OREGON SCIENTIFIC BAR208HGX
65,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Meteostanica Oregon Scientific BAR208HGX vám zmeria vnútornú i vonkajšiu teplotu až na troch miestach zároveň pomocou bezdrôtových senzorov. Na svojom farebnom inverznom displeji zobrazuje nielen dátum, čas a kalendár, ale tiež fázy mesiaca, či ikony pre predpoveď počasia s varovným textom v prípade potreby. Bezdrôtové čidlo v balení.

OREGON SCIENTIFIC WMR86NSX
148,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Meteorologická stanicafarebným inverzným displejom používa bezdrôtové čidlá pre meranie vonkajšej teploty a relatívnej vlhkosti, rýchlosti a smeru vetra a zrážok. Stanica Oregon Scientific WMR86NSX obsahuje 5 animovaných ikon predpovede počasia (slnečno, polojasno, oblačno, dážď, sneh).

OREGON SCIENTIFIC WMR86NX
126,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Meteorologická stanicaLCD displejom používa bezdrôtová čidlá pre meranie vonkajšej teploty a relatívnej vlhkosti, rýchlosti a smeru vetra a zrážok. Stanica Oregon Scientific WMR86NX obsahuje 5 animovaných ikon predpovede počasia (slnečno, polojasno, oblačno, dážď, sneh).

OREGON SCIENTIFIC RM938BK Digitálny budík
26,88 €

Dizajnový digitálny budík Oregon Scientific RM938BK vám bude odpovedať vždy presný čas vďaka jeho rádiovému riadeniu. Formát času si možno nastaviť na 12 alebo 24h. Samozrejmosťou je funkcia Snooze aj krátkodobé osvetlenie displeja.

OREGON SCIENTIFIC Digitálny budík s projekciou RM368PBK
48,11 € 44,29 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Digitálny budík s projekciou RM368PBK a s časom riadeným signálom DCF-77. U budíka je možné nastaviť časové zóny. Má funkciu opakovaného budenia a zobrazí vám aktuálny dátum. Projekcia času a osvetlenie displeja sú ďalšie jeho prednosti.

OREGON SCIENTIFIC Minútka Scientific TW 331 W biela
19 €

Časovač je vyrobený z bieleho plastu a disponuje prehľadným digitálnym ciferníkom. Digitálny časovač TW331W je veľmi užitočný pomocník do každej domácnosti. Časovač ponúka dva nezávislé odpočty času a dvoje stopky.

OREGON SCIENTIFIC BAR223P PRYSMA Digitálny budík
85,90 €
+ doprava zadarmo

Digitálny budík Oregon Scientific BAR223P z radu PRYSMA je vyrobený v módnej kombinácii čiernej a modrej. Budík disponuje projekciou, rádiom riadeným časom, meraním vnútornej aj vonkajšej teploty a predpovede počasia.

OREGON SCIENTIFIC BAR292W Meteostanica
88,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Meteostanica Oregon Scientific BAR292W je riadená rádiovým signálom DCF-77 a meria pre vás vnútorne aj vonkajšie teploty. Unikátny je predovšetkým displej v 7 farebných variantoch, ktorý možno nastaviť tak, aby sa menil v závislosti od vonkajšej teploty. Počasie sa zobrazuje v 5 rôznych ikonách.

OREGON SCIENTIFIC BAR368PCR PROJI Meteostanica
62,42 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Meteostanica Oregon Scientific BAR368PCR z rady PROJI je vyrobená v elegantnej čierno krémovej farbe. Disponuje projekciou, rádiom riadeným časom, meraním vnútornej aj vonkajšej teploty a predpovedí počasia.

OREGON SCIENTIFIC RMR391PW Digitálny budík s projekciou
69,92 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Digitálny budík s projekciou času Oregon Scientific RMR391PW v modernej bielej farbe s digitálnou projekciou v červenej farbe. Budík má podsvietený displej a je riadený rádiovým signálom. Budík je napájaný sieťovým adaptérom, ktorý je súčasťou balenia.

OREGON SCIENTIFIC Meteostanica-23%
72 € 55,34 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Meteostanica Oregon Scientific v čiernom alebo bielom prevedení má veľký prehľadný displej a zobrazuje čas, dátum, vnútornú teplotu a predpovedá počasie na základe zmien barometrického tlaku.

OREGON SCIENTIFIC RM120W Digitálny budík s analógovým zobrazením času
38,79 € 36,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Digitálny budík Oregon Scientific je vybavený inverzným displejom s analógovým zobrazením času. Budík meria vnútornú teplotu a možno na ňom nastaviť 2 budiace časy. Samozrejmosťou je funkcia snooze a podsvietenie displeja.

OREGON SCIENTIFIC RM330 Digitálny budík s projekciou času
32,70 €

Digitálny budík s projekciou času je vybavený alarmom s funkciou snooze, ukazovateľom vnútornej teploty a dáta. Čas je riadený rádiovým signálom DCF. Budík je možné napájať batériami či sieťovým adaptérom (všetko súčasťou balenia).

OREGON SCIENTIFIC RM511 Digitálny budík s teplomerom
15,77 € 15,50 €

Budík s digitálnym zobrazením času je vybavený teplomerom, ukazovateľom dáta a funkciou opakovaného budenia snooze. Čas riadi rádiový signál DCF a displej možno krátkodobo podsvietiť. Napájanie batériami.

OREGON SCIENTIFIC BAR208SX black
73,10 €
+ doprava zadarmo

Meteostanica s farebným inverzným LCD displejom od značky Oregon Scientific. Ukazuje fázu mesiaca, čas, vnútornú a vonkajšiu teplotu, relatívnu vlhkosť a ikony predpovede počasia. Bezdrôtový snímač v balení.

OREGON SCIENTIFIC RAR502X black
83,68 € 82,80 €
+ doprava zadarmo

Meteostanica sa zabudovanými snímačmi meria teplotu vonku i vo vnútri a taktiež relatívnu vlhkosť. LCD displej prehľadne zobrazí všetky namerané hodnoty a ukáže, ak je slabá batéria. Oregon Scientific RAR502X black vám uľahčí výber oblečenia pre daný deň.

OREGON SCIENTIFIC RM510 black
16,30 €

Digitálny budík s časom riadeným rádiovým signálom DCF-77 ponúka 2 budiace časy. Budík Oregon Scientific RM510 black vás informuje aj o vnútornej teplote, aktuálnom dátume a dni.

OREGON SCIENTIFIC Digitálny budík s FM rádioprijímačom
31,10 €

Digitálny budík s FM rádioprijímačom a 2 budiacimi časmi má čas a dátum riadený rádiovým signálom DCF a disponuje funkciou snooze. Hlasitosť rádioprijímača možné nastaviť na 7 rôznych stupňov a pamäť vám umožní uložiť až 8 staníc. Funkcia sleep zabezpečí, aby sa rádio po zvolenej dobe samo vyplo.

OREGON SCIENTIFIC RM938W Digitálny budík
25 € 24,18 €

Dizajnový digitálny budík Oregon Scientific RM938W vám bude odpovedať vždy presný čas vďaka jeho rádiovému riadeniu. Formát času si možno nastaviť na 12 alebo 24h. Samozrejmosťou je funkcia Snooze aj krátkodobé osvetlenie displeja.

OREGON SCIENTIFIC BAR292G Meteostanica
88,60 €
+ doprava zadarmo

Meteostanica Oregon Scientific BAR292G je riadená rádiovým signálom DCF-77 a meria pre vás vnútorne aj vonkajšie teploty. Unikátny je predovšetkým displej v 7 farebných variantoch, ktorý možno nastaviť tak, aby sa menil v závislosti od vonkajšej teploty. Počasie sa zobrazuje v 5 rôznych ikonách.

OREGON SCIENTIFIC BAR368PBK PROJI Meteostanica
62,42 €
+ doprava zadarmo

Meteostanica Oregon Scientific BAR368PBK z radu PROJI je vyrobená v elegantnej čiernej farbe. Disponuje projekciou, rádiom riadeným časom, meraním vnútornej aj vonkajšej teploty a predpovedí počasia.

OREGON SCIENTIFIC Digitální budík s projekciou času RM338PX black PROJI
27,20 €

Pre zistenie času uprostred noci sa stačí len pozrieť na strop. Digitálny budík s projekciou času RM338PX black PROJI od značky Oregon Scientific je možné nastaviť na 12 alebo 24 hodinový formát času, na jeho displeji vyčítate vnútornú teplotu a disponuje funkciou opakovaného budenia snooze.

OREGON SCIENTIFIC RMR391P

OREGON SCIENTIFIC RMR391P

Hodnotenie: 4,5
69,99 € 67,54 €
+ doprava zadarmo

Digitálny budík Oregon Scientific RMR391P s projekciou, časom riadeným signálom DCF-77, s meraním vnútornej teploty a bezdrôtovým čidlom pre meranie vonkajšej teploty. Má zobrazenie aktuálneho dáta, dňa v týždni a budík s funkciou opakovaného budenia (snooze). Projekciu je možné vypnúť.

OREGON SCIENTIFIC RRM222PBK PRYSMA Digitálny budík
97,62 €
+ doprava zadarmo

Digitálny budík Oregon Scientific RRM222PBK z radu PRYSMA je vyrobený v elegantnej čiernej farbe. Budík disponuje projekciou, rádiom riadeným časom, FM rádioprijímačom a meraním vnútornej aj vonkajšej teploty.