kvalitným senzorovým systémom a vysokou presnosťou váženia na 0,1 g. Maximálna nosnosť je 0,5 kg. Automatické vypnutie aj zapnutie, funkcia dovažovania TARE.

Orion Panvica GRANDE volské oká 4
23,43 € 22,70 €

Odlievaná masívna panvica na volské oká má veľmi kvalitný nepriľnavý povrch PFLUON GRANIT. Panvica má priemer 27 cm a jej výška je 1,5 cm. Ideálna na prípravu volských ôk, alebo lievancov. Vhodná na všetky typy sporákov vrátane indukcie.

Orion Mlynček na kávu nerez 21 cm
14,90 €

Zaručuje ľahké a perfektné mletie kávy. Plnenie v hornej časti pod kľučkou, ktorá sa ľahko nasadzuje a sníma. Ručný mlynček na kávu moderného tvaru čerstvo namelie zrnkovú kávu.

Orion Hrniec tlakový nerez PROFI 9 l
35,31 € 32,10 €

Tlakový hrniec Profi je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele a je vybavený trojvrstvovým akutermickým dňom. Je vybavený pružným vekom s tvarovanou rukoväťou. Vhodný na všetky typy sporákov. Objem hrnca je 9 litrov.

Orion Vak s odsávaním LEVAND 80x120 cm 3 ks
15,24 € 12,20 € 4,07 €/ks

Odsávacie vrecia Orion predstavujú ideálny spôsob, ako ochrániť vaše oblečenie či lôžkovinu pred vlhkosťou, prachom a molami. Po odsatí navyše vak podstatne zmenší svoj objem, takže zároveň ušetrí veľa miesta vo vašej skrini. Vaky majú levanduľovú parfumáciu.

Orion Stupienok/stolička UH
10,80 € 10 €

Detská stolička pre uľahčenie bežných činností, ktoré sú pre malé deti zložité – ako čistenie zubov pri umývadle, dosiahnutie na poličku či kuchynskú linku. Stolička od značky Orion vyrobená z plastu a silikónu je vybavená protišmykovým povrchom a hranami.

Orion Mlynček nerez na mak

Orion Mlynček nerez na mak

Hodnotenie: 2,6
29,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Žiadna gazdinka sa nezaobíde bez mlynčeka na mak, ktorý využije na prípravu buchiet, koláčov i závinov. Tento od značky Orion disponuje tradičným a spoľahlivým trecím mechanizmom, ktorý zaručuje jemne namletý mak.

Orion Vak s odsávaním SPACE 70x100 cm, 3 ks
11,71 € 9,20 € 3,07 €/ks

Vákuové vrecia Orion predstavujú ideálny spôsob, ako ochrániť vaše oblečenie a lôžkoviny pred vlhkosťou, prachom a molami. Po odsatí navyše vak podstatne zmenší svoj objem, takže zároveň ušetrí veľa miesta vo vašej skrini.

Orion Kôš prútený na piknik BIG
30,50 €

Novinka

Prútený piknikový kôš od značky Orion využijete na desiaty či obedy v parkoch. Otvára sa z obidvoch strán a prenášanie uľahčí praktické ucho. Ručná práca.

Orion Kôš prútený na piknik CLASSIC
24,90 €

Novinka

Prútený piknikový kôš od značky Orion pre využitie nielen na desiatu v prírode, ale aj napríklad na huby. Otvára sa z obidvoch strán a prenášanie uľahčí praktické ucho. Ručná práca.

Orion Dierovaný nerezový grilovací plech
11,76 € 11,30 €

Grilovací nerezový plech na prípravu mäsa, rýb či špízov, ktorý môžete využiť ako na gril, tak do rúry. Plech je opatrený otvormi cez ktoré preniká páľava a možno ho použiť aj na priamy plameň.

Orion Obedár termo

Orion Obedár termo

Hodnotenie: 4,7
27,10 €

Novinka

Termo nádoba s nerezovým nosičom jedál obsahuje nerezové misky s viečkami, objem každej misky 0,8 l. Obedár je uložený v plastovom termo obale s viečkom na závit a so sklápacím uchom, takže prenášaný pokrm udrží dlho svoju teplotu.

Orion Láhev 6,5 l s kohoutkem
19,50 € 18,90 €

Skleněná láhev s kohoutkem stvořila značka Orion k servírování party bowle, ovocné šťávy nebo limonády. Skleněné víko se silikonovým těsněním nepustí k nápoji žádný hmyz. Nevhodné pro servírování horkých tekutin.

Orion Vak s odsávaním LEVAND 70x100 cm 3ks
14,06 € 11,30 € 3,77 €/ks

Vákuové vrecia Orion sú ideálnou cestou, ako ochrániť vaše oblečenie či lôžkoviny pred vlhkosťou, prachom a molami. Po odsatí navyše vak podstatne zmenší svoj objem, takže zároveň ušetrí veľa miesta vo vašej skrini. Vaky majú levanduľovú parfumáciu.

Orion Pekáč litina 28x16x7,5 cm víko
18,20 €

Oboustranný pekáč z litiny od značky Orion slouží k přípravě masa, zeleniny i brambor. Víko je ideální pro grilování a samotný pekáč na zapékání. Pokrmy lze připravovat v troubě, na sporáku, přímém ohni a rozumí si i s indukčním ohřevem.

Orion Pekáč porcelánový s vekom 36,5 x 25,5 cm-51%
35,13 € 17,20 €

Akcia

Porcelánový pekáč s vekom na pečenie mäsa, zapekanie zeleniny, zemiakov či cestovín. Porcelánové nádoby sú mechanicky veľmi odolné, majú menšiu nasiakavosť hmoty oproti keramike, možno ich použiť v mikrovlnnej rúre a umývačke riadu.

Orion Mlékovar nerez PREMIUM 2,5 l
23,52 € 22,10 €

Mliekovar je vhodný na varenie mlieka, alebo omáčok, ktoré majú tendenciu sa pripaľovať. Je vyrobený z nerezovej ocele a má dvojitú steou. Vhodný na všetky typy tepelných spotrebičov vrátane indukcie. Objem je 2,5 litra

Orion Kuchynská váha EMA s miskou 5 kg
23,52 € 20,80 €

Kuchynská váha s mechanickým ovládaním má nerezovú, odnímateľnú misku, ktorú môžete v prípade potreby nahradiť inou, väčšou misou. Váha Ema má maximálnu nosnosť 5 kg.

Orion Dóza plech/drevo PEČIVO SRDCE
23,21 € 22,10 €

Novinka

Krémový chlebník hranatý s viečkom na uloženie pečiva. Drevené viečko možno použiť ako kuchynskú doštičku na krájanie, alebo ako podložku pod horúci hrniec.

Orion Stojan na nože WHITELINE akácie
22,40 €

Novinka

Stojan na nože s plastovými štetinami pre bezpečné uloženie nožov, nožníc a ďalších kuchynských nástrojov. Orion Stojan na nože WHITELINE akácie netupí nože a ľahko sa udržiava.

Orion Mliekovar nerez na indukciu 1,5 l
15,70 €

Mliekovar je vhodný na varenie mlieka, alebo omáčok, ktoré majú tendenciu sa pripaľovať. Je vyrobený z nerezovej ocele a má dvojitú steou. Vhodný na všetky typy tepelných spotrebičov vrátane indukcie. Úžitkový objem je 1,3 litre.

Orion Pokrievka sklenená pr. 30 cm nerez úchyt
7,30 €

Pokrievka značky Orion s kovovým úchytom sa stane vaším praktickým pomocníkom v domácnosti. Pokrievka s priemerom 30 cm je vyrobená z kombinácie skla a nerezu s otvorom pre bezpečný únik vznikajúcej pary. Navyše odolá teplotám až do 220 °C, teda je vhodná aj do rúry.

Orion Hrniec nerez ANETT 10,5 l pokrievka
43,04 € 41,70 €

Hrniec ANETT je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele. Má sendvičové dno s termoakumulačnými vlastnosťami, ktoré zaisťuje ekonomické varenie. Vhodný na všetky typy sporákov. Objem hrnca je 10,5 litra.