OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre HONOR 9 LITE
5,90 €

Určené pre: HONOR 9 LITE   Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre SAMSUNG G930 GALAXY S7
5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Určené pre: SAMSUNG G930 GALAXY S7   Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre
5,90 €

Určené pre: LG Q6   Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre HONOR 10
5,90 €

Určené pre: HONOR 10 Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre HONOR 20 LITE
5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Určené pre: HONOR 20 LITE   Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre HTC DESIRE 12 PLUS
5,90 €

Určené pre: HTC DESIRE 12 PLUS   Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre HUAWEI P SMART 2019
5,90 €

Určené pre: HUAWEI P SMART 2019 Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre HUAWEI P SMART 2020
5,90 €

Určené pre: HUAWEI P SMART 2020 Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre HUAWEI P SMART Z
5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Určené pre: HUAWEI P SMART Z Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre HUAWEI Y6 (2017)/ Y5 (2017)
5,90 €

Určené pre: HUAWEI Y6 (2017)/ Y5 (2017)   Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre HUAWEI Y6 2018/ Y6 PRIME 2018
5,90 €

Určené pre: HUAWEI Y6 2018/ Y6 PRIME 2018 Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre HUAWEI Y6 2019
5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Určené pre: XIAOMI REDMI NOTE 8 PRO   Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre HUAWEI Y7 2019
5,90 €

Určené pre: HUAWEI Y7 2019 Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre IPHONE 11
5,90 €

Určené pre: IPHONE 11 Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre IPHONE 11 PRO
5,90 €

Určené pre: IPHONE 11 PRO   Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre IPHONE 11 PRO MAX
5,90 €

Určené pre: IPHONE 11 PRO MAX   Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre IPHONE 4 / 4G / 4S
5,90 €

Určené pre: IPHONE 4 / 4G / 4S   Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre IPHONE 4 / 4G / 4S - predné + zadné
5,90 €

Určené pre: IPHONE 4 / 4G / 4S    Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre IPHONE 5 / 5G / 5S / SE / 6C
5,90 €

Určené pre: IPHONE 5 / 5G / 5S / SE / 6C   Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre IPHONE 6 / 6S (4,7")
5,90 €

Určené pre: IPHONE 6 / 6S (4,7")   Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre IPHONE 6/ 6S (4,7") predné + zadné
5,90 €

Určené pre: IPHONE 6/ 6S (4,7")   Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre IPHONE 6 PLUS / 6S PLUS (5,5")
5,90 €

Určené pre: IPHONE 6 PLUS / 6S PLUS (5,5")   Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre IPHONE 7 / IPHONE 8
5,90 €

Určené pre: IPHONE 7 / IPHONE 8 Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre IPHONE 7 PLUS/ 8 PLUS (5,5")
5,90 €

Určené pre: IPHONE 7 PLUS/ 8 PLUS (5,5")   Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.

OrangeGlass Tvrdené sklo OrangeGlass pre IPHONE XR (6,1")
5,90 €

Určené pre: IPHONE XR (6,1")   Upozornenie: Obrázok môže byť len ilustratívny – bude dodaný sklo so správnymi rozmermi a výrezy. Je veľmi pevné a tenké, hrúbka skla je iba 0,33mm. Sklá sú vyrobené presne na daný typ telefónu a majú v sebe výrezy na tlačidlá, reproduktor atď.