Organic Human Ginger shot BIO 100 ml
2,30 €

Ginger shot BIO v sebe spája účinky zázvoru a pálivého chilli. Intenzívna korenenú chuť dopĺňajú prírodné šťavy z granátového jablka, červenej repy, citrónu a jablka. Čistá chuť prírody bez konzervantov a sladidiel. Vďaka vysokému obsahu vitamínu C podporí vašu imunitu a prirodzenú obranyschopnosť.

Organic Human Antioxidant shot BIO 100 ml
2,30 €

Zelené superpotraviny so zázvorom tvorí základ osviežujúceho shotu, ktorý povzbudí vaše telo i myseľ. Navyše v BIO kvalite a bez pridaného cukru. Superfoodový shot je bohatý na obsah prirodzených antioxidantov.

Organic Human Ginseng shot BIO 100 ml
2,30 €

Ginseng shot je organický shot s ženšenom, arónie, mätou a chilli povzbudí vaše telo i myseľ. Ženšen pravý bol objavený pred viac ako 5 tisíc rokmi v dávnom Mandžusku (historická oblasť na severovýchode Číny).

Organic Human Turmeric shot BIO 100 ml
2,30 €

Turmeric shot BIO – základ shotu tvorí za studena lisované ovocné šťavy z pomaranča, jablka, rakytníka a maracuje. Intenzívna pikantnú chuť shotu dodávajú tri aktívne zložky – kurkuma, zázvor a čili. Kurkuma čiže indický šafran je jedna z najdôležitejších ingrediencií v ázijských pokrmoch.