Oribe Suchý lak na vlasy (Thick Dry Finish ing Spray) 250 ml
34,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Suchý lak na vlasy je špeciálne navrhnutý pre jemné vlasy, ktorým dodáva objem. Fixuje vlasy, nelepí a ľahko sa z vlasov vyčesáva. S jeho pomocou sa stane váš každodenný styling zábavou.

Oribe Gél so silnou fixáciou (Rock Hard Gel) 100 ml
33,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Gél so silnou fixáciou je vhodný pre všetky typy vlasov, pre mužov aj pre ženy. Ponúka vášmu účesu silnú, ale flexibilné fixáciu a zároveň vlasy hydratuje. Kontroluje krepovateniu a chráni účes pred vlhkosťou.

Oribe Hydratačná maska na vlasy Signature ( Moisture Masque) 175 ml
51,50 €

Novinka

Hydratačná maska na vlasy Signature sa svojím zložením hodí najmä pre poškodené a suché vlasy, ktoré hĺbkovo hydratuje a regeneruje. Intenzívne vlasy vyživuje a navracia im stratenú vitalitu, lesk a jemnosť. Neobsahuje parabény ani chlorid sodný. Jej výsledok vás prekvapí!.

Oribe Kondicionér proti lupinám Serene Scalp ( Balancing Conditioner) 200 ml
39 €

Novinka

Kondicionér proti lupinám Serene Scalp je vhodný pre citlivú pokožku hlavy. Uľahčuje rozčesávanie vlasov, regeneruje vlasy a navracia im stratenú vitalitu a zdravie. Šetrne odstráni zvyšky lupín uchytených na vlasoch, hĺbkovo hydratuje, vyživuje a udržuje zdravú rovnováhu pokožky hlavy.

Oribe Maska pre farbené vlasy (Masque For Beautiful Color ) 175 ml
56,40 €

Novinka

Maska pre farbené vlasy hĺbkovo regeneruje farbené vlasy, uľahčuje ich rozčesávanie a zároveň chráni vašu farbu pred vyblednutím. Predlžuje účinnosť farby, zanecháva vlasy hebké a lesklé. Opravuje poškodenú štruktúru vlasov, hydratuje a posilňuje vlasy.

Oribe Šampón pre farbené vlasy (Shampoo For Beautiful Color ) 250 ml
47,30 €

Novinka

Šampón pre farbené vlasy účinne umýva vlasy a zároveň chráni farbu pred vyblednutím. Šampón Oribe pre farbené vlasy predlžuje účinnosť vašej farby, zanecháva vlasy hebké a lesklé. Opravuje poškodenú štruktúru vlasov, hydratuje a posilňuje vlasy.

Oribe Silný lak na vlasy (Superfine Strong Hair spray) 300 ml
33,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Silný lak na vlasy je vhodný pre všetky typy vlasov. Fixuje účes pre jeho maximálnu kontrolu a pritom je k vlasom jemný. Dodáva účesu objem, tvar a prirodzený lesk a zanecháva vlasy s ľahkou parfumovanú vôňou.

Oribe Sprchový gél Côte d`Azur (Replenishing Body Wash) 250 ml
36,40 €

Novinka

Sprchový gél Côte d´Azur s citrusovo-kvetinovou vôňou je vhodný pre všetky typy pokožky. Účinne pokožku celého tela umýva, hydratuje ju a vytvára bohatú krémovú penu. Výsledkom je čistá pokožka, hebká a osviežená.

Oribe Tuhé mydlo Côte d`Azur (Bar Soap) 198 g
25,50 €

Novinka

Tuhé mydlo Côte d´Azur s vôňou bergamotu, bieleho jazmínu a santalového dreva je vhodné pre všetky typy pokožky. Účinne pokožku umýva, hydratuje ju a vytvára bohatú krémovú penu.

Oribe Vosk v spreji pre styling vlasov (Flash Form Finish ing Spray Wax) 150 ml
36 €

Novinka

Vosk v spreji pre styling vlasov je urče pre mužov aj pre ženy pre každodenné použitie. Je vhodný pre všetky typy vlasov, ktorým zaisťuje definíciu a textúru s dlhotrvajúcou fixáciou. Krotí nepoddajné, krepaté vlasy a tiež ich chráni pred vlhkosťou – zároveň vlasy vyživuje.