Orion Hrniec na nakladanie 6 l KAPUSTA
27,30 €

Nakladací hrniec kapusta od značky Orion pre všestranné využitie v kuchyni. Výborne slúži k nakladaniu utopencov, kapusty, rýb a ďalších pochúťok. Je vyrobený z úžitkovej glazovanej keramiky, ktorá neprepúšťa svetlo a vytvára tak ideálne podmienky pre potraviny k ich dozretiu.

Orion Dóza sklo CLIP patent 2,4 l IRMA 126477 x 4 ks
24,60 €

Patentná dóza zo skla so silikónovým tesnením a drôteným uzáverom vyrobená pod značkou Orion pre uchovávanie všetkých rôznych druhov potravín. V balení 4 kusy, každá s objemom 2,4 l.

Orion Teplomer nerez na zaváranie pr. 7,5 cm
7,70 €

Stráženie teploty je pri zaváraní kľúčové. Teplomer od značky Orion disponuje gumovou zarážkou na upevnenie do stredového otvoru pokrievky a klipom pre upevnenie na okraj hrnca. Meria teplotu do 110 ° C. Je vyrobený z teplu odolných materiálov, ako je nerez a varné sklo.

Orion Ošatka rattan oválna 26x13x9 cm KLAS
11,20 €

Ošatka od značky Orion na prípravu domáceho chleba využitá pre kysnutie cesta, servírovanie pečiva alebo ako dekorácia uprostred stola. Jej tvar a štruktúra sa odtlačí do cesta a vytvorí tak klasický vzhľad bochníka chleba.

Orion Vak s odsávaním SPACE 60x80 cm, 4 ks
14,06 € 13,50 € 3,38 €/ks

Sada 4 úložných odsávacích vakov vám pomôže s organizáciou nepotrebného oblečenia či lôžkovín, ktoré vám mimo sezóny zaberajú v skrini príliš miesta. Po odsatí vzduchu sa vak podstatne zmenší a vám poskytne viac úložného priestoru. Vak zároveň chráni pred vlhkosťou či moľami.

Orion Liatinová panvica 30 cm
24,20 €

liatinovou panvicou značky Orion docielite skvelú chuť rôznych druhov pokrmov z mäsa, zeleniny aj zemiakov. Hotové jedlá môžete na panvici priamo servírovať, ozvláštnite tak bežné stolovanie. Panvica má široké využitie, pokrmy možné pripravovať v rúre, na sporáku vrátane indukcie aj na priamom ohni.

Orion Ošatka rattan okrúhla pr. 21 cm SRDCE
9,60 €

Ošatka od značky Orion na prípravu domáceho chleba využitá pre kysnutie cesta, servírovanie pečiva alebo ako dekorácia uprostred stola. Jej tvar a štruktúra sa odtlačí do cesta a vytvorí tak klasický vzhľad bochníka chleba.

Orion Stojan na nože WHITELINE akácie
23,30 €

Stojan na nože s plastovými štetinami pre bezpečné uloženie nožov, nožníc a ďalších kuchynských nástrojov. Orion Stojan na nože WHITELINE akácie netupí nože a ľahko sa udržiava.

Orion Panvica WOK liatina 30 cm
24,40 €

Panvica WOK z liatiny s priemerom 30 cm. Orion Panvica WOK liatina 30 cm je vhodná na prípravu pokrmov v rúre, na sporáku aj na priamom ohni. Po použití je nutné liatinový riad ošetriť jedlým olejom.

Orion Mliekovka nerez 0,35 l
7,70 €

Mliekovka značky Orion je ideálnou voľbou pre servírovanie mlieka či smotany ku káve. Je vyrobená z nerezu, disponuje uchom a odmerkou do 350 ml s označením po 50 ml.

Orion Vak s odsáváním SPACE 40x60 cm 4 ks
10,93 € 9,50 € 2,38 €/ks

Orion odsávací vak je ideálnym pomocníkom pri skladovaní, ak nemáte doma veľa miesta. Po odsatí vzduchu z vaku pomocou vysávača alebo pumpičky na odsávanie vakov sa objem výrazne zmenší, a vy tak ušetríte miesto na ukladanie. Textílie sú zároveň chránené pred moľami aj prachom.

Orion Ošatka rattan oválna 24 cm
10,80 €

Ošatka vyrobená z prírodného materiálu pedig, čiže ratan. Vhodná na kysnutie domáceho chleba, alebo na jeho uskladnenie a servírovanie. Dĺžka ošatky je 24 cm.

Orion Vak s odsávaním SPACE 100x130 cm, 3 ks
15,20 € 5,07 €/ks

Odsávací vak je praktickým riešením pre uskladnenie sezónnych odevov, lôžkovín či textilných a plyšových hračiek, ktoré práve nepotrebujete. Po odsatí prebytočného vzduchu z vreca sa objem skladovaných textílií podstatne zmenší, čím šetrí úložný priestor vo vašej skrini.

Orion Hrnček s podšálkou BAMBU 0,14 l 6 ks
16,90 € 2,82 €/ks

Sada šiestich hrnčekov a podšálok Orion Hrnček s podšálkou BAMBU 0,14 l 6 ks sú vyrobené z kombinácie porcelánu a bambusového dreva.

Orion Podložka grilovacia 40x33 cm 2 ks
8,10 €

Nepriľnavá teflónová podložka od značky ORION pomôže pri grilovaní aj pečení. Možno ju využiť na všetky typy jedál od mäsa, rýb, zeleniny i vajcia. Jej hlavnou výhodou je, že vypečená šťava nikam nesteká a pokrm je teda mäkký, šťavnatý a nepripálený.

Orion Vak s odsávaním SPACE 70x100 cm, 3 ks
11,71 € 10,70 € 3,57 €/ks

Vákuové vrecia Orion predstavujú ideálny spôsob, ako ochrániť vaše oblečenie a lôžkoviny pred vlhkosťou, prachom a molami. Po odsatí navyše vak podstatne zmenší svoj objem, takže zároveň ušetrí veľa miesta vo vašej skrini.

Orion Korenička sklo/chróm 16 ks
27,40 €

Sada koreničiek je uložená v otočnom drevenom stojane, z ktorého ich ľahko vyberiete a do neho opäť uložíte. Šestnásť sklenených koreničiek s pochrómovanými uzávermi rýchlo zaplníte obľúbeným korením.

Orion Zametač mechanický QUICK FLOOR
25 €

Mechanický zametač je ideálny pomocník pri upratovaní. Vhodný na všetky typy podláh. Disponuje tromi kruhovými a dvoma bočnými kefami. Je vyrobený z kvalitného kovu. Celková dĺžka zametača je 107 cm.

Orion Ošatka rattan oválna 26x13x9 cm
10,40 €

Oválna ošatka vyrobená z prírodného materiálu pedig, alebo aj ratan. Vhodná na kysnutie domáceho chleba, alebo na jeho uskladnenie a servírovanie. Ideálna na bochník s hmotnosťou 1 kg.

Orion Posuvný bambusový príborník 26 cm
16,50 €

Posuvný bambusový príborník značky Orion vám zaistí poriadok v kuchynskej zásuvke. Vďaka nemu môžete mať príbory alebo iné kuchynské pomôcky prehľadne rozdelené do samostatných sekcií.

Orion Stupienok/stolička UH
11,50 €

Detská stolička pre uľahčenie bežných činností, ktoré sú pre malé deti zložité – ako čistenie zubov pri umývadle, dosiahnutie na poličku či kuchynskú linku. Stolička od značky Orion vyrobená z plastu a silikónu je vybavená protišmykovým povrchom a hranami.

Orion Gumový zmeták a teleskopická palica
7,80 €

Klasický zmeták s gumovými štetinami pre ľahký upratovanie aj mokrých plôch, navyše s nastaviteľnou dĺžkou palice v rozmedzí 73–126 cm. Hodí sa nielen pri domácom upratovaní, ale aj do pracovného prostredia, najmä v kaderníctve alebo saunách. Orion Gumový zmeták a teleskopická palica so šírkou až 31 cm vám ušetrí prácu pri každom zábere.

Orion Hrniec GRANDE pr. 28 cm, sklenená pokrievka
36,20 €

Hrniecnepriľnavou povrchovou úpravou PFLUON GRANIT a profilovaným dnom. Vplyvom týchto vlastností docielite minimálnej spotreby tuku a pokrmy sa vám nebudú pripekať. Pokrievku možno v rúre použiť maximálne do teploty **200 °C **. Možno použiť na všetky typy spotrebičov, vrátane indukčných varných dosiek.

Orion Vak s odsávaním LEVAND 80x120 cm 3 ks
15,20 € 5,07 €/ks

Odsávacie vrecia Orion predstavujú ideálny spôsob, ako ochrániť vaše oblečenie či lôžkovinu pred vlhkosťou, prachom a molami. Po odsatí navyše vak podstatne zmenší svoj objem, takže zároveň ušetrí veľa miesta vo vašej skrini. Vaky majú levanduľovú parfumáciu.

Orion Vrecková digitálna váha 500g, 130570
12,90 €

Novinka

Vrecková digitálna váha s kvalitným senzorovým systémom a vysokou presnosťou váženia na 0,1 g. Maximálna nosnosť je 0,5 kg. Automatické vypnutie aj zapnutie, funkcia dovažovania TARE.

Orion Panvica GRANDE na lievance 7
23,22 € 22,90 €

Odlievaná masívna panvica na lievance má veľmi kvalitný nepriľnavý povrch PFLUON GRANIT. Panvica má priemer 27 cm a jej výška je 1,5 cm. 7 kusov na jednej panvici. Vhodná na všetky typy sporákov vrátane indukcie.

Orion Panvica GRANDE volské oká 4
25,10 €

Odlievaná masívna panvica na volské oká má veľmi kvalitný nepriľnavý povrch PFLUON GRANIT. Panvica má priemer 27 cm a jej výška je 1,5 cm. Ideálna na prípravu volských ôk, alebo lievancov. Vhodná na všetky typy sporákov vrátane indukcie.

Orion Obedár nerez 4 poschodia 16cm
26,20 €

Novinka

Obedár 4 poschodový celonerezový je určený na prenášanie potravín. Súčasťou je kovový stojan opatrený prackou, ktorá zaistí jeho pevné uzatvorenie a praktická vrchná pokrievka.

Orion Sito na halušky + stierka
8,40 €

Nerezové sito so stierkou vám bude skvelým pomocníkom pri výrobe halušiek, pečeňovej aj drožďovej závarky alebo halušiek do polievok. Spracované cesto jednoducho pretlačíte stierkou cez sito do vriacej vody alebo polievky. U sita oceníte najmä možnosť jeho bezpečného upevnenia na hrnce.

Orion Mažiar mramor pr. 11,5 cm
12 € 11,40 €

Pre milovníkov byliniek a korenia v kuchyni je tu praktický mažiar s priemerom 11,5 cm od výrobcu Orion. Vyrobený je z mramoru, ktorý bude aj ozdobou vašej kuchyne. Prevoňajte svoj domov vôňou byliniek na prípravu napríklad domáceho pesta, či vôňou korenia na poriadny kus mäsa.

Orion Vak s odsávaním LEVAND 60x80 cm, 4 ks
15,63 € 15,10 € 3,78 €/ks

Set 4 úložných vákuových vriec vám pomôže s organizáciou nepotrebného oblečenia či lôžkovín, ktoré vám mimo sezóny zaberajú v skrini príliš miesta. Po odsatí vzduchu sa vak podstatne zmenší a vám poskytne viac úložného priestoru. Vak má levanduľovú parfumáciu, takže vašu bielizeň udrží stále sviežu.

Orion Panvica WOK GRANDE 32 cm so sklenenou pokrievkou
41,50 €

Masívna hlboká panvica WOK so sklenenou pokrievkou od značky Orion. Pokrievka s priemerom 32 cm s veľmi kvalitným nepriľnavým povrchom, ktorý umožňuje zdravšiu prípravu potravín s minimálnym množstvom tuku. Vhodná na všetky typy spotrebičov vrátane indukcie.

Orion Ošatka rattan oválna 32x15x9 cm
10,40 €

Oválna ošatka vyrobená z prírodného materiálu pedig, alebo aj ratan. Vhodná na kysnutie domáceho chleba, alebo na jeho uskladnenie a servírovanie. Ideálna na bochník s hmotnosťou 1,5 kg.

Orion Hrnček dvojstenné sklo 0,3 l, 2 ks
13,50 € 6,75 €/ks

Dvojstenný hrnček v modernom dizajne. Vychutnajte si vašu kávu v štýlovom hrnčeku Orion s objemom 0,3, z dvojitého borosilikátového skla. To zaručí, že vaša káva bude dlhšie horúca.

Orion Mlékovar nerez PREMIUM 2,5 l
24,40 €

Mliekovar je vhodný na varenie mlieka, alebo omáčok, ktoré majú tendenciu sa pripaľovať. Je vyrobený z nerezovej ocele a má dvojitú steou. Vhodný na všetky typy tepelných spotrebičov vrátane indukcie. Objem je 2,5 litra

Orion Hrniec tlakový nerez PROFI 5 l+3,5 l duo
47,09 € 44,90 €

Tlakové hrnce Profi sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele a sú opatrené sendvičovým dnom, ktoré šetria energiu. Súčasťou hrncov je tlaková pokrievka, sklenená pokrievka a nerezový košík na cedenie uvarených potravín. Vhodný na všetky typy sporákov. Objemy hrncov sú 3,5 a 5 litrov.

Orion Kameň na pečenie kamenina/drôt 44 x 30 cm
15,90 €

Kameninová doska na pečenie značky Orion vám umožní pripraviť skvelú chrumkavú pizzu, chlieb, pečené mäso, ryby, zeleninu a pečivo slané i sladké. Kameň na pečenie je z prírodného materiálu, ktorý vďaka pórovitosti absorbuje a uvoľňuje vlhkosť – vďaka tomuto procesu bude cesto dokonale chrumkavé.

Orion Pekáč liatina 28 x 16 x 7,5 cm veko
21 €

Obojstranný pekáč z liatiny od značky Orion slúži na prípravu mäsa, zeleniny aj zemiakov. Veko je ideálne pre grilovanie a samotný pekáč na zapekanie. Pokrmy možno pripravovať v rúre, na sporáku, priamom ohni a rozumie si aj s indukčným ohrevom.

Orion Strojček na vlasové rezance
21,70 €

Strojček na krájanie vlasových rezancov ľahko **nakrája pláty **rozvaľkaného **cesta **na jemné **polievkové **rezance. Ručný strojček značky Orion je vyrobený z **kovu s plastovými doplnkami. Na upevnenie poslúži **upevňovacia skrutka.

Orion Loptička na pranie 2 ks
4,60 € 2,30 €/ks

Loptička na pranie značky Orion zabezpečí výrazne mäkšiu bielizeň a to bez použitia chemických prostriedkov. Už nemusíte počas prania pridávať žiadne zmäkčovače bielizne, loptičky bielizeň našuchoria a uhladia záhyby. Oba balóniky vložte jednoducho s bielizňou do práčky.

Orion Panvica liatinová 25 cm
19,70 €

Novinka

Panvica z liatiny vám pomôže pri príprave chutných pokrmov z mäsa, zeleniny, zemiakov. Panvicu s hotovým pokrmom môžete umiestniť na akúkoľvek doštičku a rovno na nej jedlo servírovať. Ozvláštnite tak bežné stolovanie a podávanie pokrmov.

Orion Ošatka rattan guľatá, 21 cm
9,10 €

Ošatka vyrobená z prírodného materiálu pedig, čiže ratanu. Vhodná na kysnutie domáceho chleba, alebo na jeho uskladnenie a servírovanie. Priemer ošatky je 21 cm.

Orion Ošatka rattan oválna 28 cm
11,80 €

Ošatka vyrobená z prírodného materiálu pedig, čiže ratan. Vhodná na kysnutie domáceho chleba, alebo na jeho uskladnenie a servírovanie. Dĺžka ošatky je 28 cm.

Orion Mliekovka, cukornička a stojan BAMBU
12,90 €

Sada mliekovky a cukorničky na stojane. Orion Mliekovka, cukornička a stojan BAMBU sú vyrobené z kombinácie porcelánu a bambusového dreva.

Orion Nôž kuchynský nerez sada 5 ks
29 €

Novinka

Sada 5 kuchynských nožov vo veľmi zaujímavom prevedení. Jeden z nožov je opatrený zubatým ostrím, ktoré skvele krája pečivo alebo čiastočne zmrazené potraviny. Vhodné ako skvelý darček.

Orion Pokrievka sklenená pr. 16 cm nerez úchyt
5,70 €

Pokrievka značky Orion s kovovým úchytom sa stane vaším praktickým pomocníkom v domácnosti. Pokrievka s priemerom 16 cm je vyrobená z kombinácie skla a nerezu s otvorom pre bezpečný únik vznikajúcej pary. Navyše odolá teplotám až do 200 °C, teda je vhodná aj do rúry. Urýchlite si prípravu pokrmov.

Orion Mlynček na kávu nerez 21 cm
15,30 €

Zaručuje ľahké a perfektné mletie kávy. Plnenie v hornej časti pod kľučkou, ktorá sa ľahko nasadzuje a sníma. Ručný mlynček na kávu moderného tvaru čerstvo namelie zrnkovú kávu.