Omega Pharma Arterin 120 tbl.
16 €

Arterin je účinný a dobre tolerovaný liek pre udržanie normálnu hladinu cholesterolu .

Omega Pharma Arterin 60 tbl.
9 €

Arterin je účinný a dobre tolerovaný liek pre udržanie normálnu hladinu cholesterolu .

Omega Pharma Physiomer Kids 115 ml-25%
7,60 € 5,70 €

Akcia

PHYSIOMER Kids je izotonický, sterilný nosový čistiaci sprej z morskej vody s koncentráciou soli 9 g / l.

Omega Pharma Wartner pero na odstránenie bradavíc
11,90 €

Wartner® pero na odstránenie bradavíc a veruk je účinné a pre samoliečbu ľahko použiteľné. Obsahuje nový vysoko koncentrovaný gél s kyselinou trichlóroctovou na odstránenie bradavíc a veruk. Okamžite viditeľný efekt vďaka 40% kyseline trichlóroctovej, najsilnejší kyseliny na liečbu bradavíc a veruk.

Omega Pharma Physiomer Baby 115 ml
7,30 €

Physiomer Baby je 100% prírodný izotonický nosový sprej, ktorý čistí detský noštek, pomáha spriechodniť nosové cesty a prináša komfort a pohodu pri spaní a kŕmení.

Omega Pharma Lactacyd Pharma Senzitívny 250 ml
5,70 €

Lactacyd Pharma Senzitívny predstavuje špeciálnu starostlivosť pre citlivú a ľahko podráždenú sliznicu intímnych partií s extrémne jemným a neparfumovaným zložením.

Omega Pharma Lactacyd Pharma Upokojujúci 250 ml
6,10 €

Lactacyd Pharma Upokojujúci, ktorý je obohatený o upokojujúci výťažok z modrej sedmokrásky, pomáha zmierniť príznaky vaginálneho diskomfortu ako je podráždenie, svrbenie a začervenanie.

Omega Pharma Očný gél 25 g
2,70 €

Upokojujúci očný gél s obsahom očianky lekárskeho a aloe vera uľavuje pri únave očí, „ťažkých viečkach“, a opuchoch okolo očí.

Omega Pharma Lactacyd Pharma s antimykotickými vlastnosťami 250 ml
6,60 €

Lactacyd Pharma s antimykotickými vlastnosťami a mierne zásaditým pH je špeciálna umývacia emulzia pre intímnu hygienu žien, ktorá prináša úľavu pri diskomfortu spôsobenom kvasinkovou infekciou ako je svrbenie, pálenie a podráždenie intímnych partií.

Omega Pharma MultiIMUN sirup 330 g
11,70 €

MultiImun sirup obsahuje imunologicky aktívne látky a vitamín C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Omega Pharma Paranit Extra Silný Sprej 100 ml
15,60 €

Novinka

Paranit Extra Silný sprej je vhodný na ošetrenie a ochranu proti všiam. Je preukázateľne 100% účinný proti všiam behom 5 minút a chráni pred možnou nákazou až do 72 hodín.

Omega Pharma Paranit šampón 100 ml + hrebeň
10,50 €

Šampón Paranit s dvojitým účinkom a 100% účinnosťou vši a hnidy udusí a zároveň dehydruje. Navyše je jeho používanie rovnako pohodlné ako bežné umývanie vlasov. .

Omega Pharma Physiomer Baby hypertonici 60 ml
7 €

Physiomer Baby hypertonici uvoľní upchatý nos pri nádche a prechladnutí. Urýchľuje úľavu od symptómov nádchy. Znižuje výskyt komplikácií a zápalu stredného ucha. Bezpečný pre každodenné použitie. Sterilné, bez konzervačných látok.

Omega Pharma PHYSIOMER Eucalyptus nosový sprej 20 ml
3,90 €

Physiomer Eucalyptus nosový sprej je 100% prírodný sterilizovaná hypertonická morská voda (dekongstant) s obsahom oleja z Eucalyptus globulus a prírodného extraktu divokej mäty. Okamžite uvoľňuje upchatý nos.