Organic Shop Objemový kondicionér Maliny a acai (Volumising Conditioner) 280 ml
2,70 €

Novinka

Kondicionér na vlasy s malinami a acai je perfektnou kombináciou, ktorá nasýti vaše zmysly a umožní vám chvíľku blaženej relaxácie. Nasycuje vlasy vitamínmi, obnovuje ich vitalitu, energiu, zdravý vzhľad a prirodzený lesk, navyše zvyšuje ich objem, uľahčuje styling, dodáva ľahkosť a pružnosť.

Organic Shop Tělo vý krém Indiánsky lotos ( Body Cream) 250 ml
3,10 €

Novinka

Tento bohatý krém je vyrobený z organického extraktu z lotosu a piatich olejov – organického jojobového oleja, organického večernicového oleja, organického amarantového oleja, organického sladkého mandľového oleja a bambuckého masla – obnovuje a omladzuje pokožku a zjemňuje ju.

Organic Shop Tělo vý krém Japonská kamélie ( Body Cream) 250 ml
3,10 €

Novinka

Tento ľahký krém z organickej kamélie a piatich olejov – organického hroznového oleja, organického marhuľového oleja, organického šípkového oleja, organického makadamového oleja a bambuckého masla omladzuje, zjemňuje pokožku a zanecháva ju hladkú a zamatovú.

Organic Shop Tělo vý krém Ružové liči ( Body Cream) 250 ml
3,30 €

Novinka

Tento ľahký krém z organického extraktu z liči a piatich olejov – organický olej z avokáda, organický olej z boráku, organický olej z pšeničných klíčkov, organické kakaové maslo a bambucké maslo vyživuje pokožku vitamínmi.